8 دلیل برای تبدیل وبلاگ WordPress.com به WordPress.org

سریعترین راه برای شروع بلاگ رایگان ثبت نام در WordPress.com است. بسیاری از وبلاگ نویسان جدید از همین راه شروع می کنند. گرچه یک مکان عالی برای شروع است ، WordPress.com دارای چندین محدودیت های چیست که با رشد وبلاگ به سرعت آشکار می شوند. اگر می خواهید از این محدودیت ها عبور کنید ، باید وبلاگ WordPress.com خود را به WordPress.org تبدیل کنید. در این مقاله ، ما 8 دلیل برای تبدیل وبلاگ WordPress.com به WordPress.org را به شما نشان خواهیم داد.

Reasons to transfer your blog from WordPress.com to WordPress.org

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر ویدیو را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

1 پلاگین ها h4>

قدرت واقعی وردپرس از پلاگین ها ، که اجازه می دهد شما تقریباً هر کاری که بخواهید با وب سایت خود انجام دهید. در حال حاضر بیش از 30،000 افزونه رایگان فقط در مخزن WordPress.org موجود است. هزاران افزونه پولی نیز از منابع مختلف دیگری در دسترس است.

You can install from thousands of plugins available only to self hosted WordPress.org sites

افزونه ها به شما امکان می دهند هر کاری را که می خواهید انجام دهید مانند ایجاد لیست ایمیل ، ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیک و موارد دیگر.

وقتی هر چیزی می گوییم ، منظورمان هر چیزی است. اگر می توانید به ویژگی جالبی برای افزودن به سایت WordPress.org خود فکر کنید ، احتمالاً کسی از قبل افزونه ای برای ایجاد این کار ایجاد کرده است.

لیست لیست پلاگین های بسیار جذاب ما را که در WPBeginner استفاده می کنیم بررسی کنید.

2. مضامین h4>

Thousands of themes available for WordPress.org sites

WordPress.com مجموعه محدودی از تم ها برای شما نصب کنید برخی از آنها مضامین برتر هستند و قیمت آنها از 50 دلار شروع می شود. با این وجود ، فقط چند صد موضوع برای سایت های WordPress.com در دسترس است.

از طرف دیگر ، هزاران موضوع برای سایت های WordPress.org که خود میزبان هستند در دسترس است.

برخی از فروشگاه های قالب مورد علاقه وردپرس ما StudioPress ، مضامین زیبا ، و ThemeLab . p >

3 تبلیغات در حال اجرا در سایت شما h4>

WordPress.com تبلیغات را در وبلاگ های رایگان WordPress نشان می دهد که درآمد آنها را برای پرداخت هزینه وبلاگ های رایگان فراهم می کند. شما نمی توانید نوع تبلیغات را در وب سایت خود نمایش دهید.

برای خاموش کردن تبلیغات می توانید به روزرسانی کنید اما این کار برای شما هزینه دارد.

شما مجاز به اجرای تبلیغات در وبلاگ های رایگان WordPress.com خود با استفاده از برنامه های تبلیغاتی شخص ثالث مانند Google Adsense ، BuySellAds ، Lijit ، Vibrant Media و غیره

می توانید پیوندهای وابسته را اضافه کنید ، پست های حمایت شده را منتشر کنید یا در یک برنامه تبلیغاتی به نام WordAds شرکت کنید. با این حال ، ورود به برنامه WordAds محدود به کاربران WordPress.com با بازدید بالا و محتوای مناسب است. در مورد نوع پیوندهای وابسته می توانید محدودیت هایی نیز ایجاد کنید.

در یک سایت وردپرسی که خود میزبانی می کنید ، تصمیم می گیرید که تبلیغات را اجرا کنید یا خیر. شما کنترل می کنید چه نوع تبلیغاتی در وب سایت شما نمایش داده شود. می توانید پیوندهای وابسته را به وبلاگ خود اضافه کنید یا به هر برنامه تبلیغاتی که می خواهید بپیوندید و تبلیغات را در وب سایت خود نمایش دهید (مشاهده نحوه بهترین پلاگین های تبلیغاتی . از همه مهمتر ، شما فردی هستید که از طریق این تبلیغات درآمد کسب می کنید.

4. مارک شخصی خود h4>

با یک سایت WordPress.org که خود میزبانی می شود ، نام دامنه خود را دریافت می کنید. این نام دامنه هویت برند شما است.

مطمئناً نمی توانید نام تجاری خود را با یک آدرس وب مانند JohnSmith.wordpress.com به اشتراک بگذارید ، وقتی می توانید نام دامنه خود را دریافت کنید. ما لیستی از عناوین جالب ابزارها و نکاتی برای انتخاب بهترین نام دامنه برای وبلاگ شما.

با اکثر ارائه دهندگان میزبانی وردپرس ، آدرس ایمیل مارک خود را مانند you @ دریافت می کنید yourdomain.com که در کارت ویزیت شما بسیار جالب به نظر می رسد.

