9 بهترین پلاگین پخش کننده صوتی برای وردپرس

وردپرس دارای پشتیبانی داخلی برای رسیدگی به پرونده های صوتی در قالب های مختلف است. این می تواند به طور خودکار یک فایل صوتی را در قالب پشتیبانی شده تعبیه کند ، اما اگر به ویژگی های بیشتری مانند لیست پخش ، گزینه های سفارشی سازی و غیره نیاز دارید ، چه می کنید؟ در این مقاله ، ما افزونه های پخش کننده صوتی شرط بندی را برای وردپرس انتخاب کرده ایم.

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

1 فایلهای صوتی و لیست های پخش را در WordPress

اضافه کنید

وردپرس می تواند به صورت خودکار یک فایل صوتی را با فرمت mp3 تعبیه کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که پرونده را با استفاده از رسانه بارگذار بارگذاری کنید و URL فایل را مانند این در ویرایشگر پست وارد کنید:

http://www.example.com/wp-content/uploads/2015/02/music.mp3

همچنین می توانید با انتخاب چندین فایل صوتی در آپلود کننده رسانه و کلیک روی لینک ایجاد لیست پخش صوتی از سمت چپ ، لیست پخش ایجاد کنید.

Creating an audio playlist in WordPress

هنگامی که لیست پخش صوتی را در ویرایشگر پست وارد می کنید ، می توانید آن را در ویرایشگر بصری مشاهده کنید. شما می توانید لیست های پخش صوتی را در هر پست یا صفحه وردپرس اضافه کنید.

An audio playlist in WordPress without any plugin

2. آلبوم صوتی

Audio Album

افزونه Audio Album به منظور نمایش لیست های پخش صوتی و آلبوم ها با استفاده از قابلیت داخلی وردپرس نوشته شده است. Audio Album این ویژگی را با ارائه روشی آسان تر برای سبک سازی مدیاپلیر و ظاهر آلبوم های شما ، گسترش می دهد.

همچنین می توان برای افزودن تک آهنگ ها استفاده کرد. این افزونه دارای کد کوتاه آسان برای استفاده است که گزینه های زیادی را ارائه می دهد. همچنین یک صفحه سبک اساسی ارائه می دهد که می توانید برای شخصی سازی مدیا پلیر ویرایش کنید.

3. پخش کننده صوتی ساده

Simple Audio Player

Simple Audio Player یک افزونه صوتی جامع برای وردپرس است. به جای استفاده از HTML5 به عنوان گزینه پخش پیش فرض ، Simple Audio Player از فلش به عنوان پیش فرض و HTML5 به عنوان گزینه بازگشت استفاده می کند.

این افزونه همچنین گزینه های ساده تری را برای تغییر رنگ و اندازه پخش کننده رسانه فراهم می کند. پلاگین پخش کننده صوتی ساده به شما امکان می دهد با استفاده از کد کوتاه لیست های پخش صوتی و آهنگ ها را وارد کنید.

4. پخش کننده صوتی فشرده WP

Compact WP Audio Player

پخش کننده صوتی پیش فرض وردپرس تمام عرض موجود را در قسمت پست شما می گیرد. پخش کننده جمع و جور WP Audio با اضافه کردن یک پخش کننده صوتی کوچکتر که به راحتی قابل تنظیم برای رفع نیازهای شما است ، این مشکل را حل می کند.

این افزونه از پخش HTML5 به عنوان گزینه پیش فرض استفاده می کند و flash را به عنوان گزینه بازگشت ارائه می دهد. کاملاً پاسخگو است و حتی اگر پخش کننده وسیع تری را انتخاب کنید ، به طور خودکار متناسب با دستگاه یا اندازه صفحه کاربر تنظیم می شود.

5. HTML5 jQuery Audio Player

HTML5 jQuery Audio Player

HTML5 jQuery Audio Player پخش کننده صوتی قابل تنظیم و مرسوم ، مد روز را برای وردپرس ارائه می دهد. با گزینه های زیادی همراه است و همچنین می تواند با بارگیری آسان دیجیتال برای فروش محتوای دیجیتال خود.

کاربران شما می توانند آهنگ ها را بدون خروج از صفحه ارزیابی کنند. ویژگی اصلی افزونه ظاهر بصری آن است. همچنین می تواند اطلاعات آلبوم و متا شما را به زیبایی نمایش دهد.

6. CP Media Player

CP Media Player

CP Media Player یک پخش کننده صوتی / تصویری زیبا برای وردپرس است. همراه با یک پخش کننده رسانه ای سفارشی با چندین پوسته برای تغییر شکل ظاهری آن. روی همه دستگاه ها کار می کند و کاملاً پاسخگو است. یکی دیگر از ویژگی های مفید CM media player قابلیت نمایش زیرنویس با استفاده از قالب WebSRT است.

7. ابزارک موسیقی ساده

Simple Music Widget

ویجت Music Simple یک ابزارک پخش کننده صوتی اضافه می کند که می توانید به نوارهای جانبی سایت وردپرس خود اضافه کنید. اگر می خواهید رسانه را به همراه سایر مطالب در وب سایت خود نمایش دهید بسیار مفید است.

استفاده از ویجت موسیقی ساده بسیار آسان است و دارای تنظیمات ویجت مخصوص به خود است. به آموزش ما در مورد چگونگی افزودن ابزارک پخش کننده موسیقی صوتی در وردپرس .

8. SoundCloud طلایی است

SoundCloud is Gold

همانطور که از نامش پیداست ، SoundCloud is Gold یک افزونه وردپرس برای SoundCloud است. به شما امکان می دهد فایل های صوتی خود را که در SoundCloud میزبانی شده اند به راحتی مدیریت کنید. وردپرس به طور خودکار پرونده های SoundCloud را با استفاده از پروتکل های oEmbed جاسازی می کند ، اما این افزونه به شما امکان می دهد کارهای بسیار بیشتری از این موارد را انجام دهید.

شما می توانید فایلهای SoundCloud خود را از قسمت سرپرست وردپرس خود مدیریت کنید ، فایلها را به پست ها و صفحات خود اضافه کنید بدون اینکه از ویرایشگر پست خارج شوید و آلبوم ها / لیست های پخش را به سرعت اضافه کنید.

9. پادکست Blubrry PowerPress

پادکست Blubrry PowerPress بهترین افزونه وردپرس برای پادکستر است. این یک راه حل قدرتمند و غنی از ویژگی است که به طور خاص برای پادکست طراحی شده است. با هر راه حل میزبانی کار می کند ، اما به ویژه با Blubrry کار می کند یک راه حل میزبان برای پادکست ها.

این فایلهای پادکست شما را برای سئو بهینه می کند ، به شما امکان می دهد پادکست خود را به طور کارآمد مدیریت کنید و از همه مهمتر به شما امکان می دهد تا به راحتی در پادکست شما مشترک شوند. راهنمای گام به گام ما را در نحوه شروع پادکست با وردپرس .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین پخش کننده صوتی را برای سایت وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست بهترین تمهای وردپرس برای گروهها و نوازندگان .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/9-best-audio-player-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید