Smash Balloon را به خانواده محصولات WPBeginner خوش آمدید

امروز ، من بسیار هیجان زده هستم که اشتراک Smash Balloon را به اشتراک گذاشته ام انگیزه عالی ، و اکنون بخشی از محصولات خانواده WPBeginner .

Smash Balloon محبوب ترین افزونه های خوراک اجتماعی را برای وردپرس ارائه می دهد. بیش از 1،300،000+ نفر از افزونه های Smash Balloon استفاده می کنند تا محتوای رسانه های اجتماعی خود را به راحتی در وردپرس نمایش دهند.

Smash Balloon joins WPBeginner family of products

Smash Balloon ترکیبی از چهار افزونه است که ایجاد و نمایش آن را برای شما آسان می کند فیدهای سفارشی فیس بوک ، خوراک های سفارشی اینستاگرام ، خبرهای سفارشی توییتر ، و خبرهای سفارشی YouTube در سایت وردپرس شما.

در طول سالها آنچه که باعث برجسته شدن Smash Balloon شده است این است که نصب آن آسان است و همیشه قابل اعتماد است.

نسخه های رایگان برای هر چهار افزونه ، و همه ویژگی های اساسی را که برای ایجاد یک خبرمایه رسانه های اجتماعی سفارشی نیاز دارید ، ارائه می دهند.

اما اگر به گزینه های سفارشی سازی بیشتری مانند نمایش چندین فید فیس بوک ، رویدادهای تقویم فیس بوک ، جدول زمانی گروه فیس بوک ، فیدهای قابل خریداری اینستاگرام ، خبرهای داستانی اینستاگرام ، فیدهای هشتگ اینستاگرام یا فقط یک شبکه سفارشی از فیلم های YouTube و فیدهای توییتر ، نیاز دارید ، پس پلاگین های Smash Balloon Pro گزینه مناسبی هستند.

SmashBalloon Plugins

بهترین قسمت درباره Smash Balloon این است که برخلاف سایر افزونه های فید اجتماعی ، سرعت سایت شما کم نمی شود.

این افزونه دارای یک سیستم ذخیره خوراک است که به پست های اجتماعی شما امکان می دهد همیشه خیلی سریع بارگیری شوند حتی وقتی API پلتفرم دچار خرابی است.

من واقعاً از همکاری با جان براکت (بنیانگذار Smash Balloon) و کل تیم برای افزودن ویژگی های قدرتمندتر رسانه های اجتماعی که به مشاغل کوچک کمک می کند تا از اثبات اجتماعی برای افزایش تعامل ، فروش و تبدیل استفاده کنند ، بسیار هیجان زده ام. / p>

از آنجا که Smash Balloon یک محصول معتبر است و از سال 2013 وجود دارد ، ما قصد نداریم یک معامله مادام العمر ارائه دهیم. درعوض ، ما 60 درصد تخفیف ویژه در همه برنامه ها از جمله بسته All-Access داریم که به شما امکان دسترسی به تمام افزونه های Smash Balloon از جمله نسخه های آینده را می دهد.

از کد کوپن استفاده کنید: جشن بگیرید

نمایش Smash Balloon Demo را ببینید و شروع کنید »

داستان پیشینه – چرا بالن سر و صدا؟ h4>

اگر مدتی است که WPBeginner را می خوانید ، پس می دانید که ما از سال 2016 Smash Balloon را به عنوان پلاگین تغذیه رسانه های اجتماعی برای وردپرس توصیه کرده ایم.

به این دلیل که نصب آن آسان است و از همه مهمتر همیشه قابل اعتماد است.

غالباً هنگام راه اندازی یک وبلاگ یا ، صاحبان مشاغل کوچک می خواهند خبرهای رسانه های اجتماعی را در سایت وردپرس خود نمایش دهند.

این به شما کمک می کند تا با بازاریابی در همه کانال ها تعداد بیشتری از دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی را بدست آورید و همچنین به شما امکان می دهد با استفاده از اثبات اجتماعی ، تبدیل فروش را افزایش دهید.

همانطور که می دانید ، هدف ما از انگیزه عالی کمک به ما است مشاغل کوچک رشد می کنند و با بزرگ ترها رقابت می کنند.

وقتی فرصتی پیش آمد که با جان براکت متحد شوید و نسل بعدی افزونه های رسانه های اجتماعی را برای وردپرس بسازید ، بله گفتم.

من از این خرید بسیار هیجان زده هستم و مشتاقانه منتظر اشتراک کتابهای توسعه محصول و رشد تجارت خود با تیم Smash Balloon هستم تا ویژگی های شگفت انگیزتری را که درخواست کرده اید ایجاد کنم.

بعدی چه می آید؟ h4>

ما در حال حاضر کار بر روی برنامه های خود برای ساخت ویژگی بزرگ بعدی Smash Balloon را شروع کرده ام که می دانم همه عاشق آن خواهند بود. من به خصوص از این موضوع بسیار هیجان زده هستم زیرا در طراحی مجدد WPBeginner بعدی :)

همچنین می توانید انتظار داشته باشید که ادغام عمیق Smash Balloon با افزونه های موجود ما مشاهده شود ، از جمله MonsterInsights (تجزیه و تحلیل) ، RafflePress (مسابقه ها و نمایشگاه ها) ) ، SeedProd (صفحات فرود) و موارد دیگر.

آخرین اما نه کمترین ، ما در ادامه روند ایجاد فیدهای رسانه های اجتماعی سفارشی را از طریق آموزش های دقیق ، آموزش محصولات و موارد دیگر ادامه خواهیم داد.

اگر در مورد ویژگی هایی که می خواهید در افزونه های Smash Balloon مشاهده کنید پیشنهادی دارید ، لطفاً با ارسال پیام از طریق فرم تماس WPBeginner .

مثل همیشه ، می خواهم از شما بخاطر حمایت مداوم از WPBeginner تشکر کنم. ما مشتاقانه منتظر ارائه راه حل های شگفت انگیز بیشتری برای کمک به پیشرفت کار شما هستیم.

به راستی ،

سید بلخی
بنیانگذار WPBeginner

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/welcome-smash-balloon-to-the-wpbeginner-family-of-products/.

دیدگاهتان را بنویسید