15 بهترین تولید کننده نام دامنه برای کمک به شما در انتخاب دامنه (FAST)

آیا به دنبال یک وب سایت راه اندازی کنید ، اما مطمئن نیستید از کدام نام دامنه استفاده کنید؟ انتخاب نام دامنه مناسب آسان نیست. مخصوصاً هنگامی که به چیزی بی نظیر ، به یاد ماندنی و معنی دار دست پیدا می کنید تا فقط متوجه شوید که قبلاً گرفته شده است. در این مقاله ، ما بهترین تولیدکنندگان نام دامنه رایگان را برای کمک به شما در یافتن نام دامنه مناسب برای کسب و کار خود به اشتراک خواهیم گذاشت.

Free domain name generator tools

قبل از شروع h4>

قبل از شروع تولیدکنندگان نام دامنه ، ما می خواهیم بهترین روش های نام دامنه را به اشتراک بگذاریم و همچنین به شما نشان دهیم که چگونه می توانید اولین نام دامنه خود را به صورت رایگان دریافت کنید!

بیایید اصول کار را از بین ببریم.

نام دامنه آدرس وب سایت شما در اینترنت است. این همان چیزی است که افراد برای ورود به وب سایت شما تایپ می کنند (مانند google.com یا wpbeginner.com). برای کسب اطلاعات بیشتر ، به راهنمای مبتدیان ما در نام دامنه ها و نحوه کار آنها .

هنگام انتخاب نام دامنه ، باید معیارهای زیر را در ذهن داشته باشید:

  • سعی کنید .com را ثبت کنید (شناخته شده ترین است)
  • اطمینان حاصل کنید که تلفظ آسان است
  • آن را تا جایی که ممکن است کوتاه کنید
  • اگر می توانید از کلمه کلیدی استفاده کنید
  • از خط فاصله پرهیز کنید
  • علامت تجاری دیگران را نقض نکنید

اکنون که می دانید نام دامنه خوبی باید داشته باشد ، ممکن است از خود بپرسید که هزینه نام دامنه چقدر است؟

قیمت نام دامنه معمولاً حدود 14 دلار در سال است (این هزینه برای .com است).

اگر پسوندهای مبهم دیگری دریافت کنید ، هزینه آنها حتی بیشتر خواهد شد.

نحوه دریافت نام دامنه رایگان

این احتمال وجود دارد که اگر به دنبال نام دامنه هستید ، می خواهید راه اندازی وبلاگ یا وب سایت که به این معنی است که شما به میزبانی وب نیز نیاز دارید. راهنمای ما را در تفاوت بین نام دامنه و میزبانی وب .

ما توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید. آنها یکی از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان هستند و به کاربران WPBeginner نام دامنه رایگان + 60٪ تخفیف در میزبانی خدمات ارائه می دهند. اساساً شما می توانید با پرداخت 2.75 دلار در ماه شروع کنید.

to برای ادعا اینجا کلیک کنید پیشنهاد انحصاری Bluehost

Bluehost یکی از بزرگترین میزبانی هاست شرکتهای جهان و رسماً میزبانی وردپرس را ارائه می دهند

توجه: این پیشنهاد تخفیف منحصر به فرد فقط زمانی کار می کند که روی پیوند سایت ما کلیک کنید ، بنابراین برای یافتن نام دامنه مورد نظر خود از مولدهای نام دامنه در زیر استفاده کنید و سپس به سایت ما برگردید وب سایت برای ادعای پیشنهاد.

برای جزئیات بیشتر و دستورالعمل های گام به گام ، به مقاله ما در نحوه ثبت نام دامنه .

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به بهترین تولیدکنندگان نام دامنه رایگان در اینترنت بیندازیم.

بهترین تولیدکنندگان نام دامنه h4>

نصیحت:

این تولیدکنندگان نام دامنه هوش مصنوعی هستند ، بنابراین کامل نیستند.

با این وجود آنها به اندازه کافی خوب هستند که می توانند آب میوه های خلاقانه در سر شما جاری شوند ، بنابراین می توانید بهترین نام دامنه را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

1. Nameboy – بهترین تولید کننده نام دامنه

Nameboy

Nameboy یکی از بهترین تولیدکنندگان نام دامنه در بازار است. این محصول در سال 1999 آغاز شده است ، همچنین یکی از شناخته شده ترین و مورد احترام ترین تولید کننده های نام در بازار است.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به سادگی کلمات کلیدی خود را وارد کنید ، و یک ایده ایده آل برای نام دامنه هوشمندانه برای شما ایجاد می کند. پس از آن ، می توانید بر روی هر نام دامنه کلیک کنید تا جزئیات را مشاهده کنید یا با دنبال کردن دستورالعمل ها ، ثبت نام خود را تکمیل کنید. این بسیار سریع است که به شما کمک می کند در مدت زمان کمتری ایده های بیشتری برای نام دامنه جستجو کنید.

تیم Nameboy از ابزار جستجوی نام دامنه فوری خود برای ارائه سایر تولیدکنندگان مشابه مانند: تولید کننده نام فروشگاه ، تولید کننده نام وبلاگ ، تولید کننده نام تجاری ، سازنده نام پادکست ، تولید کننده نام راه اندازی و موارد دیگر.

2. WPBeginner – تولید کننده نام تجاری

WPBeginner Business Name Generator

در بین بسیاری از ابزارهای تجاری رایگان ، WPBeginner یکی از بهترین تجارت های رایگان با هوش مصنوعی را ارائه می دهد ژنراتور نام در بازار. جدا از جستجوی نام های تجاری ، تولید کننده WPBeginner همچنین به شما نشان می دهد که آیا نام دامنه های مربوطه برای نام های تجاری موجود است.

این سازنده به عنوان ترکیبی از تولید کننده نام تجاری و تولید کننده نام دامنه عمل می کند ، بنابراین شما می توانید به راحتی بهترین ایده های نام دامنه را پیدا کنید و در دسترس بودن دامنه را برای تعداد زیادی پسوندهای نام دامنه .

3. IsItWP

IsItWP

IsItWP ابزاری سریع و سریع برای تحقیقات دامنه ارائه می دهد. با وارد کردن چند کلمه کلیدی یا نام تجاری خود شروع کنید و تعداد زیادی ایده دامنه را با استفاده از ترکیبات مختلف نمایش می دهد. برای مشاهده ایده های بیشتر می توانید جستجوی خود را اصلاح کنید ، جستجوی جدیدی را شروع کنید یا روی نمایش نتایج بیشتر کلیک کنید.

4. BlogTyrant – تولید کننده نام وبلاگ

Blogtyrant Blog Name Generator

BlogTyrant ابزاری سریع برای ایجاد نام دامنه ارائه می دهد که به طور خاص برای وبلاگ نویسان متمرکز شده است. ابزار تولید نام وبلاگ آنها به شما کمک می کند ده ها ایده ایجاد کنید ، بنابراین می توانید وبلاگ جدید خود را شروع کنید .

این تولید کننده نام دامنه از جمله ابزارهای زیادی است که Blogtyrant برای کمک به شروع بلاگرهای جدید ارائه می دهد.

5 . تولیدکننده نام تجاری Shopify

Shopify Business Name Generator

Shopify به دلیل ارائه ابزارهای رایگان به بازدیدکنندگان خود معروف است و ابزار Business Name Generator ابزار خوبی است. یک تن نیست که این ابزار را از نظر ویژگی ها از بقیه متمایز کند ، اما یکی از سریعترین و آسانترین استفاده است.

اگر به دنبال یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید ، سپس ممکن است بخواهید مقایسه Shopify در مقابل WooCommerce و همچنین لیست ما بهترین پلاگین های تجارت الکترونیک برای وردپرس. p >

6. چرخ دامین

Domain Wheel

Domain Wheel یکی دیگر از تولیدکننده های جذاب نام دامنه است که به شما امکان می دهد ایده های خوبی برای نام دامنه پیدا کنید. آنها همچنین جستجوی خود را با ایده های تصادفی ، نام هایی که شبیه جستجوی شما هستند ، قافیه ها با جستجوی شما و برخی ایده های تصادفی دیگر ترکیب می کنند.

7. مش را نامگذاری کنید

Name Mesh

تولیدکنندگان نام دامنه بسیار پیچیده ای هستند که برای به دست آوردن نتیجه مورد نظر شما نیاز به تغییر تنظیمات مختلف دارند. Name Mesh یکی از آنها نیست. استفاده از این ابزار فوق العاده ساده است. فقط دو یا سه کلمه کلیدی را در نوار جستجو تایپ کنید و تولید کننده انواع نام دامنه های موجود را در زیر عناوینی مانند “معمولی” ، “جدید” ، “کوتاه” ، “مشابه” “” و “سرگرم کننده” طبقه بندی می کند.

8. یک نام را مجبور کنید

Bust a Name

گرچه ممکن است چیدمان و طراحی ابزار به اندازه برخی از ابزارهای مدرن جذاب نباشد ، اما ظاهر نرم آن را با عدم نتیجه اشتباه نگیرید. Bust a Name دارای تعداد زیادی ویژگی است که سایر ابزارها به سادگی از آنها برخوردار نیست. این موارد شامل توانایی تنظیم پیشوندها ، پسوندها ، هایفن ها ، جمع ها و حتی گزینه افتادن آخرین واکه کلمه است.

9. ایستگاه نام

Name Station

NameStation بیش از یک تولید کننده نام دامنه است ، یک انجمن است. علاوه بر جستجوی نام دامنه ها ، می توانید یک مسابقه نیز برگزار کنید و پیشنهادهای نام منابع گسترده ای را نیز ارائه دهید. بنابراین ، نه تنها به طور خودکار نتایج می گیرید ، بلکه از افراد دیگر نیز خلاقیت می گیرید.

10. Panabee

Panabee

Panabee از نظر زیبایی شناسی خوشایند است ، که برای برخی از افراد مهم است. همچنین لیستی از اصطلاحات مرتبط به شما می دهد که می تواند به شما در جهت دیگری کمک کند. یک پاداش اضافه شده ، ویژگی بررسی نامهای کاربری شبکه های اجتماعی در فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و Tumblr است.

11. Dot-o-Mator

Dot-O-Mator

با توجه به ظاهر ساده این ژنراتور ، Dot-o-Mator نسبتاً کاربردی است. با تهیه لیستی از کلمات آغازین شروع کرده و سپس لیستی از پایان ها ایجاد کنید. دکمه ترکیب را بزنید و یک سری نتیجه خواهید گرفت. حتی یک برنامه تلفن همراه وجود دارد بنابراین می توانید نام های خود را در حین حرکت ایجاد کنید.

12. دامنه

Domainr a >

Domainr با عناصر یا توابع زائد خراب نمی شود. این به عنوان ابزاری طراحی شده است که فقط در چند ثانیه می توانید به آن دسترسی داشته و از آن استفاده کنید. تعداد اندکی دامنه سطح بالا در دسترس تولید می کند و سپس بهترین گزینه های خرید را بر اساس نام ، ویژگی ها و قیمت رتبه بندی می کند.

13. NameSmith

NameSmith a >

در میان کارآفرینان آنلاین برخی گمانه زنی ها وجود دارد که تولیدکنندگان نام جستجوهای شما را ثبت می کنند و سپس از این داده ها در آینده برای خرید نام های دامنه خاصی استفاده می کنند که احساس می کنند با قیمت بالاتری می توانند به فروش برسند. این درست است یا نه ، هیچ کس نمی داند. با این حال ، Namesmith شما را به حدس و گمان وا نمی دارد. آنها قول می دهند داده های شما را به اشتراک نگذارند و یا آن را به دیگران نمی فروشند. قول داده شده است که کلیه کلمات کلیدی ایمن باشند.

14. گیج دامنه

Domain Puzzler

برخی از افراد فقط یک رابط کاربری ساده می خواهند که همه کارها را برای آنها انجام دهد. اگر در این گروه قرار می گیرید ، Domain Puzzler گزینه خوبی است. یک دسته از کلمات را تایپ کنید ، پسوندهای خود را تنظیم کنید و آماده رول شدن هستید. اگر گزینه های مرتب سازی پیشرفته تری می خواهید ، همیشه می توانید برگه “پیشرفته” را انتخاب کنید.

15. جستجوی دامنه فوری

Instant Domain Search

همانطور که از نامش پیداست ، جستجوی دامنه فوری یک ابزار جستجوی سریع و سریع بسیار سریع است. به محض شروع به تایپ کردن ، نتایج شما را نشان می دهد. همچنین سعی می شود هنگام تایپ کردن ، تنوع و ترکیبات مختلفی را نشان دهد.

بعدی چیست h4>

هنگامی که نام دامنه خود را انتخاب کردید ، مورد بعدی که باید انتخاب کنید بهترین میزبانی وردپرس ، بنابراین می توانید وب سایت خود را راه اندازی کنید.

ما یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه نصب داریم برای نصب وردپرس برای کمک به شما در شروع کار.

همچنین ممکن است بخواهید ایجاد آدرس ایمیل کسب و کار برای وب سایت خود (مانند name@yourdomain.com).

پس از آماده شدن وب سایت ، ممکن است بخواهید از اینها استفاده کنید 19 نکته عملی برای هدایت بازدید بیشتر به سایت جدید خود.

این همه است. امیدواریم این تولیدکننده های دامنه به شما در انتخاب بهترین دامنه کمک کرده باشند. اگر می خواهید به یادگیری وردپرس ادامه دهید ، راهنمای ما را در نحوه یادگیری وردپرس به صورت رایگان در کمتر از یک هفته.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/14-best-free-domain-name-generators-on-the-internet/.

دیدگاهتان را بنویسید