Gravatar چیست و چرا باید بلافاصله استفاده از آن را شروع کنید

اغلب کاربران جدید وردپرس از ما س aboutال می کنند که چگونه نماد خاکستری در کنار نام آنها نشان داده می شود. بعضی اوقات از کاربران ایمیل می گیریم که از ما می پرسند چگونه می توانند این چیز خاکستری را خاموش کنند. خوب این نماد خاکستری به عنوان “مرد مرموز” گراواتار شناخته می شود. در این مقاله بحث خواهیم کرد که گراواتار چیست و چرا باید بلافاصله از آن استفاده کنید.

تاریخچه: آواتار h4>

قبل از اینکه به آنچه Gravatar است شیرجه بزنیم ، ابتدا باید آنچه آواتار است را پوشش دهیم. آواتار نمایش گرافیکی کاربر است. این می تواند تصویر آن شخص باشد یا یک نماد تصادفی باشد که می خواهد با آن ارتباط برقرار کند. به روزهایی که وب به نوعی ناشناس بود ، مردم از آیکون ها برای اهداف شناسایی استفاده می کردند. عمدتا هنوز هم در جامعه گیمرها وجود دارد. یکی از جالبترین قسمتها در مورد تابلوهای بحث ، تالارهای گفتمان ، این است که شما می توانید کاربران فعال را به دلیل آواتار آنها نسبتاً راحت تشخیص دهید. گرچه به خاطر سپردن نام ها دشوار است ، اما شناسایی یک تصویر خاص بسیار آسان است. اگر شما در بسیاری از هیئت های بحث و گفتگو باشید ، شروع به شناسایی یک گروه مشابه از مردم در همه جا می کنید. همانطور که وب تکامل یافت و وبلاگ نویسی بیشتر جریان پیدا کرد ، داشتن هویت به عنوان یک مفسر نسبتاً سخت بود. با استفاده از انجمن ها و سایر خدمات ، کاربران باید ثبت نام کنند. هر کاربر مشخصات خاص خود را دارد ، بنابراین می تواند به راحتی “avatar” را به نمایه خود اضافه کند. با این حال ، اظهار نظر در وبلاگ در بیشتر موارد نیازی به ثبت نام ندارد. بنابراین چگونه کاربران را شناسایی کنیم؟ خوب این زمانی است که Gravatar وارد می شود.

گراواتار چیست؟ h4>

Gravatar مخفف Global Aviation Avatar است. این در سطح جهانی شناخته شده است زیرا میلیون ها نفر و وب سایت ها از آنها استفاده می کنند. اکثر برنامه های معروف مانند وردپرس پشتیبانی داخلی از Gravatar را دارند. هنگامی که یک کاربر نظر خود را (با ایمیل) در سایتی که از Gravatar پشتیبانی می کند ، می گذارد ، آواتار شناخته شده جهانی خود را از سرورهای Gravatar بیرون می کشد. سپس آن تصویر در کنار نظر نشان داده می شود. این اجازه می دهد تا هر مفسر هویت خود را از طریق شبکه جهانی وب داشته باشد.

Gravatar

چرا باید Gravatar را اضافه کنم؟ h4>

اگر می خواهید در وب شناسایی شوید ، باید از gravatar استفاده کنید. اگر یک وبلاگ نویس ، غیرانتفاعی ، مشاغل کوچک یا کسی هستید که می خواهد نام تجاری خود را بسازد ، پس باید شروع به استفاده از گراواتار کنید. این احتمال وجود دارد که وبلاگ ها را بخوانید و نظر دهید. در ابتدا ممکن است gravatar شما آنقدر مورد توجه قرار نگیرد. اما اگر همان شخص نظر شما را در سایت های متعددی که می خواند ببیند ، احتمالاً در نهایت به وب سایت شما مراجعه می کند. ما به عنوان ناشران شناسایی کاربران وفادار خود را توسط gravatar آنها واقعاً آسان می کنیم.

به نظر ما ، گراواتار نظر شما را برجسته می کند.

چگونه می توانم یک Gravatar تهیه کنم؟ h4>

ساده و رایگان است. کافی است به وب سایت Gravatar بروید . با ایمیلی که بیشتر از همه برای نظر دادن استفاده می کنید ، ثبت نام کنید. یک آواتار از خودتان اضافه کنید. این می تواند تصویری از خود شما ، آرم شرکت شما یا چیزی منحصر به فرد باشد. واقعاً باید یکبار این کار را انجام دهید. به احتمال زیاد شما نماد آواتار خود را زیاد تغییر نخواهید داد. بنابراین بیشتر شبیه تنظیم آن و فراموش کردن آن است.

بیشتر مضامین وردپرس قبلاً با کامپوننت gravatar همراه با نظرات ارائه شده اند. اگر طرح زمینه شما اینگونه نیست ، باید به طور جدی افزودن آن را در نظر بگیرید. برای اهداف تجاری بیشتر ، می توانید رمز و راز پیش فرض gravatar را در سایت خود تغییر دهید و چیز دیگری قرار دهید. در اینجا یک آموزش در مورد نحوه تغییر gravatar پیش فرض در وردپرس .

برای دیدن نسخه نمایشی زنده گراواتار در عمل ، به سادگی در زیر نظر دهید. امیدوارم چهره های جدیدی را در نظرات ما ببینید اگر گراواتار دارید ، در زیر نظر دهید. بنابراین می توانیم شما را بشناسیم.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/what-is-gravatar-and-why-you-should-start-using-it-right-away/.

دیدگاهتان را بنویسید