WWW در مقابل غیر WWW – کدام یک برای سئو وردپرس بهتر است؟

هر از چند گاهی از کاربران می پرسیم که تفاوت بین www و غیر www در URL های سایت چیست؟ مردم اغلب مایلند بدانند کدام یک برای سئو بهتر است و آیا باید URL سایت خود را تغییر دهند. در این مقاله ، ما به شما کمک خواهیم کرد تفاوت بین www و غیر www را درک کنید و اینکه کدام یک برای SEO وردپرس بهتر است.

قبل از شروع: برای یک کاربر متوسط ​​و صاحب مشاغل کوچک ، هیچ تفاوتی بین www و غیر www وجود ندارد. این کاملاً یک اولویت شخصی است.

بله ، یک تفاوت فنی بین این دو وجود دارد که بعداً در مقاله به آن خواهیم پرداخت ، اما برای اکثر افراد این مسئله به هیچ وجه مهم نیست.

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

WWW در مقابل غیر WWW – مزایای جستجوگرها h4>

هیچ یک از مزایای سئو در انتخاب یکی از دیگری هیچ سودی ندارد. حتی Google گفته است که همه اینها به اولویت .

آنچه مهم است این است که با آنچه در هنگام راه اندازی وب سایت خود انتخاب کرده اید سازگار باشید.

به عبارت دیگر ، نکنید آدرس سایت خود را تغییر دهید تا www را از آن اضافه یا حذف کنید.

می توانید به Google درمورد اولویت های شخصی خود اطلاع دهید و آنها این کار را خواهند کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به Google Webmaster Tools بروید a> account و روی سایت خود کلیک کنید. اگر سایت خود را به ابزار Google Webmaster اضافه نکرده اید ، راهنمای ما را در نحوه افزودن سایت WordPress خود به Google Webmaster Tools .

سپس بر روی نماد Gear در گوشه سمت راست بالای صفحه خود کلیک کرده و Site Settings را انتخاب کنید.

Google Webmaster Tools Settings

در صفحه تنظیمات سایت ، به سادگی دامنه مورد نظر را انتخاب کنید.

Google Preferred Domain

متناوباً ، اگر از وردپرس SEO توسط Yoast ، به طور خودکار URL متعارف را در هدر سایت شما تنظیم می کند که به شما اجازه می دهد Google از اولویت های شخصی شما مطلع شود.

این تمام کاری است که شما واقعاً باید انجام دهید.

قبل از اینکه بخواهید س askingال کنید ، بله ما در سایت WPBeginner از www استفاده می کنیم ، اما این یک اولویت شخصی بود. در سایت دیگرمان مانند list25.com ، ما از www استفاده نمی کنیم.

این فقط یک اولویت شخصی است.

تفاوت فنی بین WWW در مقابل غیر WWW

وقتی www را اضافه می کنید. در مقابل یک سایت ، به عنوان یک میزبان عمل می کند که می تواند به انعطاف پذیری با DNS ، توانایی محدود کردن کوکی ها هنگام استفاده از چندین زیر دامنه و موارد دیگر کمک کند. در حالی که دامنه های غیر WWW نیز به عنوان دامنه های برهنه شناخته می شوند از مزیت فنی برخوردار نیستند.

برای توضیح کامل فنی و جزئیات ، به این مقاله در چرا باید از www استفاده کرد؟

امیدواریم این مقاله بتواند هرگونه سردرگمی بین WWW و غیر WWW را برای URL سایت شما برطرف کند. هر دو به همان اندازه با SEO خوب هستند.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و Google+ .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/www-vs-non-www-which-is-better-for-wordpress-seo/.

دیدگاهتان را بنویسید