16 بهترین افزونه وردپرس برای بازاریابان

آیا شما بازاریاب هستید که سعی در استفاده بیشتر از وردپرس دارید؟ اخیراً ، یکی از خوانندگان ما از ما خواسته است که بهترین افزونه های وردپرس را برای بازاریابان پیشنهاد دهیم. این پلاگین ها هستند که می توانند به بازاریابان در رسیدن به اهداف خود مانند افزایش فروش یا بازدید کمک کنند. در این مقاله ، ما بهترین بهترین افزونه وردپرس را برای بازاریابان انتخاب کرده ایم.

Best WordPress plugins for marketers

1 OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster بهترین افزونه پنجره بازشو وردپرس است و # 1 ابزار تولید سرب موجود در بازار. این امکان را به شما می دهد تا ایمیل را ضبط کنید ، اشتراک ها و تبدیل ها را تقویت کنید.

بدون استخدام برنامه نویس ها می توانید فرم های ثبت نام زیبایی اضافه کنید. OptinMonster به شما امکان می دهد فرم های ثبت نام را در نوار کناری ، پس از محتوا ، اسلاید در فرم ها و پنجره های جعبه سبک اضافه کنید.

همچنین برای بهینه سازی تلاشهای شما برای تولید سرنخ ، همراه با تجزیه و تحلیل داخلی و تست A / B است. این امضای فناوری Exit Intent است که به شما کمک می کند بازدیدکنندگان را درست زمانی که قصد ترک وب سایت شما را دارند ، تبدیل کنید.

2. وابستگان Thirsty

ThirstyAffiliates

وابستگان تشنه بهترین ابزار مدیریت پیوند وابسته برای وردپرس است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا پیوندهای وابسته خود را در داخل وردپرس مدیریت کنید ، پیوندهایی را بپوشانید و به راحتی آنها را به پست های خود اضافه کنید.

همچنین به شما امکان می دهد عملکرد هر لینک وابسته را در سایت خود ببینید. همچنین می توانید پیوندهای خود را در دسته ها سازماندهی کنید. برای جزئیات بیشتر به راهنمای ما در مورد نحوه با استفاده از ThirstyAffiliates پیوندهای وابسته را در وردپرس اضافه کنید .

3. WPForms

WPForms

WPForms جدیدترین افزونه فرم تماس دوستانه برای وردپرس است. به شما امکان می دهد به سرعت فرم های زیبایی ایجاد کنید و آنها را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

WPForms دارای سازنده آسان برای استفاده از فرم کشیدن و رها کردن و آماده برای استفاده است. این تلفن همراه دوستانه است و برای سرعت و سئو بهینه سازی شده است. برای جزئیات بیشتر ، به مقاله ما در WPForms – مبتدی ترین افزونه فرم تماس با وردپرس .

4 . احیای پست قدیمی

Revive Old Posts

رسانه های اجتماعی می توانند منبع مهمی برای بازدید هر وب سایت باشند. افزونه Revive Old Post به شما امکان می دهد با به اشتراک گذاری مطالب قدیمی خود ، کاربران را در شبکه های اجتماعی درگیر کنید.

این افزونه به طور خودکار پیوندهای مربوط به پست های قدیمی شما را به نمایه های اجتماعی شما به اشتراک می گذارد. می توانید زمان را بین پست ها انتخاب کنید ، از هشتگ استفاده کنید ، پشتوانه پیوند را داشته و دسته ها یا پست های خاص را حذف کنید.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در مورد نحوه نحوه اشتراک گذاری خودکار پست های وردپرس قدیمی خود

5. مشترک شدن در نظرات بارگیری مجدد

Subscribe to comments reloaded

نظرات احتمالاً قدرتمندترین ابزار جذب کاربر در هر سایت وردپرسی هستند. با این حال ، هنگامی که یک کاربر نظر خود را اضافه کرد ، دیگر راهی برای بازگشت و بحث و بررسی وجود ندارد.

اشتراک در نظرات بارگیری مجدد ، به کاربران شما امکان می دهد در نظرات پست های شما مشترک شوند. هر زمان نظر جدیدی در مورد پست ارسال شود ، کاربران ایمیل های اعلان دریافت می کنند. این نه تنها به شما کمک می کند بازدید بیشتری از صفحه داشته باشید ، بلکه به کاربران کمک می کند تا از مکالمه مطلع شوند.

به راهنمای ما در مورد چگونگی به کاربران اجازه می دهند برای راهنمایی دقیق جزئیات نظرات خود را در وردپرس مشترک کنند.”

6. پست های مرتبط درون خطی

Inline related posts

بسیاری از وب سایت ها پس از پایان مقاله ، پست های مرتبط را نمایش می دهند. با این حال ، اگر مقالاتی با فرم طولانی منتشر کنید ، پس از پیمایش کل مقاله ، کاربران پست های مرتبط را مشاهده می کنند.

افزونه Inline Related Posts با نمایش پست های مرتبط در داخل مقاله ، این مشکل را حل می کند. کاربران در اواسط مقاله بسیار درگیر هستند و به احتمال زیاد روی مطالب مشابه کلیک می کنند.

برای دستورالعمل های دقیق به راهنمای ما در نحوه افزودن پستهای مرتبط درون خطی در پستهای وبلاگ وردپرس .
7 <.>

Floating Social Bar

دکمه های اشتراک اجتماعی سرعت وب سایت ها را کاهش می دهد. شناور اجتماعی نوار به شما امکان می دهد یک نوار اشتراک اجتماعی را بدون آسیب رساندن به سرعت در وب سایت خود اضافه کنید.

این یک نوار چسبنده افقی اجتماعی به پست های وردپرس شما اضافه می کند. شناور اجتماعی نوار شبکه های اجتماعی بی ربطی را اضافه نمی کند ، بلکه فقط محبوب ترین سیستم عامل های اجتماعی را پشتیبانی می کند.

به مقاله ما در اضافه کردن یک نوار اشتراک اجتماعی شناور در وردپرس .

8. WP به بافر

WP to Buffer

بافر یک سرویس آنلاین است که به شما امکان می دهد به روزرسانی در پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را در فیس بوک ، توییتر و LinkedIn برنامه ریزی کنید. WP to Buffer سایت وردپرس شما را به Buffer متصل می کند و به طور خودکار پست های وبلاگ شما را به Buffer اضافه می کند.

با این کار می توانید پس از زدن دکمه انتشار ، در وقت صرف شده برای به اشتراک گذاشتن مقالات در شبکه های اجتماعی صرفه جویی کنید. برای جزئیات بیشتر به راهنمای ما در مورد نحوه برنامه ریزی پست های وردپرس برای رسانه های اجتماعی با بافر .

9. آزمایشات عنوان رایگان

Title Experiments Free

نوشتن عناوین جلب توجه ، کلید محتوای خوب وب است. با این حال ، چگونه می توانید بفهمید کدام عناوین پست با مخاطبان شما بهتر کار می کند؟

عنوان رایگان به شما امکان می دهد تست های تقسیم A / B را برای عناوین پست انجام دهید. می توانید چندین عنوان برای یک پست اضافه کنید و این افزونه به طور تصادفی یکی از عناوین را به کاربران شما نشان می دهد.

این افزونه بر اساس چند بار نمایش یک عنوان و تعداد دفعات کلیک کاربران توسط آن ، احتمال کلیک را محاسبه می کند.

برای جزئیات دستورالعمل گام به گام ، نگاهی به راهنمای ما در چگونه عناوین ارسال وردپرس را به صورت آزمایشی A / B تقسیم کنید تا کلیک های بیشتری دریافت کنید .

10. بهینه ساز تصویر ویژه

Featured Image Optimizer

درست مانند عناوین پست ها ، تصاویر برجسته نیز در گرفتن کلیک های بیشتر نقش مهمی دارند. پلاگین Image Optimizer ویژه به شما امکان می دهد تست های تقسیم A / B را برای تصاویر برجسته اجرا کنید.

به سادگی یک پست را ویرایش کنید یا یک پست جدید ایجاد کنید. شما متوجه دو جعبه جدید برای تصویر برجسته A و تصویر برجسته B خواهید شد. دو تصویر برجسته را بارگذاری کنید و پلاگین شروع به نمایش تصویر برجسته متفاوت به کاربران مختلف می کند

به راهنمای ما در مورد چگونگی آزمون تقسیم A / B دارای تصاویر برجسته در وردپرس برای جزئیات بیشتر.
11. Yoast SEO

Yoast SEO

موتورهای جستجو مهمترین منبع بازدید بیشتر وب سایتها هستند. Yoast SEO بهترین افزونه SEO برای وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا برچسب های متا ، برچسب های گراف باز ، نقشه سایت xml ، پیمایش پودر سوخاری و موارد دیگر را اضافه کنید.

همچنین می تواند داده های ابزار Google Webmaster شما را وارد کند و دارای یک ابزار ویرایشگر فایل برای ویرایش فایل های robots.txt و .htaccess در وردپرس است.

راهنمای ما را در نحوه نصب و راه اندازی افزونه Yoast SEO با دستورالعمل های نصب گام به گام.
12 <. adsanity>

Adsanity

اگر وب سایتی را پشتیبانی می کنید که توسط تبلیغات پشتیبانی می شود ، به روش بهتری برای مدیریت تبلیغات در وردپرس نیاز دارید. پیشنهادات Adsanity روشی آسان تر و بهتر برای مدیریت تبلیغات در سایت وردپرس خود.

شما می توانید هر تعداد واحد تبلیغی که می خواهید ایجاد کنید و سپس آنها را بچرخانید ، آنها را گروه بندی کنید یا آنها را برای حداکثر میزان درآمد خود برنامه ریزی کنید. می توانید از آن با برنامه های تبلیغاتی مانند Google Adsense یا تبلیغات خود را مستقیماً بفروشید.

راهنمای ما را در نحوه مدیریت تبلیغات در وردپرس با افزونه Adsanity برای جزئیات بیشتر.

13. گالری Envira

Envira Gallery

تصاویر جذاب ترین شکل محتوا در وب است. شما می توانید بدون هیچ افزونه ای به راحتی تصاویر را به پست های وردپرس خود اضافه کنید. اما اگر می خواهید عکس های زیادی را به اشتراک بگذارید ، پس به گالری Envira نیاز دارید.

Envira Gallery بهترین افزونه گالری عکس وردپرس در بازار است. به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه گالری تصاویر با قابلیت پاسخگویی ، سئو دوستانه و بارگذاری سریعتر ایجاد کنید. شما می توانید تصاویر گالری را در پنجره های زیبای سبد سبک با پیمایش های کوچک باز کنید.

برای جزئیات ، مقاله ما را در مورد چگونگی ایجاد آسان بررسی کنید گالری های عکس پاسخگو وردپرس با Envira .

14. upPrev

upPrev

آیا اسلایدهای متحرک را برای منوی مقالات بعدی یا قبلی در وب سایت های معروف مانند NYTimes مشاهده کرده اید؟ افزونه UpPrev به شما امکان می دهد آن منوهای پست قبلی متحرک را در وردپرس نمایش دهید.

هنگامی که کاربر هنگام مشاهده مقاله ای در وب سایت شما به پایین پیمایش می کند ، این پلاگین یک اسلاید از فهرست را با پست قبلی نشان می دهد. برای پیکربندی تنظیمات افزونه می توانید به Appearance »upPrev بروید.

به طور پیش فرض پست قبلی را نشان می دهد. می توانید آن را تغییر دهید تا پست قبلی را در همان دسته یا برچسب نشان دهید. اگر از YARPP استفاده می کنید مربوط افزونه پست ها ، سپس پلاگین می تواند یک پست مرتبط را نیز نشان دهد.

15. س FAالات متداول سریع و آسان

Quick and Easy FAQs

س FAالات متداول به شما امکان می دهد به سرعت به سوالات متداول بازدیدکنندگان خود پاسخ دهید. افزودن بخش سQالات متداول در وب سایت شما نه تنها س quالات پیش فروش را کاهش می دهد. همچنین باعث افزایش اعتماد کاربر و افزایش فروش می شود.

پلاگین پرسش و پاسخ سریع و آسان به شما امکان می دهد به راحتی بخش زیبایی را که معمولاً در مورد س askedالات شما قرار می گیرد در وب سایت خود اضافه کنید. به راحتی می توانید سوالات و پاسخ ها را از یک رابط واحد مدیریت کرده و در هر کجای وب سایت خود نمایش دهید.

به راهنمای ما در مورد چگونگی عنوان برای جزئیات بیشتر ، بخش س frequالات متداول یا سQالات متداول در وردپرس را اضافه کنید .

16. ابزارک توصیفات

Testimonials widget

توصیفات به شما کمک می کند تا اثبات اجتماعی مشتریان فعلی خود را اضافه کنید. باعث ایجاد اطمینان در وب سایت و خدمات شما می شود و به مشتریان بالقوه در تصمیم گیری کمک می کند.

Widget Testimonials یک راه ساده تر برای نمایش زیبایی توصیفات در سایت وردپرس شما فراهم می کند. استفاده از آن آسان است و می توانید آن را به هر نوار کناری یا منطقه آماده ویجت اضافه کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های وردپرس برای بازاریابان کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از 10 بهترین ابزار و افزونه بازاریابی شرکت های وابسته برای وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-wordpress-plugins-for-marketers/.

دیدگاهتان را بنویسید