Elementor Page Builder + GeneratePress: بهترین ترکیب تبلیغاتی برای ایجاد وب سایت شما [MEGAGUÍA CON VIDEOS]

Elementor Page Builder افزونه ای است که به عنوان ویرایشگر بصری برای وردپرس کار می کند.

اما این دقیقاً به چه معناست؟

خوب ، با استفاده از این افزونه به نام Elementor می توانید مطالب خود را در وردپرس ، چه به صورت صفحه و چه به صورت پست ، بصورت بسیار ساده و تصویری بدون لمس هیچ کدی طرح بندی کنید.

اگر به دوره Elementor علاقه مند هستید همانطور که هست ، می توانید به آن پیوند نگاهی بیندازید.

در اینجا ما می خواهیم قدرت این پلاگین را با ترکیب آن با یک مسافرتی که با آن کاملاً قابل درک است نمایش دهیم: موضوع GeneratePress .

و به طور خاص ، ما می خواهیم آن را از دست جسیکا برلار ببینیم ، مستقل و طراح وب در وردپرس تخصص دارند.

بیایید با این راهنمای کامل در مورد Elementor و GeneratePress همراه شویم.

Elementor-GeneratePress-Guia

آنچه در این مقاله می خواهیم ببینیم:

همانطور که قبلاً می دانید و با پیشرفت تکنولوژیکی که به لطف اینترنت داشته ایم ، برای داشتن دید بیشتر ، داشتن یک صفحه وب ضروری است اگر در نظر داریم یک پروژه کارآفرینی ایجاد کنیم.

اگر رقابتی را که در بسیاری از بخشها وجود دارد نیز اضافه کنیم ، امروزه داشتن یک وبلاگ به عنوان یک استراتژی بازاریابی محتوا برای موقعیت یابی کسب و کار خود به صورت آنلاین ضروری است

اگر این کار را از طریق وردپرس انجام دهید ، پیشرفت زیادی خواهید داشت ، زیرا این مدیر محتوا امکانات زیادی را برای ایجاد آن در اختیار شما قرار می دهد و منحنی یادگیری بسیار سریعی دارد.

و اگر اجازه می دهید ، اجازه دهید از شما سال کنم …

آیا این موارد دلایلی است که شما را به طراحی وبلاگ خود ترغیب کرده است؟ :

 1. شما می خواهید روی چیزی کار کنید که خودتان می دانید و به آن علاقه دارید ، رئیس خود بودن باشید.
 2. شما می خواهید در انجام کارهای روزمره خود آزاد باشید: از وقت بیشتری در کنار خانواده خود لذت ببرید ، سفر کنید ، احساس ارزش افزوده کنید و کاری متفاوت انجام دهید …
 3. شما می خواهید بدون ایجاد وابستگی به کسی ، درآمد و درآمد خود را افزایش دهید و محصولات و خدمات خود را برای کمک به جامعه ایجاد کنید.

اگر قبلاً روشن بودید که قصد ایجاد مشاغل آنلاین را دارید ، موضوع پروژه دیجیتال خود را می دانید و قبل از راه اندازی پروژه دیجیتال خود ، تکالیف را انجام داده اید ، اکنون باید برای ترجمه وب سایت خود را طراحی کنید تمام پتانسیل خود را به عنوان یک کارآفرین

دارید

اگر در مورد روش «خوان پالومو» تصمیم گرفته اید ، می خواهم تلاش خود را انجام دهم و می خواهم به شما کمک کنم تا حداقل وبلاگ مناسب خود را در وردپرس ایجاد کنید ، اما ابتدا قصد دارم خودم را در موقعیتی با شما قرار دهم.

بگذارید حدس بزنم …

 • شما یک دامنه خریداری کرده اید و میزبانی ای را که قرار است وب سایت خود را در آن میزبانی کنید ، قرارداد بسته اید. اگر هنوز این کار را انجام نداده اید و در مورد استخدام سرویس شک دارید ، توصیه می کنم نگاهی به این مقاله عمر بیاندازید.
 • شما آزمایش وردپرس را شروع کرده اید و برخی از الگوها را آزمایش می کنید ؛ همه آنها در نسخه های نمایشی خود بسیار جالب به نظر می رسند ، اما وقتی شروع به تکثیر برخی از این مضامین می کنید ، متوجه می شوید که برای خارج شدن از وب باید همانطور که در مثال آمده کد را لمس کنید.
 • این شما را ناامید می کند و شروع به غرق شدن می کنید. شما اشباع می شوید و نمی دانید سرانجام کدام الگو را انتخاب کنید ، متوجه می شوید که باید کد را بشناسید تا آن را به عنوان نمایش بگذارید ، و حقیقت این است که شما نمی خواهید HTML ، CSS را از ابتدا یاد بگیرید … li >
 • این زمانی است که فکر می کنید به کجا رسیده اید که این فراتر از شماست و تصمیم دارید همه چیز را به جهنم بفرستید.

como crear un blog minimo viable en WordPress con Generatepress y Elementor

خوب ، بگذارید به شما بگویم که من نیز در همین وضعیت قرار داشتم و اگر صادقانه بگویم ، حقیقت این است که برای ایجاد دانش لازم برای ایجاد وب سایت خود زمان می برد.

بنابراین برای اینکه از این طریق عبور نکنید ، من می خواهم به شما کمک کنم وبلاگ خود را ایجاد کنید به لطف دو ابزار رایگان که قصد دارم به شما ارائه دهم .

آیا دوست دارید با آنها ملاقات کنید؟

1.- الگویی را برای پروژه خود انتخاب کنید (در اینجا موضوع را مشاهده خواهیم کرد GeneratePress)

همانطور که قبلاً می دانید ، پس از نصب وردپرس در دامنه خود ، برای شروع تعریف قسمت زیبایی شناختی وبلاگ خود به یک موضوع نیاز خواهید داشت.

قبلاً به شما گفتم که در حال حاضر تعداد بی شماری الگوها ، هم به صورت رایگان و هم به صورت پولی وجود دارد و اگر نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید ، می تواند در نتیجه باعث اشباع شما شود.

بنابراین در این پست می خواهم اولین ابزاری را که در مورد آن صحبت کردم ، یکی از بهترین گزینه هایی که امروز می توانید انتخاب کنید ، به شما معرفی کنم: ایجاد چارچوب مطبوعات .

como crear blog con generatepress y elementor gratis

این مضمون توسط تام اوسبورن ایجاد شده است ، و باور کنید زندگی را برای کاربران و طراحان حرفه ای بسیار آسان کرده است.

در حال حاضر بیش از 1،200،000 بار از الگوی رایگان خود بارگیری کرده است.

چه اتفاقی افتاد!

اما صبر کنید ، چه چیزی این الگو را از بسیاری دیگر متمایز می کند؟

چرا الگویی مانند GeneratePress را انتخاب کنیم؟

زیرا برای افرادی که شروع به ایجاد وب سایت خود از ابتدا می کنند و هیچ گونه دانش برنامه نویسی ندارند ایده آل است.

GeneratePress دارای ویرایشگر سفارشی سازی بصری و بسیار آسان است ، بنابراین اگر می خواهید ساختار خاصی را برای وب سایت خود پیاده سازی کنید و می خواهید آن را با سبک های خاص شخصی سازی کنید ، این ابزار به شما امکان می دهد آن را انجام دهید راه بصری ، بدون نیاز به توسل به کد ، و همه اینها با کلیک یک دکمه.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

علاوه بر همه اینها ، این الگو امکان استفاده از طرح زمینه کودک را دارد درصورتی که بخواهید به عنوان کاربر پیشرفته تغییراتی ایجاد کنید ، بنابراین اگر این کار را روی آن انجام دهید ، وقتی نویسنده طرح زمینه بروزرسانی می کند ، این تغییرات در طرح زمینه اصلی (والدین) رخ خواهد داد و بر تمام کارهایی که در زمینه کودک انجام داده اید تأثیری نخواهد داشت.

اما گویا آنچه به شما می گویم کافی نبود ، GeneratePress این ویژگی های دیگر را نیز دارد:

 • این کد دارای کد تمیز و بهینه شده برای سئو است که موقعیت وبلاگ شما را پشتیبانی می کند.
 • همانطور که به شما گفتم ، این یک موضوع بصری ، سریع ، پاسخگو و استفاده از آن بسیار آسان است ، خواهید دید.
 • Freemium است ، یعنی می توانید نسخه رایگان آن را تا حدی امتحان کنید و دارای یک نسخه برتر (معروف “ افزودنی ها ” است که بعداً توضیح خواهم داد) ، بطور قابل توجهی ارزان تر از سایر موضوعات موجود در بازار است.
 • برای کارآفرینانی که شروع به طراحی وب سایت خود می کنند و هیچ دانش برنامه نویسی بسیار مناسب است.

گزینه های این الگو را عمیق بدانیم:

اولین مرحله نصب موضوع ما است.

برای این کار ما به داشبورد وردپرس می رویم و در بخش “ ظاهر >>> مضامین >>> افزودن جدید ” ، قصد داریم نام “ GeneratePress ” را قرار دهیم در موتور جستجو که در سمت راست دارید.

الگوی نویسنده Tom Usborne را پیدا می کنیم و روی دکمه “ نصب ” کلیک می کنیم ، سپس “ فعال سازی ” را فشار می دهیم و می توانیم با الگوی ما شروع کنید.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

نکته : اگر می خواهید موضوع کودک GeneratePress را بارگیری کنید ، می توانید از طریق این پیوند . شما آن را بارگیری کرده و در همان بخش « ظاهر >>> مضامین >>> بارگذاری موضوع » بارگذاری کرده ، فعال کرده و تمام می شود.

بعداً ، وقتی به صفحه اصلی وبلاگ خود می روید ، به عنوان مثال “www.miblog.com” ، یک نوار بالا با گزینه “ سفارشی ” ظاهر می شود strong> «، که به شما امکان دسترسی به ویرایشگر GeneratePress را می دهد.

همچنین می توانید از « ظاهر >> شخصی سازی » در داشبورد وردپرس وارد شوید. یا داخل « ظاهر >>> تولید مطبوعات » که در سمت راست یک دکمه آبی رنگ با عبارت «سفارشی سازی» پیدا خواهید کرد.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

بیایید کمی نظریه در مورد نحوه کار بخش رایگان ویرایشگر سفارشی سازی GeneratePress ببینیم:

como crear blog con generatepress y elementor gratis

1.- شناسه سایت

در این بخش باید نام و زیرنویس وبلاگ خود را مشخص کنید. همچنین می توانید آرم و نمادی را که قبلاً ایجاد کرده اید اضافه کنید و در صورت تمایل عناوین قبلی را مخفی کنید.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

2.- طراحی صفحه

در اینجا تنظیمات برای سفارشی کردن ابعاد ساختار الگو برای وبلاگ شما و همچنین اندازه قسمت محتوا وجود دارد. می توانید سربرگ ، ظرف ، ناوبری اصلی ، ستون های کناری و پاورقی را ویرایش کنید ، همه با یک کلیک ماوس.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

3.- رنگ h4>

رنگ پس زمینه ، متن و پیوندهای وبلاگ خود را تغییر دهید.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

4.- تایپوگرافی

در اینجا فقط می توانید متن متن ، نوع قلم و همچنین اندازه ، ارتفاع و حاشیه آن را اصلاح کنید.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

5.- وبلاگ

در این گزینه ، GeneratePress به شما امکان می دهد متن مورد نظر را برای نمایش خوانندگان پست وبلاگ خود انتخاب کنید (نمایش یک قطعه کوچک یا کل ورودی).

como crear blog con generatepress y elementor gratis

ویرایش منوی اصلی ، دقیقاً مانند آنچه می توانید در داشبورد وردپرس خود انجام دهید.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

7.- ابزارک

امکان انتخاب ابزارک هایی که در هدر ، نوار پاورقی و نوار بالایی قرار می گیرند.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

8.- تنظیمات جلد

در اینجا می توانید آنچه را در صفحه اول سایت خود نشان دهید انتخاب کنید. آنها می توانند پست های وبلاگ یا یک صفحه ثابت / ثابت باشند. برای این منظور شما باید یک صفحه اصلی ایجاد کنید که صفحه اصلی وب سایت شما باشد و وبلاگ دیگری به نام وبلاگ که در آن پست هایی که ایجاد می کنید در آن میزبانی شود.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

9.- CSS اضافی

در این بخش می توانیم کد سفارشی را برای سفارشی کردن بخشهای الگو وارد کنیم.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

10.- طراحی وب پاسخگو

با این گزینه می توانید نسخه های پاسخگو وبلاگ خود را در حالت دسک تاپ ، تبلت و موبایل بررسی و مشاهده کنید.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

هنگامی که می خواهید پست ها و صفحات وب سایت خود را ایجاد کنید ، در همان ویرایشگر وردپرس یک جعبه به نام « طراحی صفحه ” فعال می شود ، در آنجا می توانید تنظیمات زیر را انجام دهید: p >

como crear blog con generatepress y elementor gratis

 1. نوارهای کناری : در این بخش می توانید موقعیت نوار کناری را با توجه به محتوای صفحه یا پستی که ایجاد می کنید تنظیم کنید. می توانید آن را حذف کنید یا با تنظیمات مختلف آن را ترک کنید: در سمت راست ، چپ و غیره.
 2. ابزارک های پاورقی : در اینجا می توانید هر تعداد ابزارک را که می خواهید در پاورقی غیرفعال یا قرار دهید ، حداکثر 5.
 3. غیرفعال کردن عناصر : در این بلوک می توانید عنوان صفحه را غیرفعال کنید. در نسخه رایگان GP فقط می توانید عنوان را غیرفعال کنید. اگر بخواهید بخشی قدرتمند را به عنوان عنوان آن صفحه با طرح بصری وارد کنید ، به کار شما می آید.
 4. کانتینر برای صفحه ساز : با استفاده از این گزینه می توانید نوع ظرف را برای محتوای صفحه ساز انتخاب کنید. با عرض کامل یا مطابق با محتوا.

خلاصه GP Free

قبل از شروع به معرفی نسخه برتر Generatepress ، می خواهم به شما نشان دهم که چگونه می توانید این الگوی رایگان را به همراه طرح زمینه کودک آن و همچنین توانایی طراحی وبلاگ خود را با گزینه های سفارشی سازی آن نصب کنید.

 • نصب و فعال سازی GeneratePress + طرح زمینه کودک شما:

 • گزینه های شخصی سازی رایگان GP:

مقایسه GeneratePress Free VS GeneratePress Premium

همانطور که مشاهده کردید ، با گزینه های سفارشی سازی رایگان که این الگو به شما ارائه می دهد ، شما پایگاه خوبی برای شروع طراحی وب سایت خود دارید.

اما اگر می خواهید فراتر بروید و از تمام امکاناتی که GeneratePress ارائه می دهد استفاده کنید ، این ارائه دهنده این فرصت را به شما می دهد که نسخه برتر خود را بدست آورید: « افزودنی « ، که به شما امکان می دهد از تمام گزینه های موجود در این الگو استفاده کنید.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

قیمت آن کاملاً مقرون به صرفه است (39.95 دلار).

ما به سختی به 40 یورو در سال می رسیم. پس از پایان سال ، می توانید بسته حق بیمه را تمدید کنید یا نه ، بنابراین تصمیم می گیرید.

علاوه بر این ، می توانید این نسخه را بدون محدودیت روی تمام وردپرس موجود نصب کنید.

چگونه می بینید ، طراحان وب حرفه ای این موضوع را عالی می دانند ، زیرا هزینه نگهداری بسیار ارزان دارد ، اگر آن را با ارائه دهندگان دیگر مقایسه کنیم ، جایی که مجوز توسعه دهنده می تواند بیشتر باشد مرتفع.

با خرید نسخه برتر GP ، یک سال پشتیبانی فنی از تیم تام دارید. بعداً ، با گذشت این دوره ، برای ادامه حق به روزرسانی مجبورید مجوز را تمدید کنید. و کمک فنی

مطابق آنچه آنها در صفحه خود به ما می گویند ، آنها بیش از 25000 مشتری خوشحال دارند ، تقریباً هیچی ، ها؟

برای اینکه بتوانید ظرفیت این موضوع را ببینید ، می خواهم خلاصه ای از همه موارد اضافی که این گزینه در نسخه رایگان دارد را به شما ارائه دهم :

como crear blog con generatepress y elementor gratiscomo crear blog con generatepress y elementor gratis

1.- کتابخانه سایت

در آخرین نسخه موجود GP Premium ، تیم Tom در صفحه کنترل Addons در وردپرس ، بخشی به نام « سایت کتابخانه » را به عنوان کتابخانه الگو قرار داده است. بنابراین می توانید مدلی را که دوست دارید در هر زمان وارد کنید تا بعداً آن را به دلخواه خود تنظیم کنید. چه اتفاقی افتاد!

como crear blog con generatepress y elementor gratis

همانطور که مشاهده می کنید ، می توانید الگوها را مطابق با سازنده صفحه تصویری استفاده شده برای طراحی آن نسخه های نمایشی فیلتر کنید: با Beaver Builder ، Elementor یا بدون نیاز به صفحه ساز.

اگر روی یکی از الگوهای موجود کلیک کنید ، می توانید تنظیمات GP مربوط به آن نسخه ی نمایشی را بارگیری کرده و در وب سایت دیگری وارد کنید . و اگر می خواهید در پرواز باشید ، می توانید همان سفارشی سازی را با کلیک یک دکمه در پروژه خود وارد کنید.

یک مثال اینجاست:

2.- رنگ

همانطور که مشاهده می کنید ، اکنون می توانیم رنگ هر آنچه را می خواهیم اصلاح کنیم. در اینجا گزینه های سفارشی سازی برای خسته شدن دارید. تن های متن ، هدر ، ناوبری اصلی ، ناوبری فرعی ، ناوبری فرعی ، ناوبری فرعی ، دکمه ها ، محتوا ، ابزارک ها ، فرم ها و پاورقی را تغییر دهید.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

3.- قلم

همانند رنگ ها ، اکنون این نسخه به ما امکان می دهد تمام متن هایی را که در وبلاگ دارید تغییر دهید: متن ، هدر ، ناوبری اصلی و ثانویه ، دکمه ها ، عناوین ، ابزارک ها و پاورقی.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

4.- ووکامرس

این افزونه بسیار قدرتمند است ، زیرا به شما امکان می دهد سبک ها و بخشهای صفحات فروشگاه ، محصولات و پرداخت خود را سفارشی کنید ، اگر وب سایت خود را به لطف افزونه WooCommerce رایگان به فروشگاه آنلاین تبدیل کنید.

como crear blog con generatepress y elementor gratis

اگر پروژه شما تجارت الکترونیکی است و می خواهید همه چیز را با سهولت بیشتری طراحی کنید ، نمونه ای از ظرفیت GP را که با این افزودنی ارائه می دهد برای شما می گذارم:

5.- بخش

در این بخش می توانید بخشهای مختلفی را برای صفحه ای که طراحی می کنید ایجاد کنید. برای این کار باید گزینه “ استفاده از بخش ها” را فعال کنید که در بالا سمت راست هنگام ویرایش صفحه خود از ویرایشگر وردپرس ظاهر می شود و بخش “بخش” برای ویرایش در زیر فعال می شود. می توانید هر تعداد بخش بخواهید اضافه کنید.

توجه : همانطور که می توانید با GeneratePress Premium بخشهایی را برای صفحات و پستهای خود ایجاد کنید ، می توانید آنها را با پلاگین Elementor نیز انجام دهید همانطور که بعدا خواهیم دید. p >

como crear blog con generatepress y elementor gratis

como crear blog con generatepress y elementor gratis

منبع:
https://www.haciaelautoempleo.com/elementor-page-builder-generatepress/.

دیدگاهتان را بنویسید