WordPress.com به شما امکان می دهد نام دامنه خود را با قیمت 13 دلار در سال دریافت کنید. اما این دامنه همچنان در سرورهای WordPress.com میزبانی خواهد شد. برای نام دامنه خود هیچ سرویس ایمیل دریافت نمی کنید. اگر برای دامنه ای که از WordPress.com خریداری کرده اید سرویس ایمیل می خواهید ، پس مجبورید برای دریافت پول بیشتر سرویس ایمیل را از یکی از ارائه دهندگان خدمات ایمیل بخرید.

5. گزینه های کسب درآمد h4>

وبلاگهای رایگان در WordPress.com فاقد راه حل تجارت الکترونیکی هستند. اگر می خواهید ویژگی های تجارت الکترونیکی را به یک وبلاگ WordPress.com اضافه کنید ، باید برنامه WordPress.com را که هر سال 299 دلار هزینه دارد و فقط با دو گزینه انتخاب کنید ، ارتقا دهید خرید یا Ecwid.

یک مزیت بزرگ یک سایت WordPress.org که میزبان خود است این است که می توانید به راحتی یک راه حل کامل eComemrce مانند WooCommerce یا بارگیری آسان دیجیتال در وب سایت شما.

این به شما امکان می دهد از وب سایت خود چیزهایی بفروشید ، محتوای برتر ارائه دهید و تجارت خود را رونق دهید. حتی اگر تازه کار خود را به عنوان یک وبلاگ کوچک آغاز کرده اید ، باز هم می خواهید این گزینه را باز نگه دارید.

6. آزادی حرکت ، مقیاس گذاری ، رشد h4>

Managing the growth of your blog

WordPress.com به شما اجازه می دهد هر زمان که خواستید داده های خود را صادر کرده و به سایت خود میزبان خود بروید. با این حال ، جابجایی دردسر زیادی دارد. همچنین با WordPress.com فقط به یک شرکت میزبان محدود می شوید. برنامه VIP WordPress.com آنها یک راه حل خارق العاده برای وب سایت های بزرگتر است ، اما بسیار گران قیمت است.

یک سایت WordPress.org کاملاً متعلق به شماست. می توانید پشتیبان گیری یک سایت وردپرس کامل با تمام داده های خود و هر زمان که بخواهید به یک شرکت میزبان دیگر بروید. درصورتی که وب سایت شما به طور ناگهانی فراتر از انتظار شما رشد کند ، در این صورت گزینه های بسیار متنوعی در محدوده قیمت های مختلف برای انتخاب خواهید داشت.

از میزبانی وردپرس خدمات مانند BlueHost و سایت سایت به مدیریت میزبانی وردپرس راه حل هایی مانند Pagely و WPEngine ، گزینه ها و گزینه های زیادی وجود دارد در دسترس برای سایت های وردپرس خود میزبان.

7. ایجاد یک دارایی وب h4>

ساختن یک وب سایت با نام دامنه خود بسیار کاربردی تر است و اگر می خواهید در آینده سرمایه گذاری جذب کنید یا می خواهید ملک وب خود را بفروشید ، پتانسیل بیشتری دارد.

انتقال وبلاگ WordPress.com به یک کاربر دیگر امکان پذیر است. با این حال ، همانطور که هر کسی که با خرید و فروش خواص وب کار می کند به شما می گوید که پتانسیل بسیار کمی برای وب سایت هایی که در زیر دامنه های رایگان میزبانی می شوند وجود دارد.

اگر برای ساختن وبلاگ خود تلاش و تلاش جدی می کنید ، سایت وردپرس دارای میزبانی وب بسیار بیشتر از سایتی است که به عنوان وبلاگ رایگان WordPress.com میزبانی می شود.

8. کد را سفارشی کنید h4>

با یک سایت وردپرس میزبان خود ، می توانید کد را ویرایش کرده و هر آنچه را که می خواهید سفارشی کنید. می توانید به پرونده های PHP طرح زمینه و پلاگین های خود دسترسی پیدا کرده و تغییراتی در آنها ایجاد کنید.

حتی می توانید طرح زمینه کودک و کد خود را به کد خود اضافه کنید افزونه اختصاصی سایت . به راهنمای مبتدیان به چسباندن قطعه از وب در WordPress .

همچنین شما می توانید پرونده های اصلی وردپرس را نیز اصلاح کنید ، اما به هیچ وجه توصیه نمی شود.

از طرف دیگر ، WordPress.com توانایی محدودی را برای افزودن CSS سفارشی به مضامین خود به شما ارائه می دهد. به هیچ وجه نمی توانید هر فایل PHP را برای افزودن کد سفارشی خود تغییر دهید.

امیدواریم این مقاله دلایل کافی برای تبدیل وبلاگ WordPress.com به WordPress.org در اختیارتان قرار دهد.

اگر آماده تعویض هستید ، راهنمای ما را در نحوه انتقال صحیح وبلاگ خود از WordPress.com به WordPress.org .

آیا خودتان نمی خواهید این کار را انجام دهید؟ می توانید از سرویس راه اندازی رایگان وبلاگ استفاده کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و Google+ .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/opinion/8-reasons-to-convert-your-wordpress-com-blog-to-wordpress-org/.

دیدگاهتان را بنویسید