MP6 – آیا این می تواند آینده رابط کاربری مدیر وردپرس باشد؟

تیم رابط کاربر در وردپرس اخیراً ایده جدید اما مخفیانه ای درباره نحوه تغییر شکل رابط مدیر ارائه داده است. آنها این ایده را در قالب یک افزونه به اشتراک گذاشته اند که با کد MP6 نامگذاری شده است. هدف MP6 بازنگری در رابط کاربری وردپرس با ساده سازی آن است. در مراحل ابتدایی این افزونه ، تنها چیزی که می بینید تغییر در طرح و رنگ بندی است. از نظر ویژگی ها و نحوه نمایش آنها ساده سازی چندانی نشده است. با این حال ، ما در حال حفاری طرح جدید رنگ و قلم ها هستیم. این می تواند آینده رابط کاربری مدیر وردپرس باشد.

اگر می خواهید MP6 را در سایت خود امتحان کنید ، اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه MP6 . پس از فعال شدن ، رابط کاربری برای منطقه مدیریت وردپرس شما تغییر می کند.

اولین چیزی که متوجه خواهید شد ، درمان نوار کناری مدیر و نوار پیمایش است. MP6 از رنگ زمینه تیره تر و همان رنگ برای هر دو نوار استفاده می کند ، که باعث می شود نوار کناری و نوار کنترل با هم ادغام شوند. همچنین جایگزین آیکون های منو می شود و از آیکون های مسطح استفاده می کند.

WordPress Admin User Interface in MP6

برای برجسته کردن برگه فعلی فعال ، از رنگ آبی به جای خاکستری تیره استفاده می کند. رنگ شناور برای موارد منو نیز از نارنجی به آبی تغییر می کند. این رنگ درمانی باعث می شود رابط کاربری مدرن تر به نظر برسد

Admin User Interface Colors in MP6

این رنگ زمینه صفحات سرپرست را از سفید به خاکستری تغییر می دهد و از بدون سانس .

Background color of admin pages is changed from white to grey

قسمت ویرایش پست در MP6 به این شکل است. این ظاهر جمع و جور ، تمیز و هیجان انگیزتر است.

User Interface for post edit area in MP6

به خاطر داشته باشید MP6 به عنوان زمین آزمایش ایده های جدید رابط کاربری برای قسمت مدیریت وردپرس منتشر شد. تا زمانی که این پلاگین را آزمایش می کنید ، مرتباً تغییر خواهد کرد و ممکن است متفاوت از عکسهای بالا باشد. چه چیزی را در این تکرار رابط کاربر دوست داشتید یا دوست نداشتید؟ دوست دارید در آینده چه چیزی را ببینید؟ با نظر دادن در پایین ما را مطلع کنید.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/mp6-could-this-be-the-future-of-wordpress-admin-user-interface/.

دیدگاهتان را بنویسید