5 بهترین افزونه ارسال مرتبط برای وردپرس

آیا کاربران شما پس از خواندن اولین پست سایت شما را ترک می کنند؟ افزایش بازدید از صفحه و کاهش نرخ پرش یک چالش بزرگ برای صاحبان سایت است.

بهترین راه برای با استفاده از نمایش مطالب مرتبط ، کاربران را در وب سایت خود مشغول نگه دارید . ثابت شده است که یک روش موثر برای بازدید بیشتر از صفحه است.

همچنین به کاربران کمک می کند محتوایی را کشف کنند که در غیر این صورت ممکن است پیدا نکنند. بسیاری از وبلاگ های معروف از این استراتژی برای افزایش زمان کاربران در وقت خود استفاده می کنند.

به راحتی می توانید از این استراتژی در سایت وردپرسی خود استفاده کنید. افزونه های مربوط به پست های زیادی برای وردپرس وجود دارد که می تواند کل روند را برای شما به صورت خودکار انجام دهد.

با این وجود ، این پلاگین ها از روشهای مختلفی برای یافتن محتوای مرتبط استفاده می کنند. به عنوان مثال ، برخی ممکن است پست هایی را در همان دسته پست های مرتبط نمایش دهند ، در حالی که دیگران ممکن است از عوامل متعددی برای افزایش ارتباط استفاده کنند.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های مربوط به ارسال را برای وردپرس با مزایا و معایب آنها به شما نشان خواهیم داد.

Best related posts plugins for WordPress

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

1 بازهم دیگری مرتبط افزونه پست ها

Yet Another Related Posts Plugin

با این وجود یکی دیگر از افزونه های مربوط به ارسال ها YARPP یکی از محبوب ترین افزونه های مربوط به وردپرس با بیش از 200000 نصب فعال است. این از هر دو تصویر کوچک و نمایش متنی پست های مرتبط پشتیبانی می کند.

جوانب مثبت:

YARPP از الگوریتمی داخلی برای یافتن پست های مرتبط استفاده می کند. این یک سیستم الگوی عالی است ، به شما امکان می دهد تصاویر کوچک / نمایش متن ، از انواع پست سفارشی و نمایش RSS استفاده می کند.

موارد منفی:

اگر سایت بسیار بزرگی را اجرا می کنید ، YARPP می تواند منابع بسیار بالایی داشته باشد. نسخه حرفه ای این افزونه با انجام کارهای سنگین بر روی سرورهای YARPP این مشکل را برطرف می کند.

YARPP با WPML سازگار نیست پلاگین اگر قصد رفتن به یک سایت وردپرس چند زبانه ایجاد کنید ، سپس باید چند زبان .

سرانجام ، YARRP در میزبانی وردپرس مدیریت شده ارائه دهندگان مانند WP Engine .

2. پست های مرتبط متنی

Contextual Related Posts

Posts Related Posts یکی دیگر از افزونه های وردپرس برای نمایش پست های مرتبط است. این تلاش می کند تا ارتباط را با مطابقت متن با پست ها بهبود بخشد. این می تواند پست های مربوطه را به عنوان عکس و متن نمایش دهد.

جوانب مثبت:

فقط برای نوشتارهای مرتبط با متن ، خارج از کادر کار می کند و صفحه تنظیمات ساده تری دارد. هنگامی که هیچ تصویر برجسته یا تصویر کوچک پست یافت نمی شود ، سعی می کند از تصاویر درون یک پست به عنوان تصویر کوچک استفاده کند.

موارد منفی:

این افزونه هیچ الگویی برای نمایش تصاویر کوچک ندارد. در عوض فقط تصاویر کوچک را در یک لیست پرگل نشان می دهد. کاربران می توانند CSS خود را برای سبک سازی آن اضافه کنند ، اما ممکن است کاربران سطح مبتدی کار را دشوار کنند.

درست مانند YARPP ، این افزونه در سایت های بزرگتر نیز مقیاس خوبی ندارد. میزبان های مدیریت شده وردپرس مانند WPEngine این پلاگین را برای استفاده آنها مسدود کرده است مشتریان زیرا در سایت های بزرگتر سرعت سایت شما را کم می کند.

3. پست های مرتبط برای وردپرس

Related posts for WordPress

پست های مرتبط برای افزونه وردپرس یک سبک جایگزین برای پلاگین های مربوط به محبوب تر است. این کار همه وظایف فشرده منابع را در منطقه مدیر انجام می دهد و از حافظه پنهان برای نمایش پست های مرتبط استفاده می کند.

جوانب مثبت:

پیام های مرتبط برای وردپرس بر عملکرد متمرکز هستند. سریعتر است و سرعت وب سایت شما را کم نمی کند. از تصویر بند انگشتی و نمایش متنی لیست پست های مرتبط پشتیبانی می کند.

یک ابزارک و کد کوتاه وجود دارد که می توانید از آن در هر جایی برای نمایش پست های مرتبط استفاده کنید.

موارد منفی:

اگر از افزونه های مربوط به پست های دیگر استفاده می کردید ، ممکن است چند ویژگی اضافی را از دست ندهید.

4. پست های مرتبط توسط Taxonomy

Related posts by Taxonomy

طبقه بندی ها در وردپرس برای مرتب سازی محتوا به عبارات مختلف استفاده می شوند. دسته ها و برچسب ها دو طبقه بندی پیش فرض وردپرس هستند که بیشتر وبلاگ های وردپرس از آنها استفاده می کنند.

افزونه ارسال های مرتبط توسط Taxonomies به شما امکان می دهد پست ها را با استفاده از همان اصطلاحات طبقه بندی نمایش دهید. به عنوان مثال ، می توانید پست ها را براساس “دسته” یا “برچسب ها” نمایش دهید.

سپس این افزونه پست های مربوطه را که تحت همان دسته یا برچسب همان صفحه نمایش داده شده در حال حاضر نمایش داده می شود.

جوانب مثبت

استفاده از آن آسان است و به شما امکان کنترل محدودیت نمایش داده شده در مورد هر مورد را می دهد. این رویداد برای طبقه بندی های سفارشی و انواع پست ها کار می کند ، به شما این امکان را می دهد که موارد مرتبط را برای سایر مطالب محتوا نیز نمایش دهید.

شما می توانید پست های مرتبط را در پست ها ، با یا بدون ریز عکس ، یا در یک ابزارک نوار کناری نمایش دهید.

معایب

افزونه نسبت به برخی دیگر از افزونه های مربوط به پست ها گزینه های محدودی را ارائه می دهد. این فقط از اصطلاحات طبقه بندی به عنوان معیار استفاده می کند ، به این معنی که نتایج شما ممکن است بهترین پست های مرتبط نباشد.

5. پست های مرتبط درون خطی

Inline related posts

Inline Related Posts با سایر افزونه های این لیست متفاوت است. این پلاگین به جای نمایش پست های مرتبط در زیر مطالب ، آنها را در داخل مقاله های شما نشان می دهد. این نوع نمایش درون محتوای مرتبط در سایت های خبری و وبلاگی کاملاً مشهور است.

جوانب مثبت:

وقتی کاربران بیشتر درگیر محتوا هستند و احتمال کلیک آنها بیشتر است ، پست های مرتبط را نمایش می دهد. این تنظیم آسان است و به شما امکان می دهد مکانی را که می خواهید پیوندهای پست مرتبط در محتوای خود را نشان دهید کنترل کنید.

موارد منفی:

اگر می خواهید پست های مرتبط را در انتهای هر پست نمایش دهید ، باید پلاگین دیگری نصب کنید. دو افزونه ارسال مرتبط در یک سایت می تواند منابع زیادی را صرف کند.

نکات پاداش h4>

ممکن است متوجه شده باشید که ما بارها و بارها اشاره کردیم که افزونه پست های مربوطه می توانند منابع زیادی را مصرف کنند. ممکن است برخی از این افزونه ها در میزبانی وردپرس

در این صورت ، می توانید از پیامهای مرتبط سفارشی . این افزونه به شما امکان می دهد پست های مرتبط را به صورت دستی به پست اضافه کنید. رابطه پیوند به هر دو روش کار می کند ، بنابراین اگر یک پست قدیمی را به عنوان یک پست مرتبط به یک پست جدید اضافه کنید ، سپس پست قدیمی نیز پست جدید را به عنوان مرتبط نمایش می دهد.

گزینه دیگر این است که دستی نمایش پست های مرتبط با تصاویر کوچک بدون استفاده از افزونه ها .

امیدواریم که این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه مربوط به پست ها برای وب سایت وردپرس کمک کرده باشد. برای راهنمایی های بیشتر در مورد نحوه افزایش بازدید از صفحه و کاهش نرخ پرش در وردپرس.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/5-best-related-posts-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/wekjriusd...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/wekjriusd1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35