5 بهترین افزونه ذخیره WordPress برای سرعت بخشیدن به وب سایت شما (2020)

آیا به دنبال بهترین پلاگین های ذخیره سازی وردپرس هستید؟ حافظه پنهان به شما کمک می کند تا سایت وردپرس خود را سریع تر کنیم و عملکرد را افزایش دهیم. در این راهنما ، ما بهترین پلاگین های ذخیره سازی وردپرس را برای سایت شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

Best WordPress caching plugins to speed up your website

حافظه پنهان چیست؟ h4>

حافظه پنهان مجموعه ای از داده های ذخیره شده موقت برای دسترسی سریع در صورت درخواست است. در رایانه ها ، اطلاعات معمولاً روی دیسک سخت ذخیره می شوند. هنگامی که درخواست می شود ، قبل از ارائه اطلاعات ، رایانه نیاز به اجرای چندین فرآیند دارد.

حافظه پنهان با پردازش اطلاعات متداول درخواست شده و سپس ذخیره آنها در یک حافظه موقت یا حافظه ، این مسئله را حل می کند. این اجازه می دهد تا رایانه ها به سرعت به آن پرونده دسترسی پیدا کنند.

همین مفهوم حافظه پنهان را می توان در وب سایت های وردپرس نیز برای بهبود عملکرد و بارگذاری سریعتر وب سایت استفاده کرد.

ببینید ، وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای پویا است. این بدان معنی است که هر بار که کاربر از وب سایت شما بازدید می کند ، وردپرس اطلاعات را از پایگاه داده و سپس چندین مرحله دیگر قبل از ارسال صفحه وب به مرورگر کاربر اجرا می شود. برای جزئیات بیشتر ، به مقاله ما در نحوه کارکرد واقعی وردپرس .

این باعث می شود وقتی بسیاری از کاربران به طور همزمان از وب سایت شما بازدید می کنند ، بارگذاری سایت شما کندتر می شود.

ذخیره سازی به سایت وردپرس شما اجازه می دهد مراحل زیادی را پشت سر بگذارد. به جای اینکه هر بار کل فرایند تولید صفحه را طی کنید ، افزونه caching شما پس از بارگذاری اول از صفحه کپی می کند و سپس آن نسخه cached را برای هر کاربر بعدی ارائه می دهد.

How caching works?

چرا Caching مهم است h4>

ذخیره از اهمیت برخوردار است زیرا باعث کاهش بار سرورهای میزبانی وردپرس و باعث می شود وب سایت شما سریعتر اجرا شود. برای بهبود سرعت و عملکرد وردپرس

یک وب سایت سریعتر باعث بهبود تجربه کاربر و ترغیب کاربران به بازدید از صفحات بیشتر می شود. این امر همچنین به شما کمک می کند تا تعامل و زمانی که کاربران در وب سایت شما می گذرانند .

یک وب سایت سریعتر به شما کمک می کند حتی بیشتر از جستجوی ارگانیک به وب سایت خود مراجعه کنید. Google به وب سایت های سریعتر مزیت قابل توجهی در SEO می دهد که به شما کمک می کند در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید.

با این گفته ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های ذخیره سازی وردپرس بیندازیم که می توانید برای افزایش سرعت وب سایت خود استفاده کنید.

1. WP Rocket

WP-Rocket

موشک WP بهترین افزونه ذخیره وردپرس در بازار. این ساده ترین و مناسب ترین افزونه حافظه پنهان برای مبتدیان است ، که اگر اصطلاحات فنی مورد استفاده برای گزینه های مختلف ذخیره را نمی دانید کمک بزرگی خواهد بود.

به کاربران اجازه می دهد وب سایت خود را با یک کلیک بلافاصله حافظه پنهان کنند. این خزنده به طور خودکار صفحات وردپرس شما را برای ایجاد حافظه پنهان واکشی می کند. سپس این افزونه به طور خودکار تنظیمات توصیه شده ذخیره وردپرس مانند فشرده سازی gzip ، حافظه پنهان صفحه و بارگیری حافظه پنهان را به طور خودکار روشن می کند.

WP Rocket همچنین دارای ویژگی های اختیاری است که می توانید برای بهبود بیشتر عملکرد ، آنها را روشن کنید. این شامل بارگذاری تنبل تصاویر ، پشتیبانی CDN ، پیش واکشی DNS ، کوچک سازی و موارد دیگر.

2. W3 Total Cache

W3 Total Cache

W3 Total Cache یکی از محبوب ترین افزونه های ذخیره سازی وردپرس است. این یک افزونه کامل وردپرس caching با تعداد زیادی گزینه است که ممکن است برای مبتدیان کمی ترسناک به نظر برسد.

شامل تمام ویژگی هایی است که شما برای تنظیم صحیح حافظه نهان وردپرس نیاز دارید. این شامل حافظه پنهان صفحه ، حافظه پنهان شی ، فشرده سازی gzip ، پشتیبانی از محدود کردن محدودیت ، پشتیبانی CDN و موارد دیگر.

استفاده از مبتدیان ممکن است W3 Total Cache کمی دشوار باشد. برای دستورالعمل های دقیق تنظیم ، به مقاله ما در مورد چگونگی عنوان پلاگین W3 Total Cache را نصب و راه اندازی کنید.

3. WP Super Cache

WP Super Cache

WP Super Cache یکی دیگر از افزونه های محبوب ذخیره سازی وردپرس است. این برنامه رایگان است و توسط بسیاری از شرکت های برتر میزبانی وردپرس .

افزونه WP Super Cache شامل تمام ویژگی های توصیه شده حافظه پنهان است که برای سرعت بخشیدن به وب سایت خود به آنها نیاز خواهید داشت. این شامل فشرده سازی gzip ، حافظه پنهان صفحه ، پیش بارگیری حافظه پنهان ، پشتیبانی از CDN ، پیش بارگیری حافظه پنهان پیشرفته و موارد دیگر است.

شامل یک قسمت تنظیمات جامع با یک تب جداگانه برای نصب آسان است. برای دستورالعمل های دقیق ، به مقاله ما در مورد نحوه افزونه WP Super Cache را نصب و راه اندازی کنید.

4. فایروال Sucuri

Sucuri

Sucuri یک بهترین فایروال وردپرس و پلاگین امنیتی. به عنوان دیوار آتش وب سایت ، Sucuri یک گزینه داخلی برای ذخیره سازی محتوای وب سایت شما و فعال کردن فشرده سازی gzip با کلیک یک دکمه وجود دارد.

این بهترین گزینه برای هر وب سایتی است زیرا Sucuri یک دیوار آتش در سطح DNS است. این بدان معنی است که آنها می توانند حتی قبل از اینکه درخواست آنها به وب سایت شما برسد ، محتوای پنهان شده را به کاربران شما ارائه دهند. این باعث افزایش عملکرد باورنکردنی وب سایت شما می شود.

5. پلاگین های داخلی داخلی از میزبانی h4>

حافظه پنهان به طور قابل توجهی باعث کاهش بار سرورهای میزبان می شود که به آنها امکان عملکرد مطلوب را می دهد. به همین دلیل است که بسیاری از اکنون راه حل های ذخیره سازی داخلی خود را ارائه می دهند.

اگر وب سایت شما با یکی از شرکتهای میزبان زیر میزبانی شده است ، پس می توانید از افزونه های ذخیره سازی داخلی آنها برای وب سایت های خود استفاده کنید.

SG SuperCacher

SiteGround حافظه پنهان داخلی را ارائه می دهد راه حل با تمام برنامه های میزبانی خود. از طریق داشبورد cPanel حساب میزبانی شما می توانید آن را فعال کنید.

SiteGround SuperCacher

پس از فعال شدن ، می توانید را نصب و فعال کنید افزونه SG Optimizer برای مدیریت تنظیمات SuperCacher مستقیماً از قسمت سرپرست وردپرس شما.

ذخیره سازی موتور WP

WP Engine یکی از بهترین هاست شرکت ها برنامه های میزبانی آنها با حافظه پنهان داخلی و بهینه سازی عملکرد ارائه می شود.

می توانید تنظیمات را مدیریت کرده و حافظه پنهان را پاک کنید از داشبورد سرور وردپرس خود. به سادگی بر روی منوی WP Engine کلیک کرده و در زیر تب General settings می توانید تنظیمات حافظه نهان WP Engine را مدیریت کنید.

برای گزینه های ذخیره سازی پیشرفته تر ، می توانید WP Engine Advanced Cache . این پلاگین برخی کنترل های اضافی را برای مدیریت تنظیمات حافظه نهان WP Engine برای وب سایت شما فراهم می کند.

Bluehost ذخیره سازی

Bluehost یکی از بزرگترین میزبانی هاست شرکت های جهان و یک ارائه دهنده میزبانی وردپرس به طور رسمی توصیه می شود. برنامه های میزبانی آنها شامل حافظه پنهان داخلی است که می توانید از داشبورد میزبانی خود فعال کنید.

پس از ورود به حساب میزبانی خود ، سایت خود را از صفحه “سایتهای من” انتخاب کنید و سپس روی برگه عملکرد کلیک کنید. از اینجا می توانید حافظه پنهان را روشن یا خاموش کرده و سایر تنظیمات ذخیره پیشرفته را تغییر دهید.

Bluehost caching

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا افزونه WordPress caching را برای سرعت بخشیدن به وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را ببینید بهترین افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-wordpress-caching-plugins/.

دیدگاهتان را بنویسید