7 بهترین ارائه دهنده خدمات SMTP با قابلیت تحویل ایمیل بالا (2020)

آیا به دنبال بهترین ارائه دهندگان خدمات SMTP هستید؟

یک ارائه دهنده خدمات SMTP به شما کمک می کند تا با اطمینان ایمیل از وب سایت خود برای کاربران خود ایمیل ارسال کنید.

سرورهای SMTP به ویژه برای اطمینان از اینکه ایمیل های شما به صندوق ورودی کاربران می رسند و در پوشه نامه نامه ناخواسته قرار ندارند ، پیکربندی شده اند.

در این مقاله ، ما بهترین ارائه دهندگان خدمات SMTP با قابلیت ارسال ایمیل بالا را به اشتراک خواهیم گذاشت. ما همچنین به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از این سرویس های SMTP ایمیل وردپرس خود را ارسال کنید.

Best SMTP service providers for higher deliverability

چرا به یک سرویس دهنده SMTP برای ایمیل های وردپرس نیاز دارید؟ h4>

تمام وب سایت های وردپرس برای انجام کارهای مختلف به ایمیل اعتماد زیادی دارند. به عنوان مثال:

به طور پیش فرض ، وردپرس برای ارسال ایمیل با استفاده از عملکرد PHP mail () پیکربندی شده است. این دلیل اصلی شکایت کاربران از عدم ارسال ایمیل برای وردپرس .

چندین روش در روش نامه پیش فرض وجود دارد و اینکه چرا کار نمی کند.

اکثر ارائه دهندگان میزبانی از این عملکرد به درستی پیکربندی نشده اند. برخی حتی برای جلوگیری از سو abuse استفاده سرورهای خود ، آن را کاملاً غیرفعال می کنند.

سو Mis استفاده از این عملکرد یک مشکل معمول است زیرا احتیاج به احراز هویت ندارد و می تواند برای ارسال ایمیل های هرزنامه استفاده شود.

حتی اگر عملکرد نامه بر روی ، گاهی اوقات ممکن است ایمیل های WordPress شما در هرزنامه قرار بگیرند زیرا بیشتر فیلترهای هرزنامه ایمیل فرستنده ، مکان ، نام دامنه را تأیید می کنند و این امر ایمیل سایت شما را به عنوان مشکوک یا هرزنامه پرچم گذاری می کند.

تنها راه حل این مشکل استفاده از سرور SMTP برای ارسال ایمیل های وردپرس است.

SMTP چیست؟

پروتکل انتقال ایمیل یا SMTP استاندارد صنعتی برای ارسال ایمیل در اینترنت است. این از احراز هویت مناسب استفاده می کند که احتمال تحویل ایمیل های شما در صندوق ورودی کاربران را افزایش می دهد.

هر دو ارائه دهنده خدمات SMTP پولی و رایگان وجود دارد. در واقع ، شما می توانید با آدرس ایمیل تجارت از Google یا Outlook.

با این وجود تعداد ایمیل هایی که می توانید با استفاده از سرویس های ایمیل سنتی ارسال کنید محدودیت دارد. معمولاً این ارائه دهندگان ایمیل رایگان مانند Gmail یا Outlook نمی خواهند شما از سرورهای SMTP آنها برای ایمیل های خودکار مانند نامه های ارسال شده توسط یک وب سایت وردپرس استفاده کنید.

به همین دلیل برای اطمینان از اینکه ایمیل های شما به درستی تحویل داده شده اند ، باید با یکی از ارائه دهندگان معروف سرویس SMTP وارد شوید. نگران نباشید ، بسیاری از شرکت های برتر SMTP برنامه های بسیار رایگان سخاوتمندانه SMTP را ارائه می دهند که برای اکثر وب سایت ها به اندازه کافی مناسب است.

بیایید نگاهی به بهترین ارائه دهندگان خدمات SMTP با قابلیت تحویل بالا بیندازیم.

بهترین ارائه دهندگان خدمات SMTP h4>

بسیاری از ارائه دهندگان خدمات SMTP وجود دارند که به شما امکان می دهند ایمیل های گسترده ، ایمیل های وردپرس ، ایمیل های معاملاتی و موارد دیگر ارسال کنید.

با این حال ، هر یک از آنها از نظر ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، تعداد ایمیل های مجاز در برنامه رایگان و از همه مهمتر سابقه آنها در زمینه تحویل متفاوت است.

بهترین ارائه دهندگان خدمات SMTP در زیر ارائه می شوند که قابلیت تحویل بالاتر و بهترین مجموعه از ویژگی ها را دارند.

1. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue بهترین ایمیل SMTP است ارائه دهنده خدمات در بازار. آنها یک پلت فرم بازاریابی قدرتمند با ایمیل های معاملاتی ، بازاریابی از طریق ایمیل ، بازاریابی پیامکی و چت زنده .

با وردپرس و دیگر سیستم عامل های شخص ثالث مانند OptinMonster به زیبایی کار می کند ، Salesforce ، Google Analytics و موارد دیگر. آنها همچنین ویژگی های قدرتمند شخصی سازی و اتوماسیون بازاریابی را برای کمک به فعالیت های بازاریابی شما ارائه می دهند.

SendinBlue دارای یک سرویس رله API و SMTP بسیار قابل توسعه است که بلافاصله تحویل ایمیل شما را برای ایمیل های معاملاتی بهبود می بخشد.

قیمت گذاری: SendinBlue با 300 ایمیل در روز برنامه ای کاملاً رایگان دارد. برنامه های پرداختی آنها از 25 دلار در ماه با 40000 ایمیل در ماه و بدون محدودیت ارسال روزانه شروع می شود.

2. سلاح گرم

Mailgun

Mailgun ارائه دهنده خدمات SMTP محبوب برای توسعه دهندگان و مشاغل است. آنها API های قدرتمندی را برای ارسال ایمیل های معاملاتی ارائه می دهند.

ادغام در وب سایت وردپرس شما آسان است. خواه یک فروشگاه تجارت الکترونیک ، یک وب سایت عضویت ، یا یک تجارت کوچک ، Mailgun خدمات SMTP در مقیاس آسان را برای ارسال ایمیل های بازاریابی و معاملاتی شما ارائه می دهد.

این برنامه برای توسعه دهندگان طراحی شده است و فاقد برخی از ویژگی های مناسب سایر مبتدیان SMTP در این لیست است.

قیمت گذاری: Mailgun با 10000 ایمیل اول طرح “پرداخت در حالی که می روید” را ارائه می دهد. این طرح رایگان برای وب سایت های کوچک کافی است. برنامه های پرداخت شده آنها نسبتاً رقابتی در بازار است. با این حال اگر IP اختصاصی و قابلیت تحویل بهبود یافته می خواهید ، با شروع $ 79 در ماه با 1 آدرس IP اختصاصی شروع می شود.

3. SendGrid

SendGrid a >

SendGrid یک ارائه دهنده خدمات ایمیل SMTP مبتنی بر ابر قدرتمند است که به شما امکان می دهد بدون مدیریت سرور SMTP ایمیل های انبوه ارسال کنید. مقیاس پذیری بالاتری را با مجموعه ای قدرتمند از ویژگی ها ارائه می دهد.

راه اندازی رله SMTP آنها آسان است و با هر سایت وردپرسی کار می کند. این شامل ابزارهای بهینه سازی تحویل ، تجزیه و تحلیل ایمیل ، الگوهای ایمیل با یک ویرایشگر ایمیل ساده و ادغام با برنامه ها و خدمات شخص ثالث است.

اگر تحویل پذیری مهمترین نگرانی شماست ، SendGrid ابزارهای خوبی برای بهبود بیشتر تحویل ایمیل از جمله آدرسهای IP اختصاصی و ابزار تأیید اعتبار نام دامنه ارائه می دهد.

قیمت گذاری: آنها یک طرح رایگان با 40000 ایمیل رایگان و سپس 100 ایمیل در روز ارائه می دهند. برنامه های پرداختی آنها از 14.95 دلار در ماه شروع می شود.

4. Amazon SES

Amazon SES

AWS یا Amazon Web Services رهبر صنعت در زیرساخت های رایانش ابری است. آنها همچنین Amazon SES یا Amazon Email Email Simple Service را به عنوان افزونه خدمات وب خود ارائه می دهند.

این یک سرویس SMTP مبتنی بر ابر قدرتمند برای بازاریابان و توسعه دهندگان است که می توانند به راحتی کمپین های ایمیل بازاریابی ، اطلاع رسانی و معاملات را ارسال کنند.

با کارایی هزینه AWS قابلیت تحویل بالاتر را ارائه می دهد. شما بسیاری از ویژگی های قدرتمند را دریافت می کنید ، اما بیشتر آنها برای کاربران پیشرفته و توسعه دهندگان مناسب هستند.

Amazon SES می تواند با کمک افزونه ها به راحتی در سایت وردپرس شما ادغام شود (در ادامه مقاله در مورد این مطلب می خوانید). بسته به کاربرد شما ، Amazon SES می تواند ارزان ترین سرویس SMTP در بازار باشد.

قیمت گذاری: اگر وب سایت شما میزبانی شده در AWS ، سپس می توانید با استفاده از ردیف رایگان آنها ماهانه 62000 ایمیل ارسال کنید. برای سایر وب سایت ها ، قیمت گذاری از هر 1000 ایمیل ارسال شده از 0.10 دلار شروع می شود.

5. G Suite

G Suite

G Suite مجموعه بهره وری Google برای مشاغل است. به شما امکان می دهد از تقویم ، Google Drive ، سندنگار ، عکس و Gmail با نام دامنه خود استفاده کنید.

با این کار می توانید در حالی که هنوز از رابط آشنای Google استفاده می کنید ، یک آدرس ایمیل تجارت حرفه ای دریافت کنید. G Suite به شما امکان می دهد از سرورهای Google SMTP برای ارسال ایمیل استفاده کنید ، به این معنی که می توانید برای سایت وردپرس خود یک حساب ایمیل تنظیم کنید و سپس از آن برای ارسال ایمیل های وردپرس استفاده کنید.

اما فقط برای وب سایت ها و وبلاگ های مشاغل کوچک مناسب است زیرا فقط می تواند 2000 پیام در روز ارسال کند. برای جزئیات ، به مقاله ما در مورد نحوه یک آدرس ایمیل حرفه ای با G Suite راه اندازی کنید

قیمت گذاری: از 6 دلار در هر کاربر در ماه شروع می شود.

6. علامت پست

Postmark

Postmark ارائه دهنده خدمات SMTP آسان دیگری برای وب سایت ها ، بازاریابان و مشاغل است. ارائه سریع تحویل ایمیل با قیمت گذاری ساده تر و ادغام آسان.

ارسال ایمیل های معاملاتی تخصص آنهاست ، به این معنی که آنها بر قابلیت تحویل و سرعت متمرکز هستند. آنها به راحتی می توانند تجزیه و تحلیل نامه های الکترونیکی ، امنیت حساب ، الگوهای پاسخگو برای موبایل ، رویدادهای پیام ایجاد شده با وب قلاب های ساده و موارد دیگر را دنبال کنند.

قیمت گذاری: با شروع 10 دلار در ماه برای 10 هزار ایمیل و سپس 1.25 دلار در هر هزار ایمیل.

7. Office365

Office365

Office365 که قبلاً به عنوان Outlook شناخته می شد ، یک مجموعه محبوب ایمیل و بهره وری توسط مایکروسافت است.

مشابه G Suite ، Office365 به شما امکان می دهد یک آدرس ایمیل حرفه ای برای مشاغل خود ایجاد کنید. همچنین می توانید از سرورهای SMTP مایکروسافت برای ارسال ایمیل از سایت وردپرس خود استفاده کنید تا زمانی که یک تجارت کوچک هستید.

نسخه تجاری Office365 به شما امکان می دهد حداکثر 10 هزار ایمیل در روز ارسال کنید ، اما این با ایمیل های معمولی شما ترکیب می شود. ما فقط درصورتی که ایمیلهای معتبری برای وب سایت مشاغل کوچک خود بخواهید این را توصیه می کنیم.

با استفاده از WP Mail SMTP می توانید Office365 را به راحتی به WordPress متصل کنید. پلاگین.

برای سایت های عضویت بزرگتر یا فروشگاه های تجارت الکترونیکی ، می خواهید از سایر ارائه دهندگان SMTP در لیست ما در بالا استفاده کنید.

بهترین ارائه دهنده خدمات SMTP کدام است؟ h4>

جدا از ارائه دهندگان برتر SMTP که در بالا ذکر کردیم ، به معنای واقعی کلمه ده ها نفر دیگر مانند Mandrill ، Mailjet ، Moosend ، Pepipost و غیره وجود دارد.

تعداد زیاد گزینه ها باعث می شود کاربران نتوانند بهترین ارائه دهنده خدمات SMTP را برای نیازهای خود انتخاب کنند.

هنگام انتخاب سرویس SMTP ، باید سه عامل اصلی را بررسی کنید: قابلیت تحویل ایمیل ، مقیاس پذیری و قیمت گذاری.

از آنجا که هر پلتفرمی در لیست ما قابلیت تحویل ایمیل بالایی را دارد و به استثنای G Suite و Office365 ، همه سیستم عامل ها می توانند برای ارسال میلیون ها ایمیل در روز مقیاس بندی کنند ، ما بر قیمت گذاری متمرکز خواهیم شد زیرا این اغلب یک عامل تعیین کننده بزرگ است. >

در نگاه اول ، برنامه های رایگان در همه سیستم عامل ها بسیار رقابتی به نظر می رسند. اگر وب سایت کوچکی دارید ، واقعاً نمی توانید با هر دو توصیه برتر SMTP ما اشتباه کنید: SendinBlue ، و سلاح گرم .

با وجود رشد وب سایت ، قیمت گذاری به یک فاکتور بزرگ تبدیل می شود. SendinBlue رقابتی ترین قیمت را با مقیاس پذیری و از همه مهمتر پشتیبانی فنی قابل اعتماد.

به عنوان مثال ، اگر ماهانه 120،000 ایمیل ارسال می کنید ، ماهانه 66 دلار پرداخت خواهید کرد و یک IP اختصاصی خواهید داشت. در حالی که برای همان میزان نیاز به ارسال و IP اختصاصی ، SendGrid ماهیانه 79.95 دلار و MailGun هر ماه 109 دلار هزینه در بر خواهد داشت.

اکنون اگر یک تیم فنی در خانه داشته باشید ، هیچ چیز نمی تواند قیمت آمازون SES را شکست دهد زیرا 0.10 دلار در هر 1000 ایمیل است. این بدان معنی است که هزینه 120،000 ایمیل در هر ماه فقط 12 دلار در Amazon SES است. نکته مهم این است که پشتیبانی فنی آنها کاملاً محدود است. برای IP اختصاصی ، شما فقط باید 24.95 دلار در ماه بپردازید.

برای سایتهای بزرگ ، واقعاً راه حل مقرون به صرفه SMTP نسبت به آمازون وجود ندارد.

انتخاب ما برای بهترین ارائه دهندگان SMTP برای مشاغل کوچک: SendinBlue .

انتخاب ما برای بهترین ارائه دهندگان SMTP برای وب سایت های تجارت بزرگ و تجارت الکترونیکی: Amazon SES .

چگونه می توان سرویس SMTP خود را به راحتی به وردپرس متصل کرد h4>

هنگامی که با یک ارائه دهنده خدمات SMTP ثبت نام کردید ، مرحله بعدی ادغام آن با سایت وردپرس خود است. این سرویس SMTP شما را جایگزین عملکرد ایمیل پیش فرض وردپرس می کند ، بنابراین ایمیل شما در واقع تحویل می شود.

WP Mail SMTP بهترین افزونه SMTP وردپرس است که اجازه می دهد شما می توانید با استفاده از ارائه دهنده خدمات SMTP به راحتی ایمیل های وردپرس را ارسال کنید.

به صورت در دسترس است پلاگین SMTP رایگان و نسخه برتر با ویژگی های بیشتر . نسخه پولی به شما امکان می دهد به کنترل های ایمیل دسترسی پیدا کنید تا ایمیل های اعلان وردپرس را با استفاده از ارائه دهنده خدمات SMTP انتخاب کنید.

همچنین برای ارائه دهندگان محبوب SMTP مانند Mailgun ، SendGrid ، Amazon SES ، Gmail ، Outlook ، G Suite و موارد دیگر ، گزارش های ایمیل و تنظیمات آسان تری دریافت می کنید. طرح Elite به شما امکان می دهد به White Glove Setup آنها دسترسی پیدا کنید ، جایی که یک متخصص از تیم آنها سرویس SMTP شما را راه اندازی می کند.

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی WP Mail SMTP پلاگین برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام ما در نحوه نصب افزونه وردپرس .

پس از فعال سازی ، باید به صفحه WP Mail SMTP »تنظیمات بروید و کلید مجوز خود را وارد کنید. این اطلاعات را می توانید از حساب خود در وب سایت WP Mail SMTP بیابید.

WP Mail SMTP settings

بعد از وارد کردن کلید مجوز ، مرحله بعدی پیکربندی سرویس پستی شماست.

به پایین به بخش نامه بروید و آدرس ایمیل را از طریق آن وارد کنید. این آدرس ایمیلی است که برای استفاده با ارائه دهنده خدمات SMTP خود اضافه کرده اید.

Mail settings

پس از آن ، باید یک نام از نام وارد کنید. در حالت ایده آل ، این باید عنوان وب سایت شما باشد ، تا کاربران شما بدانند ایمیل از کجا می آید.

به پایین به قسمت میلر بروید. اگر ارائه دهنده خدمات SMTP شما در آنجا لیست شده است ، می توانید آن را در اینجا انتخاب کنید.

Choose your SMTP service provider

انتخاب ارائه دهنده SMTP با پیوندی به دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه وارد کردن اطلاعات مورد نیاز ، تنظیمات مربوط به آن ارائه دهنده خدمات را به شما نشان می دهد.

با این وجود ، اگر سرور SMTP شما در آنجا لیست نشده باشد ، گزینه “Other SMTP” را انتخاب کنید. WP Mail SMTP با همه ارائه دهندگان SMTP کار می کند.

در زیر آن اکنون اطلاعاتی را که باید وارد کنید خواهید دید. می توانید این اطلاعات را در وب سایت ارائه دهنده خدمات SMTP خود در زیر حساب خود پیدا کنید.

Other SMTP provider

شما به اطلاعات زیر احتیاج دارید.

  • میزبان SMTP: شما آدرس میزبان smtp را دارید که معمولاً به این شکل است smtp.yoursmtpserver.com
  • رمزگذاری: معمولاً SSL یا TLS است
  • پورت SMTP: معمولاً 465 است
  • احراز هویت: احراز هویت را روشن کنید
  • نام کاربری: نام کاربری ارائه شده توسط سرویس SMTP شما معمولاً آدرس ایمیل شماست.
  • گذرواژه: گذرواژه سرویس SMTP شما

اکنون ، این افزونه توصیه می کند که به جای ذخیره نام کاربری و گذرواژه خود در متن ساده ، آن را به پرونده wp-config.php خود اضافه کنید. راهنمای ما را در نحوه ویرایش پرونده wp-config.php .

پس از وارد کردن تمام اطلاعات مورد نیاز ، فراموش نکنید که برای ذخیره تغییرات خود بر روی دکمه “ذخیره تنظیمات” کلیک کنید.

اکنون می توانید یک ایمیل آزمایشی ارسال کنید تا ببینید آیا همه چیز خوب کار می کند یا خیر. به برگه Email Test بروید و یک آدرس ایمیل وارد کنید تا ایمیل آزمایشی ارسال شود.

Send test email

WP Mail SMTP اکنون یک ایمیل آزمایشی به آدرسی که وارد کرده اید ارسال می کند. صندوق ورودی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که ایمیل تست را دریافت کرده اید.

تبریک می گویم ، شما با موفقیت سایت وردپرس خود را برای استفاده از ارائه دهنده خدمات SMTP خود راه اندازی کرده اید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین ارائه دهنده خدمات SMTP را برای ارسال ایمیل های وردپرس پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در روشهای آسان برای سریعتر کردن لیست ایمیل خود .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-smtp-service-providers-with-high-email-deliverability/.

دیدگاهتان را بنویسید