13 افزونه رایگان مدیریت کاربر برای وردپرس

آیا شما یک وب سایت چند کاربره وردپرس را مدیریت می کنید؟ به طور پیش فرض ، وردپرس با یک سیستم مدیریت کاربر a> ، و می توانید برای رفع نیازهای خود آن را تمدید کنید. در این مقاله بهترین پلاگین های مدیریت کاربر وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

User Management WordPress

توجه: اگر به دنبال افزودن کاربران جدید هستید ، در اینجا آموزش ما در نحوه افزودن کاربران جدید در وردپرس .

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

1 مدیر قابلیت پیشرفته

Capability Manager Enhanced

وردپرس با چند نقش کاربر ساخته شده است. هر نقش کاربر برخی از قابلیت های از پیش تعریف شده را به خود اختصاص داده است. افزونه Capability Manager Enhanced به شما امکان می دهد این قابلیت ها را ویرایش کرده و نقش های سفارشی کاربر را برای سایت وردپرس خود ایجاد کنید. به آموزش ما در مورد چگونگی برای دستورالعمل های دقیق تر ، قابلیت های مربوط به نقش های کاربر را در وردپرس اضافه یا حذف کنید.”

2. WP Idle Logout

WordPress idle logout message

گاهی اوقات کاربر وارد حساب وردپرس خود می شود و فراموش می کند از سیستم خارج شود. کاربران غیرفعال ممکن است باعث تهدید هواپیما در جلسه شوند. افزونه WP Idle Logout به شما امکان می دهد درصورتی که کاربران برای مدت زمان معینی غیرفعال باشند از سیستم خارج شوید. وقتی می خواهند جلسه خود را دوباره از سر بگیرند ، کاربران می توانند با خیال راحت وارد سیستم شوند. به راهنمای ما در مورد نحوه برای جزئیات بیشتر به طور خودکار از کاربران بیکار در وردپرس خارج شوید .

3. قسمتهای اضافی کاربر Cimy

Cimy User Extra Fields

قسمت اصلی مشخصات کاربری وردپرس بسیار ساده است. افزونه Cimy User Extra Fields به شما امکان می دهد با افزودن فیلدهای اضافی به پروفایل های کاربر ، آنها را توسعه دهید. کاربران می توانند هنگام ثبت نام یا ویرایش نمایه های خود ، این قسمت ها را پر کنند. آموزش گام به گام ما در مورد چگونگی افزودن قسمتهای نمایه کاربر اضافی در وردپرس برای دستورالعمل های بیشتر در مورد استفاده از پلاگین.

4. تأیید کاربر جدید

Moderate new user registration in WordPress

وقتی سایت وردپرس خود را برای ثبت نام کاربر باز می کنید ، هر کسی می تواند در سایت شما ثبت نام کند. افزونه جدید تأیید کاربر به شما امکان می دهد ثبت نام کاربر جدید را تعدیل کنید. شما می توانید ثبت نام کاربران جدید را از قسمت مدیر وردپرس خود تأیید یا رد کنید. به راهنمای ما در مورد نحوه ثبت نام کاربر جدید را در وردپرس تعدیل کنید برای راهنمایی گام به گام در مورد نحوه راه اندازی افزونه.
5. تغییر مسیر ورود به سیستم Peter

Peter's Login Redirect

اگر می خواهید کاربران را پس از ورود به صفحه خاصی هدایت کنید ، Peter’s Login Redirect افزونه آن است. به سادگی افزونه را فعال کرده و به صفحه تنظیمات افزونه بروید. شما می توانید کاربران را بر اساس نام کاربری ، نقش کاربر یا قابلیت های خود هدایت کنید. همچنین می توانید صفحه ای تنظیم کنید که کاربران پس از ثبت نام موفقیت آمیز هدایت شوند. برای جزئیات بیشتر نگاهی به راهنمای ما در مورد نحوه هدایت مجدد کاربران پس از ورود موفقیت آمیز در وردپرس .

6. تغییر کاربر

User switching

هنگام آزمایش ویژگی های سایت چند کاربره ، ممکن است لازم باشد به حساب های کاربری مختلف بروید. افزونه User Switching راهی آسانتر برای فوراً حسابهای کاربری را در وردپرس جابجا کنید . به سادگی افزونه را نصب و فعال کنید و می توانید از صفحه کاربران یا از نوار ابزار به هر حسابی بروید. این افزونه فقط به مدیران سایت امکان تغییر حساب کاربری را می دهد.

7. Account Locker Lite

Locking a user account

گاهی اوقات ممکن است بخواهید دسترسی کاربر به سایت وردپرس خود را بدون حذف حساب کاربری وی یا تغییر رمز ورود خود محدود کنید. Account Locker Lite به شما امکان می دهد تا حساب کاربری را بدون حذف آن مسدود کنید. این امر به ویژه اگر نمی خواهید حساب کاربری خود را از دست بدهید بسیار مفید است زیرا پست هایی در ارتباط با آنها وجود دارد که مایلید همچنان به آنها اعتبار دهید. به آموزش ما در مورد نحوه برای راهنمایی دقیق تر یک کاربر وردپرس را بدون حذف حساب کاربری خود مسدود کنید.

8. WP Useronline

Users Online

بسیاری از سایت ها و انجمن های انجمن دارای ابزارک هایی هستند که می توانند کاربران آنلاین را نمایش دهند. این کار را می توانید در وردپرس با پلاگین WP Useronline انجام دهید. به شما امکان می دهد کاربرانی را که در حال حاضر از وب سایت خود بازدید می کنند ، نمایش دهید. به آموزش ما در مورد نحوه برای جزئیات بیشتر کاربران آنلاین را بصورت واقعی در وردپرس نشان دهید .

9. جلوگیری از ورود همزمان

Concurrent user sessions

به طور پیش فرض کاربران وردپرس می توانند همزمان از چندین مکان به یک حساب وارد شوند. این می تواند بر امنیت یک سایت وردپرس چند نویسنده تأثیر بگذارد. اگر یک سایت عضویت پرداخت می کنید ، این امر می تواند بر سود شما نیز تأثیر بگذارد. افزونه Prevent Concurrent Logins این رفتار را غیرفعال می کند و هر بار فقط یک جلسه را برای هر کاربر امکان پذیر می کند. به آموزش ما در مورد چگونگی برای جزئیات بیشتر از اشتراک گذرواژه کاربران در وردپرس جلوگیری کنید .
10 <.>

Force Strong Password

گذرواژه ها اولین مانع بین منطقه مدیر سایت شما و هکرها هستند. استفاده از رمزهای عبور ضعیف ، سایت وردپرسی شما را در برابر حملات هک آسیب پذیر می کند. افزونه Force Strong Passwords رمزهای عبور قوی را برای کاربران با قابلیت انتشار یا ویرایش پست ها در سایت وردپرس شما اعمال می کند. راهنمای ما را در نحوه مجبور کردن گذرواژه های قوی به کاربران در وردپرس برای جزئیات بیشتر.

11 مدیر

Adminimize Menu

گاهی اوقات ممکن است بخواهید رابط کاربری وردپرس را برای برخی از کاربران وب سایت خود تغییر دهید. Adminimize به شما امکان می دهد موارد غیر ضروری را از فهرست WordPress مخفی کنید. شما می توانید برای هر نقش کاربر ، هر یک از جنبه های قسمت مدیریت وردپرس را در سایت خود پیکربندی کنید. نگاهی به راهنمای دقیق ما در مورد چگونگی موارد غیر ضروری را با Adminmize از فهرست مدیریت WordPress مخفی کنید.

12. ارسال های ارسال شده توسط کاربر

User Submitted Posts

اگر نمی خواهید به کاربران دیگر اجازه دسترسی به قسمت مدیریت وردپرس خود را بدهید ، روش های دیگری وجود دارد که می توانید به کاربران اجازه دهید محتوای خود را در سایت وردپرس شما ارسال کنند. افزونه ارسال شده توسط کاربر به شما امکان می دهد تا فرمی را به قسمت انتهایی سایت وردپرس خود اضافه کنید که در آن کاربران می توانند پست های خود را به وب سایت شما ارسال کنند. یکی دیگر از گزینه های محبوب برای محتوای ارسالی توسط کاربر فرم های جاذبه . ما آموزش مفصلی در مورد چگونگی عنوان اجازه ارسال پست های ارسال شده توسط کاربر در سایت وردپرس شما را می دهد .

13. آواتارهای محلی ساده

Simple Local Avatar

وردپرس دارای یک عکس داخلی مشخصات کاربر است که از طریق Gravatar . با این حال ، ممکن است برخی از کاربران شما عکس Gravatar نداشته باشند. آواتارهای محلی ساده به کاربران شما این امکان را می دهد تا عکسی را از صفحه نمایه خود بارگذاری کنند. سپس وردپرس از این تصویر محلی به عنوان عکس کاربر در سایت شما استفاده خواهد کرد.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های مدیریت کاربر برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید نگاهی به راهنمای ما در عنوان افزونه های جستجوی وردپرس برای بهبود جستجوی سایت خود .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/13-free-user-management-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید