8 بهترین پلاگین Dropbox برای وردپرس

Dropbox یکی از محبوب ترین ارائه دهنده های ذخیره سازی ابر رایگان است. استفاده از فضای ذخیره سازی ابری برای ذخیره پشتیبان گیری از وردپرس ، پرونده های رسانه ای و سایر اسناد مهم ، یک استراتژی عالی است. اسناد و پرونده های شما بدون توجه به مکانی که هستید و از دستگاهی که استفاده می کنید ایمن خواهند ماند. چندین افزونه وردپرس وجود دارد که به شما امکان می دهد سایت وردپرس خود را با حساب Dropbox خود ادغام کنید. در این مقاله ، ما بهترین بهترین افزونه های Dropbox را برای وردپرس انتخاب کرده ایم.

1. BackupBuddy

BackupBuddy allows you to save your backups to Dropbox

BackupBuddy یکی از محبوب ترین و معتبرترین افزونه های پشتیبان گیری و بازیابی سایت وردپرس است. این برنامه با قابلیت ایجاد پشتیبان گیری به صورت خودکار در یک برنامه مشخص و ذخیره آنها در هر مکانی که می خواهید از جمله حساب Dropbox خود دارید. هنگامی که آن را به حساب Dropbox خود متصل کردید ، دیگر مجبور نیستید این کار را انجام دهید و افزونه پشتیبان گیری شما را در Dropbox ذخیره می کند.

به راهنمای ما در مورد نحوه با BackupBuddy محتوای وردپرس خود را ایمن نگه دارید .

2 BackWPup

A free backup plugin that lets you save your backups to Dropbox

یک گزینه خوب و رایگان BackWPup است که همچنین پشتیبان گیری کاملی از سایت وردپرس شما ایجاد می کند و می تواند آن را در حساب Dropbox شما ذخیره کند. می توانید نسخه پشتیبان خود را براساس تعداد دفعات بروزرسانی وب سایت خود تنظیم کنید. BackWPup از ذخیره آنها در فضای ذخیره سازی ابری Dropbox مراقبت خواهد کرد.

به این آموزش نحوه ایجاد پشتیبان گیری کامل از وردپرس با BackWPup بصورت رایگان .

3. پشتیبان گیری از وردپرس در Dropbox

ذخیره پشتیبان گیری در فضای ذخیره سازی ابری برای بسیاری از کاربران وردپرس بسیار مهم است. به همین دلیل ما یک پلاگین شسته و رفته دیگر به نام WordPress Backup to Dropbox داریم. این همه رسانه و پایگاه داده شما را در ذخیره سازی Dropbox ذخیره می کند. همچنین می توانید از این افزونه برنامه ریزی کنید تا به صورت خودکار از سایت خود در تنظیمات از پیش تعیین شده نسخه پشتیبان تهیه کند. همچنین برخی از افزودنیهای برتر برای گسترش عملکرد افزونه در دسترس هستند.

4 ارسال از طریق Dropbox

Post via Dropbox

ارسال از طریق Dropbox به شما امکان می دهد با بارگذاری فایل های متنی در حساب Dropbox خود ، پست های وردپرس را ایجاد کنید. هنگام ایجاد و بارگذاری فایل متنی ، این افزونه آن را از حساب Dropbox شما واکشی می کند. به طور پیش فرض از نام فایل متنی به عنوان عنوان استفاده می کند ، اما می توانید عنوان ، دسته ، برچسب و غیره را نیز تعریف کنید. همچنین از قالب بندی Markdown ، بنابراین می توانید پست های خود را به راحتی در فایل متنی قالب بندی کنید . این برای ویرایشگرهای متن و برنامه های یادداشت برداری برای تلفن های همراه بسیار عالی است که به شما امکان می دهد یک فایل متنی را در حساب Dropbox خود ذخیره کنید.

5. Dropbox Photo Sideloader h4 >

Adding images from Dropbox in WordPress media uploader

Dropbox to Sideloader یک پلاگین ساده است که به شما امکان می دهد با استفاده از آپلود کننده رسانه وردپرس تصاویر را از حساب Dropbox خود وارد کنید. در نوار کناری رابط بارگذاری رسانه ظاهر می شود که در آن شما باید حساب Dropbox خود را با ایجاد یک برنامه و استفاده از کلید و رمز برنامه متصل کنید. این افزونه برای به اشتراک گذاری عکس ها و پرونده های شخصی از حساب Dropbox شما در یک سایت وردپرس ایده آل است.

6. بارگذاری ساده Dropbox

Simple Dropbox Upload settings

بارگذاری ساده Dropbox به کاربران شما امکان می دهد پرونده ها را مستقیماً در حساب dropbox شما بارگذاری کنند. پس از نصب افزونه ، برای دسترسی به حساب Dropbox خود باید به آن مجوز دهید. پس از بارگذاری موفقیت آمیز ، می توانید فرم بارگذاری را سفارشی کنید و پیام سفارشی را نشان دهید. شما می توانید با ارسال کد کوتاه [simple-wp-dropbox] فرم بارگذاری را در هر پست یا صفحه وردپرس نمایش دهید.

7. بارگذاری کننده فرم جاذبه دراپ باکس

Uploading from Gravity Forms to your Dropbox account

فرم های جاذبه یک افزونه محبوب فرم تماس با وردپرس است. Gravity Forms Dropbox Uploader یک افزونه افزودنی رایگان است که به شما امکان می دهد بارگذاری ها را از Gravity Forms به حساب Dropbox خود اضافه کنید. ابتدا باید با ارائه یک کلید و رمز مخفی برنامه Dropbox ، پلاگین را احراز هویت کنید. پس از آن می توانید قسمت بارگذاری Dropbox را به هر فرم ایجاد شده با فرم های جاذبه اضافه کنید.

8. به سادگی پیوست

Simply Attached

همانطور که از نامش پیداست ، Simply Attached به شما امکان می دهد هر فایلی را از حساب Dropbox خود به پست ها و صفحات وردپرس خود پیوست کنید. کاربران هنگام بازدید از پست های شما می توانند این پیوست ها را بارگیری کنند. این یک روش عالی برای سرویس دادن فایلهای پیوست شده از ابر به جای وب سرور خود است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین های Dropbox را برای وردپرس پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید به لیست ما بهترین افزونه های پشتیبان گیری از وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و Google+ .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/8-best-dropbox-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید