WPBeginner v4 – طراحی جدید ، ویژگی ها و موارد بعدی

عجب ، کمی بیشتر از 7 ماه پیش بود ، وقتی در مورد WPBeginner نسخه 3.0 . بعد از تلاش زیاد ، تجدید نظر و بهینه سازی ، من افتخار می کنم WPBeginner 4.0 را ارائه دهم. ما این طرح جدید را مستقیماً قبل از BlogWorld ، تقریباً 2 هفته پیش. اگر وب سایت ما را از طریق ایمیل یا فید خوان دیگری خوانده اید ، اگر نگاهی به وب سایت بیندازید بسیار ممنون می شوم. افکار خود را با ما درمیان بگذار. در طراحی جدید و ساختار سایت WPBv4 تغییرات عمده ای ایجاد شده است.

چرا ما خیلی سریع WPBv4 را تغییر دادیم؟ h4>

هنگامی که برای اولین بار طراحی جدید را شروع کردم ، برخی از دوستان خوب من پرسیدند: آیا شما چندی پیش بچه ها دوباره طراحی نکرده اید؟ بله ما حدود 7 ماه پیش این کار را کردیم. داشتن دو طراحی مجدد عمده در یک سال باید توضیحاتی را بخواهد. پس چرا به WPBv4 روی آوردیم؟ خوب فکر می کنم دلیل اصلی تبدیل ضعیف بود. از زمان راه اندازی WPBeginner ، ما یک نوار “نارنجی” در بالای صفحه داشتیم. در آخرین طراحی ، ما از شر آن خلاص شدیم. این امر علاوه بر اینکه سایت بسیار کسل کننده به نظر می رسید ، اما بسیاری از کاربران ما شکایت داشتند که نمی توانند سایت را تشخیص دهند. آخرین طراحی بسیار جالب بود زیرا سعی در تقلید از داشبورد وردپرس داشت ، با این وجود بسیار سریع قدیمی شد. نارنجی را خودم از دست دادم.

شکایت بزرگ دیگری که از زبان بسیاری از کاربران شنیده ایم این بود که یافتن مطالب بسیار سخت بود. برای دیدن دسته های وبلاگ ، کاربر باید در بخش وبلاگ وب سایت باشد. پاسخگویی سایت به اندازه صفحه نمایش های متعدد مستلزم تغییر محتوا است. این منجر به کاهش تبدیل (شرکت در انتخاب ، فروش ، مشتریان بالقوه و غیره) می شود. من می دانستم که باید سریعاً در مورد آن کاری انجام دهیم. به تخته سفید رسیدم و شروع به تهیه لیستی از کارها کردم. با بازخورد و شکایت بسیار ، دیدم که لیست کارها فقط از کنترل خارج شده است. مورد بعدی که من می دانم ، ما در حال مذاکره درباره یک طراحی مجدد بودیم. اکنون در اینجا با طراحی جدیدی روبرو شده ایم.

چه چیزی عوض شد؟ h4>

تغییرات زیادی وجود داشت (برخی از تغییرات عمده نیز). من تمام تلاش خود را می کنم تا هر یک از آنها را برجسته کرده و توضیح دهم که چرا ما این تغییرات را ایجاد کردیم.

  • خاموش کردن گالری – ما گالری خود را به امید نمایش بهترین طراحی های وردپرس راه اندازی کردیم. کلیه مطالب توسط کاربر ارسال شده است. کار در نهایت بسیار دشوارتر از حد انتظار بود. بیش از 90٪ سایتهای ارسالی برش خورده را ندارند. تقریباً احساس کردم که در آنجا هیچ پیشرفتی نداریم. ما روزانه از طریق سایت ها تعدیل می کنیم تا دوباره “بدون ارسال سایت با کیفیت” را بشناسیم. بنابراین تصمیم گرفتم دوشاخه را بردارم.
  • مارک کوپن ها با عنوان معاملات – آیا قسمت کوپن های ما را به خاطر می آورید؟ خوب ، الان اسم جدیدی دارد. این میزبان تحت معاملات است. دیگر یک زیر دامنه چند سایته نیست. در عوض این یک نوع پست سفارشی است. چند دلیل وجود داشت که ما این تغییر را ایجاد کردیم. بزرگترین دلیل ساختاری بهتر سایت بود. کوپن ها ما را در ارسال کوپن در سایت محدود می کردند. این امر بخش اخبار وبلاگ را نسبتاً شلوغ کرد. با نام جدید ، معاملات ، اکنون می توانیم همه چیز را در یک مکان ارسال کنیم. داشتن آن به عنوان یک نوع پست سفارشی ، ادغام آن از طریق سایت را برای ما بسیار آسان می کند.
  • فیلم ها راه اندازی شد – ما سرانجام WPBeginner فیلم های وردپرس را راه اندازی کردیم. تصور می کردیم که آن را یک یا دو ماه پس از آخرین طراحی مجدد راه اندازی کنیم. به دلیل همه بازخوردها / شکایات ، ما تصمیم گرفتیم جلوی راه اندازی را بگیریم. در حال حاضر 17 فیلم وجود دارد که اصول وردپرس را به شما نشان می دهد. برنامه هایی برای افزودن آموزشهای ویدیویی بیشتر در آنجا وجود دارد که هر زمان می گذرد. ​​
  • طرح WPBeginner – پس از انجام مطالعه موردی List25 ، ما با ایمیل های کاربران درخواست پشت صحنه WPBeginner بمباران شدیم. به همین دلیل است که ما WPBeginner’s Blueprint را راه اندازی کرده ایم. این به ما مکانی واحد می دهد که می توانیم تمام افزونه ها ، ابزارها و سرویس هایی را که استفاده می کنیم لیست کنیم. همچنین به ما امکان می دهد تا آن را نسبتاً به روز نگه داریم. فیلم های Blueprint برای شخصی سازی بیشتر آن منطقه در دست ساخت هستند.
  • ابتکار راهنما – غالباً از کاربرانی که از ما می پرسند راهنما کجاست ایمیل یا توئیت دریافت می کنیم؟ همیشه احساس می کردم سرم را به دیوار می کوبم. پاسخ من این بود ، کل وب سایت freaking یک راهنما است. با این حال ، من می فهمم که وظیفه ما به عنوان یک تیم این است که سایت خود را برای پیمایش آسان تر کنیم. راهنماها راهنمای گام به گام استفاده از وردپرس را خواهند داشت. در حال حاضر کاملاً اساسی است ، اما موارد بیشتری را به آنجا اضافه خواهیم کرد. برای کسانی که تعجب می کنند ، این فقط منطقه ای است که ما مقالات دستچینی را که قبلاً به آنها پرداخته ایم نشان می دهیم.
  • میزبانی وردپرس – در گذشته لیستی از میزبان های پیشنهادی وردپرس داشتیم. در نسخه جدید ، ما همچنین بازخورد کاربر را می خواهیم. ما این توانایی را برای کاربران فراهم کرده ایم که به هر میزبان امتیاز دهند و نظرات را بگذارند. لطفاً به صفحه WordPress Hosting نگاهی بیندازید تا ببینید آیا ارائه دهنده میزبانی شما در آنجا لیست شده است یا خیر. . اگر چنین هستند ، لطفاً بررسی یک بررسی را در نظر بگیرید. این به دیگران در تصمیم گیری صحیح کمک می کند.
  • خدمات – در گذشته ، صفحه خدمات ما هرگز فوق العاده مفصل نبود. ما خدمات متنوعی را ارائه می دهیم که بازاریابی نداریم. هرگز نیازی به این مورد پیدا نکردیم زیرا ما همیشه با مشتری همراه بوده ایم. با استخدام افراد بیشتر ، تصمیم داریم خدمات وردپرس خود را عمومی کنیم. آن صفحه هنوز در دست کار است. من می خواهم که برای هر صفحه یک صفحه فرود سفارشی داشته باشیم.
  • چارچوب Genesis – WPBeginner اکنون از Genesis استفاده می کند. آخرین طراحی مستقل بود ، اما ما با چارچوب مورد علاقه خود بازگشتیم.
  • Livefyre – در طراحی جدید ، ما به نظرات پیش فرض وردپرس بازگشتیم. ما از livefyre دور شدیم. ما قبلاً مقاله ای در مورد آن نوشتیم “ 6 دلیل اینکه چرا از Livefyre دور شدیم “.
  • تغییرات بصری – تغییرات بصری زیادی وجود دارد. قلم ، اندازه قلم و غیره

بعدی چیست؟ h4>

من هنوز یک لیست طولانی از کارها دارم. من از دیدن مسیری که در آن قرار داریم بسیار هیجان زده هستم. ما به زودی Freebies را ارائه خواهیم داد. من می خواهم که مجموعه خوبی از کتاب ها داشته باشیم. اگر توصیه های کتاب دارید ، لطفاً با ما تماس بگیرید. من می خواهم WPBeginner همچنین به بازارهای مناسب توجه کند. موارد جالب دیگری نیز در این زمینه وجود دارد: :)

بخش جدیدی برای اهدای اثر در دست تهیه است ، سپس ما به کارهای معمول خود مانند گذشته باز می گردیم. فقط نمی خواهم بخش اخبار را شلوغ کنم. اخبار بیشتری به زودی منتشر می شود.

ما در حال کار روی “نیمه پاسخگویی” این موضوع هستیم. در واقع شما می توانید آن را یک نسخه موبایل بنامید. بزرگترین شکایتی که قبلاً از کاربران خود دریافت کردیم این بود که طراحی “پاسخگو” تلفن همراه ما به آنها راهی برای بازگشت به نسخه کامل نمی دهد. بنابراین ما در تلاش هستیم تا بهترین راه برای مقابله با این مسئله را کشف کنیم.

من تمام تلاش خود را می کنم تا ضمن افزودن ویژگیهای بیشتر ، شما را به روز نگه دارم.

به حق شما ،
سید بلخی

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/wpbeginner-v4-new-design-features-whats-next/.

دیدگاهتان را بنویسید