15 بهترین و محبوب ترین سیستم عامل CMS در سال 2020 (مقایسه شده)

آیا فکر می کنید از چه بستر CMS برای ساخت وب سایت خود استفاده کنید؟

سیستم عامل CMS (سیستم مدیریت محتوا) به شما امکان می دهد بدون درک هیچ کدی (حداقل برای اکثر آنها) به راحتی یک وب سایت ایجاد کنید. گزینه های CMS زیادی در دسترس است ، به این معنی که ممکن است در انتخاب بهترین CMS برای نیازهای خود تلاش کنید.

در این مقاله ، ما توضیح خواهیم داد که چرا انتخاب بستر CMS مناسب برای وب سایت خود بسیار مهم است. ما همچنین بهترین گزینه ها را برای بهترین سیستم عامل CMS همراه با مقایسه به اشتراک خواهیم گذاشت.

Best CMS platforms compared

بستر CMS چیست؟ h4>

سکوی CMS ( سیستم مدیریت محتوا a > platform) نرم افزاری است که به شما امکان می دهد به راحتی محتوا را مدیریت کرده و یک وب سایت ایجاد کنید.

به طور معمول ، صفحات وب به زبان های برنامه نویسی HTML ، JavaScript و CSS نوشته می شوند. اگر می خواهید یک وب سایت بدون سیستم عامل CMS بسازید ، پس باید این زبان ها را یاد بگیرید و کدهای زیادی بنویسید.

سیستم عامل های CMS با ایجاد یک وب سایت بدون نوشتن کد یا یادگیری برنامه نویسی ، این مشکل را حل می کنند.

به جز ، شما به دنبال CMS سازگار با برنامه هستید که به این معنی است که شما از قبل نحوه کدگذاری را می دانید.

نحوه انتخاب بهترین بستر CMS برای وب سایت خود h4>

سیستم عامل های مختلف CMS زیادی وجود دارد ، بنابراین کدام یک را انتخاب کنید؟ قبل از این که به مقایسه پلت فرم CMS خود بپردازیم ، در اینجا چیزی است که شما باید در CMS خوب جستجو کنید.

سهولت استفاده

شما CMS می خواهید که ایجاد و ویرایش محتوا را برای شما آسان کند. این اغلب به معنای داشتن رابط کشیدن و رها کردن است ، بنابراین می توانید عناصر مختلفی را در صفحات خود اضافه کنید.

تغییر سریع در محتوای سایت خود پس از انتشار ، باید سریع و ساده باشد.

گزینه های طراحی

نرم افزار CMS شما باید الگوی طراحی وب سایت زیادی را برای انتخاب به شما ارائه دهد. همچنین باید به شما این امکان را بدهد که بتوانید آن طرح ها را به راحتی بر اساس نیازهای خود تنظیم کنید (در حالت ایده آل بدون نوشتن کد).

قابلیت جابجایی داده

یک سیستم عامل عالی CMS باید ابزاری برای شما داشته باشد تا بتوانید اطلاعات خود را به راحتی صادر کرده و به جای دیگری منتقل کنید.

بعنوان مثال ، بعداً ممکن است تصمیم بگیرید پلت فرم دیگری یا شرکت میزبانی دیگری انتخاب کنید. قابلیت جابجایی داده ها حرکت با آزادی کامل را برای شما آسان می کند.

افزونه ها و افزودنی ها

همه وب سایت ها یکسان نیستند. به همین دلیل غیرممکن است که هر پلتفرم CMS دارای تمام ویژگی هایی باشد که نیازهای هر وب سایت را برآورده می کند.

افزونه ها و افزودنی ها این مشکل را برطرف می کنند. اینها نرم افزارهای جداگانه ای هستند که شما فقط می توانید بر روی نرم افزار CMS خود نصب کنید تا ویژگی های آن را گسترش داده و در صورت لزوم ویژگی های جدیدی به آن اضافه کنید. آنها را به عنوان برنامه هایی برای سیستم عامل CMS خود در نظر بگیرید.

گزینه های راهنما و پشتیبانی

اگرچه سیستم عامل های CMS ساخت یک وب سایت را تا حد امکان ساده تر می کنند ، اما ممکن است سوالاتی داشته باشید. در صورت گیر افتادن بدانید چه کمک و پشتیبانی در دسترس است.

برخی از ارائه دهندگان CMS تعداد معدودی سالات متداول و یک تیم خدمات مشتری دارند که به طرز دردناکی پاسخ می دهند. دیگران جامعه پشتیبانی بزرگی خواهند داشت که می توانند در هر زمان از شبانه روز به شما کمک کنند.

هزینه آن چقدر است؟

برخی از سیستم عامل های CMS کاملا رایگان هستند. دیگران هزینه ماهانه می گیرند. حتی با وجود سیستم عامل های رایگان CMS ، شما اغلب باید هزینه های داخلی ، طراحی و یا خدمات میزبانی وب شخص ثالث را پرداخت کنید.

سعی کنید قبل از انتخاب CMS خود ، تا آنجا که می توانید در مورد قیمت گذاری اطلاعات کسب کنید ، بنابراین هیچ شگفتی ناخوشایندی ندارید.

با توجه به این موارد ، بیایید نگاهی به بهترین سیستم عامل های CMS برای انتخاب بیندازیم.

1. WordPress.org

The WordPress.org front page

WordPress.org انتخاب شماره یک ما برای بهترین سیستم عامل CMS. این محبوب ترین نرم افزار CMS در جهان است و حدود 35٪ از کل وب سایت های موجود در اینترنت را تأمین می کند.

مهم است که WordPress.org را با WordPress.com . WordPress.org یک CMS منبع باز رایگان است که در ابتدا برای وبلاگ نویسی طراحی شده است ، اما اکنون توسط انواع وب سایت ها / فروشگاه های آنلاین استفاده می شود. WordPress.com یک بستر میزبانی وبلاگ است.

اگر از تفاوت بین این دو مطمئن نیستید ، جزئیات مقایسه WordPress.org و WordPress.com .

توجه: وقتی در مورد WPBeginner درمورد وردپرس صحبت می کنیم ، منظور ما از WordPress.org است. WordPress.com را در صورت لزوم مشخص می کنیم.

شما باید خود سایت وردپرس خود را میزبانی کنید ، این بدان معنی است که پیدا کردن ارائه دهنده میزبانی وردپرس .

موافقت ها

افراد

 • شما باید میزبان و نام دامنه خود را تنظیم کنید و مسئولیت مدیریت مواردی مانند امنیت و پشتیبان ها .
 • از آنجا که وردپرس گزینه های زیادی و انعطاف پذیری زیادی را ارائه می دهد ، گاهی اوقات هنگام شروع کار می تواند کمی دلهره آور باشد. به همین دلیل بسیاری از مبتدیان از افزونه های صفحه ساز را بکشید و رها کنید برای وردپرس.

قیمت گذاری

وردپرس خود هزینه ای ندارد. با این حال شما به یک نام دامنه (حدود 9 دلار – 15 دلار در سال) و یک حساب میزبانی با میزبان وب که می تواند وردپرس را اجرا کند (به طور معمول از 7.99 دلار / ماه).

ما با Bluehost معامله ویژه ای داریم > جایی که می توانید میزبانی وردپرس را فقط با 2.75 دلار در ماه دریافت کنید که شامل دامنه رایگان و SSL رایگان است.

اگر برای راه اندازی سایت وردپرس خود به کمک نیاز دارید ، راهنمای ما را در نحوه ایجاد وب سایت با دستورالعمل های گام به گام.

2. جوملا

The Joomla front page

Joomla یکی دیگر از پلتفرم های CMS منبع آزاد رایگان است که همراه با تعداد زیادی الگو و پسوند متفاوت است. استفاده از آن رایگان است اما به میزبانی و نام دامنه نیاز خواهید داشت.

اولین بار در سال 2005 منتشر شد ، بنابراین مانند وردپرس ، سالهاست که ادامه دارد. جوملا دارای ویژگی های زیادی است و بسیاری از میزبانان وب نصب 1 کلیک را ارائه می دهند. با این حال ، این واقعا یک پلت فرم CMS ایده آل برای توسعه دهندگان و سازندگان وب سایت باتجربه است ، بنابراین گزینه خوبی برای مبتدیان نیست.

