40 ابزار مفید برای مدیریت و رشد وبلاگ وردپرس خود (به روز شده)

معمولاً از کاربران درمورد اینکه از چه ابزاری برای مدیریت و رشد وبلاگ های وردپرس خود استفاده می کنیم ، سال می شود. ما برخی از آنها را در WPBeginner Blueprint خود ذکر کرده ایم ، اما موارد دیگری وجود دارد که ما در خود استفاده می کنیم پروژه های مختلف در زیر لیستی از 40 ابزار مفید برای مدیریت و رشد وبلاگ وردپرس شما آورده شده است.

Useful tools to manage and grow your WordPress blog

به دنبال ؟ h4>

آیا می خواهید وبلاگ وردپرس خود را راه اندازی کنید؟ ما می دانیم که می تواند یک فکر وحشتناک باشد ، به خصوص اگر شما عوضی نیستید. حدس بزنید – شما تنها نیستید.

در WPBeginner ، به بیش از 130،000 کاربر کمک کردیم وبلاگی را راه اندازی کنند. و شما هم می توانید!

راهنمای جامع گام به گام ما را در نحوه راه اندازی یک وبلاگ وردپرس بدون هیچ گونه دانش فنی.

1 VaultPress

VaultPress

پشتیبان گیری برای رشد هر کسب و کار آنلاین بسیار مهم است. ما از VaultPress در WPBeginner و همه وب سایت های خود استفاده می کنیم. این یک سرویس مبتنی بر اشتراک با برنامه ها و قیمت های مختلف است. VaultPress راه حل پشتیبان گیری ابری در زمان واقعی خودکار را با گزینه بازگرداندن یک کلیک ارائه می دهد.

گزینه های جایگزین: به 7 بهترین افزونه پشتیبان گیری از وردپرس در مقایسه (موافقان و مخالفان)

2 Sucuri

Sucuri

هر وب سایتی می تواند توسط بدافزار یا حملات انکار سرویس هک یا حمله شود. Sucuri یک سرویس امنیتی و نظارت بر وب سایت است. هشدارهای بی درنگ را برای هرگونه فعالیت مشکوک در وب سایت شما ارائه می دهد. این نه تنها از بدافزار وب سایت شما جلوگیری می کند بلکه می تواند آنها را شناسایی و حذف کند.

نگاهی به نحوه Sucuri به ما کمک کرد 450،000 حمله وردپرس را در 3 ماه مسدود کنیم . همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را با مقایسه Sucuri vs CloudFlare تا بفهمید کدام یک برای تجارت شما بهتر است.

3. Google Analytics

Google Analytics

درک مخاطبان کلید موفقیت هر تجارت آنلاین است. Google Analytics آماری را برای درک مخاطبان خود در اختیار شما قرار می دهد. بسیار آسان است Google Analytics را در وردپرس نصب کنید و این برنامه رایگان است.

گزینه های جایگزین: 7 بهترین راه حل های تجزیه و تحلیل برای وردپرس .

4 Yoast SEO

Yoast SEO plugin for WordPress

افزونه Yoast’s WordPress SEO راه حل کامل بهینه سازی وب سایت برای وردپرس است. این برنامه دارای ویژگی هایی است و نیاز به نصب چندین افزونه دیگر را از بین می برد. همچنین بسیار آسان است نصب و راه اندازی افزونه Yoast SEO در وردپرس. ببینید چرا ما از پلاگین SEO WordPress توسط Yoast استفاده می کنیم.

جایگزین: بسته همه در یک سئو . همچنین مقایسه Yoast SEO vs All in One SEO Pack .

5. ویرایش جریان

Edit Flow

اگر نمی دانید همه روی چه چیزی کار می کنند ، مدیریت یک سایت چند نویسنده وردپرس می تواند یک خرابکاری باشد. ویرایش جریان یک ویرایشگر تحریریه برای وردپرس” بهبود بخشید. به شما امکان می دهد وضعیت های سفارشی اضافه کنید ، بازخورد تحریریه را ترک کنید ، تقویم تحریریه را مشاهده کنید و استراتژی محتوای خود را مانند یک حرفه ای اجرا کنید.

