9 بهترین افزونه وردپرس تولید سرب (قدرتمند)

آیا به دنبال بهترین افزونه های تولید سرب برای وردپرس هستید؟

استفاده از ابزارهای مناسب تولید سرب می تواند به شما در دستیابی سریعتر به مشتری و فروش بیشتر کمک کند ، بنابراین می توانید تجارت خود را توسعه دهید.

در این مقاله ، برخی از بهترین افزونه های تولید سرب وردپرس را برای کمک به شما در بهبود بازاریابی به اشتراک می گذاریم.

The best WordPress lead generation plugins

تولید سرب چیست و چرا مهم است؟ h4>

تولید سرب به معنای جلب علاقه مشتریان احتمالی است. می توان آن را به طرق مختلف انجام داد.

در وب سایت شما ، تولید سرب ممکن است به معنای جلب بازدیدکنندگان از:

باشد

 • به خبرنامه ایمیل خود بپیوندید.
 • فرم تماس یا درخواست را در وب سایت خود ارسال کنید
 • از طریق گفتگوی زنده با شخصی در شرکت خود تماس بگیرید.
 • با یک chatbot (چت خودکار) صحبت کنید.
 • با تیم فروش خود تماس بگیرید یا با آنها تماس بگیرید.

تولید سرب برای کلیه مشاغل آنلاین ضروری است. البته ، داشتن یک فرایند قوی برای تبدیل هدایت به مشتری نیز مهم است. با این حال ، بیشتر مشاغل در وهله اول تلاش می کنند تا به اندازه کافی منجر شوند

حتی اگر غیر انتفاعی را اجرا کنید ، تولید نسل مهم است. این می تواند به شما کمک کند کمک های مالی بیشتر و حمایت بیشتری دریافت کنید.

هدف ما از این لیست به اشتراک گذاری بهترین بهترین پلاگین های تولید سرب در وردپرس است که می توانید با استفاده از آنها سریعتر تجارت خود را گسترش دهید.

برخلاف سایر لیست بهترین ابزارهای تولید سرب ، ما فقط لیستی از افزونه ها را که همان کار را انجام می دهند به اشتراک نمی گذاریم. در عوض ما از یک دیدگاه جامع بر تولید سرب تمرکز کرده ایم.

برای هر دسته از راه حل های تولید سرب ، ما یک انتخاب متخصص به همراه یک گزینه جایگزین برای آن دسته به اشتراک می گذاریم. این به ما کمک می کند تا بدون ایجاد فلج در انتخاب ، این لیست را جامع نگه داریم.

با این گفته ، در اینجا بهترین افزونه های تولید سرب برای وردپرس وجود دارد.

1. WPForms

The WPForms website

WPForms بهترین پلاگین فرم تماس در بازار. بیش از 3 میلیون صاحب وب سایت از سازنده فرم کشیدن و رها کردن خود استفاده می کنند تا به راحتی هر نوع فرم آنلاین را برای سایت وردپرس خود ایجاد کنند.

همراه با بیش از 100 قالب فرم از پیش ساخته شده است که می توانید از آنها به عنوان نقطه شروع استفاده کنید. از آنجا ، می توانید با استفاده از رابط سازنده فرم کشیدن و رها کردن ، فرم را به راحتی متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید.

برخی از الگوهای تولید سرب عبارتند از:

 • فرم ثبت نام خبرنامه
 • فرم بارگیری محتوا
 • فرم ثبت نام آنلاین رویداد
 • فرم نقل قول را درخواست کنید
 • فرم ورود به مسابقه
 • فرم پرسشنامه حوادث همسایگی
 • فرم ثبت نام مربی شخصی

WPForms همچنین با خدمات ایمیل مارکتینگ و CRM ارائه دهندگان. با این کار می توانید به طور خودکار منجر به لیست ایمیل خود شوید.

هر بار که شخصی فرم را ارسال می کند ، به طور خودکار یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. اگر ترجیح می دهید هشدارهای الکترونیکی دریافت نکنید ، می توانید این کار را به راحتی خاموش کنید. WPForms هر فرم تکمیل شده را ذخیره می کند در پایگاه داده وردپرس خود نیز.

همچنین می توان ارسال اعلان به چندین گیرنده با استفاده از WPForms. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید اعلان استعلام مشتری را برای شخص خاصی در تیم فروش و سرپرست وی ارسال کنید.

قیمت:

هزینه WPForms از 39.50 دلار در سال است.

همچنین یک نسخه رایگان وجود دارد از این افزونه ، که دارای ویژگی های محدود است.

جایگزین:

فرم های قابل تحسین ( از 59 دلار در سال) جایگزین مناسبی برای WPForms است. این ابزار قدرتمندی دارد که به شما امکان می دهد انواع مختلفی را ایجاد کنید ، از جمله حسابگرهای سرب ، با این وجود به خوبی WPForms برای مبتدیان نیست.

2. OptinMonster

The OptinMonster website

OptinMonster یک نرم افزار قدرتمند تولید سرب است که می توانید از آن استفاده کنید سایت وردپرس. به شما امکان می دهد پنجره های بازشو و فرم ثبت نام از طریق ایمیل با قابلیت تبدیل بالا ایجاد کنید که به شما کمک می کند بازدیدکنندگان وب سایت را به مشترکین و مشتریان تبدیل کنید.

دارای بسیاری از ویژگی های مفید ، از جمله فناوری Exit Intent است. با این کار می توانید پنجره بازشو را دقیقاً در لحظه ای که شخصی قصد دارد سایت شما را ترک کند ، نشان دهید. می توانید آن را با ویژگی هدف قرار دادن صفحه آنها ترکیب کنید تا پیام های بازشوی سفارشی شده را برای هر صفحه نشان دهد که ثابت شده است که تبدیل ها را افزایش می دهد.

با OptinMonster ، شما حتی پنجره های ویژه مانند چرخاندن چرخش پنجره های بازشو و بله / خیر پنجره ها . اینها می توانند نرخ تبدیل شما را حتی بیشتر کنند.

بسیاری از الگوهای مختلف طراحی شده حرفه ای در برنامه وجود دارد. با این کار ایجاد فرم های اصلی شما با استفاده از سازنده کشیدن و رها کردن سریع و آسان است.

شما همچنین می توانید از OptinMonster برای تولید Lead به روش های دیگر استفاده کنید. به عنوان مثال ، ممکن است از ویژگی قفل محتوا استفاده کنید تا از بازدیدکنندگان بخواهید قبل از اینکه محتوای کامل شما را بخوانند ، به لیست ایمیل شما بپیوندند.

لزوماً نیازی به استفاده از آن برای تولید پیام های ایمیل ندارید. در عوض می توانید یک دکمه کلیک برای تماس به پنجره بازشو خود اضافه کنید ، از آن برای نشان دادن کد تخفیف ویژه و موارد دیگر استفاده کنید.

قیمت:

هزینه OptinMonster از 9 دلار در ماه است (سالانه صورتحساب دریافت می شود). برای دریافت ویژگی های پیشرفته مانند فناوری Exit Intent و فرم های Yes / No ، به برنامه Pro با قیمت 29 دلار در ماه نیاز دارید.

جایگزین:

ThriveLeads (از 67 دلار) جایگزین مناسبی برای OptinMonster است. انواع مختلفی از فرم های تولید سرب را ارائه می دهد. همچنین سازنده کشیدن و رها کردن است.

3. LiveChat

The LiveChat website

LiveChat بهترین نرم افزار چت زنده برای وب سایت های وردپرس. راه اندازی آن بسیار آسان است و می توانید آن را با ده ها سرویس بازاریابی دیگر ادغام کنید.

این افزونه یک دکمه گپ را در گوشه سمت راست پایین وب سایت شما قرار می دهد. بازدید کنندگان می توانند بر روی این گزینه کلیک کنند تا در زمان واقعی با تیم شما چت کنند.

اعضای تیم پشتیبانی شما برای استفاده از LiveChat نیازی به ورود به وردپرس ندارند. درعوض ، آنها می توانند از برنامه Live Chat در لپ تاپ یا دستگاه همراه خود استفاده کنند.

اگر بازدید کننده ای در خارج از ساعات پشتیبانی با تیم شما تماس بگیرد ، LiveChat به جای آن بلیط پشتیبانی ایجاد می کند.

LiveChat برای بازدیدکنندگان و تیم پشتیبانی شما سریع و آسان استفاده می شود. به شما امکان می دهد سریعاً با پاسخ دادن به س questionsالات قبل از فروش ، مشتری را به مشتری تبدیل کنید.

قیمت:

LiveChat با 16 روز امتحان رایگان از 16 دلار در ماه (سالانه صورتحساب) هزینه می شود. کوپن LiveChat ما 30 روز دوره آزمایشی رایگان به اضافه 30 discount تخفیف.

جایگزین:

Sendinblue یک پیشنهاد ساده ، رایگان ویژگی گپ زنده که می توانید از آن در وب سایت خود استفاده کنید. همچنین ایمیل ، پیام کوتاه و یک ابزار CRM ارائه می دهد که با چت زنده ادغام می شوند.

4. ChatBot

The ChatBot website

ChatBot اجازه می دهد تا شما برای برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه خود از چت زنده خودکار استفاده می کنید. از طریق قدرت هوش مصنوعی ( هوش مصنوعی ) ، می تواند 24/7 به س questionsالات مشتری پاسخ دهد.

برای کمک به شما در شروع سریع ، ChatBot الگوهای زیادی از قبل طراحی شده دارد. به عنوان مثال ، می توانید از ربات تولید کننده لید برای رزرو تماس استفاده کنید. الگوی ربات فروش به شما امکان می دهد محصولات را مستقیماً از پنجره چت بفروشید.

ChatBot می تواند در پیام رسان فیس بوک و همچنین در وب سایت شما استفاده شود. این گزینه را برای شرکت ها و سازمان هایی که از طریق فیس بوک سوالات زیادی دریافت می کنند ، گزینه ای عالی می کند.

تلفیق آن با برنامه های دیگر مانند LiveChat آسان است. این بدان معناست که یک نماینده زنده در صورت نیاز می تواند به طور یکپارچه وارد مکالمه شود.

قیمت:

هزینه ChatBot از 50 دلار در ماه است. یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه در دسترس است.

جایگزین:

رانش (از 500 دلار در ماه با ویژگی chatbot ) یک چت بات را با چت زنده ترکیب می کند. اگر مشاغل بزرگ تری داشته باشید و توانایی پرداخت آن را داشته باشید ، این یک ابزار قدرتمند است.

5. OneSignal

The OneSignal website

OneSignal به شما امکان می دهد اعلان های فشار را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

اعلان های فشار بر روی دسک تاپ کاربر یا در قسمت اعلان ها در دستگاه تلفن همراه وی نشان داده می شوند. آنها یک روش بسیار م toثر برای تبدیل بازدید کنندگان وب سایت به پیروان و مشتریان وفادار هستند.

بازدیدکنندگان به سادگی با کلیک روی یک دکمه اجازه دریافت اعلان های فشار را می دهند:

An example of a push notification optin on the WPBeginner website

OneSignal ایجاد اعلان های فشاری را آسان می کند. شما به سادگی نیاز به ایجاد یک حساب کاربری و نصب افزونه وردپرس دارید.

با OneSignal می توانید دقیقاً نحوه نمایش اعلان های فشار خود را دقیق تنظیم کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید پس از تعداد مشخصی بازدید از صفحه یا پس از اینکه بازدید کننده ای برای مدت زمان مشخصی در سایت شما حضور داشته باشد ، یک درخواست را نمایش دهید.

قیمت:

OneSignal یک طرح رایگان دارد که شما را برای حداکثر 30،000 مشترک دسک تاپ و به صورت نامحدود در تلفن همراه تحت پوشش قرار می دهد.

برای مشترکان بیشتر و ویژگی های پیشرفته مانند اعلان های تأخیری ، هزینه آن از 99 دلار در ماه است.

جایگزین:

PushEngage (از 29 دلار در ماه) برای حداکثر 5000 مشترک) گزینه خوبی برای OneSignal است. همچنین یک طرح رایگان برای حداکثر 2500 مشترک ارائه می دهد.

6. مشترک شدن در نظرات بارگیری مجدد

The Subscribe to Comments Reloaded plugin

اشتراک در نظرات Reloaded یک افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد برای اعلان های نظر ثبت نام کنید.

اگر وب سایتی داشته باشید که تعامل زیادی در نظرات داشته باشد ، این می تواند گزینه خوبی باشد. این افزونه به شما امکان می دهد پیام های اعلان را نیز سفارشی کنید. می توانید از این موارد برای افزایش آگاهی از برند یا حتی تبلیغ محصولات خود استفاده کنید.

اشتراک در نظرات بارگذاری مجدد برای کاربران امکان مدیریت اشتراک های خود را آسان می کند. این بدان معناست که آنها می توانند به راحتی اشتراک در نظرات مربوط به پست های خاص یا حتی همه نظرات را لغو کنند.

همچنین می توانید به انتخاب مجدد دو برابر نیاز داشته باشید ، بنابراین کاربران باید بر روی پیوند کلیک کنند تا تأیید کنند می خواهند اعلان های رایانه ای نظرات را دریافت کنند.

قیمت:

اشتراک در نظرات بارگیری مجدد رایگان است.

جایگزین:

7. دکمه تماس WP

The WP Call Button plugin

دکمه تماس WP a > به شما امکان می دهد به راحتی دکمه” کلیک برای تماس “را اضافه کنید در وب سایت وردپرس یا فروشگاه WooCommerce. بازدیدکنندگان می توانند برای تماس فوری با شما بر روی دکمه کلیک کنند یا ضربه بزنند.

اگر مشتریان شما قبل از خرید سرویس یا رزرو وقت ملاقات نیاز به تماس با شما دارند ، با اضافه کردن یک دکمه کلیک برای تماس در وب سایت خود قطعاً منجر به افزایش فروش / فروش خواهید شد.

دکمه تماس WP افزودن دکمه شما به هر پست یا صفحه را آسان می کند. همچنین می توانید آن را در نوار کناری وردپرس خود قرار دهید. همچنین ایجاد یک دکمه تماس شناور چسبنده که همیشه قابل مشاهده باشد آسان است.

با همه مانند Nextiva و RingCentral

.

قیمت:

دکمه تماس WP رایگان است.

جایگزین:

همچنین می توانید با استفاده از روش دستی که در افزودن دکمه کلیک برای تماس در وردپرس.

8. همه در یک سئو

The All in One SEO website

All in One SEO افزونه موتور جستجو (SEO) افزونه برای وردپرس. به شما امکان می دهد وب سایت خود را تا حد امکان به طور موثر و کارآمد بهینه کنید تا محتوای شما در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشد.

SEO بخش مهمی از تولید سرب است. قبل از اینکه افراد بتوانند به لیست ایمیل شما بپیوندند ، با شما تماس بگیرند ، برای اعلان های فوری یا هر چیز دیگری در این لیست مشترک شوند باید به وب سایت خود بیاورید.

مبتدیان وردپرس اغلب احساس می کنند SEO کاری است که انجام آنها برای آنها بسیار فنی یا پیچیده است. All in One SEO با داشتن ابزارهای قدرتمند بهینه سازی در صفحه ، کار را آسان می کند. با این موارد می توانید مواردی مانند عنوان متا و توضیحات را به راحتی به صفحات خود اضافه کنید.

All in One SEO همچنین می تواند به طور خودکار نقشه سایت ، داده های رسانه های اجتماعی را به سایت خود اضافه کنید و موارد دیگر. اتصال وب سایت به ابزارهایی مانند Google Search Console و Bing Webmaster Tools را آسان می کند.

همچنین آموزش های ویدئویی زیادی وجود دارد که شما را در تمام جنبه های مختلف سئو جستجو می کند. تیم پشتیبانی دوستانه همیشه از پاسخگویی به سوالات نیز خوشحال هستند.

قیمت:

هزینه همه در یک سئو از 57 دلار در سال است.

یک هدف کاملاً قوی وجود دارد نسخه رایگان نیز موجود است ، اما شامل برخی از ویژگی های قدرتمند آنها نیست.

جایگزین:

Yoast SEO ( 89 دلار در سال) ویژگی های مشابه All in One SEO را ارائه می دهد.

9. MonsterInsights

The MonsterInsights website

MonsterInsights یک روش قدرتمند برای افزودن Google Analytics به وب سایت وردپرس خود به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی آمار مهم سایت خود را مشاهده کنید.

این بدان معنی است که شما به راحتی می توانید بفهمید چه چیزی کار می کند و چه چیزی مفید نیست ، بنابراین می توانید بر روی مناطقی که واقعاً مهم هستند تمرکز کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید از MonsterInsights برای ردیابی نویسنده را فعال کنید و ببینید کدام نویسندگان سایت شما پست هایی با بهترین عملکرد تولید می کنند.

یا می توانید از MonsterInsights برای عنوان کلیک پیوندها و کلیک دکمه ها ردیابی . با استفاده از این روش می توانید بفهمید روی کدام پیوندها و دکمه ها کلیک می شود و کدام ها کلیک نمی شوند و به شما امکان می دهد مناطق را برای پیشرفت مشخص کنید.

تنظیم MonsterInsights سریع و آسان است و به شما آماری را در زمان واقعی می دهد. حتی می تواند مواردی مانند داده های تجارت الکترونیکی ، تکمیل فرم ها و بارگیری پرونده ها را ردیابی کند. این به شما اطلاعات بیشتری در مورد تلاش های تولید سرب خود می دهد.

قیمت:

هزینه MonsterInsights از 99.50 دلار در سال است.

همچنین یک نسخه رایگان وجود دارد با ویژگی های محدود در دسترس است.

جایگزین:

ExactMetrics (از 99.50 دلار در سال) ویژگی های مشابهی را به MonsterInsights.

انتخاب ما: بهترین افزونه تولید سرب برای وردپرس h4>

ما معتقدیم که برای داشتن یک استراتژی تولید سرب قوی در سایت خود ، به پلاگین های متعددی نیاز دارید. با این گفته ، WPForms بهترین افزونه تولید سرب برای وردپرس است. برای ایجاد هر نوع فرم آنلاین می توانید از سازنده فرم کشیدن و رها کردن آنها استفاده کنید.

اگر به دنبال راه حل چت زنده برای بهبود سرنخ هستید ، گپ زنده و ChatBot هر دو گزینه عالی هستند.

اگر می خواهید نرخ تبدیل کلی خود را در وب سایت خود بهبود ببخشید ، هیچ چیز در بازار از ویژگی های قدرتمندی که OptinMonster را ارائه می دهد.

با هر استراتژی تولید سرب ، جذب لید تنها قسمت اول است. شما باید اطمینان حاصل کنید که یک روند فروش مناسب برای بستن معامله وجود دارد.

اگر به تماس های تلفنی اعتماد دارید ، توصیه می کنیم از Nextiva . این برنامه همراه با خودکار ، مسیریابی تماس ، CRM و بسیاری از ویژگی های فروش قدرتمند است که می توانید برای افزایش فروش خود استفاده کنید.

به طور خلاصه ، 5 ابزار برتر تولید سرب ما عبارتند از:

 1. WPForms
 2. OptinMonster
 3. LiveChat.com li >
 4. ChatBot.com a >
 5. Nextiva

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا در مورد بهترین افزونه ها و ابزارهای تولید سرب برای وردپرس اطلاعات کسب کنید. همچنین ممکن است لیست جامع بهترین افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری ، و راهنمای نهایی ما در مورد نحوه بهبود سرعت و عملکرد وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-lead-generation-wordpress-plugins-powerful/.

دیدگاهتان را بنویسید