21 تم و قالب رایگان وردپرس با ظاهر و ویژگی تم های Premium

اخیراً، یکی از کاربران از ما پرسید که چگونه می توانند تم رایگان وردپرس پیدا کنند. بسیاری از تم های زیبا  وجود دارد که به همان زیبایی یک تم Premium تجاری هستند. در این مقاله، برخی از جالب ترین تم های رایگان وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

بهترین تم های رابگان premium مانند در وردپرس

1 Slipstream

تم زیبای رایگان Slipstream

Slipstream یک قالب رایگان رایگان وردپرس است که توسط فروشگاه تم برتر ThemeLab ساخته شده است. Slipstream یک تم کاملاً responsive است که برای سرعت و سهولت استفاده طراحی شده است. از نوار کناری سمت راست پشتیبانی می کند و به راحتی می توان آن را شخصی سازی کرد.

2 هومن

تم رایگان Hueman

Hueman یک قالب وردپرس رایگان که قابلیت شخصی سازی آن بسیار بالا میباشد. این گزینه با چندین گزینه طراحی مانند منوهای اجتماعی، انتخاب نامحدود رنگ و غیره ارائه می شود.

3 .Sydney

تم رایگان Sydney

سیدنی یک قالب وردپرس فوق العاده زیبا است. از جدیدترین روندهای طراحی وب با رویکرد سازگاری در گوشی همراه (Mobile First Design) استفاده می کند. این برنامه دارای ویژگی هایی زیادی میباشد و به راحتی می تواند برای هر نوع سایت وردپرسی شخصی سازی شود.

4 Arcade Basic

تم رایگان Arcade Basic

تصاویر بزرگ با کیفیت بالا که به عنوان پس زمینه استفاده می شود جزو طرح های همه پسند میباشد. Arcade basic دارای یک تصویر پس زمینه بزرگ در است. این یک قالب وردپرس سبک با پشتیبانی از قالب های پست، تجارت الکترونیکی و bbPress است.

5 Vantage

تم رایگان Vantage

Vantage یک تم وردپرس کاملاً سازگار با تلفن همراه است. بسیار منعطف است و می تواند برای یک سایت تجاری، شرکتی، شخصی یا وبلاگ استفاده شود.

6 Codium Now

تم رایگان Codium Now

Codium Now از یک طرح شبکه مانند با تصاویر برجسته برای ایجاد وب سایت های زیبا استفاده می کند. این تم freemium دارای یک منوی ناوبری ثابت در بالا است که دسترسی آسان کاربران به منوی ناوبری را فراهم می کند.

7. Spacious

 تم رایگان Spacious

Spacious یک تم زیبا وردپرس مناسب برای یک سایت تجاری است. این تم با چندین ستون کناری یا SideBar، الگوهای صفحه و گزینه های سفارشی سازی آسان همراه است.

8.Customizr

تم رایگان customizr

همانطور که از نامش پیداست، Customizr یک قالب وردپرس میباشد که شخصی سازی ویژگی های سایت را برایتان آسان میکند. از slidebar با ویژگی های متنوع، آرم سفارشی، چندین صفحه آرایی و چندین انتخاب رنگ پشتیبانی می کند.

9. Quill

تم رایگان Quill

Quill یک قالب وردپرس رایگان برای شرکت های حقوقی است. افزودن بخشهایی که می توانید اطلاعات مربوط پرونده های گذشته، توصیفات مشتری و ایجاد صفحه اصلی سفارشی خود، را ذخیره کنید.

10. Dazzling

تم رایگان Dazzling

Dazzling می تواند برای یک وب سایت تجاری، شرکتی یا مجله مورد استفاده قرار گیرد. این تم یک نوار لغزنده ویژه با دکمه های Call To Action برای راهنمایی کاربران به بخش های مختلف و رنگ های نامحدود را پشتیبانی می کند.

11. Moesia

 تم رایگان Moesia

Moesia یک تم پیچیده وردپرس با پشتیبانی از Parallax Effect است. این مجموعه دارای 11 بلوک آماده برای استفاده است که می توانید برای ساختن یک وب سایت حرفه ای استفاده کنید.

12. Enigma

تم رایگان Enigma

Enigma یک قالب زیبا وردپرس با استفاده از Bootstrap است که برای هر نوع وب سایتی مناسب است. از یک نوار لغزنده ویژه در صفحه اصلی پشتیبانی می کند و دارای چندین ستون کناری و چیدمان است.

13. Modern

تم رایگان Modern

Modern دارای یک سبک جدید وردپرس با صفحه نمایش کشویی تمام صفحه، رنگهای پررنگ و سبک های زیبا است. این یک طرح شبکه زیبا دارد که در آن تمام بلوک ها کاملا مطابق با اندازه صفحه و دستگاه کاربران هستند.

14. Enlightenment

تم رایگان Enlightenment

Enlightenment یک تم ایده آل برای وب سایت های تجاری است. این گزینه با گزینه های انعطاف پذیر سفارشی سازی، چندین طرح، الگوها و ستون های فرعی ارائه می شود.

15. Make

تم رایگان Make

Make به شما امکان می دهد با استفاده از ابزار کشیدن و رها کردن، وب سایتی ایجاد کنید. در تمام دستگاه ها کاملا خیره کننده به نظر می رسد.

16.Gridsby

تم رایگان Gridsby

Gridsby یک تم زیبا به سبک شبکه اجتماعیی Pinterest برای وردپرس است. به شما امکان می دهد گالری عکس های زیبایی را در صفحه اول وب سایت خود اضافه کنید.

17. Poseidon

تم رایگان Poseidon

Poseidon یک قالب وردپرس چند منظوره رایگان و زیبا است. همراه با صفحه اصلی در طرح یک مجله میباشد و یک نوار لغزنده تمام عرض دارد. دارای تایپوگرافی زیبا با زمینه سفید زیبا میباشد.

18. Harmonic

تم رایگان Harmonic

Harmonic یک تم وردپرس خیره کننده و زیبا با جلوه های Parallax Effect زیبا است. از انواع محتویات نمونه کارها و اخبار پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد شکل ظاهری تم را با استفاده از ابزار سفارشی ساز تم تغییر دهید.

19.Courage

تم رایگان Courage

شجاعت یک تم زیبا برای سایت وردپرسی مجله مانند است. به شما امکان می دهد صفحه اصلی خود را با استفاده از ابزارکهای سفارشی تنظیم کنید. این تم برای وب سایت های مجله یا خبری که می خواهند محتوای بخشهای مختلف سایت خود را به نمایش بگذارند بسیار مناسب است.

20.Split Me

تم رایگان Split Me

همانطور که از نامش پیداست، Split Me یک قالب وردپرس دو ستونی است. یک ستون شامل یک تصویر پس زمینه بزرگ و منوی پیمایش سایت شما است، و ستون دیگر محتوا را نمایش می دهد. این تم در دستگاه های تلفن همراه به همان زیبایی است.

21. Gateway

تم رایگان Gateway

Gatway دارای یک تصویر پس زمینه بزرگ با یک دکمه Call To Action در صفحه اصلی است. با ظرافت طراحی شده است تا یک قالب چند منظوره وردپرس باشد. ظاهر و نمایش این تم با تمام دستگاه ها سازگار است و بخش سفارشی سازی راحتی دارد.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین قالب رایگان وردپرس را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

.

دیدگاهتان را بنویسید