جایگزین: پیشرفت محتوا

6 TablePress

TablePress

TablePress به شما امکان می دهد جداول بدون نوشتن HTML یا CSS را به پست ها و صفحات WordPress اضافه کنید. استفاده از آن ساده است و دارای ویژگی های پیشرفته ای مانند مرتب سازی ستون ها ، صادرات داده ها و استفاده از فرمول ها در جداول است.

در راهنمای ما در نحوه افزودن جداول در پستها و صفحات وردپرس .

7. پولدادی

Polldaddy

همانطور که از نامش پیداست ، Polldaddy به شما امکان می دهد نظرسنجی ها ، نظرسنجی ها و آزمونها را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. Polldaddy ایجاد نظرسنجی و جاسازی سریع آنها در پست های شما را بسیار ساده می کند. تنها نکته منفی این است که از شما می خواهد به حساب WordPress.com خود متصل شوید.

جایگزین: فرم های جاذبه ، SurveyMonkey

8. وابستگان Thirsty

ThirstyAffiliates

بازاریابی شرکت های وابسته منبع اصلی درآمد بسیاری از دارندگان وب سایت است. افزودن و مدیریت پیوندهای وابسته می تواند یک کار وقت گیر باشد ، این جایی است که ThirstyAffiliates وارد می شود.

این یک مدیر پیوند وابسته است که به شما امکان می دهد به راحتی پیوندهای وابسته ، پیوندهای پنهان با URL های زیبا و درج خودکار پیوندها برای کلمات کلیدی را اضافه کنید. به راهنمای ما در نحوه افزودن پیوندهای وابسته در WordPress با ThirstyAffiliates .

9 پس از مهلت مقرر

After the Deadline

بعد از مهلت تعیین شده ، به شما اجازه می دهد پست ها و صفحات وردپرس از نظر گرامر و غلط های املایی . که توسط Automattic توسعه یافته است ، همچنین پست های شما را از نظر سبک بررسی می کند که به شما امکان می دهد خوانایی محتوای خود را بهبود ببخشید.
10 <.>

Floating Social Bar

اکثر افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس سرعت صفحه سایت شما را کم می کنند. نوار اجتماعی شناور بهترین پلاگین رسانه اجتماعی وردپرس است که فقط در صورت لزوم دکمه های رسانه اجتماعی شما را بارگیری می کند. این یک نوار شناور چسبنده به پست های وردپرس شما اضافه می کند تا حداکثر قابلیت مشاهده در رسانه های اجتماعی شما را داشته باشد.

نحوه استفاده از نوار اجتماعی شناور

11 یک افزونه ارسال های مرتبط دیگر (YARPP)

Yet Another Related Posts Plugin (YARPP)

یک افزونه ارسال های مرتبط دیگر با نام مستعار YARPP یکی از محبوب ترین افزونه های مربوط به پست های وردپرس با بیش از 300000 بارگیری بیشتر است. این از هر دو تصویر کوچک و نمایش متنی پست های مرتبط پشتیبانی می کند و استفاده از آن حتی برای مبتدیان نیز بسیار آسان است.

گزینه های جایگزین: 5 بهترین افزونه های ارسال های مرتبط برای وردپرس

12 <. beaver builder>

Beaver Builder

Beaver Builder بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس کشیدن و رها کردن است. به شما امکان می دهد فارغ از موضوع وردپرس خود ، به راحتی هر نوع صفحه ای را با طرح دلخواه خود ایجاد کنید.

چندین ماژول پیشرفته و اساسی وجود دارد که مانند بلوک هایی هستند که می توانید در صفحات خود برای افزودن ویژگی های مختلف استفاده کنید.

گزینه های جایگزین: 5 سازنده صفحه برای کشیدن و رها کردن برای وردپرس .

13. OutreachPlus

OutreachPlus

OutreachPlus به شما امکان می دهد کمپین های تبلیغاتی ایمیل را برای کار خود به طور کارآمد اجرا کنید. می توانید به راحتی چشم اندازها را ردیابی و پیگیری کنید و کلیه بازده های خود را در زیر یک داشبورد ردیابی کنید.

با ویژگی هایی مانند پاسخ خودکار ، محرک های مبتنی بر عملکرد ، شخصی سازی خودکار ، اطلاعات ایمیل و سایر موارد همراه است. می توانید چندین حساب ایمیل به هم متصل کرده و از یک صندوق ورودی واحد با یک دید پرنده از فعالیت های تبلیغاتی خود استفاده کنید. این یک ابزار ضروری برای دستیابی به بک لینک ، نام بردن از مطبوعات ، ارتباط با تأثیرگذاران ، ایجاد اختیار و ایجاد ترافیک برای وب سایت شماست.

14. بارگیری آسان دیجیتال

Easy Digital Downloads

بارگیری آسان دیجیتال ساده ترین راه برای فروش کالاهای دیجیتال با وردپرس است. این برنامه با چندین درگاه پرداخت ، پرداخت های دوره ای ، کدهای تخفیف ، گزارش ها و ده ها مورد اضافی ارائه می شود. راه اندازی آن آسان است ، حتی برای مبتدیان و به اندازه کافی قوی است که توسعه دهندگان می توانند به راحتی سفارشی سازی کنند.

گزینه های جایگزین: به 5 بهترین وردپرس مراجعه کنید پلاگین های تجارت الکترونیکی در مقایسه

15. تماس مداوم

Constant Contact

تماس مستمر یکی از بهترین ارائه دهنده خدمات ایمیل . به شما امکان می دهد لیست ایمیل خود را بسازید ، ایمیل را طراحی کنید و آن را برای کاربران خود ارسال کنید. بسیار دوستانه مبتدی و در عین حال برای کاربران باتجربه به اندازه کافی قدرتمند است.

گزینه های جایگزین: Aweber ، GetResponse

16. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster بهترین افزونه تولید سرب وردپرس است. به شما امکان می دهد فرم های زیبای optin را به سایت وردپرس خود اضافه کنید و به شما کمک می کند تا مشترکان بیشتری را به خود اختصاص دهید (ببینید چگونه ما خروج- intent technology که به شما امکان می دهد در هنگام ترک کاربر از وب سایت خود ، یک پنجره جعبه سبک نمایش دهید.

نحوه را مشاهده کنید لیست ایمیل خود را در وردپرس با OptinMonster .

17. WPForms

WPForms

WPForms جدیدترین افزونه فرم تماس دوستانه برای وردپرس است. این سازنده فرم آنلاین کشیدن و رها کردن به شما امکان می دهد فقط با چند کلیک به راحتی فرم های تماس ، فرم اشتراک ایمیل ، فرم سفارش ، فرم پرداخت و انواع دیگر فرم آنلاین را ایجاد کنید.

ما از آن در WPBeginner و همه سایتهای دیگر خود استفاده می کنیم. یک نسخه WPForms Lite رایگان برای کسانی که به دنبال یک راه حل ساده هستند.

اگر ویژگی های پیشرفته تری می خواهید ، نسخه Pro را دریافت کنید. از این کوپن WPForms استفاده کنید تا 10٪ تخفیف در خرید خود داشته باشید.

جایگزین: فرم های جاذبه ، فرم های Ninja

18. جستجوی CC

CC Search

این یک واقعیت ثابت شده است که مردم تصاویر را بیشتر از متن جذاب می دانند. با این حال ، یافتن تصاویری که از نظر قانونی مجاز به استفاده از آنها هستید ، چندان ساده نیست. CC Search به شما امکان می دهد از طریق تصاویر دارای مجوز عوام خلاق جستجو کنید. می توانید جستجو را محدود کنید تا به دنبال تصاویری باشید که مجاز به استفاده و اصلاح آنها هستید. راهنمای ما را در مورد چگونگی یافتن و درج تصاویر دارای مجوز عوام خلاق برای پست های وبلاگ وردپرس خود.

همچنین راهنمای ما را در مورد نحوه تصاویر رایگان حق امتیاز را برای پست های وبلاگ وردپرس خود پیدا کنید.

19. Canva

Canva

تا به حال شده که بخواهید گرافیکی حرفه ای به سایت خود اضافه کنید؟ Canva به شما امکان می دهد با یک رابط کشیدن و رها کردن ساده و بصری ، طرح های گرافیکی زیبایی ایجاد کنید ، تصاویر را ویرایش کنید ، پوستر بسازید. استفاده از آن حتی برای مبتدیان نیز بسیار آسان است.

جایگزین: Visage

20. PiktoChart

PiktoChart

PiktoChart امکان ایجاد اینفوگرافیک ها ، نمودارها و ارائه های زیبا را برای همه فراهم می کند. این صدها الگو دارد و به شما امکان می دهد عکس های خود را بارگذاری کنید. برای ایجاد هر نوع اینفوگرافی می توانید از رابط کشیدن و رها کردن ساده استفاده کنید.

جایگزین: Infogr.am

21. Google Drive

GoogleDrive

Google Drive اشتراک گذاری اسناد ، همکاری با تیم ها و دسترسی به موارد خود را از هر دستگاهی برای شما آسان می کند. سرویس ذخیره سازی ابری Google یک جایگزین مناسب برای برنامه های دسک تاپ دفتر است. همراه با 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان که با حساب های Gmail و Google+ شما به اشتراک گذاشته شده است.

جایگزین: Dropbox

22. TimeDoctor

Timedoctor

TimeDoctor ابزاری برای بهره وری است که به شما امکان می دهد دقیقاً ببینید چطور وقت خود را در حین کار گذراندید. این می تواند توسط یک فرد و همچنین تیم ها استفاده شود. به عنوان یک ابزار ردیابی زمان می تواند وب سایت ها ، برنامه ها و زمان بیکار را کنترل کند.

جایگزین: RescueTime

23. بومرنگ

Boomerang

آیا تا به حال خواسته اید برای ارسال ایمیل بعداً برنامه ریزی کنید؟ بومرنگ به شما امکان می دهد ایمیل ها را در حساب Gmail خود برنامه ریزی کنید. همچنین درصورت عدم پاسخگویی در زمان مشخص ، به شما امکان می دهد به طور خودکار ایمیل های پیگیری را ارسال کنید. Boomerang به عنوان پسوند مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari در دسترس است. همچنین در دستگاه های تلفن همراه و اندروید موجود است.

24. ترلو

Trello

Trello ابزاری برای مدیریت پروژه است. این برنامه بصری برای سازماندهی و مدیریت پروژه های شما ارائه می دهد. یک صفحه Trello معمولی لیستی از لیست های نمایش داده شده به عنوان کارت است. اعضای تیم را به هر کارت اضافه کنید ، کارها را تعیین کنید و کارها را انجام دهید. Trello فعالیت زمان واقعی را در همان صفحه نمایش می دهد و شما می توانید تمام اتفاقات روی یک پروژه را انجام دهید.

25. LastPass

Lastpass

استفاده از رمزهای عبور ضعیف یا استفاده از رمز عبور مشابه برای سرویس های مختلف هیچ بهانه ای ندارد. اما مسئله این است که چگونه این کلمه عبور را به خاطر می آورید؟ LastPass یک مدیر رمز عبور است که تمام گذرواژه شما را در زیر یک طاق امن ذخیره می کند. پس از نصب LastPass ، می توانید از آن برای تولید خودکار رمزهای عبور قوی و ذخیره آنها فقط با یک کلیک استفاده کنید.

گزینه های جایگزین: 1Password ، Dashlane

26. جستجوی توییتر

Twitter Search

توییتر جعبه پچ پچ وب است. برای یافتن ایده های محتوا از جستجوی توییتر استفاده کنید. ببینید کاربران در مورد موضوعات مرتبط با وب سایت شما چه صحبت می کنند و سپس با آنها تماس بگیرید تا آنها را درگیر آنها کند.

27. کنسول جستجوی Google

Google Search Console

کنسول جستجوی Google که با نام Google Webmaster Tools نیز شناخته می شود به دارندگان وب سایت اجازه می دهد تا نحوه مشاهده موتور جستجو از وب سایت خود را بررسی کنند. شما می توانید بیشترین س usedال هایی را که سایت شما در آن نمایش داده می شود مشاهده کنید. این مجموعه ای جامع از ابزارها است که گزارشاتی را درباره عناوین تکراری ، خطاهای خزنده ، جستجوی جستجو ، محتوای نمایه شده و غیره نشان می دهد.

به نحوه افزودن سایت WordPress خود به Google Webmaster Tools

28. Google Keyword Planner

Google Keyword Planner

ابزار برنامه ریز کلمات کلیدی Google تخمینی از حجم جستجو برای کلمات کلیدی را به شما ارائه می دهد. با استفاده از این ابزار می توانید کلمات کلیدی ارزش نوشتن را شناسایی کنید. همچنین می توانید کلمات کلیدی طولانی دم با حجم جستجوی بالا پیدا کنید. با این کار می توانید پست های خود را به راحتی برای این کلمات کلیدی رتبه بندی کنید.

29. تجزیه و تحلیل عنوان EMV

Emotional Marketing Value analysis

ابزار تجزیه و تحلیل عنوان Emotional Market Value عناوین ، عنوان ها و عناوین پست های شما را برای تأثیر عاطفی بررسی می کند. مطالعات نشان داده است که کاربران عناوین با EMV بالاتر را بسیار جذاب تر می دانند. آزمایش عناوین خود برای EMV به شما یاد می دهد که عناوین قانع کننده تر و اقدامات بیشتری را بنویسید.

همچنین مراجعه کنید به: 700+ کلمه قدرتمند که باعث افزایش تبدیل شما می شود

30. با تغذیه

Feedly

Feedly یک خواننده خوراک خبر / RSS جدید است. به شما امکان می دهد از همه سایت های مورد علاقه خود در یک مکان محتوا را مشاهده و بخوانید. Feedly در وب ، به عنوان پسوند مرورگر ، و به عنوان برنامه در دستگاه های Android و iOS در دسترس است.

همچنین رجوع کنید به: 15 برنامه موبایل باید برای کاربران و وبلاگ نویسان وردپرس داشته باشد

31.

بافر

Buffer

BufferApp روش بهتری برای به اشتراک گذاشتن محتوای شما در شبکه های اجتماعی فراهم می کند. به شما امکان می دهد از یک داشبورد محتوای خود را در فیس بوک ، توییتر و Linkedin برنامه ریزی و به اشتراک بگذارید. می توانید توییت ها و به روزرسانی های وضعیت کل روز خود را با یک حرکت برنامه ریزی کنید.

به راهنمای ما در نحوه برنامه ریزی پست های وردپرس برای رسانه های اجتماعی با BufferApp .

32. BuzzSumo

BuzzSumo

BuzzSumo به شما کمک می کند محتوایی را که برای هر موضوع یا حتی رقبای شما بهترین عملکرد را دارد ، تجزیه و تحلیل کنید. برای ارتقا promote محتوای خود ، نظارت بر نام تجاری خود و موارد دیگر می توانید تأثیرگذاران کلیدی پیدا کنید.

این ابزار برای همه وبلاگ نویسان جدی ضروری است.

جایگزین: هیچ چیز قابل مقایسه نیست.

33. Google URL Builder

آیا می دانید می توانید پیوندهای خروجی را در وب سایت خود در Google Analytics ردیابی کنید؟ تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که چند رشته را در URL خود قرار دهید و سپس عملکرد این URL را در گزارشات Google Analytics مشاهده کنید.

به راهنمای ما در مورد نحوه پیگیری پیوندها در وردپرس با استفاده از Google Analytics .
34. SEMRush

SEMRush

SEMRush به شما کمک می کند داده های جستجوی رقابتی را پیدا کنید ، بنابراین می توانید برای کلمات کلیدی مناسب رتبه بالایی داشته باشید. شما می توانید در مورد استراتژی های رقبای خود در تبلیغات نمایشگاهی ، محصولات ارگانیک و غیررایگان و همچنین ایجاد پیوند اطلاعاتی کسب کنید. با ترکیب ابزارهای SEMRush ، مطمئناً می توانید میزان بازدید خود را چندین برابر کنید.

گزینه های جایگزین: RavenTools

35. HARO

Pingdom

InfiniteWP

شل

در حال حاضر این همه است.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/40-useful-tools-to-manage-and-grow-your-wordpress-blog/.

دیدگاهتان را بنویسید