12 بهترین مقایسه میزبانی وب سایت رایگان (2020)

آیا برای راه اندازی وب سایت خود به دنبال یک سرویس میزبانی وب رایگان هستید؟ ما به طور منظم از خوانندگان ایمیل می گیریم و می پرسیم آیا راهی برای میزبانی وب سایت رایگان وجود دارد. و پاسخ مثبت است. همه ما در زندگی چیزهای رایگان را دوست داریم ، اما مهم است که به یاد داشته باشیم همه چیزهای رایگان برابر نیستند. در این مقاله ، ما بهترین خدمات رایگان میزبانی وب (و تقریبا رایگان) وب را با جوانب مثبت و منفی آنها مقایسه خواهیم کرد.

Best free website hosting compared

“حقیقت” درباره خدمات میزبانی وب سایت رایگان h4>

ساخت وب سایت به مهمترین راه برای تبدیل شدن به پیام خود را در جهان بفرستید. با این حال ، هنگامی که برای اولین بار شروع به کار می کنید ، ممکن است نخواهید برای ساخت یک وب سایت هزینه کنید.

اکثر مردم به راحتی چیزی سریع ، آسان و رایگان می خواهند.

تعداد زیادی شرکت میزبان وب سایت رایگان در بازار وجود دارد. اما به عنوان یک مصرف کننده باهوش ، باید بدانید که چیزی به عنوان ناهار رایگان وجود ندارد.

همیشه یک صید وجود دارد.

اجرای سرویس میزبانی وب سایت هزینه زیادی دارد.

شرکت هایی که میزبانی وب سایت رایگان ارائه می دهند باید به نوعی درآمد کسب کنند ، در غیر این صورت از کار خارج می شوند.

آنها این کار را با نمایش تبلیغات در وب سایت شما ، محدود کردن بازدید وب سایت شما ، قفل کردن شما در سیستم عامل خود و یا فروش سایر خدمات خود انجام می دهند. برخی از تبلیغات نمایش داده شده ممکن است برند شما را به خوبی نشان ندهند و حتی می تواند تبلیغات رقیب شما باشد.

به جز یک وب سایت آزمایشی ، استفاده از میزبانی وب رایگان تقریباً همیشه ایده بدی است. ما 36 دلیل بد بودن وب سایت های رایگان ، مخصوصاً برای مشاغل.

اما اگر بودجه کمی داشته باشید چه می کنید؟

شاید شما یک فرد غیر انتفاعی هستید که به دنبال میزبانی رایگان وردپرس هستید یا شاید می خواهید میزبانی وب سایت رایگان برای دانشجویان داشته باشید. نگران نباشید ، ما در این مقاله راه حلی برای شما داریم.

به عنوان بزرگترین سایت رایگان وردپرس برای مبتدیان ، وظیفه ما این است که چاپ های خوب را برجسته کنیم ، بنابراین شما تصمیم درست را می گیرید.

هر شرکت میزبان وب سایت رایگان در لیست ما تضمین می کند که می توانید وب سایت خود را تا زمانی که بخواهید به صورت رایگان نگه دارید. با این حال ما به هرکسی که در مورد وب سایت خود جدی است توصیه می کنیم به شدت استفاده از یک ارائه دهنده میزبانی وب وب کم هزینه را کاملاً در نظر بگیرد.

اکثر این به اشتراک گذاشته شده شرکت های میزبان دامنه ای رایگان ، ایمیل رایگان ، SSL رایگان ، قابلیت تجارت الکترونیکی و موارد دیگر با قیمت 2.75 دلار – 5 دلار در ماه به شما می دهند.

با توجه به اینکه از وب سایت خود درآمد بیشتری کسب خواهید کرد ، این “تقریباً رایگان” است.

پرداخت این مبلغ ناچیز به شما امکان پشتیبانی متخصص و خدمات بهتر را می دهد. از همه مهمتر ، به شما امکان کنترل و مالکیت کامل وب سایت خود را می دهد.

همانطور که گفته شد ، در ابتدا نگاهی به برخی از بهترین شرکتهای میزبان وب سایت تقریبا رایگان می اندازیم. پس از آن ، ما به بهترین شرکت های رایگان میزبان وب سایت خواهیم پرداخت.

بهترین ارزش میزبانی وب “تقریباً رایگان” h2>

این ارائه دهندگان از شهرت بالایی برخوردار هستند و مکانی عالی برای راه اندازی وب سایت خود برای مشاغل کوچک هستند.

برخی از آنها حتی به طور رسمی توسط WordPress ، WPBeginner و سایر سازمان های بزرگ توصیه می شوند زیرا سطح بالایی از کیفیت و خدمات را نشان داده اند.

اگر در مورد وب سایت خود جدی هستید ، پس توصیه می کنیم وب سایت خود را با یکی از این 5 ارائه دهنده راه اندازی کنید.

1. Bluehost

Bluehost

Bluehost یکی از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان است. آنها به طور رسمی ارائه دهنده میزبانی وردپرس هستند.

آنها توافق کرده اند که یک نام دامنه رایگان ، گواهی SSL رایگان و 63٪ تخفیف در میزبانی وب به کاربران WPBeginner ارائه دهند. اساساً می توانید با پرداخت 2.75 دلار در ماه شروع کنید.

برنامه های میزبانی آنها شامل آدرس های ایمیل مارک دار رایگان ، فضای دیسک نامحدود ، گواهی SSL رایگان ، نصب 1 کلیک وردپرس و بیشتر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Bluehost ، به بررسی Bluehost مراجعه کنید جایی که ما عملکرد میزبانی ، ویژگی ها و خدمات آنها را ارزیابی کردیم.

2. SiteGround

SiteGround

سایت سایت یکی دیگر از گزینه های عالی برای میزبانی وب رایگان است. آنها به خاطر پشتیبانی عالی و عملکرد فوق العاده سریع مشهور هستند. SiteGround همچنین یک ارائه دهنده میزبانی وردپرس به طور رسمی توصیه می شود.

آنها به کاربران WPBeginner 60٪ تخفیف در میزبانی خدمات ارائه می دهند. اساساً شما می توانید با پرداخت 3.95 دلار در ماه شروع کنید.

برنامه های میزبانی SiteGround با یک سازنده وب سایت ، نصب کننده یک کلیک برای وردپرس و جوملا ، آدرس های ایمیل نامحدود و موارد دیگر همراه است.

SiteGround پیشنهاد ویژه ای برای معلمان و دانشجویان دارد. می توانید Student Student را دریافت کنید میزبانی فقط با 1.99 دلار در ماه.

معلمان می توانند از SiteGround برای ثبت نام در یک برنامه میزبانی رایگان برای مربیان استفاده کنند.

برای جزئیات بیشتر ، به بررسی SiteGround مراجعه کنید آزمون های واقعی را برای اندازه گیری عملکرد و زمان کار آنها انجام داد.

3. HostGator

HostGator

HostGator یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات میزبانی در بازار است. آنها از سال 2002 وجود داشته اند و به تدریج به یکی از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان تبدیل شده اند.

رشد باورنکردنی آنها را می توان مدیون میزبانی وب ارزان و قابل اعتماد و خدمات باکیفیت مشتری دانست.

طرح جوجه ریزی آنها از 2.64 دلار در ماه شروع می شود. هر طرح شامل آدرس های ایمیل نامحدود ، HTTPS / SSL رایگان ، پهنای باند و فضای خالی اندازه گیری نشده.

موسس و مدیر عامل شرکت ما ، سید بلخی ، یک است مشتری HostGator از سال 2007. WPBeginner خود میزبان سرور اختصاصی HostGator است و ما از عملکرد آنها بسیار راضی هستیم.

برای جزئیات بیشتر ، به بررسی HostGator با موافقان و مخالفان ، و عملکرد دقیق مراجعه کنید. تست ها.

4. DreamHost

DreamHost

DreamHost یکی از قدیمی ترین شرکتهای میزبانی وب است که از سال 1997 آغاز به کار کرده است. در حال حاضر بیش از 1.5 میلیون وب سایت میزبان آنها هستند.

هزینه شروع برنامه آنها 2.59 دلار در ماه است. این شامل یک نام دامنه رایگان ، حریم خصوصی دامنه رایگان ، SSL رایگان ، ایمیل های نامحدود ، نصب کننده های 1 کلیک برای سازندگان وب سایت محبوب و موارد دیگر.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به بررسی DreamHost مراجعه کنید که در آن خدمات ، پشتیبانی آنها را ارزیابی کردیم. ، و عملکرد.

5. فقط میزبان

باشید

Just Host

Just Host یکی دیگر از گزینه های کم هزینه برای شرکت های میزبان وب سایت رایگان است. آنها برنامه های میزبانی مشترک مناسب برای ایجاد یک وب سایت مبتدی را ارائه می دهند.

اساساً می توانید با پرداخت 3.95 دلار در ماه شروع به کار کنید. هر طرح همراه با یک نام دامنه رایگان ، آدرس های ایمیل نامحدود ، چندین وب سایت و نصب 1 کلیک برای نرم افزار CMS مانند وردپرس.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به بررسی فقط میزبان نگاهی بیندازید a > با موافقان و مخالفان.

بهترین سایت های میزبانی رایگان h2>

گرچه رایگان وسوسه انگیز است ، اما در مورد میزبانی وب همیشه محدود است. با این حساب ، ما بهترین سایت های رایگان میزبانی وب را که می توانید برای شروع کار از آنها استفاده کنید ، دستی انتخاب کرده ایم.

استفاده از این سایت های میزبانی 100٪ رایگان است.

اگر در مورد وب سایت خود جدی هستید ، اکیداً توصیه می کنیم راهنمای جامع ما را در مورد نحوه انتخاب بهترین میزبانی وردپرس قبل از تصمیم گیری نهایی.

با این گفته ، در اینجا بهترین شرکتهای میزبان رایگان در جهان وجود دارد.

6. WordPress.com

WordPress.com

WordPress.com یک پلتفرم میزبانی رایگان رایگان است که عطر و طعم بی نظیری از وردپرس را ارائه می دهد. با WordPress.org که خانه سازنده معروف وب سایت میزبان خود یعنی WordPress است اشتباه گرفته نشود.

WordPress.com یک طرح میزبانی وب سایت رایگان ارائه می دهد که به شما یک زیر دامنه WordPress.com (به عنوان مثال yourwebsite.wordpress.com) ، 3 گیگابایت فضای ذخیره سازی و دسترسی به الگوهای رایگان وب سایت خود را ارائه می دهد.

این طرح رایگان تبلیغات را در وب سایت شما نمایش می دهد. برای خلاص شدن از شر تبلیغات ، استفاده از نام دامنه سفارشی و دسترسی به ویژگی های اضافی می توانید به برنامه های پولی آنها ارتقا دهید. در آن زمان هر یک از خدمات “میزبانی تقریباً رایگان” که در بالا ذکر کردیم گزینه بهتری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به مقایسه ما با WordPress.com vs WordPress.org با موافقان و مخالفان هر دو سیستم عامل.

7. Wix

Wix

Wix یکی دیگر از سازندگان وب سایت است که کاملاً میزبانی می شود و میزبانی وب رایگان را ارائه می دهد.

مانند اکثر سرویس های میزبانی رایگان ، با نمایش تبلیغات و مارک تجاری Wix.com در وب سایت رایگان شما پشتیبانی می شود. با ارتقا به برنامه های پولی آنها می توانید از شر آن خلاص شوید.

این طرح رایگان به شما یک زیر دامنه Wix.com ، دسترسی به الگوهای وب سایت ، 500 مگابایت فضای ذخیره سازی و 500 مگابایت پهنای باند را می دهد.

برای جزئیات بیشتر ، به مقایسه ما با Wix در مقابل وردپرس که در آن جوانب مثبت و منفی هر دو سیستم عامل را می گوییم.

8. Weebly

Weebly

Weebly یکی دیگر از سازندگان وب سایت رایگان محبوب است که می توانید از آن استفاده کنید. همراه با یک سازنده کشیدن و رها کردن بصری و الگوهای آماده برای ایجاد یک وب سایت.

طرح رایگان آنها شامل Weebly ، 500 مگابایت فضای ذخیره سازی و تبلیغات Weebly را نمایش می دهد. می توانید برای خلاص شدن از شر تبلیغات ، فضای ذخیره سازی بیشتر و باز کردن قفل ویژگی ها ، به برنامه های پولی آنها ارتقا دهید.

شاید بخواهید مقایسه دقیق ما را با 9. GoDaddy وب سایت ساز

GoDaddy Website Builder

GoDaddy بزرگترین جهان است ثبت نام دامنه و یک شرکت میزبان محبوب.

آنها سازنده وب سایت GoDaddy را ارائه می دهند که یک سازنده وب سایت با الگوهای آماده است. این به صورت یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه در دسترس است و پس از آن می توانید از 5.99 دلار در ماه به یکی از برنامه های پولی آنها ارتقا دهید.

ارزان است و استفاده از آن بسیار آسان است. با این حال ، هنگامی که وب سایت شما رشد کرد ، می توانید GoDaddy وب سایت ساز از نظر ویژگی ها کاملاً محدود است. همچنین GoDaddy Website Builder را به WordPress یا هر سیستم عامل وب سایت دیگری منتقل کنید.

همچنین لیست بهترین گزینه سازنده وب سایت GoDaddy .

10 <.>

Squarespace

Squarespace یک پلت فرم محبوب سازنده وب سایت است که به مهارت فنی احتیاج ندارد. این قالب های حرفه ای زیبا و یک رابط کشیدن و رها کردن بصری را ارائه می دهد.

آنها یک دوره آزمایشی رایگان میزبانی وب 14 روزه را ارائه می دهند. با این کار می توانید به سازنده وب سایت آنها دسترسی داشته باشید تا بتوانید ویژگی های آن را امتحان کنید. وب سایت شما عمومی نخواهد بود مگر اینکه در یک برنامه پولی مشترک شوید.

برنامه های پرداختی از 12 دلار در ماه شروع می شود. هر طرح دارای یک دامنه سفارشی رایگان ، پهنای باند نامحدود ، فضای ذخیره سازی و الگوهای آماده وب سایت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به مقاله ما در مورد Squarespace vs WordPress با موافقان و مخالفان و مقایسه ویژگی ها.

11. میزبانی Google Cloud

Google Cloud Logo

Google طیف گسترده ای از راه حل های رایگان میزبانی وب سایت را برای مشاغل کوچک و دانشجویان ارائه می دهد. این ویژگی دارای تمام ویژگی های قدرتمندی است که می توانید از یک شرکت درجه یک مانند Google انتظار داشته باشید.

از آنجا که برنامه های آنها براساس پرداخت به ازای استفاده استوار است ، دانشجویان برای شروع کار مکانی آسان هستند. اگر فقط به دنبال یک میزبان وب سایت رایگان برای سایت های آزمایشی هستید ، Google 300 دلار اعتبار رایگان برای مشتریان جدید ارائه می دهد که برای دوام شما کافی است.

برای میزبانی از هر نوع وب سایتی می توانید از Google Cloud استفاده کنید و حتی آنها وردپرس را در Google Compute Engine ارائه می دهند.
12 خدمات وب آمازون (AWS)

AWS Logo

سرویس های وب آمازون که به عنوان AWS نیز شناخته می شوند ، محبوب ترین وب سایت های جهان را تأمین می کنند. گرچه استفاده از آن برای مشاغل کوچک آسان نیست ، اما برای دانشجویان و توسعه دهندگانی که تازه شروع به کار می کنند یک بستر عالی است.

آمازون محصولات 12 ماهه رایگان و همیشه رایگان را در AWS Free Tier خود ارائه می دهد که تا کنون یکی از بهترین وب سایت های رایگان برای تست سایت ها است.

دانش آموزان می توانند از پلتفرم قدرتمند آمازون برای یادگیری و تسلط بر مهارت های توسعه خود استفاده کنند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین پروژه میزبانی وب سایت رایگان را برای پروژه بعدی خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در نحوه ایجاد آدرس پست الکترونیکی تجارت آزاد در 5 دقیقه .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-free-website-hosting-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35