موافقت ها

 • جوملا انعطاف پذیری و گزینه های زیادی به شما می دهد. اگر در حال ساختن چیز پیچیده یا سفارشی هستید ، انتخاب خوبی است.
 • اگرچه جوملا برای توسعه دهندگان بسیار مفید است ، اما اگر نمی خواهید یک خط کد را لمس کنید ، همچنان می توانید از آن استفاده کنید. ویرایش محتوای شما آسان است.
 • مانند وردپرس ، جوملا منبع باز است و در صورت گیر افتادن پشتیبانی جامعه زیادی وجود دارد.
 • شما می توانید از جوملا برای راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیکی استفاده کنید زیرا پسوندهایی برای این کار در دسترس است.

افراد

 • حتی طرفداران جوملا نیز اعتراف می کنند که بسیار پیچیده است. بسته به کاری که می خواهید با آن انجام دهید ، ممکن است لازم باشد که یک برنامه نویس را برای کمک استخدام کنید.
 • گزینه های زیادی برای پسوندهای اضافی وجود ندارد. اگر به CMS مانند WordPress عادت کرده اید که هزاران طرح زمینه و افزونه در دسترس دارد و عملکرد اصلی را گسترش می دهد ، ممکن است از جوملا ناامید شوید.
 • اگر بسیاری از برنامه های افزودنی و ماژول نصب شده داشته باشید ، ممکن است برخی از مشکلات سازگاری وجود داشته باشد.

قیمت گذاری

خود جوملا رایگان است ، اگرچه شما باید برای یک نام دامنه و میزبانی وب که از جوملا پشتیبانی می کند هزینه کنید. SiteGround است در اینجا گزینه خوبی است ، زیرا آنها برنامه های خاص میزبانی جوملا با بسیاری از ویژگی های مفید.

ممکن است برای افزودن قابلیتهای بیشتر به وب سایت خود ، هزینه برخی از برنامه های افزودنی را بپردازید. حتی ممکن است بخواهید برای دریافت کمک از یک توسعه دهنده بودجه اختصاص دهید ، بسته به آنچه که می خواهید به دست آورید.

3. دروپال

The Drupal front page

دروپال یکی دیگر از سیستم عامل های منبع باز CMS است. این CMS در پشت برخی از وب سایت های مهم ، از جمله سایت The Economist و تعدادی از سایت های دانشگاه است.

دروپال برای توسعه دهندگان یا افرادی که می توانند یک توسعه دهنده را استخدام کنند گزینه خوبی است. اگر قصد ایجاد سایتی کاملاً سفارشی را دارید که باید از پس داده های زیادی برآید ، بسیار مناسب است.

می توانید میزبان یک سایت دروپال در SiteGround باشید . آنها نصب رایگان دارند و حتی می توانند به شما در انتقال سایت موجود دروپال کمک کنند.

مزایا:

 • افزودن محتوا در دروپال آسان است. انواع محتوای سفارشی انعطاف پذیر هستند و گزینه های زیادی را ارائه می دهند.
 • ماژول های مختلف زیادی در دسترس است که می توانید به سایت خود اضافه کنید (این موارد مانند افزونه های وردپرس کار می کنند).
 • پشتیبانی از طریق گزینه های پشتیبانی جامعه مشابه سایر سیستم عامل های معروف مانند جوملا و وردپرس در دسترس است
 • مدیریت کاربر با داشتن یک سیستم داخلی آسان است که می توانید نقش های جدیدی را ایجاد کرده و مجوزهای آنها را مشخص کنید.

موارد:

 • تشخیص اینکه چگونه می توانید ظاهر سایت خود را تغییر دهید یا موارد اضافی اضافه کنید ، با دروپال مشکل است. قطعاً به خوبی وردپرس برای مبتدیان نیست.
 • اکثر وب سایت های دروپال تم بسیار سفارشی دارند که توسط یک توسعه دهنده ایجاد شده است و بسیار گران است.

4. ووکامرس h4>

The WooCommerce front page

WooCommerce محبوب ترین پلت فرم تجارت الکترونیک در جهان است . این واقعا انعطاف پذیر است و مدیریت آن آسان است.

WooCommerce از نظر فنی یک بستر CMS نیست. درعوض ، به عنوان یک افزونه در وردپرس اجرا می شود ، بنابراین برای نصب WooCommerce باید WordPress را در سایت خود داشته باشید.

اگر این یک سیستم عامل CMS بود ، 5.8٪ از سهام بازار را در اختیار داشت ، مطابق W3Techs . این درصد همه وب سایت های جهان است که از آن استفاده می کنند.

