What ، Why و How to To Livefyre برای وردپرس

در دو هفته گذشته ، احتمالاً متوجه شده اید که سیستم نظرات خود را تغییر داده ایم. این تصمیم مهم را پس از حضور در BlogWorld Expo و WordCamp Raleigh. با تشکر از پاتریک O’Keefe (ifroggy) برای پیشنهاد این پلت فرم در سخنرانی خود در WordCamp Raleigh ، و لوئیس هاوز (LewisHowes) برای معرفی من به تیم Livefyre در BlogWorld Expo. بسیاری از شما از ما در مورد مزایای این سوییچ و تجربه ما تاکنون سوال کرده اید. در این مقاله ، ما به آنچه livefyre است ، اینکه چرا از livefyre استفاده می کنیم و اینکه چگونه می توانید از livefyre در سایت وردپرس خود نیز استفاده کنید ، توضیح خواهیم داد.

توجه: بعد از یک سال استفاده از Livefyre ، تصمیم گرفتیم به نظرات پیش فرض وردپرس برگردیم. در اینجا 6 دلیل تغییر کاربری دور از Livefyre .

Livefyre چیست؟ h4>

Livefyre یک معامله در زمان واقعی است که بر ایجاد جامعه پیرامون محتوای وب سایت شما متمرکز است. این یک جریان زنده از نظرات ، تصاویر ، توییت ها و پست های فیس بوک را جایگزین سیستم نظرات پیش فرض وردپرس شما می کند. تمام هدف پلت فرم نظرات Livefyre این است که مکالمه وب اجتماعی درباره محتوای شما را به محتوای خود برگردانید. این امر با کیفیت ترین تجربه مکالمه آنلاین را به جامعه شما می بخشد.

چرا باید از Livefyre استفاده کرد؟ h4>

ویژگی های مختلفی وجود داشت که در تصمیم ما در مورد استفاده از Livefyre به عنوان سیستم نظر ما تأثیرگذار بود. یکی از جالبترین جنبه های مربوط به سیستم نظرات livefyre این است که در زمان واقعی قرار دارد. کاربران در واقع می توانند تجربه ای مانند گپ در نظرات داشته باشند (باور کنید یا نه این اتفاق قبلاً در تعامل ما با کاربران ما رخ داده است). جالبترین ویژگی بعدی این است که SPAM نظر را تقریباً به صفر می رساند. دلیل آن تأیید اعتبار کاربر است. بیشتر اسپمرها تمایلی به اتصال حساب های اجتماعی خود (توییتر ، فیس بوک ، لینکدین و غیره) ندارند و یا برای ارسال نظر در livefyre ثبت نام می کنند. یک پنل مدیریت متمرکز وجود دارد که به شما امکان می دهد نظرات را به عنوان هرزنامه پرچم گذاری کنید ، از نظر کاربران منع می کنید ، چندین ناظر (برای هر پست یا کل سایت) و کاربران لیست سفید اختصاص می دهید. همچنین کاربران می توانند نظرات را دوست داشته و یا نظراتی را که به عنوان نقاطی در نمایه انجمن شما نمایش داده می شوند ، برای همه قابل مشاهده است (بنابراین مانند سیستم شهرت است) نشان می دهند. در حال حاضر ، هیچ سیستم جایزه یا عناوین جالب برای کاربران با شهرت خوب وجود ندارد ، اما داشتن یک ویژگی جالب توجه است.

Livefyre برای تقویت تعامل اجتماعی با شبکه اجتماعی ادغام می شود. کاربران می توانند حساب توییتر و حساب فیس بوک خود را به هم متصل کنند. با این کار می توانید دوستان خود را در نظرات سایت خود برچسب گذاری کنید. به عنوان مثال هنگام اظهار نظر ، می توانیم با اضافه کردن نام کاربری @ ، هر کاربری را که دنبال می کنیم ، ذکر کنیم. همچنین به کاربر در شبکه خاص اطلاع می دهد. اگر آن شخص تصمیم بگیرد به وضعیت توییت یا فیس بوک پاسخ دهد ، مکالمه به پست خاص برگردانده می شود.

آیا می خواهید یک نسخه آزمایشی زنده از نحوه کارکرد همه اینها را امتحان کنید؟ به سادگی در مورد این پست نظر دهید توییتر و فیس بوک خود را متصل کنید تا ببینید در بالا به چه مواردی اشاره می کنیم (بله اگر دوست ندارید می توانید ارتباط خود را قطع کنید).

دارای متن کاملی از نظرات ، تعداد شنوندگان زنده ، رابط مخصوص تلفن همراه ، نشانگر نظر جدید ، پشتیبانی gravatar است.

نحوه نصب Livefyre در وردپرس h4>

احتمالاً فکر خواهید کرد که ادغام یک سیستم با بسیاری از ویژگی ها حداقل مدتی طول می کشد. حقیقت ماجرا این است که ما Livefyre را در کمتر از 10 دقیقه در غرفه Livefyre در BlogWorld نمایشگاه. (دروغ نیست ، ازlewishowes بپرسید که او آنجا بوده است).

تمام کاری که شما باید انجام دهید نصب افزونه LiveFyre برای وردپرس است (از گام به گام ما استفاده کنید) راهنمای مرحله نصب افزونه WordPress ).

هنگامی که افزونه را فعال کردید ، از شما می خواهد که یک حساب کاربری در Livefyre ثبت کنید ، بنابراین کاربر شما می تواند به عنوان مدیر سایت اختصاص یابد. بعد از ایجاد حساب کاربری ، Livefyre در سایت شما آماده خواهد شد. واقعاً مراحل به همین سادگی است. اگر ما را باور ندارید ، ویدئویی را که تیم پشتیبانی Livefyre تهیه کرده است (1 دقیقه و 13 ثانیه) بررسی کنید.

س Quesالاتی که قبل از نصب داشتیم؟ h4>

اگر قبل از نصب سیستم عامل س questionsالی نداشته باشیم احمقانه خواهد بود. (هک ما از میانه سالن نمایشگاه در یک کنفرانس یک تغییر زنده ایجاد کردیم).

دریافت همه نظرات قدیمی در Livefyre چقدر آسان است؟

این بسیار آسان است. لازم نیست کاری انجام دهید بسته به میزان نظرات سایت شما متفاوت است. برای سایت ما تقریباً 10 دقیقه طول کشید. اما این نیز به اتصال به اینترنت شما بستگی دارد (اینترنت کنفرانسی بهترین نیست).

livefyre چه تاثیری بر سرعت سایت دارد؟

این یک اسکریپت نسبتاً سبک است ، بنابراین سرعت سایت شما را خیلی کم نمی کند. ما هیچ شکایتی نشنیده ایم.

اگر ما سیستم را دوست نداشتیم ، بازگشت آسان چقدر آسان است؟

Livefyre از دستور پایگاه داده وردپرس شما پیروی می کند. هر نظر به طور پیش فرض در پایگاه داده ذخیره می شود ، بنابراین بازگشت به آن نسبتاً آسان است.

تجربه ما h4>

ما بیش از دو هفته از Livefyre استفاده کرده ایم. استفاده از این سیستم عامل تجربه بسیار خوبی بوده است. احتمالاً از خود می پرسید که آیا تعداد نظرات ما کاهش یافته است زیرا اکنون کاربران قبل از اظهار نظر نیاز به ورود دارند. پاسخ این سوال منفی است! آیا تعداد نظرات هرزنامه کاهش یافت؟ پاسخ آن به طور قابل توجهی است.

برخی از کاربران از سیستم عامل شکایت داشتند زیرا آنها نمی خواستند برای ارسال نظر وارد سیستم شوند. اما صادقانه با شما بگویم ، این چندان بد نیست. SPAM بیش از حد در وب وجود دارد. همان کاربر دو بار در مورد پست نظر می دهد تا فقط بک لینک در حالی که آنها سعی می کنند کلمات کلیدی را پر کنند. این دلیل متفاوت است که چرا سایت های برتر فناوری مانند Mashable ، TechCrunch ، TheNextWeb و غیره همه از تأیید اعتبار کاربر استفاده می کنند. TheNextWeb در واقع از Livefyre استفاده می کند. شما فقط باید یک بار وارد سیستم شوید و سپس آن را فراموش کنید. بدون هیچ مشکلی می توانید نظر دهید. برخی از افراد فکر می کنند که اتصال حساب توییتر یا فیس بوک آنها به نوعی به ما اجازه می دهد که در حساب آنها پست کنیم. نه اینطور نیست. یک کادر تأیید وجود دارد که می گوید Share on Twitter and Facebook که به طور پیش فرض UNCHECKED است. تا زمانی که آن قسمت علامت زده نشود ، هرگز نظر در هر یک از نمایه های رسانه های اجتماعی شما ارسال نمی شود.

دوست داشتن سیستم سبک گپ. ما در واقع در نظرات خود در پاسخ به س supportال پشتیبانی مکالمات واقعی داشته ایم. کاربران چنان تحت تأثیر قرار گرفتند که پاسخ تقریباً فوری بود. این یک تجربه عالی برای ما نیز بود. یک ایمیل وجود دارد که برای دریافت اعلان ها از Livefyre اختصاص داده شده است. ما مرتباً آن را بررسی می کنیم و تمام تلاش خود را برای پاسخگویی انجام می دهیم.

به جای تعدیل در SPAM ، اکنون می توانیم آن زمان را با نظرات با کاربران درگیر کنیم. این روش بسیار پربارتر برای صرف وقت ما است.

آیا می خواهید یک نسخه ی نمایشی را امتحان کنید؟ فقط در مورد این پست در زیر نظر دهید.

به لیست کامل ویژگی های LiveFyre مراجعه کنید

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/what-why-and-how-tos-of-livefyre-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید