WPBeginner v5 – طراحی سایت جدید و موارد بعدی

اگر امروز WPBeginner را بارگیری می کنید ، شاید متوجه شده باشید که ما یک طراحی وب سایت جدید داریم. با توجه به اینکه آخرین طراحی ما از سال 2012 بود ، بسیاری از شما می گویید که زمان آن فرا رسیده است که به WPBeginner یک تازه سازی بدهیم. من می خواستم برخی از بینشهای مربوط به روند طراحی مجدد ، چیزهایی را که یاد گرفتیم ، چرا این مدت زمان طولانی و مهمتر از همه موارد جدید در طراحی جدید را با شما در میان بگذارم.

یک پیش زمینه کوچک h4>

من WPBeginner را در سال 2009 شروع کردم. در 3 سال اول ، WPBeginner 4 طراحی مجدد انجام داد. این منابع زیادی را به خود اختصاص می دهد که می توانست بهتر صرف مأموریت اصلی ما شود:

از طریق ابزار ، تیم و آموزش ما به مشاغل کوچک کمک کنید تا رشد کرده و با بزرگ ترها رقابت کنند.

بعد از WPBv4 ، من تمرکز بر ماموریت اصلی خود را مطرح کردم و نتایج حیرت انگیز است.

در چهار سال گذشته:

  • ما بیش از هزار آموزش رایگان WordPress در وبلاگ WPBeginner ایجاد کردیم. li >
  • ما بیش از 500+ آموزش ویدیویی جدید در خود اضافه کردیم کانال YouTube .
  • ما بیش از 100 اصطلاح را در واژه نامه WordPress خود اضافه کردیم.
  • ما OptinMonster را راه اندازی کردیم – ابزاری که بازدیدکنندگان وب سایت های رها شده را به مشترک تبدیل می کند. اشکال optin ما چندین میلیارد بار در ماه مشاهده می شود.
  • ما گالری Envira ، قدرتمندترین راه حل گالری وردپرس را راه اندازی کردیم تا به راحتی به کاربران خود کمک کنیم. گالری عکس و فیلم ایجاد کنید بدون اینکه سرعت وب سایت آنها را کم کنید.
  • ما Soliloquy را با استفاده از یک افزونه لغزنده وردپرس پاسخگو با کاربرد آسان که عملکرد و تجربه کاربری آن را ایجاد می کند اولویت شماره 1.
  • ما WPForms را راه اندازی کردیم ، مبتدی ترین پلاگین فرم وردپرس مبتنی بر نظرات و پیشنهادات شما.
  • در اوایل سال جاری ، Yoast Analytics را خریداری کردیم و نام آن را به MonsterInsights تغییر دادیم. ما در حال بازنویسی کل افزونه هستیم تا Google Analytics را برای مبتدیان آسان کنیم.

به طور کلی افزونه های ما بیش از 13 میلیون بار بارگیری شده اند و به طور فعال در بیش از 2 میلیون وب سایت استفاده می شوند.

اگرچه همه این موفقیت های بزرگ است ، ما مجموعه جدیدی از چالش ها را داریم که اگر بخواهیم به پیشرفت و خدمت به مأموریت خود ادامه دهیم باید آنها را برطرف کنیم.

این مرا به WPBeginner v5 می رساند.

طراحی با داده h4>

در چند سال گذشته ، استفاده از دستگاه های تلفن همراه برای اکثر وب سایت ها به طور قابل توجهی افزایش یافته است. به همین دلیل ما همیشه به همه توصیه می کنیم هنگام .

این کمی کنایه آمیز بود زیرا وب سایت ما پاسخگو نبود. ما در رسانه های اجتماعی انتقادات زیادی را از طرف دیگر طراحان و توسعه دهندگان وردپرس در جامعه دریافت کردیم.

گاهی اوقات نظرات خوانندگان را دریافت می کنیم که می پرسند چرا WPBeginner پاسخگو نیست.

در حالی که من اهمیت طراحی پاسخگو را درک می کنم ، حتی مهم تر اینکه شما تصمیم گیری مبتنی بر داده را در اولویت بندی کارها در کسب و کار خود انجام دهید.

در سال 2012 وقتی طراحی WPBv4 را راه اندازی کردیم ، کمتر از 2٪ مخاطبان ما از طریق تلفن همراه بودند.

امروز در سال 2016 ، این تعداد به حدود 7 درصد افزایش یافته است.

در مقایسه با سایر وب سایتهای من مانند List25 که بیش از 50٪ کاربران در تلفن همراه هستند.

اما منطقی است زیرا اکثر افراد افزونه ها را از طریق دستگاه همراه در وب سایت های وردپرسی خود نصب نمی کنند. بیشتر افراد تغییرات کد را در تلفن همراه انجام نمی دهند. اکثر افراد سعی نمی کنند خطاهای رایج وردپرس در تلفن همراه.

به همین دلیل پاسخگویی WPBeginner اولویت اصلی ما نبود. با این وجود هنگامی که میزان استفاده از تلفن همراه از 5٪ گذشت ، ما شروع به برنامه ریزی برای طراحی مجدد کردیم که چالش های دیگر را نیز برطرف می کرد.

WPBeginnerv5 Responsive

چالش دیگری که با آن روبرو بودیم قابلیت استفاده در سایت بود. وقتی محتوای بیشتری اضافه می کردیم ، یافتن خواسته های کاربران برای آنها دشوارتر می شد. به عنوان مثال ، ما 8 مقاله داشتیم که در مورد سرعت بخشیدن به وردپرس صحبت می کنند ، اما هیچ راه حل جامع گام به گام وجود ندارد.

ما برای ایجاد آموزشهای گام به گام جامع که اکنون بلافاصله در طرح برجسته شده اند ، به جستجوی تایپ شده در بالا در فرم جستجوی WPBeginner پرداختیم.

WPBv5 Comprehensive Guides

ما همچنین جستجوی WPBeginner را با یک پوشش جستجوی تمام صفحه در هدر و یک نوار جستجوی اضافی در نوار کناری آسان تر کردیم.

با ادامه کار ، ما با ایجاد پورتال های محتوایی که از خلاقیت برچسب های وردپرس استفاده می کنند ، کاربران را برای یافتن آنچه که به دنبال آن هستند آسان می کنیم.

موارد جدید در WPBv5 h4>

عملکرد اصلی سایت ثابت مانده است. در اینجا چند تغییر قابل توجه در وب سایت وجود دارد:

صفحه شروع جدید اینجا

اگر در WPBeginner تازه وارد هستید ، از شروع قدردانی می کنید صفحه اینجا

طراحی وب سایت پاسخگو

وب سایت WPBeginner اکنون 100٪ پاسخگو است ، بنابراین در همه دستگاه ها عالی به نظر می رسد.

ما انتخاب کرده ایم که از محبوب چارچوب پیدایش برای ایجاد تم کودک سفارشی ما.

راهنماهای جامع

اگر به نوار کناری هر صفحه نگاهی بیندازید ، بخش جدیدی را مشاهده خواهید کرد “من به کمک نیاز دارم …” که راهنماهای جامعی مانند چگونه سرعت وردپرس را افزایش دهیم ، نحوه بهبود امنیت وردپرس ، نحوه بهینه سازی SEO وردپرس a > و موارد دیگر.

دید بهتر برای محصولات ما

در سرشماری WPBeginner ، یکی از سالاتی که من پرسیدم نامگذاری محصولی بود که متعلق به خودمان است. کاملاً تعجب آور بود که چند نفر از محصولات ما نمی دانند. در طراحی جدید ، ما در برجسته سازی محصولات متعلق به خود بهتر کار خواهیم کرد.

این کار با یک صفحه افزونه های برتر WordPress شروع می شود. p >

ما همچنین می خواهیم محصولات را در نوار کناری و همچنین در تبلیغات خبرنامه بچرخانیم.

FontAwesome و New Font

ممکن است متوجه استفاده از قلم آیکون در طراح جدید شوید. این FontAwesome نامیده می شود ، و من علاقه زیادی به کارهای Dave Gandy دارم.

ما از کار او در مورد همه محصولات خود استفاده می کنیم و از طرفداران افتخار FontAwesome هستیم.

واقعیت جالب ، شما واقعاً می توانید آرم WPBeginner را به عنوان اگر از FontAwesome و همچنین سایر خصوصیات ما استفاده می کنید ، قلم کنید.

در طراحی جدید ، ما هم اکنون از قلم Proxima Nova از طریق Typekit استفاده می کنیم.

افزونه اشتراک گذاری جدید

در گذشته ، ما از تنوع اجتماعی شناور استفاده کردیم پلاگین نوار .

بعد از تغییر توییتر ، فیس بوک و دیگران – احساس کردم وقت آن رسیده است که یک افزونه اشتراک گذاری جدید برای WPBeginner ایجاد کنید.

تعداد توئیترها را به طور دقیق کاهش می دهد ، اما مهمتر از همه این است که اکنون تعداد اشتراکات کلی دارد.

New Share Plugin

ترجیح دادم رفتار شناور را متوقف کنم و ترجیحاً دکمه های اشتراک اکنون در ابتدا و انتهای هر پست اضافه می شوند. این به تجربه کاربری بهتر در اندازه های کوچکتر صفحه کمک می کند.

فرم های جدید eBook و Optin

در پایین هر پست ، یک فرم optin جدید برای بارگیری جعبه ابزار WordPress من مشاهده خواهید کرد. این کتاب دقیق ابزارهایی را که ما در وب سایت های خود استفاده می کنیم به اشتراک می گذارد.

با طرح WPBeginner متفاوت است زیرا فقط آنچه را که ما در WPBeginner استفاده می کنیم به شما نشان می دهد.

جعبه ابزار کتاب جامع تر است.

همچنین فرم optin نوار کناری را با دو مرحله ، MonsterLinks جایگزین کردم. فرآیند optin. فرم optin نوار کناری با نرخ کافی بالا برای توجیه املاک و مستغلات تبدیل نشد. بنابراین اکنون اگر می خواهید از طریق ایمیل مشترک شوید ، می توانید این کار را با کلیک کردن روی نماد ایمیل در نوار کناری انجام دهید.

WPBv5 Sidebar Optin

بعدی چیست h4>

گذشته از تغییرات قسمت جلویی ، ما تغییرات زیادی در قسمت پشتی ایجاد کردیم که ایجاد راهنماهای جامع تر در ماه های آینده را برای تیم WPBeginner آسان می کند.

سایت عضویت در فیلم های WPBeginner یک بازبینی اساسی انجام می دهد. در حال حاضر هنوز از طرح زمینه قدیمی استفاده می کند.

ما آن را به یک سیستم LMS تبدیل خواهیم کرد که دوره فیلم های مبتدی و 500+ فیلم YouTube را در یک مکان متمرکز گرد هم می آورد.

هدف از این سایت ارائه دوره های سازمان یافته تر برای یادگیری سریع وردپرس برای کاربران آسان است.

می خواهم از همه شما به خاطر حمایت و بازخوردتان تشکر کنم.

به حق شما ،
سید بلخی
بنیانگذار WPBeginner

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/wpbeginner-v5-new-site-design-and-whats-next/.

دیدگاهتان را بنویسید