نحوه انتخاب بهترین میزبان و هاست وردپرس2020(مقایسه سال 1399)

بهترین مقایسه شرکت های هاستینگ میزبانی وردپرس (2020)

اگر بعد از مرور برترین شرکتهای میزبان وردپرس از طریق جستجو در گوگل ، هنوز هم ممکن است این سوال را داشته باشید که کدام شرکت برای کسب و کار شما بهترین است پس با ما همراه باشید!

برای کمک به شما در انتخاب بهترین میزبانی وردپرس ، ما انواع هاستینگ های برتر ایران که در زمینه هاست وردپرس که خدمات ارائه می دهند را لیست کرده ایم تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید

هدف ما کمک به شما در تصمیم گیری صحیح است زیرا انتخاب هاستینگ اشتباه می تواند تأثیر منفی بر سئو ، سرعت و فروش وب سایت شما داشته باشد.

منطقی ترین راه برای انتخاب بهترین میزبانی سایت وردپرس چیست؟

غرق شدن از اطلاعات و امکانات دقیق هاستینگ ها کاری بیهوده است چون اکثرا شما با 70 % امکانات تخصصی آنها کاری نخواهید داشت صرفا هاستینگی مناسب وردپرس است که واقعا خوب از پس وردپرس بر بیاید و سرعت ، امنیت ، امکانات خوبی به شما ارائه دهد که شما صرفا یک بار هاستینگ مناسب را با تصمیم درست انتخاب کنید و دیگر دغدغه میزبانی را نداشته باشید و وقت و تمرکز خود را روی کیفیت مقاله و بازاریابی سایت خود بگذارید در این امر ما به شما کمک خواهیم کرد پس نگران نباشید و با ما همراه باشید!

مقایسه جزئیات عملکرد میزبانی وردپرس

یکی از دلایلی که wplove معتبرترین سایت در زمینه منابع وردپرس است ، این است که بررسی های ما براساس داده ها و تجربه واقعی انجام می شود.

برخلاف سایر سایت های بررسی میزبانی وردپرس که فقط سخنان خود را سایت ها و تجربیات دیگر شرکت های مختلف  می دزدند ، ما در واقع در هر یک از ارائه دهندگان میزبانی وردپرس ثبت نام کرده و خدمات آنها را کاملاً آزمایش می کنیم.

ما برای آزمایش عملکرد و قابلیت اطمینان هر شرکت از ابزارهای شخص ثالث مستقل مانند Pingdom ، LoadImpact و Bitcatcha استفاده می کنیم ، بنابراین می توانیم به شما در انتخاب بهترین میزبانی وردپرس برای تجارت خود کمک کنیم.

برای اندازه گیری دقیق عملکرد در تمام شرکتهای میزبان وردپرس ، ما یک سایت وردپرس نمونه را در هر ارائه دهنده میزبانی ایجاد کرده و قالب پیش فرض Twenty Seventeen را نصب می کنیم. در مرحله بعدی ، ما محتوای ساختگی از جمله تصاویر و رسانه را وارد می کنیم بنابراین آزمون ما شبیه یک وب سایت کاربر با سطح دانایی متوسط ​​است.

پس از آن ، ما برای اندازه گیری سرعت نمونه وب سایت خود در چندین شرکت میزبان ، از Pingdom ،  که یک صنعت سایت در زمینه  تست سرعت وب سایت  ها است، استفاده می کنیم.

ما همچنین از سرویس Load Impact برای ارسال کاربران مجازی (VU) به هر وب سایت استفاده می کنیم تا ببینیم سرور میزبان چگونه درخواستهای افزایش یافته از چندین اتصال را همزمان کنترل می کند. این به ما کمک می کند ببینیم عملکرد شرکت میزبان وردپرس در اوج ترافیک چگونه است.

سپس ، ما از سرویس Bitcatcha برای آزمایش زمان پاسخ سرور در مکانهای جغرافیایی متعددی از جمله ایران، ترکیه، عراق، امارات، ایالات متحده ، لندن ، سنگاپور ، سائوپائولو ، هند ، سیدنی و ژاپن استفاده می کنیم. این به ما کمک می کند تا تصمیم بگیریم کدام شرکت میزبان برای کدام موقعیت جغرافیایی بهترین است.

اکنون که از مراحل آزمون ما مطلع شدید ، بیایید عملکرد بهترین شرکت های میزبان وردپرس را مقایسه کنیم تا ببینیم سریعترین شرکت میزبانی وردپرس در بازار کدام است.

1- میزبان آنلاین

mizbanonline یکی از بهترین شرکتهای میزبان مخصوصا برای وردپرسی هاست  و آنها یک ارائه دهنده میزبانی رسمی وردپرس هستند. بسته های میزبانی آنها به طور پیش فرض از قبل با وردپرس نصب می شوند.

در اینجا نتایج آزمایشات عملکرد سایت ما آورده شده است:

Bluehost speed test results

همانطور که مشاهده می کنید سایت آزمایش ما در کمتر از دو ثانیه بارگیری شد. این سرعت بیش از 85 درصد از کل وب سایت های آزمایش شده است. با در نظر گرفتن این واقعیت که وب سایت نمونه ما از هیچ افزونه caching یا نکات بهینه سازی سرعت استفاده نمی کند. این واقعا نتیجه بسیار خوبی است.

بعد از تست سرعت ، آزمایش Load Impact را روی سرورهای wplove اجرا کردیم. ما به تدریج به طور همزمان 100 بازدید کننده منحصر به فرد ایجاد کردیم تا ببینیم سرور چگونه درخواست های افزایش یافته از چندین اتصال را به طور هم زمان کنترل می کند.

در اینجا عکس صفحه نمایش آمده است:

Testing Bluehost load impact

خط آبی تعداد کاربران مجازی فعال در سایت و خط سبز زمان بارگیری سرور است. همانطور که مشاهده می کنید بار سرور حتی در اوج ترافیک نیز در طول آزمون ثابت مانده است.

بعد از آزمایش تأثیر بار ، ما از Bitcatcha استفاده کردیم تا زمان پاسخ دقیق سرور را از مکان های مختلف جغرافیایی آزمایش کنیم.

Bluehost server response time

سرور mizbanoline در ایران، آمریکا،آلمان که تحت کسری از ثانیه بارگیری می شود که عملکرد فوق العاده ای داشت. در سایر مکان ها ، پاسخ کمی بیشتر بود اما هنوز در کمتر از یک ثانیه بود.

اگر مخاطبان شما در ایران آمریکا آلمان باشند ، این امر به نفع وب سایت شما خواهد بود.

در بررسی دقیق سایت عشق وردپرس  ، ما همچنین تیم پشتیبانی مشتری ، ویژگی ها ، و قیمت گذاری پس از تجزیه و تحلیل ، میزبان آنلاین را به عنوان رتبه # 1 ارائه دهنده میزبانی وردپرس برای مشاغل کوچک ارزیابی می کنیم و پیشنهاد ما بعد از بررسی های تخصصی در قدم اول این وب سایت است

 •   تخفیف میزبانی وب + دامنه رایگان + SSL رایگان+نصب خودکار وردپرس
 • نکات مثبت: توسط وردپرس به طور رسمی توصیه می شود
 • نکات مثبت: سرعت و امنیت بالا
 • موارد منفی: گاهی اوقات پشتیبانی می تواند کند باشد ولی در اکثر مواقع خیلی تند پاسخگو بودند

برای شروع فعالیت با هاست وردپرس میزبان آنلاین کلیک کنید 

 

2-ایران سرور

ایران سرور یکی از محبوب ترین و بالاترین امتیاز ارائه دهنده هاست در جامعه وردپرس است. آنها واقعا میزبان خوبی  برای سایت شما هستند که به طور خاص برای وردپرس با سرعت داخلی و راه حل های امنیتی بهینه شده است. به همین دلیل است که آنها ارائه دهنده میزبانی رسمی وردپرس هستند.

توجه: وب سایت تستی ما در wplove همچنین در سرورهای iranserver Enterprise میزبانی می شود و ما پشتیبانی آنها را دوست داریم.

در اینجا نتایج آزمایشات عملکرد ایران سرور ما آورده شده است:

SiteGround speed test

همانطور که مشاهده می کنید ، سایت آزمایش ما در کمتر از یک ثانیه (به طور دقیق 649 میلی ثانیه) برای یک سرور در دالاس ، تگزاس بارگیری شده است. این بدان معنی است که سرعت سایت ما از 95٪ سایت های آزمایش شده سریعتر است.

بعد ، ما آزمایش Load Impact را بر روی سرورهای ایران سرور اجرا کردیم که در آن به تدریج 100 بازدید کننده منحصر به فرد را همزمان ایجاد کردیم تا ببینیم سرور آنها چگونه درخواست های بیشتری را از چندین اتصال همزمان کنترل می کند.

SiteGround loadimpact test results

خط آبی تعداد کاربران مجازی فعال در سایت و خط سبز زمان بارگیری سرور است. ایران سرور تقریباً به طور مداوم عمل می کرد بجز یک قسمت زمانی که 50 کاربر در سایت بودند. به سرعت بهبود یافت و زمان بارگذاری صفحه حتی در تعداد بیشتری از کاربران به طور پایدار کم باقی ماند.

بعد از آزمایش تأثیر بار ، ما از Bitcatcha استفاده کردیم تا زمان پاسخ دقیق سرور را از مکان های مختلف جغرافیایی آزمایش کنیم.

SiteGround server response time from multiple locations

سرور سایت آزمایش ایران سرور ما به استثنای آلمان در ایران و سایر مکان ها عملکرد بسیار خوبی داشت.

اگر مخاطبان شما در آسیا هستند ، پس می توانید از ایران سرور بخواهید تا شما را به سرورهای ایران خود برای رفع این مشکل منتقل کند.

در بررسی دقیق ایران سرور  ، ما همچنین پشتیبانی مشتری ، ویژگی ها و قیمت گذاری پس از تجزیه و تحلیل ما ، ایران سرور را گزینه خوبی برای مبتدیان می دانیم زیرا پشتیبانی آنها فوق العاده مفید است.

 • نکات مثبت: بهترین پشتیبانی از وردپرس ، زمان مناسب ، سرعت بالا.
 • نکات مثبت: مهاجرت رایگان سایت
 • نکات منفی: ssl در ایرانر سرور رایگان نیست!
 • نکات منفی: قیمت های آن فوق العاده بالاست و برای شروع کار شاید کمی برای شما زیاد در نظر برسد

برای شروع فعالیت با هاست وردپرس ایران سرور کلیک کنید 

 

3-هاست ایران

هاست ایران سال هاست که در ایران فعالیت می کند و به دلیل میزبانی وب قابل اعتماد خود مشهور است. آنها نصب با یک کلیک برای وردپرس را ارائه می دهند و همچنین ارائه دهندگان میزبانی وب پیشنهادی رسمی وردپرس هستند.

در اینجا نتایج حاصل از تست های عملکرد هاست ایران آورده شده است:

Speed test results for DreamHost

همانطور که مشاهده می کنید سایت آزمایش ما در کمتر از یک ثانیه برای یک سرور در شهر نیویورک بارگیری شده است. این سرعت بیش از 93 درصد از کل سایت های آزمایش شده است.

بعد از تست سرعت ، آزمایش Load Impact را روی سرورهای هاست ایران اجرا کردیم تا ببینیم در ساعات اوج ترافیک چگونه عمل می کند. ما به تدریج به طور همزمان 100 بازدید کننده منحصر به فرد ایجاد کردیم تا ببینیم سرور چگونه درخواست های افزایش یافته از چندین اتصال را به طور هم زمان کنترل می کند.

در اینجا عکس صفحه نمایش آمده است:

LoadImpact results for Dreamhost

خط آبی تعداد کاربران مجازی فعال در سایت و خط سبز زمان بارگیری سرور است. همانطور که مشاهده می کنید بار سرور حتی در اوج ترافیک نیز در طول آزمون ثابت مانده است.

بعد از آزمایش تأثیر بار ، ما از Bitcatcha استفاده کردیم تا زمان پاسخ دقیق سرور را از مکان های مختلف جغرافیایی آزمایش کنیم.

Server response time for Dreamhost

سرور هاست ایران در بارگیری در ایالات متحده در کسری از ثانیه عملکرد خوبی داشت ، اما در مکان های دیگر کمی کندتر بود.

به طور کلی ، هاست ایران  یک میزبان عالی برای وب سایت ها در هر مکان جغرافیایی است.

در بررسی دقیق هاست ایران ، ما همچنین پشتیبانی مشتری ، و دیگر ویژگی های آنها را ارزیابی کردیم قیمت گذاری بعد از تجزیه و تحلیل ما ، هاست ایران را به عنوان گزینه ای عالی برای مشاغل با ارزش حریم خصوصی بالا در نظر می گیریم اما از لحاظ قیمت حرفی برای گفتن در مقابل رقبای خود ندارد و واقعا قیمت های آنها بالاست .حریم خصوصی در هاست ایران واقعا مهم است

 • نکات مثبت: داشتن تیم متخصص قوی.
 • نکات مثبت: پشتیبانی خوب و منظم
 • نکات منفی: عدم پشتیبان گیری و بکاپ هفتگی
 • نکات منفی: ارادئه نکردن ssl رایگان!
 • نکات منفی: قیمت های بالا

برای شروع فعالیت با هاست وردپرس هاست ایران کلیک کنید 

 

4-نت افراز

نت افراز با عملکرد بالا و امکانات سخت افزاری خوب و قوی به یک برند شناخته شده در صنعت میزبانی وردپرس تبدیل شده است. آنها از طریق گپ زنده ، ایمیل یا تلفن پشتیبانی 24/7 همه جوره پشتیبان شما هستند

در اینجا نتایج حاصل از تست های عملکرد میزبانی نت افراز آورده شده است:

GreenGeeks speed test result

سایت آزمایشی ما در کمتر از یک ثانیه برای سروری واقع در سان خوزه ، کالیفرنیا بارگیری شد و سریعتر از 94٪ از همه وب سایت های آزمایش شده بود. این نتیجه واقعا خوب است.

از آنجا که آزمون فوق فقط زمان بارگیری با یک کاربر را در سایت اندازه گیری می کند ، ما از Load Impact برای آزمایش نحوه عملکرد سرورهای میزبان نت افراز در ساعات پرترافیک استفاده کردیم.

ما به تدریج به طور همزمان 100 بازدید کننده منحصر به فرد ایجاد کردیم تا ببینیم سرور آنها چگونه درخواست های افزایش یافته از چندین اتصال را به طور همزمان کنترل می کند.

GreenGeeks Load Impact test

همانطور که مشاهده کردید سایت آزمون ما در کل آزمون عملکرد خوبی داشته است. سرعت وب سایت با افزایش ترافیک ثابت می ماند که بسیار عالی است زیرا به شما نشان می دهد نت افراز می تواند با رشد وب سایت شما مقیاس بندی کند.

بعد از آزمایش تأثیر بار ، ما از Bitcatcha استفاده کردیم تا زمان پاسخ دقیق سرور را از مکان های مختلف جغرافیایی آزمایش کنیم.

GreenGeeks response time tests

برای همه مکان ها ، میزبانی نت افراز کمتر از یک ثانیه پاسخ داد. زمان پاسخ برای مکانهای هند و آسیا و اقیانوسیه کمی بیشتر بود برای حل این مشکل سرورهای ایران نت افراز را حتما تهیه کنید.

این منطقی است زیرا نت افراز چندین کشور را برای میزبانی هاستینگ های خود انتخاب کرزده است

اگر اکثر مخاطبان شما در ایران مستقر هستند ، نت افراز بسیار سریع و قابل اعتماد است.

در بررسی دقیق میزبانی نت افراز  ، ما همچنین خدمات مشتری ،  و دیگر ویژگی های آنها را ارزیابی کردیم. در مورد قیمت گذاری پس از تجزیه و تحلیل ما ، دریافتیم میزبانی نت افراز یک گزینه عالی برای مشاغلی است که پشتیبانی با کیفیت بالا می خواهند.

 • نکات مثبت: سرعت سریع ، قیمت عالی ، دامنه رایگان و SSL رایگان.
 • نکات مثبت: امنیت بالای سرور
 • نکات مثبت: پشتیبانی و بکاپ نگرفتن هفتگی
 • نکات منفی: نداشتن سی پنل

برای شروع فعالیت با هاست نت افراز  کلیک کنید 

 

بهترین میزبانی وردپرس (جمع بندی سریع)

اکنون که مقایسه عملکرد برترین شرکت های میزبان وردپرس را مشاهده کردید ، وقت آن است که تصمیم بگیریم بهترین برای کسب و کار شماست.

در بررسی عمیق میزبانی وردپرس ، به این نتیجه رسیدیم که اگر به دنبال شروع ساخت یک وبلاگ  ، پس قطعا باید از میزبان آنلاین سرویس بگیرید واقعیت این است که دامنه رایگان و SSL رایگان و پشتیبانی خوب به شما ارائه می دهد که این عالی است!

اما واقعاً ، از هر کدام از شرکت هایی که در بالا ذکر کردیم سرویس بگیرید قطعا ضرر نمیکنید . همه آنها به روز رسانی عالی ، سرورهای سریع ، پشتیبانی با کیفیت را ارائه می دهند.

سوالات متداول میزبانی وردپرس:

تیم ما به بسیاری از سوالات پاسخ داده است. در زیر برخی از پاسخ به سوالات متداول در مورد میزبانی وردپرس آورده شده است.

آیا برای راه اندازی وب سایت به میزبانی وردپرس نیاز دارم؟

اگر می خواهید یک وب سایت وردپرس بسازید ، پس شما به میزبانی وب نیاز دارید. سرور میزبان شما محلی است که فایل ها و پوشه های وب سایت شما در آن ذخیره می شود. هر وب سایتی که بصورت آنلاین مشاهده می کنید از یک ارائه دهنده میزبانی وب استفاده می کند.

آیا ارائه دهنده خدمات میزبانی وردپرس رایگان وجود دارد؟

بله ، چندین شرکت های میزبان وب سایت رایگان وجود دارد ، اما ما اکیداً توصیه می کنیم از آنها دوری کنید. در بیشتر موارد ، ارائه دهندگان میزبانی رایگان وردپرس تبلیغات را در وب سایت شما قرار می دهند. آنها حتی ممکن است بدافزار را به کاربران شما نشا دهند . نکته آخر اینکه ، آنها می توانند وب سایت شما را در هر زمان و بدون هیچ گونه اعلانی خاموش کنند. از افرادی که پیشنهاد می کنند میزبانی رایگان وردپرس به شما بدهند ، به خصوص اگر در مورد سایت خود جدی هستید ، خودداری کنید.

هزینه ساخت سایت وردپرس چقدر است؟

هزینه ساخت وب سایت وردپرس براساس نیاز شما متفاوت است. دامنه آن می تواند از 4 هزار تومان .ir تا 250 هزار تومان .com باشد.

آیا لازم است دامنه و میزبانی وردپرس یکسان باشد و از یک جا آنها راتهیه کنیم؟

نه دامنه خود را می توانید از nic.ir  تهیه کنید اما پیشنهاد میکنیم از همان سایت میزبان آنلاین دامنه را تهیه کنید زیرا قیمت آن یک چهارم قیمت nic.ir است!در کل پیشنهاد میکنیم برای راحتی کار دامنه و هاست را از یک شرکت تهیه کنید.

آیا می توانم از این ارائه دهندگان میزبانی وردپرس برای یک سایت تجارت الکترونیکی استفاده کنم؟

بله کاملاً می توانید. تمام شرکت های میزبان وردپرس که در بالا توصیه می کنیم گواهینامه های SSL را ارائه می دهند ، همان چیزی است که شما برای اجرای یک وب سایت تجارت الکترونیکی نیاز دارید. اگر به دنبال میزبانی وب تخصصی تجارت الکترونیک هستید ،

چگونه وردپرس را روی حساب میزبانی وردپرس خود نصب کنم؟

کافیست به آنها تیکت دهید و درخواست نصب رایگان وردپرس کنید و سریع برای شما آن را انجام خواهند داد.

آیا به میزبانی cPanel وردپرس نیاز دارم؟

cPanel نوعی کنترل پنل است که بسیاری از شرکت های میزبان وردپرس از آن استفاده می کنند.  شما به cPanel نیازی ندارید اما اگر هاستنگی سی پنل ارائه دهد واقعا مدیریت فایل و پوشه های وب سایت شما خیلی راحتر خواهد شد

این شرکتهای میزبان وردپرس تا چه اندازه توانایی ساپورت بازدید کننده سایت ما را دارند؟ 

.تمامی هاستینگ های معرفی شده دارای بالاترین کیفیت هستند و از بهترین وب سایت های ایران که اکقرا زیر 50 ایران هستند میزبانی میکنند پس در این مورد نگرانی اصلا نداشته باشید و با خیال راحت یکی از آناه را انتخاب کنید

آیا می توانم بعداً ارائه دهنده میزبانی وردپرس خود را تغییر دهم؟

بله ، اگر از شرکت میزبان وردپرس ناراضی باشید ، می توانید تغییر مکان دهید. اکثر شرکت های میزبان وردپرس خدمات رایگان مهاجرت را ارائه می دهند که روند کار را بسیار روان می کند. کافیست به آنها تیکت دهید تا به صورت رایگان سایت شما را منتثل کنند.

آیا مکان مرکز میزبانی وردپرس من مهم است؟

در کل خیر! اما پیشنهاد ما تهیه سرورهای داخل ایران است.

آیا باید ماهانه هزینه هاست را بدهم تا سالیانه؟

در هر دو صورت امکان پذیر است این انتخاب شماست

آیا این شرکت های میزبان وردپرس پشتیبان گیری از وب سایت را ارائه می دهند؟

بله ، همه  شرکت های میزبان وردپرس ادعا می کنند که پشتیبان گیری روزانه از وب سایت شما را انجام می دهند. اما با توجه به تجربه ما ، به کاربران خود توصیه می کنیم که خود نیز همواره از سایت خود بکاپ دستی بگیرید و دانلود کنید.

آیا ارائه دهندگان میزبانی وردپرس دیگری وجود دارند که در اینجا لیست نشده اند؟

بله ، به معنای واقعی کلمه هزاران شرکت میزبان وردپرس در خارحج از این لیست  وجود دارد و ما به سادگی نمی توانیم همه آنها را در اینجا لیست کنیم زیرا این امر باعث ایجاد سردرگمی بیشتر  و انتخاب سخت برای شما خواهد شد.

ما همه شرکت های میزبان وردپرس مهم را در بازار از جمله بسیاری از مواردی که در لیست ما در بالا وجود ندارد مانند میهن وب هاست،میزبان فا،هاست نگار،سون هاست،ماندگار هاست ،وب رمز ،سرور پارس ، هاست دی ال، برتینا ،گنجه هاست ، آذر آنلاین ،طلا هاست ، و … اشاره کرد ولی ما کار شما را راحت کرده ایم و طبق تجربیات ده ساله خود 4 تا از بهترین ها را برای شما انتخاب و مقایسه کرده ایم..

دیدگاهتان را بنویسید