7 بهترین برنامه شماره تلفن مشاغل مجازی در سال 2020 (گزینه های رایگان)

مدیریت تماس های تلفنی شغلی از شماره تلفن شخصی شما می تواند بسیار آزار دهنده باشد و این حریم خصوصی شما را از بین می برد. ناگفته نماند وقتی افراد بیشتری استخدام می کنید مقیاس بندی نمی شود.

به همین دلیل است که بسیاری از صاحبان مشاغل جدید و مستقر از برنامه های شماره تلفن مشاغل مجازی برای دریافت شماره تلفن سفارشی برای مشاغل خود استفاده می کنند.

یک شماره تلفن مجازی تجاری به شما امکان می دهد از همان شماره در لپ تاپ ها ، تلفن های همراه ، گوشی های رومیزی و موارد دیگر استفاده کنید. به راحتی می توانید تماس ها را فوروارد کنید ، پیام های صوتی را ضبط کنید و همان تعداد را بین کارمندان به اشتراک بگذارید.

می توانید به سرعت و به آسانی و بدون هیچ گونه دانش فنی ، شماره تلفن مشاغل مجازی را راه اندازی کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه را روی تلفن یا رایانه خود بارگیری کنید و می توانید شروع به کار کنید.

در این مقاله ، ما بهترین انتخاب برنامه های شماره تلفن مشاغل مجازی را برای مشاغل کوچک (از جمله گزینه های رایگان و نامحدود) به اشتراک خواهیم گذاشت.

Best virtual phone number apps for businesses

چه زمانی به شماره تلفن تجارت مجازی نیاز دارید؟ h4>

آیا شما وب سایت مشاغل کوچک یا فروشگاه تجارت الکترونیک ، ارائه راهی سریع به مشتریان برای برقراری ارتباط با شما به رشد تجارت شما کمک می کند.

اکثر مشاغل اکنون حضوری آنلاین دارند و مشتریان برای برقراری ارتباط به چندین روش نیاز دارند.

در حالی که ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل کسب و کار ، چت زنده ، یا پیام های متنی می توانند باشند مفید است ، هیچ چیز ارتباط شخصی انسان را از شنیدن یک انسان واقعی در انتهای دیگر خط کم نمی کند.

به طور معمول ، مشاغل معتقدند که داشتن شماره تلفن ثابت کاملاً کافی است. با این حال ، آنها به زودی متوجه می شوند که تلفن ثابت سنتی در مورد رسیدگی به تجارت و تماس با مشتری چقدر بی اثر است.

و قطعاً نمی خواهید از شماره تلفن شخصی خود برای تجارت استفاده کنید.

این جایی است که یک برنامه شماره تلفن مشاغل مجازی می تواند به شما کمک کند. این مزایای زیر را نسبت به شماره تلفن های سنتی و زمینی به شما می دهد.

  • می توانید از طریق تلفن همراه با برنامه های تلفن همراه ، لپ تاپ ها ، میز کار و سایر دستگاه ها از آن استفاده کنید
  • کارمندان مختلف می توانند همزمان یک شماره را به اشتراک بگذارند
  • مسیریابی تماس ، انتظار ، زنگ تلفن ، پاسخ به تعطیلات ، ساعت کاری می تواند از طریق برنامه مدیریت شود
  • پیام های صوتی ، پیام های متنی ، رونویسی تماس به ایمیل و تماس های تلفنی محلی / بین المللی ارزان تر فقط گیلاس در بالای صفحه هستند

همانطور که گفته شد ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین برنامه های تلفن تجاری کسب و کار بیندازیم که می توانید استفاده کنید.

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر دستورالعمل های کتبی را ترجیح می دهید ، فقط به خواندن ادامه دهید.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva کسب و کار برتر مجازی است ارائه دهنده خدمات شماره تلفن در بازار آنها مدیریت شماره تلفن مجازی شما را با استفاده از برنامه روی رایانه رومیزی / لپ تاپ ، تلفن همراه ، رایانه لوحی یا تلفن رومیزی شما بسیار آسان می کنند.

حتی می توانید برای دریافت تماس صوتی HD از طریق VoIP شماره محلی خود را حفظ کرده و از آن با Nextiva استفاده کنید. آنها همچنین به شما امکان می دهند شماره تلفن های مشاغل مجازی را برای مکان های مختلف جغرافیایی دریافت کنید.

Nextiva دارای مجموعه ای قدرتمند از ویژگی های گنجانده شده در هر طرح مانند حمل و نقل / مسیریابی تماس ، متصدی خودکار ، پذیرنده ، نامه صوتی به ایمیل ، صف تماس ، تماس نامحدود و تجزیه و تحلیل تماس است.

قیمت گذاری: با شروع هر ماه از 20 دلار برای هر کاربر.

2. ملخ

Grasshopper

Grasshopper یک تلفن مجازی آسان فراهم می کند خدمات تعداد برای شرکت های نوپا و کوچک. این برنامه همراه با یک برنامه تلفن همراه است که به شما امکان می دهد سیستم تلفن مشاغل خود را از هر دستگاه و از هر مکانی مدیریت کنید.

آنها شماره های مجازی تجاری ، شماره های غرور ، شماره های محلی برای مناطق مختلف ، 800 و 833 شماره رایگان را برای انتخاب ارائه می دهند.

می توانید تماس های شغلی و شخصی را با یک دستگاه جداگانه نگه دارید و هرگز تماس را از دست ندهید. Grasshopper تمام ویژگی های ضروری را در یک بسته با ارسال تماس ، پست صوتی ، ارسال پیام کوتاه به مشاغل ، VoIP تجاری و تماس WiFi ، تبریک خودکار و موارد دیگر.

قیمت گذاری: از 26 دلار در ماه برای 1 شماره و 3 برنامه افزودنی شروع می شود.

3. Phone.com

Phone.com

Phone.com گزینه عالی دیگری برای دریافت سیستم تلفنی تجارت مجازی است. آنها خدمات تلفنی کسب و کار برای شرکت های نوپا ، انفرادی و مشاغل کوچک.

آنها همچنین با در نظر گرفتن دقیقه به عنوان دقیقه تماس محلی ، نرخ مکالمه ارزانتری را به برخی از کشورهای اروپایی و کانادا ارائه می دهند. از منظر ویژگی ها ، برنامه های تلفن همراه ، حمل و نقل / مسیریابی تماس ، دستیار مجازی ، منوهای تلفن گویا ، پیام کوتاه ، نمابر و موارد دیگر را دریافت می کنید.

آنها برنامه های پرداخت در هر دقیقه را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد بر اساس میزان استفاده خود ، هزینه کمتری پرداخت کنید. با این حال ، با رشد نیازهای تجاری شما به راحتی گران می شود.

قیمت گذاری: برنامه های پرداخت در هر دقیقه را از 12.99 دلار در ماه شروع کنید. برنامه های نامحدود با شروع از 29.99 دلار در ماه در هر برنامه تمدید.

4. Google Voice (رایگان) h4>

Google Voice

اگر به دنبال یک برنامه تلفن مجازی کسب و کار رایگان هستید ، Google Voice بهترین گزینه برای شما خواهد بود. اگر قبلاً از G استفاده می کنید Suite ، سپس می توانید آن را با تمام سایر برنامه های Google که قبلاً برای تجارت خود استفاده می کنید ادغام کنید.

کاربران شخصی و افراد منفرد می توانند از برنامه شخصی خود برای گرفتن شماره تلفن مجازی استفاده کنند و به صورت رایگان با هر کجای ایالات متحده و کانادا تماس بگیرند.

با این حال ، برنامه شخصی به شما امکان دسترسی به بسیاری از ویژگیهای تلفن مشاغل موجود در برنامه تجاری آنها از قبیل خدمات خودکار ، پشتیبانی میز کار و غیره را نمی دهد.

قیمت گذاری: برای استفاده شخصی رایگان است. برنامه های پرداختی از 10 دلار برای هر کاربر / در ماه شروع می شود.

5. تلفن دفتر Ooma

Ooma Office Phone

Ooma a > یک ارائه دهنده تلفن VOIP تجاری محبوب است که شماره های تلفنی 1-800 را با قیمت مناسب ارائه می دهد. می توانید به هر طرح دفتر اوما یک شماره تلفن رایگان اضافه کنید. به طور پیش فرض آنها یک شماره تلفن رایگان را برای شما از قبل انتخاب می کنند ، اما شما همچنین می توانید شماره جدیدی را انتخاب کنید.

پلت فرم اداری Ooma دارای تمام ویژگی های قدرتمندی است که انتظار دارید مانند پذیرنده مجازی ، شماره گیری داخلی ، موسیقی در حالت تعلیق ، برنامه های تلفن همراه هوشمند و موارد دیگر. از همه بهتر ، راه اندازی بسیار آسان است و شما می توانید آن را ظرف چند دقیقه انجام دهید.

قیمت گذاری: برنامه آنها از 19.95 دلار در ماه شروع می شود که شامل یک شماره رایگان و 500 دقیقه رایگان است. آنها همچنین به شما امکان می دهند دقیقه های اضافی را با نرخ تخفیف خریداری کنید.

6. eVoice

eVoice

eVoice یک شرکت تلفن معروف تجاری است که پوشش بین المللی ، به ویژه در انگلستان را ارائه می دهد. آنها سیستم تلفنی مشاغل ، شماره های مجازی ، شماره های رایگان و شماره های محلی را برای مناطق مختلف ارائه می دهند.

برنامه های آنها شامل ابزارهای مدیریت تماس ، پذیرنده مجازی ، برنامه تماس خروجی ، تماس کنفرانسی و موارد دیگر است. می توانید شماره تلفن های سفارشی را برای انگلستان ، اتحادیه اروپا ، کانادا ، ایالات متحده آمریکا و بسیاری از کشورهای دیگر دریافت کنید.

شما می توانید از بین چندین طرح انتخاب کنید که هرکدام با تعداد متفاوتی از کاربر می توانید اضافه کنید و همچنین تعداد دقیقه های تماس را تنظیم کنید. نرخ حمل و نقل تماس بر اساس موقعیت مکانی و شماره ای که به آن بازارسال می کنید متفاوت است.

قیمت گذاری: از 7.50 پوند در ماه برای 1 کاربر شروع می شود.
h. FreshCaller

Freshcaller

Freshcaller ارائه دهنده برنامه تلفن های تجاری مجازی با استفاده آسان است. آنها برای مشاغل کوچک و در حال رشد مناسب هستند ، آنها برنامه هایی با قیمت مناسب متناسب با همه بودجه ها از جمله برنامه پرداخت در دقیقه با عوامل نامحدود ارائه می دهند.

می توانید شماره های بین المللی ، شماره های رایگان دریافت کنید ، از شماره موجود استفاده کنید ، شماره محلی را با یک شماره مجازی ماسک بزنید یا یک شماره غرور انتخاب کنید.

شامل تمام ویژگی های معمول مورد نیاز شما مانند ابزارهای مدیریت تماس ، ساعات کاری ، برنامه های تلفن همراه ، خطوط مشترک ، انتظار مکالمه ، اتصالات SIP و موارد دیگر است. برخی از برنامه ها به شما امکان می دهد که از شرکت مخابراتی محلی خود استفاده کنید که اگر شما نتوانید شماره محلی خود را حمل کنید یا حامل محلی نرخ مکالمه بهتری را ارائه می دهد ، مفید است.

قیمت گذاری پرداخت هر دقیقه یا 19 دلار برای هر نماینده در ماه

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین برنامه تلفن مجازی کسب و کار را برای تجارت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد نحوه دریافت آدرس ایمیل تجارت آزاد ، و بهترین خدمات بازاریابی ایمیل برای مشاغل کوچک .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-virtual-business-phone-number-apps-free-options/.

دیدگاهتان را بنویسید