WPBeginner 7 است – بازتاب ها و به روز رسانی ها

وای ، هفتمین چهارم است. هنوز هم فکر می کنم که WPBeginner 7 ساله است و من 10 سال آخر زندگی ام از وردپرس استفاده می کردم.

مثل هر سال ، من می خواهم خلاصه ای از همه چیزهای عمده ای را که در زندگی و تجارت من اتفاق می افتد انجام دهم.

WPBeginner Turns 7

داستان WPBeginner

من از 16 سالگی شروع به استفاده از وردپرس کردم و WPBeginner را از 19 سالگی با یک مأموریت تنها شروع کردم: وردپرس را برای مبتدیان آسان کنید.

از آن زمان ، WPBeginner به یکی از بزرگترین سایت های رایگان منابع وردپرس در جهان تبدیل شده است.

برای کسانی که تازه کار هستید ، می توانید داستان کامل WPBeginner را در .

به روزرسانی های شخصی h4>

2016 برای من شخصاً یک سال بزرگ است زیرا همه چیز در حال تغییر است.

همسرم ( Amanda ) هفته گذشته دکترای خود را در روانشناسی بالینی به پایان رساند و ما اکنون به خانه جدید ما در West Palm Beach منتقل شده اند.

ما در انتظار اولین کودک خود هستیم (نوامبر 2016).

در اینجا آخرین عکس پروفایل من است ، و اگر علاقه مند هستید ، می توانید از وبلاگ شخصی من دیدن کنید .

Syed Balkhi

به روزرسانی های WPBeginner

با تشکر از شما ، WPBeginner به طور مداوم رشد کرده است (سال به سال). ما سخت تلاش کرده ایم که ضمن اطمینان از به روز بودن آموزشهای قدیمی خود ، به آموزشهای جدید خود اضافه کنیم.

چند تغییر قابل توجه انجام شده است که فکر می کنم دوست دارید بدانید:

1 WP.org به وردپرس

در این زمان سال گذشته ، اگر دامنه wp.org را تایپ می کردید ، به WPBeginner هدایت می شدید. اولین ماه گذشته ، ما نام دامنه دو حرف را به بنیاد وردپرس اهدا کردیم.

برای خواندن به پست کامل وبلاگ مراجعه کنید جزئیات بیشتر.

2. WPBeginner YouTube

سال گذشته وقتی این پست را می نوشتم ، کانال YouTube WPBeginner دارای کمی کمتر از 19 هزار مشترک و 1.6 میلیون بازدید ویدیو با مجموع 394 آموزش ویدیویی بود.

استراتژی خود را کمی تغییر دادیم. به جای تولید هر هفته یک ویدیوی جدید ، اکنون هفته ای یک ویدیو منتشر می کنیم. این به ما کمک کرده است که ویدیوهای بهتری تولید کنیم (همانطور که در خواستگاری اثبات شده است)

در حال حاضر 492 آموزش ویدیویی کل داریم که در مجموع 4.4 میلیون بار بازدید شده است. ما همچنین از 37000 مشترک قوی هستیم.

اگر مشترک نشده اید ، اگر این کار را انجام دهید بسیار جالب است.

3. فایروال و سرعت

ما شروع به استفاده از دیوار آتش Sucuri ، و این یک تجربه شگفت انگیز بوده است. در 3 ماه اول ، آنها به ما کمک کردند بیش از 450،000 حمله را مسدود کنیم. ناگفته نماند ، همچنین به سرعت وب سایت ما و کاهش بار سرور کمک کرد.

اگر در مورد وب سایت خود جدی هستید ، من آن را اکیداً توصیه می کنم. بررسی کامل Sucuri .

WPForms و MonsterInsights

ما امسال دو محصول جدید به مجموعه خود اضافه کردیم.

WPForms ، جدیدترین پلاگین فرم تماس دوستانه برای وردپرس. ما آن را در ماه مارس راه اندازی کردیم و قبلاً 50،000 بارگیری را پشت سر گذاشته ایم. سریع رشد می کند زیرا شخصاً معتقدم بهترین راه حل در بازار است.

در نظرسنجی WPBeginner امسال ، بسیاری از شما می خواستید که یک راه حل تحلیلی برای وردپرس بسازیم که استفاده از آن آسان باشد. با در نظر داشتن این مورد ، پلاگین محبوب Google Analytics را توسط پلاگین Yoast به دست آوردیم و نام آن را به MonsterInsights .

این افزونه بیش از 11 میلیون بارگیری دارد ، اما نمی خواهم آن را هنوز بارگیری کنید. صادقانه بگویم ، من از وضعیت فعلی پلاگین خجالت می کشم. به همین دلیل است که ما در حال تغییر کل پلاگین هستیم تا از آن برای کاربر پسندتر استفاده کنیم ، بنابراین در واقع می تواند به شما در پیشرفت تجارت کمک کند.

اگرچه بخشی از من می خواهد شما آن را بارگیری کنید ، بنابراین هنگامی که ما در اوایل ماه سپتامبر به روزرسانی جدید خود را منتشر می کنیم ، شما واقعاً می توانید از این پیشرفت ها قدردانی کنید.

OptinMonster (نیروگاه) h4>

OptinMonster بزرگترین محصول ماست. با تبدیل بازدیدکنندگان متروکه وب سایت به مشترکین و مشتریان ، به شما کمک می کند لیست ایمیل خود را رشد دهید.

امسال ، ما OptinMonster را حتی بیش از آنچه که بود قدرتمند کردیم.

اکنون می توانید کمپین های بله / خیر ، جایگزینی متن پویا ، قفل محتوا ، هدف گذاری مجدد در محل و منطق پیشرفته مشروط.

فقط فیلم زیر را ببینید و ببینید چقدر قدرتمند است:

مشترک شدن در WPBeginner

رشد گالری Envira

در ماه اکتبر گذشته ، وب سایت Envira Gallery را دوباره طراحی کردیم و بلافاصله فروش خود را دو برابر کردیم ( مطالعه موردی ).

پس از آن ، ما کاملاً ایجاد کردیم گردش کار جدید گالری برای استفاده آسانتر از همه ویژگی های جدیدی که ما اضافه کردیم برای کاربران.

ترکیب این دو مورد رشد Envira را کاتالیز کرده است. اکنون بیش از 420،000 بارگیری داریم.

من به تیم Envira بسیار افتخار می کنم و برای آینده بسیار هیجان زده هستم.

گفتگوی گفتمان – آغاز جدید h4>

Soliloquy WordPress Slider قدیمی ترین محصول ما است و پایدارترین محصول آن است.

اما در مقایسه با سایر محصولات ما ، Soliloquy کمی قدیمی به نظر می رسید. به همین دلیل ماه گذشته ، ما Soliloquy (هم وب سایت و هم پلاگین) را اصلاح کردیم.

من قصد دارم قبل از ارسال مطالعه موردی دیگری درباره چگونگی تأثیر دوباره طراحی بر فروش ما ، داده های بیشتری را جمع آوری کنم.

اما به روزرسانی ها را بررسی کنید ، طراحی سایت جدید بسیار نرم و لطیف به نظر می رسد. ما همچنین یک افزونه محتوای ویژه ، WooCommerce Addon ، Schedule addon و موارد بیشتر .

از همه ممنونم h4>

من می خواهم از همه کسانی که در این سفر ما را پشتیبانی کرده اند تشکر کنم. من واقعاً از همه بازتوییت ها ، ایمیل های شخصی ، پیشنهادات محتوا و آغوش / تعاملات حضوری شما در رویدادها قدردانی می کنم.

همه شما شگفت انگیز هستند و بدون شما هیچ WPBeginner وجود ندارد.

من منتظر یک سال خوب دیگر پیش رویم.

سید بلخی
بنیانگذار WPBeginner

P.S. ما در حال استخدام یک برنامه نویس افزونه وردپرس تمام وقت (کار از راه دور) هستیم. اگر شما یا کسی که می دانید علاقه مند به عضویت در تیم ما هستید ، پس لطفا در اینجا درخواست دهید .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/wpbeginner-is-7-reflections-and-updates/.

دیدگاهتان را بنویسید