موافقت ها

 • WooCommerce به صورت نرم افزار رایگان در دسترس است ، اما شما به میزبانی WooCommerce و نام دامنه برای شروع.
 • تم WooCommerce زیادی وجود دارد ، که به راحتی می توانید سایت خود را دقیقاً همانطور که می خواهید جستجو کنید.
 • WooCommerce پسوندهای زیادی در دسترس دارد (معروف به افزونه های WooCommerce ) که به شما امکان می دهد عملکردهای اضافی به سایت خود اضافه کنید.
 • با استفاده از ووکامرس می توانید محصولات فیزیکی یا دیجیتالی بفروشید. حتی می توانید محصولات وابسته را از طریق پیوندهای وابسته به فروش برسانید.
 • شما می توانید موجودی خود را به طور کامل از طریق WooCommerce مدیریت کنید و پیگیری آنچه در انبار دارید آسان می شود.
 • ووکامرس به طور پیش فرض با پرداخت های PayPal و Stripe همراه است. همچنین می توانید درگاه های پرداخت دیگر را از طریق برنامه های افزودنی و افزودنی اضافه کنید.

افراد

 • گزینه های مختلفی در WooCommerce وجود دارد ، که در ابتدای راه اندازی یک وب سایت می تواند کمی دلهره آور باشد.
 • WooCommerce از نظر فنی با هر قالب WordPress کار می کند ، اما ممکن است بخواهید برای پشتیبانی گسترده با مضامین مخصوص WooCommerce همراه باشید.

قیمت گذاری

افزونه WooCommerce خود رایگان است ، اما ممکن است لازم باشد هزینه اضافی را پرداخت کنید افزونه ها و افزونه های فروشگاه آنلاین خود .

همچنین برای یک نام دامنه و یک حساب میزبانی وب باید هزینه کنید. Bluehost یک میزبان وب عالی است انتخاب کنید زیرا آنها WooCommerce و Theme Storefront را برای سایت شما برای شما نصب می کنند.

5. BigCommerce

The BigCommerce front page

BigCommerce تجارت الکترونیکی کاملاً میزبانی شده است پلت فرم ، که گاهی اوقات یک پلت فرم همه در یک نامیده می شود. اگر مبتدی باشید شروع به کار آسان است.

BigCommerce سایت شما را برای شما میزبانی می کند و همچنین خود پلت فرم CMS واقعی را ارائه می دهد. همچنین از امنیت و پشتیبان گیری برای شما استفاده می کند.

موافقت ها

 • یک برنامه آزمایشی وجود دارد ، بنابراین می توانید قبل از ارتکاب به BigCommerce اجازه دهید.
 • می توانید از یک نام دامنه رایگان از BigCommerce استفاده کنید که چیزی شبیه به mystore.mybigcommerce.com خواهد بود ، یا اینکه می توانید برای یک نام دامنه سفارشی هزینه کنید.
 • روش های مختلفی برای پرداخت از طریق BigCommerce وجود دارد. مشتریان می توانند از کیف پول های دیجیتالی مانند PayPal ، Apple Pay و Amazon Pay استفاده کنند یا می توانند از طریق کارت اعتباری یا بدهی پرداخت کنند.
 • BigCommerce گزینه های پشتیبانی دارد که می توانید مستقیماً از داشبورد خود ، 24/7 ، به آنها دسترسی داشته باشید. اینها شامل گپ زنده ، ایمیل ، پشتیبانی تلفنی ، پشتیبانی انجمن و موارد دیگر.
 • در صورت تمایل می توانید از BigCommerce با وردپرس استفاده کنید ، که به شما بهترین نتیجه را از هر دو سیستم عامل CMS می دهد.

افراد

 • BigCommerce به اندازه WooCommerce بر فروشگاه شما نظارت ندارد. موضوعات و ادغام های محدودی وجود دارد که ممکن است شما را از استفاده از سرویس شخص ثالث برای رشد تجارت خود منصرف کند.
 • هنگامی که فروش شما به آستانه خاصی در سال رسید ، به طور خودکار به سطح بعدی برنامه قیمت گذاری منتقل می شوید. اگر هزینه های زیادی داشته باشید این ممکن است برای شما دشوار باشد.

قیمت گذاری

برای استفاده از BigCommerce شما باید یک اشتراک ماهیانه بپردازید ، این بدان معنی است که مقرون به صرفه نیست به عنوان راه حل های دیگر. با تمام برنامه ها می توانید با پرداخت سالانه به جای پرداخت ماهانه ، مقداری پس انداز کنید.

ارزان ترین برنامه قیمت گذاری ، استاندارد 29.95 دلار در ماه است که حداکثر 50 دلار در سال فروش دارد. گرانترین برنامه Pro با قیمت 249.85 دلار در ماه است که تا 400 هزار دلار فروش شما را پوشش می دهد. بعد از این باید یک برنامه Enterprise سفارشی دریافت کنید.

6. خرید کنید

The Shopify front page

Shopify همه موارد دیگر یک میزبان سیستم عامل CMS است. نیازی به خرید میزبانی ، نصب هرگونه نرم افزار یا مدیریت مواردی مانند به روزرسانی و پشتیبان گیری نخواهید داشت.

رابط مستقیم کشیدن و رها کردن است. این از فروش درون فروشگاهی پشتیبانی می کند که اگر فروشگاه فیزیکی و همچنین فروشگاه آنلاین داشته باشید بسیار عالی است.

موافقت ها

افراد

 • ممکن است هزینه های شما بسیار بالا برود ، به خصوص اگر می خواهید بسیاری از برنامه های شخص ثالث را به فروشگاه خود اضافه کنید.
 • ممکن است متوجه شوید که می خواهید عملکردی اضافه کنید که به سادگی در دسترس نیست: برنامه های Shopify محدودتر از مواردی مانند افزونه های وردپرس است.

قیمت گذاری

برنامه های قیمت گذاری Shopify مشابه گزینه های BigCommerce است. یک تفاوت عمده وجود دارد. Shopify باعث نمی شود که شما بر اساس رقم خاصی از دلار در فروش به برنامه بعدی بروید.

ارزانترین برنامه 29 دلار در ماه است. گران ترین آن 299 دلار در ماه است و شامل ویژگی های بیشتری است. با پرداخت یک سال قبل تخفیف دریافت می کنید.

7. WordPress.com

The WordPress.com front page

WordPress.com است نسخه تجاری ، میزبان وردپرس. آسان است که آن را با WordPress.org اشتباه بگیرید ، که منبع آزاد است ، وردپرس خود میزبان است.

اگر از تفاوت بین WordPress.com و WordPress.org مطمئن نیستید ، می توانید در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید .

با WordPress.com ، شما یک پلت فرم CMS همه در یک دریافت می کنید که برای شما میزبانی می شود. شما می توانید یک نام دامنه خریداری کنید یا از یک زیر دامنه رایگان با مارک تجاری WordPress.com استفاده کنید.

موافقت ها

 • WordPress.com برای شروع کار آسان است. شما می توانید محتوا را به راحتی اضافه و ویرایش کنید ، و مبتدیان تمایل دارند که استفاده از آن را CMS ساده ای بدانند.
 • شما می توانید به صورت کاملا رایگان سایتی با WordPress.com ایجاد کنید. اگرچه احتمالاً می خواهید حداقل ارزانترین طرح را پرداخت کنید ، بنابراین می توانید از نام دامنه خود استفاده کنید.
 • طرح های مختلفی برای سایت WordPress.com شما موجود است. در داشبورد WordPress.com خود می توانید به راحتی بین اینها جابجا شوید.
 • با بزرگتر شدن سایت و محبوبیت سایت شما ، می توانید آن را به یک طرح جدید ارتقا دهید. گزینه های زیادی وجود دارد ، از جمله طرحی با ویژگی های تجارت الکترونیکی.
 • WordPress.com دارای تجزیه و تحلیل داخلی است ، به این معنی که شما می توانید در مورد داشبورد خود آماری از تعداد افرادی که از سایت شما بازدید می کنند را مشاهده کنید. این بدان معناست که شما نمی توانید از Google Analytics استفاده کنید ، مگر اینکه در یک طرح کسب و کار باشید.
 • کاملاً ساده است 8. شبح

  The Ghost front page

  Ghost یک بستر CMS است که مخصوص وبلاگ نویسان طراحی شده است. شما اغلب می شنوید که به عنوان “CMS بدون سر” توصیف می شود ، که ممکن است کاملاً عجیب به نظر برسد. این فقط بدان معنی است که بستر CMS مجبور نیست محتوای آن را به روشی خاص تحویل دهد.

  بنابراین ، محتوا یا داده ای که تولید می کنید می تواند در یک وب سایت نشان داده شود ، اما همچنین می تواند به یک برنامه تلفن همراه یا چیز دیگری ارسال شود. اگرچه توسعه دهنده نیستید یا فقط می خواهید از Ghost برای وبلاگ نویسی استفاده کنید ، دیگر نیازی به نگرانی در این مورد ندارید.

موافقت ها

 • می توانید از Markdown . Markdown روشی برای قالب بندی متن است که در آن شخصیت های خاصی را به دور کلمات اضافه می کنید تا آنها را پررنگ ، مورب و غیره کنید.
 • شبح یک ویرایشگر محتوا دارد که از کارت استفاده می کند. این موارد کمی مانند بلوک های وردپرس در ویرایشگر بلوک استفاده کنید.
 • پشتیبانی بسیار خوبی از SEO (بهینه سازی موتور جستجو) در Ghost وجود دارد. برای تحویل این مورد نیازی به افزودن پلاگین نیست.
 • شبح برای شارژ محتوا به خوبی تنظیم شده است ، بنابراین اگر می خواهید یک مجله یا نشریه آنلاین که مردم برای آن هزینه می کنند راه اندازی کنید ، می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.

افراد

 • شبح همان قدرت و انعطاف پذیری وردپرس را ارائه نمی دهد.
 • گرچه Ghost به عنوان یک پلت فرم CMS که فقط برای وبلاگ نویسی طراحی شده کار خود را آغاز کرد ، اما برخی از کاربران فکر می کنند که این مسئله بیش از حد پیچیده شده است زیرا اکنون مواردی مانند اشتراک پولی را برای خوانندگان سایت شما ارائه می دهد.

قیمت گذاری

خود نرم افزار Ghost رایگان است ، اما شما باید پرداخت هزینه نام دامنه و میزبانی وب. برخلاف سیستم عامل های بزرگتر CMS ، Ghost توسط همه میزبانهای وب پشتیبانی نمی شود.

میزبانی شبح را می توانید از Ghost (Pro) دریافت کنید. برنامه اصلی 36 دلار در ماه است ، اما اگر کاربر اضافی یا مشترک بخواهید به طور بالقوه تا 249 دلار در ماه بپردازید ، باید آن را ارتقا دهید.

9. سرخابی

The Magento front page

Magento یک پلت فرم تجارت الکترونیک منبع باز قدرتمند از نرم افزار عظیم است شرکت Adobe. یک نسخه رایگان وجود دارد که می توانید در حساب میزبانی وب خود بارگیری و نصب کنید ، به نام Magento Open Source.

اگر می خواهید از این استفاده کنید ، میزبانی سایت SiteGround Magento ساده ترین راه برای شروع کار است.

اگر ترجیح می دهید ، می توانید هزینه Magento Commerce را پرداخت کنید. این با پشتیبانی کامل ارائه می شود و برای شما میزبانی می شود ، اما بسیار گران است.

موافقت ها

 • Magento بسیار قابل تنظیم است ، با بسیاری از برنامه های افزودنی شخص ثالث در دسترس است که می توانید برای افزودن ویژگی های اضافی استفاده کنید.
 • با Magento ، شما می توانید تعداد زیادی از محصولات و مشتریان را اداره کنید. به شما امکان می دهد بدون اینکه سایت شما کند شود ، به راحتی تجارت کنید. (هر چند احتمالاً باید برنامه میزبانی خود را ارتقا دهید.)
 • برخی از مارک های معروف بسیار معروف از Magento استفاده می کنند ، از جمله Nike ، Ford و Coca Cola.
 • می توانید درگاه های پرداخت مختلف را به Magento وصل کنید. همچنین با گزینه های خاصی مانند PayPal ، وجه نقد هنگام تحویل و انتقال بانکی که قبلاً ساخته شده است ، همراه است.

افراد

 • اگر به تازگی تجارت الکترونیکی خود را آغاز کرده اید ، مجنتو طاقت فرسا به نظر می رسد.
 • یافتن توسعه دهندگان خوب برای پروژه های Magento می تواند مشکل باشد و استخدام آنها بسیار گران است.

قیمت گذاری

موافقت ها

افراد

قیمت گذاری

11 Wix

موافقت ها

افراد

قیمت گذاری

بلاگر

موافقت ها

افراد

موافقت ها

ها

قیمت گذاری

موافقت ها

افراد

موافقت ها

افراد

قیمت گذاری

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-cms-platforms-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید