5 بهترین پلاگین فرم تماس با وردپرس در مقایسه

آیا به دنبال افزودن فرم تماس با سایت وردپرس خود هستید؟ مطمئن نیستید از کدام یک از افزونه های فرم تماس با وردپرس 1625+ استفاده کنید؟ در این مقاله ، ما 5 بهترین پلاگین فرم تماس با وردپرس را انتخاب کرده و جوانب مثبت و منفی آنها را مقایسه کرده ایم ، بنابراین می توانید به راحتی فرم تماس با وردپرس را اضافه کنید.

Best WordPress Contact Form Plugins

بهترین پلاگین فرم وردپرس کدام است؟ (ویدئو) h4>

بهترین پاسخ افزونه فرم وردپرس برای پاسخ به نیازها و موارد استفاده شما متفاوت است. در حالی که WPForms سریعترین رشد پلاگین فرم وردپرس است ، در برخی موارد فرم های قابل توجه یا پلاگین دیگری ممکن است مناسب تر باشد. به همین دلیل ما یک راهنمای جامع ویدیویی برای کمک به شما در انتخاب بهترین فرم ساز وردپرس ایجاد کرده ایم.

مشترک شدن در WPBeginner

اگر نسخه متن را ترجیح می دهید ، لطفاً به خواندن ادامه دهید.

1. WPForms

WPForms محبوب ترین افزونه فرم تماس با وردپرس است. ما از آن در WPBeginner و همه وب سایت های دیگر خود استفاده می کنیم. WPForms توسط همان تیم WPBeginner با یک هدف ساخته شده است: یک افزونه WordPress forms بسازید که آسان و قدرتمند باشد.

WPForms Best WordPress Contact form plugin a >

موافقت ها

سازنده فرم آنلاین کشیدن و رها کردن WPForms آن را به کاربرترین پلاگین فرم برای وردپرس تبدیل می کند.

WPForms Lite به صورت رایگان در پوشه رسمی افزونه WordPress در دسترس است به این معنی که می توانید آن را به تعداد سایتهایی که دوست دارید به صورت رایگان نصب کنید.

نسخه رایگان دارای تمام ویژگی های اساسی فرم تماس از جمله زمینه های فرم اصلی ، captcha برای محافظت در برابر هرزنامه ، اعلان های ایمیل و صفحه تشکر از شما برای تأیید فرم است.

نسخه برتر به شما امکان می دهد قابلیت ها را افزایش دهید ، بنابراین می توانید هر نوع فرم مانند فرم های چند صفحه ای ، فرم اشتراک ایمیل ، فرم پرداخت ، فرم سفارش و غیره را بسازید.

WPForms pro همچنین دارای زمینه ها و ویژگی های فرم قدرتمند دیگری مانند منطق شرطی هوشمند ، بارگذاری پرونده ، مکان جغرافیایی ، ویژگی امضا ، کنار گذاشتن فرم ، محتوای ارسال شده توسط کاربر (ارسال ارسال ها) ، ورود به سیستم و ثبت نام کاربر برای وردپرس و موارد دیگر است. 150+ قالب فرم از پیش ساخته شده . p >

شما می توانید کلیه ارسال های فرم خود را در داخل داشبورد وردپرس خود مشاهده کرده و همچنین اعلان های ایمیل سفارشی را دریافت کنید. حتی می توانید اعلان های مشروط را راه اندازی کنید ، بنابراین فرد مناسب در تیم شما مطلع می شود.

WPForms افزودن نظرسنجی ها و نظرسنجی ها با اختلاف زیاد بهترین راه حل نظرسنجی وردپرس در بازار. همراه با گزارش های نظرسنجی تعاملی ، نظرسنجی های بی درنگ برای وردپرس ، و همه زمینه های نظرسنجی هوشمند مانند رتبه بندی ستاره ، مقیاس likert ، NPS و غیره. این باعث می شود شما از پرداخت هزینه اشتراک اضافی برای سیستم عامل های گران نظرسنجی مانند Survey Monkey صرف نظر کنید.

آنها همچنین دارای یک صفحه فرود فرم هستند راه حل برای کمک به شما در ایجاد صفحات فرم بدون حواس پرتی در وردپرس که WPForms را به بهترین گزینه Wufoo و Google Forms برای وردپرس تبدیل می کند.

اخیراً WPForms امضای خود را نیز اعلام کرد فرم های مکالمه برای وردپرس که به شما کمک می کند با ایجاد احساس انسانی تر ، فرم تکمیل فرم خود را بهبود بخشید.

WPForms با همه خدمات رایج ایمیل مارکتینگ و سیستم عامل های پرداخت مانند Stripe و PayPal ادغام می شود. اسناد و راهنماهای همراه با پشتیبانی ایمیل و گروه فیس بوک برای کمک به شما در صورت نیاز وجود دارد.

WPForms توسط بیش از 3 میلیون وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد و افراد کاملاً وفاداری را ایجاد کرده است (مشاهده کنید: بررسی های کاربران WPForms ).

ها

در حالی که نسخه Lite رایگان است ، برای باز کردن قفل ویژگی های قدرتمندتر ، باید به WPForms Pro ارتقا دهید.

حتی اگر WPForms قدرتمند است ، هدف شماره 1 این پلاگین این است که کاربر پسند باشد. به همین دلیل از ویژگی های پیچیده تری که برخی از پلاگین های فرم دیگر ارائه می دهند ، برخوردار نیست.

جدا از این ، WPForms بهترین سازنده فرم وردپرس در بازار است.

کاربران WPBeginner می توانند از این کوپن WPForms استفاده کنند که 50٪ تخفیف نسخه برتر WPForms را به شما ارائه می دهد.

اکنون WPForms Pro را دریافت کنید “

همچنین ، می توانید با WPForms Lite به صورت رایگان شروع کنید که در نظر ما بهترین افزونه رایگان فرم وردپرس است.

جایزه: اگر شما یک سازمان غیرانتفاعی ثبت شده هستید ، پس می توانید واجد شرایط عنوان تخفیف غیر انتفاعی WPForms که 75٪ تخفیف از قیمت عادی به شما می دهد. WPForms عاشق حمایت از سازمانهای غیرانتفاعی است و باعث بهبود جهان می شود.

2. فرم های قابل توجه

Formidable Forms پیشرفته ترین افزونه فرم وردپرس در بازار است. آنها در کمک به توسعه دهندگان در ساخت سریع راه حل های پیچیده متمرکز بر فرم تخصص دارند.

Formidable Forms Advanced WordPress form plugin

موافقت ها

توانمند یک وردپرس همه در یک است. فرم ساز همراه با افزودنی های قدرتمند برای کمک به شما در فراتر رفتن از فرم های تماس ساده.

برای ایجاد فرم های پیشرفته مانند آزمونها ، نظرسنجی ها ، فرم های پرداخت ، فرم های ثبت نام ، فرم های نمایه و موارد دیگر ، می توانید از رابط کشیدن و رها کردن قابل استفاده استفاده کنید.

کاربران پیشرفته واقعاً ویژگی Formidable Views را بسیار دوست خواهند داشت زیرا به شما امکان می دهد داده های ارسال شده توسط کاربر را در قسمت جلویی وب سایت خود قالب بندی ، فیلتر و نمایش دهید. می توانید از آن برای ایجاد راه حل های متمرکز بر فرم مانند فهرست ها استفاده کنید ، لیست های شغل کاری ، تقویم های رویداد ، سیستم های مدیریتی ، سیستم های رتبه بندی ، و بیشتر.

شما می توانید از زمینه های پیشرفته محاسبات Formidable برای ایجاد فرم های سفارش قدرتمند و همچنین ماشین حساب های هوشمند مانند ماشین حساب وام ، ماشین حساب پرداخت ماشین ، درخواست محاسبه قیمت و موارد دیگر استفاده کنید.

عالی با همه بازاریابی از طریق ایمیل و سیستم عامل های پرداخت ادغام می شود.

آنها همچنین دارای یکپارچه سازی WooCommerce قدرتمند برای کمک به شما در ساخت فرم های محصول و حتی فرم های تنظیم کننده محصولات WooCommerce هستند که مستقیماً به سبد خرید شما متصل می شوند.

ها

سازنده فرم نیرومند به اندازه WPForms بصری نیست زیرا آنها روی کاربران پیشرفته و توسعه دهندگان تمرکز دارند.

اما با تمدیدترین راه حل در بازار ، آن را جبران می کند. اگر شما یک توسعه دهنده یا آژانس هستید که می خواهید راه حل های مبتنی بر فرم یا برنامه های وب مبتنی بر داده ایجاد کنید ، هیچ چیز در بازار به فرم های قابل توجه نزدیک نمی شود.

3. فرم های جاذبه

فرم های جاذبه یک افزونه سازنده فرم وردپرس پولی است که دارای بسیاری از قابلیت ها و ویژگی های پیشرفته است. آنها همچنین در کمک به توسعه دهندگان در ایجاد راه حل های پیچیده مربوط به فرم تخصص دارند.

Gravity Forms WordPress form plugin

موافقت ها

فرم های جاذبه یک پلاگین فرم تماس کشیدن و رها کردن است برای وردپرس.

با کمک افزودنیهای اضافی می توان از فرمهای جاذبه برای ایجاد نظرسنجی ها ، آزمونها ، کاربر محتوا را ارسال کرد و حتی فهرست وب .

همراه با گزینه های پشتیبانی از حق بیمه مانند س FAالات متداول ، پایگاه دانش ، تالار گفتمان و پشتیبانی ایمیل. این به این معنی است که در صورت نیاز به کمک در دسترس است.

ها

فرم های جاذبه نسخه رایگان ندارند ، بنابراین می تواند نسبت به سایر افزونه های فرم تماس با وردپرس کمی گران باشد. با این حال ، اگر از آن در چندین سایت و پروژه استفاده می کنید ، هزینه آن نباید زیاد باشد.

4. فرم های نینجا

Ninja Forms یک افزونه فرم تماس freemium برای وردپرس است. با ایجاد تلاش بسیار اندک می توان از آن برای ایجاد فرم بسیار تعاملی استفاده کرد.

Ninja Forms WordPress Form Creation Plugin

موافقت ها

افزونه پایه برای فرم های نینجا به صورت رایگان از مخزن رسمی وردپرس در دسترس است. این بدان معنی است که می توانید آن را در هر تعداد سایت که دوست دارید بارگیری و نصب کنید.

برنامه های افزودنی حق بیمه ای وجود دارد که به شما امکان می دهد قابلیت فرم های Ninja مانند اتصال به Campaign Monitor ، Freshbooks ، Salesforce ، اعلان های پیامکی و غیره را افزایش دهید.

یک گزینه پشتیبانی جامعه و همچنین اسناد ، راهنماها و پشتیبانی ایمیل وجود دارد.

ها

حتی اگر افزونه اصلی به صورت رایگان در دسترس باشد ، برنامه های افزودنی در دسترس نیستند. برای خرید دو یا چند برنامه افزودنی یا حتی بسته نرم افزاری توسعه دهنده ، تقریباً به همان اندازه WPForms یا فرم های قابل توجه هزینه خواهید داشت.

5. با فرم 7 تماس بگیرید

اگرچه فرم تماس 7 را توصیه نمی کنیم ، این لیست بدون قدیمی ترین و بارگیری شده ترین پلاگین فرم تماس در فهرست رسمی افزونه وردپرس کامل نمی شود.

Contact Form 7 Free WordPress Contact Form Plugin

موافقت ها

قیمت احتمالاً مهمترین مزیت استفاده از فرم تماس 7 است. شما آزادید آن را در هر تعداد سایت که می خواهید نصب کنید.

اگرچه اگر به دنبال یک افزونه فرم وردپرس رایگان هستید ، پس WPForms Lite ، Formidable Forms و فرم های نینجا همه راه حل های به مراتب بهتری نسبت به فرم تماس 7 هستند.

چندین افزونه شخص ثالث وجود دارد که به عنوان افزونه های الحاقی برای فرم تماس 7 عمل می کنند. بیشتر آنها به صورت رایگان در دسترس هستند.

ها

فرم تماس 7 یک راه حل زیر متوسط ​​برای ایجاد یک فرم تماس اولیه برای وبلاگ شما است. راه اندازی برای مبتدیان مطلق بسیار دشوار است. رابط کاربری به هیچ وجه بصری نیست.

از آنجا که این یک افزونه رایگان است ، گزینه های پشتیبانی محدود هستند.

چندین افزونه شخص ثالث برای فرم تماس 7 در دسترس است ، اما وب سایت رسمی افزونه فاقد پوشه افزودنی است که یافتن افزونه ها برای افزایش عملکرد افزونه پایه را دشوار می کند.

بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس کدام است؟ h4>

افزونه هایی که در این مقاله ذکر کردیم همه می توانند به شما در ایجاد یک افزونه فرم تماس کمک کنند. با این حال تصمیم گیری در مورد بهترین پلاگین فرم ساز WordPress براساس نیاز شما متفاوت است.

اگر مبتدی هستید و نمی خواهید پولی خرج کنید ، با WPForms Lite .

اگر شما صاحب مشاغل هستید و می خواهید بدون یادگیری کد یا استخدام برنامه نویس ، فرم های قدرتمندی ایجاد کنید ، سپس با نسخه WPForms Pro .

اگر توسعه دهنده ای هستید که سعی در ایجاد فرم های پیچیده تر دارد ، هیچ راه حلی بهتر از فرمهای مهم .

انتخاب کلی ما برای بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس WPForms است.

امیدواریم این راهنما در انتخاب بهترین افزونه فرم تماس با سایت وردپرس به شما کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید نگاهی به راهنمای ما در عنوان بهترین افزونه های صفحه ساز WordPress و بهترین افزونه های پشتیبان گیری وردپرس در مقایسه (موافقان و مخالفان) .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/5-best-contact-form-plugins-for-wordpress-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید