7 راه برای انتشار روحیه های تعطیلات با سایت وردپرس خود

آیا به دنبال راه هایی برای ارتقا spirit روح واقعی تعطیلات در وب سایت وردپرس خود هستید؟ بهترین زمان برای به اشتراک گذاشتن شادی های فصل با کاربران خود در حالی است که کسب و کار خود را تبلیغ می کنید. از آنجا که بسیاری از خوانندگان ما در مورد پلاگین ها و تم های برتر تعطیلات وردپرس توصیه هایی را درخواست کرده اند ، ما بهترین سایت ها را برای انتشار روحیه تعطیلات با سایت وردپرس شما برجسته کرده ایم.

Spread the holiday spirit with your WordPress site

چگونه روحیه تعطیلات را با وردپرس گسترش دهیم؟ h4>

بهترین راه برای جشن گرفتن فصل تعطیلات این است که کاربران خود را در خوشبختی خود قرار دهید. می توانید از محصولات و خدمات خود به آنها تخفیف دهید. همچنین می توانید تزئینات مربوط به تعطیلات مانند جلوه های بارش برف ، زنگ های کریسمس ، چراغ ها و موارد دیگر را در وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

بسیاری از اشخاص ثالث وجود دارد افزونه های وردپرس و مضامین مربوط به فصل تعطیلات. می توانید از آنها در وب سایت خود استفاده کنید تا جشن بیشتر به نظر برسد.

راه دیگر برای گسترش روحیه تعطیلات ارسال هدایا از طریق قرعه کشی خوش شانس به کاربران خود است. شما باید راهنمای ما را در ایده های شگفت انگیز هدیه تعطیلات و خوشحالی را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید.

با این اوصاف ، بیایید به بهترین روش های گسترش روحیه تعطیلات با سایت وردپرس خود نگاهی بیندازیم.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster بهترین افزونه پنجره بازشو وردپرس است و نرم افزار تولید سرب در بازار است. دارای قصد خروج ® قدرتمند است. فناوری که به تبدیل بازدیدکنندگان متروکه شما به مشترک و مشتری کمک می کند.

OptinMonster دارای یک تم کمپین تعطیلات است که می توانید از آن با پنجره جعبه سبک ، نوار کناری ، نوار شناور ، optin تمام صفحه و سایر انواع کمپین استفاده کنید. همچنین می توانید برای تقویت فروش تعطیلات خود یک پنجره شمارش معکوس ایجاد کنید .

Optin holiday template

تایمر شمارش معکوس یک احساس فوریت ایجاد می کند که به شما کمک می کند در فصل تعطیلات فروش بیشتری داشته باشید.

می توانید از OptinMonster برای نشان دادن سلام و احوالپرسی فصلی و هر تبلیغ دیگری که می خواهید استفاده کنید.

2. طوفان برفی

Snow Storm

Snow Storm یک افزونه محبوب وردپرس برای جشن های تعطیلات است. به شما امکان می دهد دانه های برف در حال سقوط را در وب سایت خود نشان دهید. این افزونه به شما امکان می دهد رنگ برف را تغییر دهید ، میزان برف را کنترل کنید ، فاصله انیمیشن ، جلوه های ذوب شدن و موارد دیگر. این افزونه جلوه برفی زیبایی به سایت وردپرس شما می بخشد.

3. توپ کریسمس در شعبه

Christmas ball on branch

Christmas Ball on Branch یک افزونه ساده و رایگان است که به شما امکان می دهد یک توپ کریسمس را روی شاخه ای به سایت خود اضافه کنید. هیچ تنظیماتی برای این افزونه وجود ندارد. به سادگی می توانید آن را نصب و فعال کنید. این شاخه و توپ را در گوشه سمت راست بالای سایت شما نمایش می دهد. اگر نمی خواهید تزئینات تعطیلات در محل شما مطالب را به خود اختصاص دهند بسیار مفید است.

4. ویجت شمارش معکوس کریسمس

Christmas countdown widget

ویجت شمارش معکوس کریسمس یک افزونه رایگان وردپرس است که تایمر شمارش معکوس را به نوار کناری و سایر مناطق آماده ویجت اضافه می کند. این با یک بابانوئل خیره کننده همراه است که تایمر شمارش معکوس را تا کریسمس نشان می دهد. در روز کریسمس ، سانتا با “Merry Christmas” از کاربران شما استقبال می کند.

این یک پس زمینه شفاف است که به این معنی است که می توانید از آن در تم های وردپرس استفاده کنید. همچنین می توانید از کد کوتاه برای نمایش بابانوئل با تایمر شمارش معکوس در پست ها و صفحات .

5. چراغهای کریسمس

Xmas Lights

Xmas Lights یکی دیگر از افزونه های رایگان وردپرس برای تعطیلات است. چراغ های کریسمس را در بالای صفحه اصلی شما نمایش می دهد. شما می توانید افزونه را نصب کنید و به طور خودکار چراغ های کریسمس را در سایت وردپرس شما بدون هیچگونه تنظیماتی نشان می دهد.

6. موسیقی کریسمس

Christmas music

موسیقی کریسمس یک افزونه وردپرس برای موسیقی در تعطیلات است. می توانید از این افزونه برای افزودن موسیقی کریسمس (Jingle Bells) در کل وب سایت یا پست ها و صفحات خاص خود استفاده کنید. این یک دکمه پخش / مکث را در گوشه پایین سمت راست نشان می دهد تا کاربران بتوانند موسیقی را فعال یا غیرفعال کنند.

7. مضامین وردپرس برای تعطیلات h4>

ما معمولاً به کاربران خود توصیه نمی کنیم که قالب وردپرس خود را برای یک رویداد خاص یا یک فصل تعطیلات تغییر دهند. با این حال ، اگر وب سایت شخصی دارید و واقعاً می خواهید مضمون خود را به مضمون تعطیلات تغییر دهید ، باید لیست انتخاب شده بهترین مضامین وردپرس برای تعطیلات را بررسی کنید.

زنگ کریسمس

Christmas bell

زنگ کریسمس یک قالب وردپرس رایگان و چند منظوره است. می تواند برای افزودن ظاهر و احساسات یک جشنواره ، تعطیلات یا به طور خاص تزئینات کریسمس در وب سایت شما استفاده شود. این یک آرم سفارشی دارد ، لغزنده محتوای ویژه ، گزینه های رسانه سرصفحه و موارد دیگر. این موضوع به زیبایی احساس جشن را به وب سایت وردپرس شما اضافه می کند.

دانه های برف

Snowflakes

Snowflakes یک تم رایگان برای تعطیلات وردپرس با عکس است. با رنگ های روشن و ظاهری شاد جشن ارائه می شود. Snowflakes گزینه های رنگی متعددی دارد ، ناوبری منوها ، گالری تصاویر و موارد دیگر. می توانید از این موضوع برای تغییر شکل سایت خود برای تعطیلات استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین راه ها را برای انتشار روحیه تعطیلات با سایت وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید نکات تخصصی ما را در مورد تجارت آنلاین خود را با بودجه کم گسترش دهید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-spread-the-holidays-spirit-with-your-wordpress-site/.

دیدگاهتان را بنویسید