7 بهترین افزونه و راه حل مدیریت تبلیغات وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه ها و ابزارهای مدیریت تبلیغات برای وردپرس هستید؟ بسیاری از دارندگان سایت های وردپرسی برای کسب درآمد از وب سایت های خود به تبلیغات اعتماد می کنند. در این مقاله ، بهترین افزونه ها و راه حل های مدیریت تبلیغات را برای وردپرس برای بهینه سازی درآمد تبلیغات شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

Ad Management plugins and solutions for WordPress

چرا از افزونه مدیریت تبلیغات در وردپرس استفاده می کنیم؟ h4>

بسیاری از وب سایت ها و وبلاگ ها وابستگی زیادی به تبلیغات به با محتوای خود به صورت آنلاین درآمد کسب کنید . به طور پیش فرض ، وردپرس سازوکاری آسان برای مدیریت تبلیغات شما ندارد.

بیشتر مضامین وردپرس حتی مکان های اختصاصی برای نمایش تبلیغات ندارند. این بدان معنی است که شما اغلب مجبورید برای قرار دادن کد آگهی در وب سایت خود ، پرونده های تم را ویرایش کنید.

یک افزونه مناسب مدیریت تبلیغات وردپرس به شما امکان می دهد به راحتی تبلیغات را در هر نقطه از وب سایت خود قرار دهید. این به شما کمک می کند تا تبلیغات را بهینه کرده و از املاک و مستغلات تبلیغاتی خود نهایت استفاده را ببرید.

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از برترین افزونه های مدیریت تبلیغات وردپرس بیندازیم و اینکه چگونه می توانند به شما در افزایش درآمد خود کمک کنند.

1 AdSanity

AdSanity

AdSanity یک افزونه مدیریت تبلیغات وردپرس دوستانه و مبتدی است. به شما امکان می دهد با استفاده از ابزارک ها و دکمه درج آگهی در ویرایشگر بصری .

این برنامه هم از تبلیغات میزبانی شده (تبلیغات بنری که مستقیماً توسط شما مدیریت و فروخته می شود) و هم از شبکه های تبلیغاتی خارجی مانند Google Adsense . همچنین با ویژگی های قدرتمندی مانند زمانبندی تبلیغات ، گروه های تبلیغاتی ، درج آگهی یا گروه تبلیغات ، نظارت بر بازدیدها / آمار و موارد دیگر ارائه می شود.

شما می توانید هر تعداد تبلیغات که می خواهید ایجاد کنید و آنها را به راحتی با ابزارک های سفارشی اضافه کنید ، کد کوتاه ، یا استفاده از دکمه ویرایشگر پست. همچنین می توانید بلوک های تبلیغاتی را در پست های خاص وارد کنید در وردپرس. با این کار می توانید بدون ویرایش فایل های قالب وردپرس ، عملکرد تبلیغات را بهینه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به مقاله ما در نحوه مدیریت تبلیغات در وردپرس با AdSanity .

2 AdRotate

AdRotate

AdRotate یکی دیگر از افزونه های مدیریت تبلیغات وردپرس است که برای مبتدیان و همچنین کاربران پیشرفته مناسب است. این برنامه هم از تبلیغات میزبان با تبلیغات بنر چرخان و هم از تبلیغات شبکه پشتیبانی می کند.

به شما امکان می دهد به راحتی تبلیغات و گروه های تبلیغاتی ایجاد کنید و آنها را با استفاده از کد کوتاه در پست های وردپرس خود وارد کنید. همچنین می توانید با استفاده از ابزارک های سفارشی تبلیغات را در ستون های فرعی قرار دهید. این آماری اساسی برای نظارت بر نمایش تبلیغات ارائه می دهد ، که به ویژه اگر مستقیماً در وب سایت خود تبلیغات می فروشید بسیار مفید است.

به عنوان یک افزونه رایگان در دسترس است که برای اکثر وبلاگ ها و وب سایت های کوچک بسیار مناسب است. اگر می خواهید از ویژگی های پیشرفته مانند برنامه ریزی ، هدف گذاری جغرافیایی ، مبدل Adblock ، تبلیغات تلفن همراه ، مدیریت رسانه / دارایی و موارد دیگر استفاده کنید ، به نسخه حرفه ای آنها احتیاج خواهید داشت.

برای جزئیات بیشتر ، به مقاله ما در مدیریت تبلیغات در وردپرس با AdRotate .

3. ناشر OIO

OIO Publisher

ناشر OIO ابزاری برای مدیریت تبلیغات است که به عنوان یک افزونه برای وب سایت های دارای وردپرس در دسترس است. این به ویژه برای وب سایت های در حال رشد که می خواهند مستقیماً تبلیغات تبلیغاتی را به تبلیغ کنند ، بسیار مناسب است. ناشر OIO با فروش مستقیم تبلیغات از طریق وب سایت شما ، واسطه را از بین می برد.

این گزارش ، پرداخت و ردیابی را کنترل می کند. می توانید مناطق تبلیغاتی در اندازه ها و انواع مختلف را در وب سایت خود ایجاد کنید. می توانید تعداد تبلیغات در هر منطقه را انتخاب کنید ، قیمت ، ضریب چرخش ، هدف گذاری و موارد دیگر را انتخاب کنید.

به عنوان یک افزونه ، استفاده از ناشر OIO بسیار ساده است. همراه با ویجت سفارشی برای نمایش تبلیغات در مناطق آماده ویجت وب سایت شما. با این حال ، برای برخی از مکانها ممکن است لازم باشد که فایلهای قالب WordPress را برای قرار دادن کد منطقه تبلیغات ویرایش کنید.

برای جزئیات بیشتر ، نگاهی به مقاله ما در نحوه مدیریت تبلیغات وردپرس با ناشر OIO .

4. درج تبلیغات پستی

Insert Post Ads

آیا به افزونه ای نیاز دارید که به شما کمک کند تبلیغات را به صورت خودکار در پست خود وارد کنید؟ درج آگهی های پستی را بررسی کنید. به شما امکان می دهد تبلیغات را به صورت خودکار در محتوای پست خود نمایش دهید.

می توانید تبلیغات مختلفی در هر اندازه ایجاد کنید و سپس انتخاب کنید که بعد از کدام پاراگراف می خواهید تبلیغ را نمایش دهید. همچنین می توانید چندین تبلیغ را در همان مقاله پس از تعداد مختلف پاراگراف نمایش دهید.

استفاده از آن بسیار ساده است. شما فقط باید یک آگهی با کد آگهی ایجاد کنید و سپس شماره پاراگراف را آگهی کنید. می توانید کد تبلیغات شخص ثالث و همچنین HTML سفارشی را برای تبلیغات میزبانی شده خود اضافه کنید.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در نحوه درج تبلیغات در محتوای پست خود در وردپرس

5. DoubleClick by Google

DoubleClick by Google

DoubleClick by Google یک پلت فرم تبلیغاتی وب و فروش ناشران است. با پشتیبانی گوگل ، DoubleClick از نظر قابلیت اطمینان و مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر سیستم عامل ها برتری دارد.

همچنین به شما امکان می دهد تبلیغات خود را بفروشید و برای تبلیغات مشابه در Adsense یا سایر شبکه های تبلیغات شخص ثالث رقابت کنید. DoubleClick به طور خودکار بهترین تبلیغ را برای این مکان انتخاب می کند و به آن ارائه می دهد.

DoubleClick همچنین شامل ابزارهای گزارشگری عالی است که به شما امکان می دهد عملکرد تبلیغات را با دقت بیشتری نسبت به راه حل های دیگر اندازه گیری کنید. با وجود کارآیی ، شروع کار کمی پیچیده است.

6 درج آگهی

Ad Inserter

Ad Inserter یک افزونه مدیریت تبلیغات وردپرس است که در نسخه های رایگان و پولی موجود است. نسخه رایگان به اندازه کافی خوب است که به عنوان ابزار اصلی مدیریت تبلیغات شما مورد استفاده قرار می گیرد اما برای ویژگی های پیشرفته می خواهید آن را به نسخه پولی آنها ارتقا دهید.

به شما امکان می دهد چندین بلوک تبلیغاتی ایجاد کنید و نحوه قرار دادن خودکار هر بلوک را انتخاب کنید. تعدادی گزینه برای درج آگهی شما وجود دارد. می توانید آن را داخل محتوای پست ، قبل و بعد از محتوای پست ، بین پست ، قبل یا بعد از گزیده ارسال و موارد دیگر اضافه کنید.

همچنین می توانید درج تبلیغات خودکار را به صورت جداگانه در پستها و صفحات ، صفحه اصلی ، دسته ها و صفحات بایگانی. استفاده از آن نسبتاً آسان است و می تواند برای هر دو شبکه تبلیغاتی شخص ثالث و میزبان استفاده شود.

7. سریع Adsense

Quick Adsense

Quick Adsense یک افزونه رایگان تبلیغات رایگان وردپرس است. با وجود نام خود ، از این افزونه می توان برای نمایش هر نوع تبلیغاتی از جمله تبلیغات میزبانی شده ، شبکه های تبلیغاتی شخص ثالث از جمله Google Adsense .

با یک صفحه تنظیمات آسان برای نصب وجود دارد که می توانید کدهای تبلیغات خود را مدیریت کرده و نحوه و مکان نمایش آنها را انتخاب کنید. این افزونه می تواند تبلیغات را به صورت خودکار قبل یا بعد از مقالات ، درون محتوای پست ، پس از گزیده و موارد دیگر نمایش دهد.

ویجت های تبلیغاتی سفارشی برای نمایش تبلیغات در ستون های فرعی و سایر مناطق آماده ویجت دارد.

ویژگی های پیشرفته بسیاری از بخش برخی از افزونه های دیگر در این لیست وجود ندارد. محدودیت دیگر این است که شما می توانید همزمان حداکثر 10 کد تبلیغات را ذخیره کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین ها و راه حل های مدیریت تبلیغات را برای وردپرس پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از بهترین ابزارها و افزونه های بازاریابی شرکت های وابسته برای وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/what-are-the-best-ad-management-plugins-and-solutions-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید