9 بهترین افزونه پایگاه دانش برای وردپرس (مقایسه شده)

آیا به دنبال یک افزونه دانش بنیان برای وردپرس هستید؟

یک افزونه دانش بنیان به شما امکان می دهد اسناد ، آموزش ها و مقاله های نحوه کار را به راحتی منتشر کنید. می توانید این منابع را به طور کارآمد سازماندهی کنید در حالی که آنها را از وبلاگ و صفحات اصلی خود جدا کنید.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های دانش بنیان را برای وردپرس به شما نشان خواهیم داد که می توانید استفاده کنید.

Comparing the best WordPress knowledge base plugins

در یک افزونه Knowledge Base WordPress به دنبال چه چیزی بگردید؟ h4>

آیا شما فروشگاه آنلاین یا فروش خدمات در وب سایت وردپرس ، داشتن یک بخش دانش بنیان به شما امکان می دهد بدون باز کردن بلیط پشتیبانی یا پنجره گفتگوی زنده به مشتریان خود کمک کنید.

این امر ضمن کاهش درخواستهای پشتیبانی مشتری ، رضایت مشتری را افزایش می دهد. خوشبختی مشتری به شما کمک می کند تجارت بیشتری داشته باشید و محصولات بیشتری بفروشید.

به طور معمول ، می توانید راهنماهای پشتیبانی خود را به صورت صفحات منفرد در وردپرس منتشر کنید. همچنین می توانید آنها را به صورت پست منتشر کرده و با دسته ها و برچسب ها سازماندهی کنید.

با این وجود جدا کردن صفحات پشتیبانی از صفحات فروش یا پست های وبلاگ دشوار است.

یک افزونه دانش بنیان به شما امکان می دهد منابع چگونگی خود را جدا کرده و با کارآیی بیشتری آنها را سازماندهی کنید.

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های دانش بنیان برای وردپرس بیندازیم.

1 . پلاگین KB Heroic

پلاگین Heroic KB یک پلاگین پایه دانش وردپرس است که بسیار قدرتمند و کاملاً قابل استفاده است.

به شما امکان می دهد پایگاه دانش قابل جستجو را به سایت موجود خود اضافه کنید ، بنابراین بازدید کنندگان می توانند به راحتی پاسخ س toالات خود را پیدا کنند. همراه با ویژگی جستجوی سریع AJAX که پاسخ های بی درنگ را اضافه می کند.

شما تمام ویژگی هایی را که از یک افزونه دانش بنیان قدرتمند مانند طبقه بندی محتوا ، سفارش محتوا برای کشیدن و رها کردن ، پیوست های مقاله ، ابزارک های نمایش و موارد دیگر انتظار دارید ، دریافت خواهید کرد.

بهترین قسمت در مورد این افزونه ویژگی تجزیه و تحلیل داخلی و بازخورد کاربر است که به شما امکان می دهد اطلاعاتی را برای بهبود اسناد موجود خود جمع آوری کنید ، بنابراین می توانید پشتیبانی را کاهش دهید ، در وقت صرفه جویی کنید و فروش را افزایش دهید.

ما از این افزونه برای ساختن اسناد برنامه نویسی خود در وب سایت WPForms استفاده کردیم. اگرچه از آن زمان تیم ما خیلی بیشتر آن را سفارشی کرده است ، اما هنوز بهترین راه حل در بازار است.

2. BetterDocs

HeroicKB WordPress Plugin

BetterDocs یک افزونه قدرتمند دانش دانش وردپرس که هم استفاده از آن آسان است و هم جامع.

همراه با الگوهای دانش بنیان آماده برای وردپرس است. همچنین شامل پشتیبانی از سازندگان صفحه با ابزارک ها. همچنین می توانید از کد کوتاه برای ایجاد طرح بندی خود و قرار دادن مقالات دانش بنیان در هر مکان استفاده کنید.

این شامل یک جستجوی قدرتمند ، فهرست شناور مطالب ، یک ربات دانش بنیان است که به طور خودکار سعی در یافتن پاسخ هایی برای کاهش درخواست های پشتیبانی دارد. این افزونه همچنین شامل کنترل مبتنی بر نقش کاربر و بینش برای مشاهده آنچه کاربران به دنبال آن هستند ، می باشد.

3. پایگاه دانش اکو

BetterDocs

Echo Knowledge Base a > یکی از بهترین افزونه های دانش بنیان برای وردپرس است. همراه با یک جادوگر راه اندازی آسان که شما را از طریق تنظیمات افزونه راهنمایی می کند. شما همچنین می توانید چندین طرح را انتخاب کنید و گزینه هایی را برای سفارشی کردن همه جنبه ها انتخاب کنید.

می توانید طرح های متمرکز Basic ، Tabs یا Category را انتخاب کنید. هر طرح دارای یک نوار جستجوی سریع در بالا است ، که به کاربران کمک می کند تا به سرعت پاسخ ها را پیدا کنند. همچنین می توانید مقالات را در دسته ها و برچسب ها سازماندهی کنید.

همچنین این افزونه دارای 500+ نماد است که می توانید از آنها استفاده کنید. همچنین شامل کد کوتاه و الگوهای ایجاد بخش س FAالات متداول و نمایش مقالات دانش بنیان در وب سایت شماست.

4 weDocs

Echo Knowledge Base

weDocs یکی دیگر از پایگاه های دانش عالی وردپرس است و پلاگین مستندات استفاده از آن آسان است و به شما امکان می دهد صفحات اسناد خود را به بخش ها ، اسناد سلسله مراتبی و برچسب ها مرتب کنید.

رابط کاربری ساده تری برای مدیریت همه اسناد شما از یک صفحه است. این پلاگین شامل الگوهای اضافی نیست اما با همه تم های محبوب وردپرس .

طرح پایگاه دانش با پیمایش نوار کناری ساده و کارآمد است و عنوان منوی خرده نان .

5 دانشنامه / واژه نامه / ویکی

weDocs

پلاگین Encyclopedia / Glossary / Wiki یک پلاگین انعطاف پذیر دانش وردپرس است که به شما امکان می دهد اسناد خود را در قالب واژه نامه . می توانید اسناد و مقالات خود را به ترتیب حروف الفبا یا بر اساس دسته و برچسب ها سازماندهی کنید.

شامل یک الگوی ساده برای لیست کردن تمام موارد واژه نامه است. شما می توانید یک ابزارک جستجو اضافه کنید ، نظرات مربوط به مقاله های جداگانه را فعال کنید و یک فهرست فیلتر برای مرتب سازی موارد بر اساس حروف الفبا اضافه کنید.

اگر می خواهید صفحات پشتیبانی خود را به صورت واژه نامه یا دائرlopالمعارف مرتب کنید ، گزینه بسیار خوبی ارائه می دهد. این از WPML پشتیبانی می کند و می تواند در وب سایت های چند زبانه

6. پایگاه دانش WP

Encyclopedia / Glossary / Wiki

WP Knowledgebase یکی دیگر از موارد جالب دیگر است گزینه ای برای ایجاد یک بخش دانش بنیان در وردپرس. این افزونه دارای تنظیمات آسان تری برای تنظیم تنظیمات ساده است.

شما می توانید مقالات پایگاه دانش خود را بر اساس دسته ها و برچسب ها سازماندهی کنید. این افزونه از یک الگوی ساده با یک ویژگی جستجوی فوری قدرتمند در بالا استفاده می کند. پس از فعال سازی ، به طور خودکار یک صفحه دانش بنیان ایجاد می کند که می توانید عنوان یا عنوان URL آن را ویرایش و تغییر دهید.

همچنین شامل ابزارک هایی برای جستجو ، دسته ها و برچسب ها است که به شما امکان می دهد به راحتی موارد پایگاه دانش را در وب سایت خود نمایش دهید. می توانید نظرات مربوط به هر مقاله را روشن کرده و ترتیب نمایش آنها را با کشیدن و رها کردن ساده مرتب کنید.

7. BasePress

WP Knowledgebase

BasePress یک پایگاه دانش مفید وردپرس است و افزونه مدیریت اسناد. به شما امکان می دهد به راحتی صفحات پشتیبانی و اسناد را برای محصولات یا خدمات خود بسازید.

همراه با سه الگو برای انتخاب با یک نوار جستجوی فوری پیشرفته که به کاربران کمک می کند تا به سرعت پاسخ ها را پیدا کنند. می توانید مقالات را در بخش ها ، دسته ها و برچسب ها با یک رابط کشیدن و رها کردن آسان برای مرتب سازی مجدد مقالات سازمان دهید.

برای هر بخش می توانید یک تصویر و توضیحات اضافه کنید که یک صفحه فهرست بسیار زیبا برای مرور کاربران ایجاد می کند. این پلاگین همچنین گزینه های سفارشی سازی آسان برای کنترل ظاهر صفحات مقاله شما را فراهم می کند.

8. پشتیبانی KB

BasePress

پشتیبانی KB پشتیبانی از وردپرس و افزونه دانش بنیان که استفاده و گسترش آن آسان است. این افزونه دارای سیستم مدیریت بلیط و بستر دانش بنیان برای ارائه یک سیستم پشتیبانی کامل است که در وب سایت وردپرس شما اجرا می شود.

به راحتی می توانید مقالاتی را به بخش دانش خود اضافه کنید و آنها را به دسته ها و برچسب ها مرتب کنید. پس از آن ، یک کد کوتاه ساده وجود دارد که می توانید به صفحه وردپرس اضافه کنید تا مقالات پایگاه دانش خود را نمایش دهد.

درصورتی که مشتریان قادر به یافتن پاسخی نباشند ، می توانند بلیط ارسال کنند. این بلیط در داشبورد وردپرس شما نشان داده می شود و می توانید مستقیماً به کاربر پاسخ دهید. افزونه های پرداخت شده ای برای افزایش عملکرد پلاگین مانند توانایی ارسال ایمیل ، ادغام WooCommerce ، پاسخ های کنسرو شده و موارد دیگر وجود دارد.

9. پایگاه دانش بسیار ساده

KB Support

دانش بسیار ساده Base یک افزونه دانش ساده و ساده برای وردپرس است.

در اصل به شما امکان می دهد از پست های موجود خود برای مقالات دانش بنیان استفاده کنید و سپس آنها را با یک کد کوتاه نمایش دهید. سپس موارد مرتب شده بر اساس دسته ها را نمایش می دهد و می توانید طرح های چند ستونی را برای نمایش دسته ها و مقالات بیشتر انتخاب کنید.

این افزونه با هر نوع پست سفارشی از جمله محصولات یا رویدادها کار می کند. این انعطاف پذیری را ارائه می دهد اما هیچ یک از ویژگی هایی را که می توانید در سایر افزونه های پایگاه دانش در این لیست پیدا کنید ، شامل نمی شود. این افزونه همچنین گزینه ای برای جدا نگه داشتن پستهای منظم وبلاگ خود از مقالات دانش بنیان ارائه نمی دهد.

راه حل های پاداش h4>

مشتریان ممکن است همیشه پاسخ س questionال خود را در مقالات پایگاه دانش شما پیدا نکنند. به عنوان مثال ، ممکن است برخی از سوالات پیش فروش ، گزارش اشکال داشته باشند یا ممکن است به سادگی به پاسخ شخصی تری نیاز داشته باشند.

ابزارهای زیر به شما امکان می دهد فراتر از مقالات دانش بنیان پشتیبانی کنید و رضایت مشتری را افزایش دهید.

10. WPForms

Very Simple Knowledge Bas

WPForms بهترین سازنده فرم وردپرس در بازار . به شما امکان می دهد هر نوع فرم را به راحتی از جمله فرم درخواست پشتیبانی در وردپرس ایجاد کنید.

به عنوان یک تجارت کوچک ، ممکن است نتوانید هزینه یک سیستم عامل پشتیبانی کامل مشتری را توجیه کنید. WPForms به شما امکان می دهد فرم پشتیبانی مشتری را به وب سایت خود اضافه کنید و سپس از طریق ایمیل به درخواست های مشتری پاسخ دهید.

این سیستم دارای سیستم مدیریت ورودی داخلی است که به شما امکان می دهد تمام درخواست های مشتری را ثبت کنید. حتی می توانید این داده ها را صادر کرده و از آنها در نرم افزار CRM برای مدیریت همه سودهای احتمالی.

11. LiveChat

WPForms

LiveChat بهترین نرم افزار پشتیبانی از چت زنده برای مشاغل کوچک. به شما امکان می دهد چت زنده ای را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید و به مشتریان کمک کنید تا بلافاصله برای کمک تماس بگیرند.

افزودن LiveChat به شما کمک می کند بازدیدکنندگان بیشتری را به مشتری تبدیل کنید. شما می توانید یک پنجره چت زنده را در سراسر وب سایت خود با پیام رسانی هدفمند نمایش دهید. کاربرانی که در پایگاه دانش جستجو می کنند همیشه این گزینه را دارند که بدون خارج شدن از وب سایت شما کمک بیشتری کنند.

12. ChatBot

این روزها بسیاری از شرکت ها استفاده از ChatBot را به عنوان گزینه ای برای LiveChat و گاهی اوقات به عنوان یک راه حل چت قبل از زندگی به دلیل مقرون به صرفه بودن انتخاب می کنند.

ChatBot.com a > با استفاده از یک الگوریتم هوشمند به شما کمک می کند ضمن رشد فروش ، خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهید. این بهترین نرم افزار chatbot a > برای مشاغل کوچک ، و ما همچنین در حال استفاده از آن در سایت های خود هستیم.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه پایگاه دانش WordPress را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقایسه ما را با بهترین خدمات تلفن تجاری برای مشاغل کوچک ، و راهنمای گام به گام ما در نحوه افزودن اعلان های فشار وب در وردپرس برای افزایش بازدید شما.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-knowledge-base-plugins-for-wordpress-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید