60 بهترین صفحه صفحه فرود برای وردپرس (2020)

آیا به دنبال بهترین الگوهای صفحه فرود برای وردپرس هستید؟

صفحات فرود به شما کمک می کند تا هدایت بیشتری داشته باشید و تبدیل را افزایش دهید. آنها برای راهنمایی کاربران در جهت انجام اقدامات لازم در وب سایت شما طراحی شده اند.

در این مقاله ، ما بهترین الگوهای صفحه فرود را برای وردپرس به اشتراک خواهیم گذاشت تا به شما کمک کند فروش و تبدیل بیشتری داشته باشید.

Best landng page templates for WordPress

پاداش: برخی از این الگوها 100٪ قابلیت کشیدن و رها کردن را دارند ، بنابراین می توانید به راحتی آن را چند دقیقه تنظیم کنید تا مطابق با نیازهای شما باشد.

بهترین الگوهای صفحه فرود برای وردپرس h4>

الگوهای صفحه فرود در دستیابی به هدفی یا هدفی مانند جذب مشترک بیشتر ، افزایش فروش و غیره متمرکز شده اند.

افزونه های صفحه مقصد بسیاری وجود دارد که می توانید برای ایجاد یک صفحه فرود در وب سایت وردپرس خود. همچنین ده ها قالب صفحه فرود را خواهید یافت که به طور خاص برای برخی از صنایع و اهداف خاص طراحی شده اند.

بهترین راه برای ایجاد صفحات فرود در وردپرس استفاده از سازنده صفحه را بکشید و رها کنید ، بنابراین می توانید به راحتی صفحه فرود را بدون نوشتن کدی سفارشی کنید.

در زیر ارائه دهنده های برتر طراحی صفحه فرود هستند که توصیه می کنیم:

بخش های زیبا تم a > h4>

Divi

تم های زیبا Divi یک سازنده صفحه محبوب وردپرس است که می توانید از آن برای طراحی الگوهای صفحه فرود خود استفاده کنید. چندین عنصر داخلی و ماژول محتوا برای اضافه کردن در صفحه شما دارد. Divi Builder به شما امکان می دهد متن را در هر نقطه از طرح کلیک کنید و تایپ کنید. همراه با ویرایش پاسخگو و در همه دستگاه ها عالی به نظر می رسد.

می توانید هر عنصر را با سازنده کشیدن و رها کردن کاملاً شخصی سازی کنید. این به شما امکان کنترل کامل بر قلم ها ، رنگ ها ، پس زمینه و فاصله را می دهد. Divi بیش از 100 الگوی صفحه فرود از قبل ساخته شده را با نسخه های نمایشی آماده برای استفاده ارائه می دهد.

Beaver Builder

Beaver Builder

Beaver Builder یک افزونه قدرتمند صفحه ساز وردپرس است. همراه با چندین الگو صفحه فرود برای مد ، عکاسی ، آژانس وب ، آموزش ، برنامه های تلفن همراه و غیره. با Beaver Builder ، می توانید محتوا را به سرعت در صفحه های فرود خود بکشید و رها کنید. به شما امکان می دهد متن و تصاویر خود را در ستون ها سازماندهی کنید تا الگوهای صفحه سفارشی زیبایی ایجاد کنید.

بهترین بخش با پلاگین Beaver Builder این است که با همه تم های ساده وردپرس . این ویرایش مستقیم و جلویی را برای شخصی سازی آسان ارائه می دهد. این از WooCommerce ، شبکه چند سایته و WPML پشتیبانی می کند a > برای ترجمه ها.

Themify Ultra h4>

Themify Ultra

اصلاح آنها Ultra یک تم وردپرس همه منظوره با یک تصویر پس زمینه تمام عرض است. با سازنده کشیدن و رها کردن Themify که به طور مشابه Divi Builder یا Beaver Builder کار می کند ، ارسال می شود. برای طراحی الگوهای صفحه سفارشی خود می توانید از این صفحه ساز استفاده کنید. همچنین الگوهای صفحه فرود از قبل ساخته شده ارائه می شود که تلاش ها را کاهش می دهد و باعث صرفه جویی در وقت می شود.

دارای گزینه های طرح بندی هوشمند برای هدر ، نوار کناری ، پاورقی و سایر قسمت های وب سایت شما است. Themify Ultra دارای پیمایش اختلاف منظر برای طرح های عمودی و افقی.

Astra

Astra

برخلاف راه حل های بالا ، Astra یک صفحه ساز نیست. این یک موضوع سریع و سبک وردپرس است که برای کار با سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن مانند BeaverBuilder .

بهترین قسمت در مورد Astra این است که ده ها وب سایت و قالب صفحه آماده دارد. شما می توانید تم Astra را نصب کنید و از این الگوها برای ایجاد صفحات فرود برای تناسب اندام ، ساخت ، خدمات حمل و نقل ، آرایشگاه ، گروههای موسیقی و غیره استفاده کنید. موضوع به طور کامل از WooCommerce پشتیبانی می کند.

بهترین نمونه های الگوی صفحه فرود h4>

شرکت های افزونه و طرح زمینه بالا دارای انواع الگوهای صفحه فرود هستند. ما همچنین چندین شرکت برتر با موضوع دیگر را ارائه داده ایم که الگوهایی را می توانند برای ایجاد صفحات فرود استفاده کنند.

بیایید نگاهی به انتخاب متخصصان بهترین الگوهای صفحه فرود برای وردپرس بیندازیم.

1. کافه دیوی

Divi Cafe

Divi Cafe یک الگوی صفحه فرود وردپرس برای کافه ها ، رستوران ها و مشاغل مرتبط با غذا است. این یک طراحی ساده با یک طرح کامل با تصاویر و محتوای زیبا دارد. همچنین می توانید از این الگوی صفحه فرود برای نمایش محتوای برجسته و مطالعات موردی خود استفاده کنید.

2. داخلی Divi

Divi Interior

Divi Interior یک الگوی صفحه فرود مدرن برای طراحان داخلی ، دکوراسیون منازل و معماران است. این طراحی جذاب است و فضا را برای نمایش تصاویر چشم نواز در یک طرح تمام عرض فراهم می کند. همچنین می توانید محتوای ویژه را در کنار تصاویر اضافه کنید.

3. Divi Elegant

Divi Elegant

Divi Elegant یک الگوی صفحه فرود زیبا برای آژانس های دیجیتال و وب است. دارای چندین برابر یا بخش برای اضافه کردن کارهای برجسته ، اعضای تیم ، تصاویر ، توصیفات و غیره است. برای سفارشی کردن هر بخش و تغییر ترتیب الگوی داخلی می توانید از Divi Builder استفاده کنید.

4. موارد اضافی

Extra

Extra یک قالب قدرتمند وردپرس با تعداد زیادی الگو صفحه شگفت انگیز برای مجلات آنلاین ، وب سایت های مد و وبلاگ های سبک زندگی است. از Divi Builder برای کشیدن و رها کردن عناصر روی الگو استفاده می کند. موضوع کاملاً قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد چندین صفحه فرود را برای افزایش میزان خواننده خود ایجاد کنید.

5 . Beaver Builder کسب و کار کوچک

الگوی صفحه فرود کسب و کار کوچک Beaver Builder با تمرکز طراحی شده است تا به شما کمک کند مشتریان بیشتری را آنلاین کنید. چندین بخش برای افزودن محتوا ، CTA ، خدمات برجسته و تصاویر ارائه می دهد. با استفاده از افزونه Beaver Builder می توانید پس زمینه ، قلم ها ، رنگ ها و دکمه ها را کاملاً شخصی سازی کنید.

6 کراس فیت Beaver Builder

Beaver Builder Small Business

الگوی صفحه فرود Beaver Builder’s Crossfit برای وب سایت های ورزشگاه ها ، م institutionsسسات تناسب اندام و مشاوران بهداشتی مناسب است. همراه با یک تصویر پس زمینه با عرض کامل و آرم سفارشی. در زیر می توانید برنامه های تناسب اندام ، برنامه ها و غیره را اضافه کنید.

7. تحریریه Beaver Builder

Beaver Builder Fitness Gym

الگوی صفحه فرود تحریریه Beaver Builder برای وبلاگ نویسان ، نویسندگان و وب سایت های مرتبط با مد است. این فضا برای افزودن تصاویر جذاب تمام صفحه وجود دارد. برای نمایش محتوای برجسته با تصویر می توانید از سازنده کشیدن و رها کردن Beaver Builder استفاده کنید.

8 . شرکت حقوقی Beaver Builder

شرکت حقوقی Beaver Builder یک الگوی صفحه فرود است که به طور خاص برای وکلا ، کلینیک های حقوقی و شرکت های حقوقی شرکت ها طراحی شده است. این یک طرح ساده برای افزودن متن ، دکمه CTA و خدمات شما به صورت حرفه ای دارد. می توانید جزئیات بیشتری درباره تیم خود و موارد دیگر را در بخشهای زیر اضافه کنید.

9. عکاسی Beaver Builder

Beaver Builder Editorial

الگوی صفحه فرود Beaver Builder’s Photography به عکاسان اجازه می دهد مشخصات و نمونه کارها را با سبک به اشتراک بگذارند. این یک طرح تاریک با تایپوگرافی واضح و با استفاده از فونت های زیبا دارد. می توانید الگو را کاملاً با سازنده صفحه شخصی سازی کنید.

10. نوازنده سازنده Beaver

Beaver Builder Law Firm

الگوی صفحه فرود Beaver Builder’s Musician برای DJ ها ، گروه های موسیقی ، سازها و نوازندگان ساخته شده است. این یک طراحی جذاب و رنگ های تیز برای جلب توجه کاربران دارد. این الگو دارای بخشهایی برای فروش بلیط نمایش های شما و به اشتراک گذاشتن جزئیات مربوط به باند شما است.

11. رستوران Beaver Builder

Beaver Builder Photography

الگوی صفحه فرود رستوران Beaver Builder’s کاملاً به تبلیغ رستوران ها ، غذا و غذاخوری ها متمرکز شده است. این یک طرح تاریک با تایپوگرافی زیبا است. طراحی کلی جلب توجه بیشتری به مطالب صفحه دارد و شما می توانید از پلاگین Beaver Builder page builder برای شخصی سازی پس زمینه ، رنگ ها ، قلم ها و … استفاده کنید.

12. تمام صفحه Beaver Builder

Beaver Builder Musician

همانطور که از نامش پیداست ، الگوی صفحه فرود تمام صفحه Beaver Builder یک طرح زیبا برای انواع وب سایت ها است. دارای تصاویر پس زمینه با عرض کامل و رنگ های پررنگ که باعث خوانایی مطالب می شود. می توانید دکمه CTA را برای هدایت کاربران به صفحات مهم اضافه کنید.

13 . آژانس خلاقانه Beaver Builder

الگوی آژانس خلاق Beaver Builder برای صفحات فرود مناسب برای دریافت بیشتر آگهی های آنلاین است. دارای رنگ های زیبا و تایپوگرافی واضح است. این الگو برای آژانس های خلاق و وب طراحی شده است تا نمونه کارها را به سبک حرفه ای به اشتراک بگذارند.

14. کتاب الکترونیکی Beaver Builder

Beaver Builder Restaurant

الگوی صفحه فرود eBook Beaver Builder برای نویسندگان ، کتابهای الکترونیکی ، کتابخانه ها و وبلاگ ها طراحی شده است. این یک جلد خیره کننده مانند جلد کتاب دارد تا کتاب برجسته شما را به نمایش بگذارد و فروش بیشتری داشته باشد. برای اقدامات بیشتر در وب سایت خود می توانید تمام جزئیات کتاب خود را اضافه کرده و علاقه کاربران را جلب کنید.

15. Beaver Builder آموزشی

Beaver Builder Fullscreen

الگوی صفحه فرود Beaver Builder’s Education برای دانشگاه ها ، کالج ها و موسسات آموزشی مناسب است. این امکان را به شما می دهد تا یک پیام خوش آمد گویی با یک تصویر پس زمینه زیبا اضافه کنید. شما همچنین می توانید دوره های ارائه شده توسط دانشگاه خود را با دعوت به اقدامات واضح نشان دهید.

16. Beaver Builder Automotive

Beaver Builder Creative Agency

Beaver Builder’s Automotive یک الگوی صفحه فرود عالی برای اتومبیل ، اتومبیل و نمایشگاه است. اولین برداشت جذاب و ماجراجویانه ای دارد. می توانید پس زمینه ، رنگ ها ، قلم ها و مطالب را با پلاگین صفحه ساز Beaver Builder شخصی سازی کنید.

17 . برنامه موبایل Beaver Builder

الگوی صفحه فرود برنامه موبایل Beaver Builder یک طرح کاملاً قابل تنظیم برای بازی ها ، برنامه ها و راه حل های مبتنی بر تلفن همراه است. این یک پس زمینه سفید با یک تصویر بزرگ در جلو است. این بخش های مختلفی را برای اضافه کردن دکمه های نوشتار و تماس با عمل ارائه می دهد.

18 . Beaver Builder کسب و کار عمومی

الگوی تجاری عمومی Beaver Builder’s برای ایجاد صفحات فرود برای انواع وب سایت های تجاری طراحی شده است. این یک طرح زیبا با یک تصویر پس زمینه سفارشی دارد. الگو به شما امکان می دهد در قسمت اول دکمه CTA و محتوا را اضافه کنید. می توانید از Beaver Builder سازنده صفحه را بکشید و رها کنید برای هرگونه سفارشی سازی.

19. ساخت Beaver Builder

Beaver Builder eBook

الگوی صفحه فرود Beaver Builder’s Construction برای وب سایت های ارائه دهنده خدمات ساختمانی است. این یک طراحی زیبا با تصویر پس زمینه تمام عرض و تایپوگرافی شیک دارد. شامل بخشهایی برای افزودن خدمات و دکمه تماس به عمل شما است.

20 . Beaver Builder به زودی عرضه می شود

اگر می خواهید به زودی صفحه حالت تعمیر و نگهداری ایجاد کنید ، پس الگوی Beaver Builder’s Coming Soon یک انتخاب عالی است. این یک طراحی قابل تنظیم با یک فرم اشتراک خبرنامه برای به دست آوردن مشترکان بیشتر دارد. برای تغییر پس زمینه و رنگ به راحتی می توانید از سازنده صفحه Beaver Builder استفاده کنید.

21. مربی تناسب اندام Astra

Beaver Builder Educational

مربی بدن سازی Astra یک الگوی صفحه فرود برای مربیان تناسب اندام ، مربیان ، مربیان بهداشت و سالن های ورزشی است. به نظر می رسد یک وب سایت تمام صفحه است ، اما بر روی ارتقا مربیان شخصی با برنامه ، نرخ آموزش ، گواهی نامه ، مشتری و غیره تمرکز دارد.
22 <. astra>

Beaver Builder Automotive

Astra’s Psychiatrist یک الگوی صفحه فرود وردپرس برای پزشکی ، پزشکان ، روانپزشکان و بیمارستان ها است. این یک تصویر پس زمینه با عرض کامل با مقدمه ، متن و CTA دارد. جزئیات دیگر را می توانید در زیر بنر اصلی اضافه کنید.

23. محصول Astra

Beaver Builder Mobile App

Astra’s Product یک الگوی مناسب صفحه فرود برای محصولات است. به عنوان یک وب سایت کامل با رنگ های روشن ، منوی ناوبری ، تصاویر برجسته و متن ظاهر می شود. همچنین می توانید در قسمت های زیر ، تار و CTA را اضافه کنید. این الگو برای WooCommerce مناسب است و با هر سازنده صفحه برتر قابل ویرایش است.

24. چاپ سفارشی Astra

Beaver Builder General Business

الگوی صفحه فرود سفارشی چاپ Astra به مشتریان پیام واضحی می دهد تا تی شرت و لیوان خود را به صورت سفارشی تهیه کنند. دارای طراحی ساده و شسته و رفته با زمینه سفید است. برای جذابیت بیشتر الگو می توانید رنگ ها ، قلم ها و پس زمینه را برای آن شخصی سازی کنید.

25. آبگرم Astra

Beaver Builder Construction

الگوی صفحه فرود Astra’s Spa یک پس زمینه هدر با عرض کامل و جذاب با متن و شماره تلفن سفارشی ارائه می دهد تا کاربران بتوانند مستقیماً با شرکت آبگرم شما ارتباط برقرار کنند. دارای دکمه رزرو قرار در کنار منوی پیمایش. می توانید از سازندگان صفحه برای سفارشی سازی الگو به دلخواه خود استفاده کنید.

26. کلینیک دندانپزشکی Astra

Beaver Builder Coming Soon

الگوی صفحه فرود کلینیک دندانپزشکی Astra’s یک انتخاب مناسب برای دندانپزشکی و پزشکی است. این امکان را به شما می دهد تا یک عدد در هدر ، یک دکمه CTA با یک پیام متنی و یک تصویر با عرض کامل اضافه کنید. برای افزایش فروش می توانید فرم رزرو نوبت را روی دکمه CTA اضافه کنید.

27. آژانس Astra

Astra Fitness Trainer

الگوی صفحه فرود آژانس Astra’s برای وب سایت های وردپرس برای آژانس های وب ، طراحان و توسعه دهندگان ساخته شده است. دارای طرح های چیدمان متعدد با رنگ ها و تایپوگرافی های زیبا. شما می توانید نمونه کارها و کارهای برجسته خود را به عنوان تصویر به نمایش بگذارید تا اولین تأثیر قدرتمندی را بر روی کاربران ایجاد کنید.
28 <. astra>

Astra Psychiatrist

الگوی صفحه فرود Jewellery Astra به زیبایی برای جلب توجه کاربران طراحی شده است. این طرح به رنگ تیره است که به شما کمک می کند عکس ها و متن های جواهرات را به طور برجسته به نمایش بگذارید. با WooCommerce سازگار است تا گزینه های سبد خرید را در صفحه فرود خود اضافه کنید.
29. نرمافزار

29. وکیل Astra

بنتو

Hestia Pro

Orfeo

Zelle

افکار نهایی h4>

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/landing-page-templates/.

دیدگاهتان را بنویسید