نحوه رفع خطای بیش از حد بزرگ درخواست 413 در وردپرس

آیا خطای بیش از حد بزرگ درخواست وردپرس 413 را در وردپرس مشاهده می کنید؟ این خطا معمولاً هنگامی رخ می دهد که می خواهید یک موضوع یا پرونده پلاگین را در وردپرس بارگذاری کنید. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطای بسیار بزرگ 413: درخواست نهاد در وردپرس را برطرف کنید.

WordPress 413 error - Request entity too large

علت ایجاد خطای بیش از حد بزرگ واحد وردپرس چیست؟ h4>

این خطا معمولاً هنگامی اتفاق می افتد که می خواهید فایلی را که از حداکثر حد بارگذاری پرونده در سایت وردپرس شما بیشتر است بارگذاری کنید.

سرور وب شما قادر به بارگذاری پرونده نیست و صفحه خطای درخواست بزرگ 413 را مشاهده خواهید کرد.

413 request entity too large error example

به طور معمول ، بیشتر میزبانی وردپرس سرورهای خود را پیکربندی کرده اند ، به طوری که کاربران وردپرس می توانند تصاویر بزرگ را به راحتی و سایر رسانه ها را بارگذاری کنید.

با این وجود ، گاهی اوقات این تنظیمات به اندازه کافی بالا نیست تا بتوانید پرونده های بزرگ یا تم های بزرگ را بارگذاری کنید.

همچنین از آپلود پرونده های بزرگ در کتابخانه رسانه جلوگیری می کند. در این صورت ، پیام متفاوتی مشاهده خواهید کرد که به وضوح بیان می کند اندازه پرونده از حداکثر حد مجاز فراتر رفته است.

File size exceeds maximum upload size limit

با این گفته ، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه خطای بیش از حد بزرگ درخواست WordPress 413 را برطرف کنیم.

برطرف کردن خطای بیش از حد بزرگ درخواست 413 در وردپرس h4>

چندین روش برای رفع خطای بسیار بزرگ موجودیت درخواست در وردپرس وجود دارد. ما تمام این روش ها را پوشش خواهیم داد ، و شما می توانید روشی را که برای شما بهتر است امتحان کنید.

روش 1. افزایش اندازه بارگذاری پرونده از طریق پرونده توابع

نگران نباشید ، کد زیر را به توابع.php فایل یا یک افزونه اختصاصی سایت .

ini_set ('upload_max_size'، '64M')؛
ini_set ('post_max_size'، '64M')؛
ini_set ('max_execution_time'، '300')؛

می توانید مقادیر را در upload_max_size و post_max_size افزایش دهید تا بیش از فایلی باشد که می خواهید بارگذاری کنید. همچنین باید max_execution_time را به زمانی که فکر می کنید بارگذاری فایل طول می کشد ، افزایش دهید. اگر مطمئن نیستید ، می توانید این مقدار را دو برابر کنید.

روش 2. افزایش اندازه بارگذاری پرونده از طریق پرونده .htacces

برای این روش ، باید فایل .htaccess را ویرایش کنید و کد زیر را در پایین اضافه کنید:

php_value upload_max_filesize 64M
php_value post_max_size 64M
php_value max_execution_time 300
مقدار حداکثر php_input_ 300

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزایش محدودیت اندازه بارگذاری پرونده ، به راهنمای ما در مورد نحوه افزایش حداکثر اندازه بارگذاری پرونده در وردپرس.

روش 3. بارگذاری دستی پرونده از طریق FTP

اگر خطای 413 فقط هنگام بارگذاری یک پرونده خاص رخ می دهد ، ممکن است بخواهید پرونده را از طریق FTP .

اگر می خواهید تم وردپرس را بارگذاری کنید ، راهنمای ما را در نحوه نصب قالب وردپرس و رفتن به بخش “نصب قالب وردپرس با استفاده از FTP”.

اگر می خواهید افزونه ای را بارگذاری کنید ، راهنمای ما را ببینید نحوه نصب افزونه وردپرس و رفتن به بخش” نصب دستی افزونه وردپرس با استفاده از FTP “.

برای سایر پرونده ها ، به راهنمای ما در مورد نحوه آپلود دستی پرونده های وردپرس با استفاده از FTP .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه خطای بسیار بزرگ درخواست WordPress 413 را برطرف کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از رایج ترین خطاهای وردپرس و نحوه رفع آنها.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-fix-the-413-request-entity-too-large-error-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35