30 روش “اثبات شده” برای درآمدزایی وبلاگ نویسی آنلاین با وردپرس

آیا به دنبال روش های برتر کسب درآمد آنلاین هستید که کلاهبرداری نیستند؟ وردپرس بزرگترین پلتفرم انتشاراتی روی کره زمین است و بیش از 30 درصد از کل وب سایت ها را قدرت می دهد.

با کسب کاری که دوست دارید می توانید از وردپرس و وبلاگ نویسی برای کسب درآمد آنلاین استفاده کنید. شما می توانید از خانه ، در زمان خود کار کنید ، و هیچ محدودیتی در میزان درآمد خود ندارید.

در این مقاله ، ما بهترین روش های “اثبات شده” برای کسب درآمد از طریق وبلاگ نویسی بصورت آنلاین را به اشتراک خواهیم گذاشت.

Ways to make money blogging with WordPress

اول ، یک هشدار : اینها طرح های “سریع ثروتمند شوید” نیستند. اگر به دنبال راهی برای سریع ثروتمند شدن با کسب درآمد آنلاین هستید ، پس در جای اشتباه قرار دارید.

فریب تصاویر اتومبیل های گران قیمت ، عمارت ها یا کار در ساحل را نخورید. هر یک از آنها کلاهبرداری است ، و شما وقت و هزینه خود را برای پرداخت هر دوره یا آموزشی که از آن بچه ها خریداری می کنید هدر خواهید داد.

برخلاف سایر مقالات “کسب درآمد آنلاین” ، این یک راهنمای جامع در مورد چگونگی کسب درآمد قانونی در خانه با استفاده از وبلاگ نویسی و وردپرس است.

بسیاری از این روش ها برای شروع به مقداری سرمایه گذاری زمان و یا هزینه نیاز دارند. تا زمانی که بخواهید تلاش خود را انجام دهید ، پاداش خود را خواهید گرفت.

قبل از شروع استفاده از هر یک از این روش ها ، باید وبلاگ وردپرس خود میزبان خود را داشته باشید. ما یک راهنمای گام به گام در نحوه راه اندازی وبلاگ وردپرس برای مبتدیان داریم.

پیگیری این روند بسیار آسان است چه شما 20 ساله باشید و چه 60 ساله. با این حال ، اگر به کمک نیاز دارید ، تیم متخصص ما می تواند به شما کمک کند وبلاگ خود را به صورت رایگان تنظیم کنید. → برای دریافت راه اندازی رایگان وبلاگ وردپرس اینجا را کلیک کنید! ←

هنگامی که وبلاگ خود را راه اندازی کردید ، آماده هستید که این راهنما را دنبال کنید.

از آنجا که این یک مقاله طولانی است ، ما برای هدایت آسان یک لیست از مطالب زیر را ایجاد کردیم.

فهرست مطالب h4>

از محتوای وبلاگ خود کسب درآمد کنید

ایجاد وب سایت عضویت پرداخت شده

ایجاد یک وب سایت دایرکتوری با وردپرس

فروش محصولات دیجیتال با وردپرس

فروش آنلاین خدمات با استفاده از وردپرس

فروش آنلاین محصولات فیزیکی با استفاده از وردپرس

پیشنهاد بستر به عنوان سرویس

یک طراح یا توسعه دهنده وردپرس شوید

کمک ها

از محتوای وبلاگ خود کسب درآمد کنید h4>

you can make money online with advertising

وقتی به چگونگی کسب درآمد از طریق وبلاگ نویسی فکر می کنید ، تبلیغات اغلب اولین چیزی است که به ذهن شما خطور می کند.

بله ، می توانید با تبلیغات در وردپرس درآمد کسب کنید ، اما روش های دیگری نیز وجود دارد که می توانید از محتوای وبلاگ خود درآمد کسب کنید. در اینجا چند روش موثر وجود دارد:

1. با بازاریابی وابسته

درآمد کسب کنید

Making money online using affiliate marketing

بازاریابی وابسته زمانی است که شما با استفاده از پیوندهای پیگیری ویژه ، کالایی یا خدماتی را به مخاطبان خود پیشنهاد می کنید و پس از کلیک بر روی پیوند شما ، برای هر بار خرید یک کمیسیون ارجاع دریافت می کنید.

یک مثال واقعی از بازاریابی شرکت های وابسته ، زمانی است که به دوست خود کمک می کنید تا در شعبه بانک خود حساب بانکی باز کند. معمولاً نوعی کارت هدیه یا پاداش به شما می دهند.

مشابه بسیاری از محصولات و خدمات آنلاین ، برنامه های وابسته ای دارند که می توانید به آنها بپیوندید. برنامه های وابسته ای برای هر صنعت در دسترس است (طاقچه).

اگر می خواهید با بازاریابی شرکت های وابسته شروع به کار کنید ، می توانید با فکر کردن در مورد محصولاتی که از قبل استفاده می کنید و خوانندگانتان نیز به آن علاقه مند هستند ، شروع کنید. سپس می توانید ببینید آیا آنها یک برنامه وابسته دارند که بتوانید در آن ثبت نام کنید.

می توانید لیست بزرگی از محصولات برای تبلیغ از طریق:

پیدا کنید

هنگامی که محصولات را برای تبلیغ انتخاب کردید ، می توانید از یک افزونه وردپرس مانند PrettyLinks برای مدیریت پیوندهای وابسته خود.

به شما امکان می دهد سریع پیوندها را در پست ها وارد کنید ، پیوندهای مارک دار ایجاد کنید ، کلمات کلیدی را به صورت خودکار در پیوندها جایگزین کنید و حتی عملکرد هر پیوند را در سایت خود ببینید.

بازاریابی وابسته ساده ترین راه برای کسب درآمد است زیرا شما می توانید محصولات متنوعی را تبلیغ کنید. تقریباً در همه فروشگاه های معروف مانند Walmart ، BestBuy ، Amazon و دیگران برنامه وابسته ای دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به راهنمای مبتدیان برای بازاریابی وابسته و همچنین این ابزارها و افزونه های بازاریابی شرکت های وابسته که به شما کمک می کند درآمد خود را افزایش دهید.

2. نمایش Google AdSense در وردپرس

Display Google AdSense Ads on your blog

Google Adsense است راهی آسان برای کسب درآمد از وبلاگ خود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک اسکریپت از Google به وب سایت خود اضافه کنید و نمایش تبلیغات را شروع کنید.

برای هر بار کلیک کاربر بر روی تبلیغ ، مبلغی دریافت خواهید کرد. به این موارد تبلیغات CPC گفته می شود.

CPC چیست؟ CPC مخفف “هزینه هر کلیک” است. با نمایش تبلیغات CPC با Google Adsense ، هر بار که بازدید کننده بر روی تبلیغ کلیک می کند ، هزینه مشخصی دریافت می کنید.

هزینه هر کلیک توسط تبلیغ کننده تعیین می شود. (این در تضاد با تبلیغات CPM است ، جایی که شما به جای کلیک برای بازدید از تبلیغات پرداخت می کنید. CPM به معنای “هزینه هر هزار نمایش” است ، جایی که M رقم رومی برای 1000 است.)

Google Adsense روش خوبی برای شروع کسب درآمد آنلاین هنگام شروع کار است.

می توانید راهنمای ما را در نحوه بهینه سازی درآمد AdSense خود برای نکات بیشتر.

به دنبال گزینه دیگری برای Google AdSense هستید؟ Media.net را امتحان کنید. آنها همچنین تبلیغات گسترده ای دارند و میزان پرداخت آنها نیز خوب است.

3. برای فروش مستقیم تبلیغات از یک افزونه تبلیغاتی WordPress

استفاده کنید

Sell ads directly

Google AdSense است راه اندازی آن آسان است ، اما میزان پولی که می توانید بدست آورید محدود است. درآمد هر کلیک تبلیغ متفاوت خواهد بود.

فروش مستقیم فضای تبلیغاتی بنر در وب سایت شما می تواند سودآورتر باشد. به جای اینکه به یک واسطه اعتماد کنید که مبلغی را بر می دارد ، شما به تنهایی درباره قیمت و شرایط مذاکره می کنید.

در بالا ما تفاوت تبلیغات CPC و CPM را ذکر کردیم ، جایی که به ازای هر کلیک یا هزار بازدید به شما پرداخت می شود. اگرچه شما می توانید از یکی از آن مدل ها برای فروش تبلیغات بنری استفاده کنید ، بیشتر وبلاگ نویسان به جای آن نرخ بالایی می گیرند. شارژ نرخ ثابت ساده تر از پیگیری مشاهده ها یا کلیک ها است.

با این وجود ، مدیریت مستقیم تبلیغات بیش از استفاده از Google AdSense کار بیشتری را مدیریت می کند. به جای اینکه فقط کمی کد به وب سایت خود اضافه کنید ، باید در مورد قیمت گذاری مذاکره کنید ، با یک توافق نامه و شرایط روبرو شوید و از نظر اداری مانند صورتحساب مراقبت کنید.

با این حال ، با استفاده از افزونه مدیریت تبلیغات وردپرس می تواند روند کار را آسان کند. ما توصیه می کنیم از AdSanity استفاده کنید ، به شما امکان می دهد مدیریت کنید Google AdSense و همچنین تبلیغات خود.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به راهنمای ما در نحوه فروش تبلیغات در وبلاگ وردپرس خود .

4. فروش مطالب تبلیغاتی بلاگ

برخی از وبلاگ نویسان علاقه ای به نمایش تبلیغات به مخاطبان خود ندارند و تعجب می کنند که چگونه می توان از یک وبلاگ بدون تبلیغات کسب درآمد کرد.

با شبکه های تبلیغاتی ، کنترل محتوای نمایش داده شده در سایت خود را از دست می دهید. برخی از خوانندگان از تبلیغات آزرده خاطر و آزرده خاطر می شوند و افراد بیشتری از مسدودکننده های تبلیغاتی استفاده می کنند که بر درآمد شما تأثیر می گذارد.

یک روش جایگزین برای کسب درآمد از وبلاگ ، حمایت مالی است.

حمایت مالی دقیقاً مانند آنچه در ورزش ، نمایش های تلویزیونی یا سایر صنایع انجام می شود ، م worksثر است. اساساً ، یک شرکت به شما پرداخت می کند تا محصول خود را نشان دهید ، در مورد آن صحبت کنید و آن را برای خوانندگان خود تبلیغ کنید.

برای شروع ، ایده خوبی است که یک کیت رسانه ای یک صفحه ای تهیه کنید که جزئیات مربوط به آمار ترافیک ، دنبال کردن شبکه های اجتماعی ، اطلاعات جمعیتی مخاطبان و هر داده دیگری باشد که باعث جذابیت سایت شما برای تبلیغ کنندگان شود. سپس ، می توانید برای مذاکره در مورد یک قرارداد حمایت مالی به شرکت ها مراجعه کنید.

هنگام انتشار پست های حمایت شده ، اطلاع از قوانین مربوط به افشای منطقه شما بسیار مهم است.

به عنوان مثال ، در ایالات متحده ، یک وبلاگ نویس که یک پست تبلیغاتی را منتشر می کند باید از راهنماهای تأیید FTC پیروی کند. این شامل افشای هر زمان حمایت از یک پست است. می توانید این کار را با با اضافه کردن یک پیشوند ارسال حمایت شده به عنوان پست خود در وردپرس .

5. برای نوشتن نظرات حقوق دریافت کنید

Writing paid reviews

مشابه پست های پشتیبانی شده ، همچنین می توانید با نوشتن نظرات پولی در سایت خود درآمد کسب کنید.

این روش کسب درآمد کمی متفاوت از بررسی است همانطور که در بالا ذکر شد ، سایتی با پیوندهای وابسته

درعوض ، می توانید محصولات مربوط به طاقچه خود را به صورت رایگان امتحان کنید و حتی بابت نوشتن یک نقد نیز حقوق دریافت می کنید.

روند انجام این کار می تواند مشابه دریافت پست های پشتیبانی شده باشد. شما می خواهید محصولاتی را که مربوط به مکان شماست و مخاطبان شما به آن علاقه مند هستند بررسی کنید.

شما می توانید از طریق شرکت خود به س approachال بپردازید تا درباره بررسی های پولی بپرسید. همچنین وب سایت هایی مانند PayPerPost وجود دارند که می توانند به شما در ارتباط با مشاغل مورد علاقه کمک کنند.

6. با مراجعه به وب سایت ها

درآمد آنلاین کسب کنید

Flippa

اگر می دانید چگونه ایجاد وب سایت وردپرس ، پس شما” دوباره از بیشتر مردم جلوتر است بعضی اوقات کارآفرینان دوست دارند وب سایت های از قبل تاسیس شده ای را خریداری کنند که می توانند برای مشاغل شخصی خود استفاده کنند.

اگر می توانید یک وبلاگ وردپرس بسازید و شروع به بازدید از آن کنید ، می توانید آن را بفروشید و برای تلاش خود درآمد کسب کنید.

این نیاز به دانستن نوع وب سایت های مورد تقاضا و نحوه قیمت گذاری و فروش آنها دارد. وب سایت هایی مانند Flippa وجود دارند که به عنوان سایت های حراج و کارگزاران فروش وب سایت ها عمل می کنند.

7. برنامه های سخنرانی عمومی را به عنوان یک تأثیرگذار

دریافت کنید

Become a public speaker

اگر همراه با وبلاگ خود در حال تبلیغ برند خود هستید ، با گذشت زمان به دنبال استقرار مناسب شما به عنوان یک تأثیرگذار در فضای خود موفق خواهید شد.

برای بدست آوردن برخی مشاغل سخنرانی عمومی می توانید از این تشخیص استفاده کنید. بسیاری از وبلاگ نویسان با سخنرانی در کنفرانس ها درآمد زیادی کسب می کنند.

سخنرانی در رویدادهایی که پرداخت می شوید یا نیستید به شما کمک می کند وبلاگ و نام تجاری شخصی خود را تبلیغ کنید. اگر در شبکه سازی و سخنرانی عمومی مهارت دارید ، می توانید فرصت های جدید زیادی را در راه پیدا کنید.

در اینجا چند نکته کلی وجود دارد که اگر می خواهید به عنوان یک سخنران عمومی پول پرداخت کنید ، باید آنها را بخاطر بسپارید.

  • در زمینه خود متخصص باشید. اگر در حال حاضر دانش و مهارت کافی ندارید ، بلافاصله شروع به یادگیری کنید.
  • ثابت باشید – شما باید از طریق وبلاگ نویسی و فعالیت های رسانه های اجتماعی خود به طور مداوم تخصص خود را در مورد موضوع ارتقا دهید.
  • به مردم اطلاع دهید که شما در دسترس هستید. می توانید در شبکه های اجتماعی اعلام کنید یا به طور خصوصی با برگزارکنندگان رویداد تماس بگیرید.
  • شما ممکن است بلافاصله برنامه های سخنرانی عمومی پرداختی پیدا نکنید. بسیاری از سخنرانان موفق صحبت های عمومی خود را از برنامه های اجتماع و اجتماعات کوچکتر ، گاه به گاه و رایگان انجام می دهند.

یک وب سایت عضویت پرداخت شده ایجاد کنید h4>

make money online with paid membership sites

اگر علاقه ای به فروش تبلیغات یا ارسال های تبلیغاتی ندارید ، روش های زیادی وجود دارد که می توانید از طریق وبلاگ خود به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. یک روش محبوب با پرداخت هزینه مخاطبان برای دسترسی به مطالب یا مناطق خاصی از سایت شما است. در اینجا چند روش برای انجام این کار آورده شده است.

8. فقط برای اعضای محدود محتوا ایجاد کنید

وفادارترین خوانندگان شما طرفداران زیادی دارند و ممکن است مایل باشند برای مطالعه بیشتر کارهای شما هزینه کنند. برای به اشتراک گذاشتن پست های عمیق وبلاگ ، بارگیری ها ، فیلم ها ، محتوای صوتی و موارد دیگر ، می توانید یک منطقه فقط برای اعضا ایجاد کنید.

سایت های عضویت می توانند زمان زیادی را صرف کنند زیرا شما باید به طور مداوم محتوای برتر را برای اعضای پرداخت کننده خود ایجاد کنید. اما می توانند بسیار سودآور باشند زیرا درآمد مکرر (اشتراک) دارند.

با استفاده از افزونه عضویت در وردپرس به راحتی می توانید یک سایت عضویت ایجاد کنید. . توصیه می کنیم از MemberPress استفاده کنید ، این مبتدی ترین است پلاگین عضویت دوستانه و قوی برای وردپرس.

ما یک راهنمای کامل در مورد ساخت وب سایت عضویت در وردپرس با دستورالعمل های گام به گام برای کمک به شما در شروع کار.

9. یک تالار گفتمان خصوصی ایجاد کنید

گزینه دیگر برای ایجاد سایت عضویت پولی ، ایجاد تالارهای گفتمان خصوصی است که کاربران برای دسترسی به آنها باید هزینه پرداخت کنند. تالارهای گفتمان راهی عالی برای مخاطبان شما برای دریافت مشاوره یک به یک از شما هستند. سایر اعضای انجمن نیز می توانند با یکدیگر تعامل داشته و به یکدیگر کمک کنند.

اگرچه تعدیل یک انجمن می تواند کار زیادی باشد ، یک انجمن پولی راهی عالی برای کسب درآمد مکرر از سایت وردپرس شماست.

برای شروع ، باید یک فروم در سایت خود راه اندازی کنید. در اینجا 5 افزونه برتر انجمن برای وردپرس توصیه شده است. p >

10. یک انجمن پرسش و پاسخ ایجاد کنید

Question and answers website

جوامع پرسش و پاسخ مانند Stack Exchange و Quora بسیار زیاد است. آنها به شما کمک می کنند یک جامعه آنلاین ایجاد کنید که دارای انگیزه ، انگیزه و بسیار درگیر فعالیت باشد.

دقیقاً مانند تالارهای گفتگو ، شما باید کمی وقت خود را صرف ساختن یک جامعه قابل توجه کنید. بعد از آن ، می توانید درآمد کسب کنید محتوای تولید شده توسط کاربر در وب سایت خود با استفاده از تبلیغات ، تبلیغات وابسته و سایر روش ها.

وب سایت های محبوب پرسش و پاسخ قادر به دریافت مستقیم و تبلیغات تبلیغاتی در تبلیغات در صنعت خود هستند. این به آنها کمک می کند تا با نرخ بسیار بالاتر و هدیه های اضافی مذاکره کنند.

به راهنمای ما در مورد چگونگی با استفاده از وردپرس وب سایت پرسش و پاسخ را راه اندازی کنید .

با وردپرس یک وب سایت دایرکتوری ایجاد کنید h4>

create a paid directory website to make money online

یکی دیگر از گزینه های کسب درآمد آنلاین با وردپرس ایجاد یک فهرست یا وب سایت لیست است. سپس می توانید از بازدیدکنندگان برای تبلیغ لیست های خود در سایت خود هزینه بگیرید.

در اینجا چند ایده دایرکتوری مختلف برای شروع وجود دارد.

11. فهرست کسب و کار پرداخت شده

ایجاد کنید

دایرکتوری های وب ممکن است شما را به فکر روزهای اولیه وب بیندازند ، قبل از اینکه رباتها به طور خودکار همه چیز را نمایه کنند ، اما کاملاً منسوخ نشده اند.

دایرکتوری های وب عمومی دیگر لازم نیستند ، اما دایرکتوری های محلی یا niche می توانند بسیار مفید باشند.

دایرکتوری ها ممکن است نظرات مربوط به مشاغل محلی را جمع آوری کنند ، بهترین پادکست ها را در مورد یک موضوع مشخص به اشتراک بگذارند یا بهترین محصولات را در یک مکان خاص لیست کنند.

به راحتی می توانید ایجاد یک دایرکتوری وب در وردپرس a > دنبال کردن آموزش ما. همچنین افزونه های دایرکتوری برای وردپرس بسیاری وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید ، بسیاری از آنها به شما این امکان را می دهد که پرداخت های ارسالی را بپذیرید.

12. یک تابلوی شغلی وردپرس با ارسال مطالب پولی

ایجاد کنید

گزینه دیگر ایجاد یک تابلوی شغلی پولی است. شرکت هایی که می خواهند یک موقعیت باز را برای مخاطبان خود تبلیغ کنند ، می توانند برای ارسال لیست به شما پول بدهند.

اگر محدود به یک مکان خاص شوید ، ایجاد یک تابلوی شغلی موفق آسان تر است. به این ترتیب می توانید با کمترین رقابت به یک سایت پرطرفدار برای هر کسی که در آن صنعت دنبال کار می شود تبدیل شوید.

این برای وبلاگهای تاسیس شده بسیار خوب کار می کند. به عنوان مثال ، ProBlogger اکنون به دلیل تابلوی شغل خود برای وبلاگ نویسان حرفه ای مشهور است.

با وردپرس ، ایجاد یک تابلوی شغلی پرداخت شده آسان است. به آموزش ما در نحوه ایجاد مراجعه کنید. یک صفحه شغلی در وردپرس با WP Job Manager برای یک گام به گام. برای شارژ می توانید از افزونه WooCommerce Paid Listings استفاده کنید برای ارسال پست شغلی.

use WB Paid Listings to charge for submissions

13. تقویم رویداد وردپرس را با ارسال مطالب پولی

ایجاد کنید

به جای یک تابلوی شغلی ، می توانید یک تقویم رویداد ایجاد کنید که در آن از افراد برای تبلیغ رویدادهای خود هزینه می گیرید. اگر مخاطب مستقر داشته باشید ، این نیز به خوبی کار می کند ، زیرا مشاغل حاضر می شوند برای رسیدن به مخاطبان شما هزینه کنند.

تقویم رویداد پولی روش خوبی برای کسب درآمد برای وب سایت های محلی یا خاص صنعت است. شما ممکن است تبلیغات مربوط به رویدادهای شهر محلی خود ، کنفرانس ها در یک صنعت خاص یا حتی وبینارها یا رویدادهای پخش زنده را انتخاب کنید.

برای تنظیم این مورد در سایت خود ، به راهنمای ما در بهترین است افزونه های تقویم رویداد وردپرس .

فروش محصولات دیجیتال با وردپرس h4>

selling digital products to make money with wordpress

اگر به دنبال روش کم هزینه تری برای درآمدزایی در وبلاگ نویسی آنلاین با وردپرس هستید ، ممکن است فروش محصولات دیجیتالی خود انتخاب خوبی باشد. در حالی که مجبورید برای ایجاد محصول از قبل وقت بگذارید ، اما پس از ایجاد محصول کار شما بسیار کم است.

در اینجا چند محصول دیجیتال وجود دارد که می توانید در وب سایت خود ایجاد کنید و بفروشید.

14. فروش کتابهای الکترونیکی در وردپرس

کتابهای الکترونیکی یک انتخاب آشکار برای ایجاد محصولات دیجیتالی است. نوشتن و تولید آنها نسبتاً ساده است. اگر مدتی وبلاگ نویسی کرده اید ، می توانید برخی از پست های وبلاگ قدیمی خود را جمع آوری کرده و آنها را به فصل های کتاب تبدیل کنید.

پس از نوشتن کتاب خود ، می توانید با استفاده از ابزاری مانند Canva a) جلدی را طراحی کنید. > و PDF کتاب الکترونیکی خود را ایجاد کنید.

فروش محصولات دیجیتال در وردپرس با یک پلاگین آسان است. برای شروع ، می توانید راهنمای ما را در بهترین افزونه های تجارت الکترونیک وردپرس مقایسه کنید .

برای بارگیری دیجیتال ، بارگیری آسان دیجیتال را توصیه می کنیم. استفاده از آن نسبتاً آسان است و شامل تمام ویژگی هایی است که برای ایجاد فروشگاه آنلاین خود نیاز دارید.

sell digital products with easy digital downloads

15. فروش دوره های آنلاین

فروش یک دوره آنلاین روش عالی دیگری برای کسب درآمد اینترنتی است.

دوره ها معمولاً با قیمت بسیار بالاتری نسبت به کتاب های الکترونیکی به فروش می رسند. برای تخصص خود می توانید حق بیمه دریافت کنید.

شما باید دروس خود را برای دوره خود ایجاد کنید ، به علاوه هر ماده پشتیبانی دیگری را که می خواهید شامل شود مانند بارگیری ها ، اسلایدها ، لیست چک ها ، الگوها و غیره

همچنین باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید پشتیبانی شخصی خود را برای دوره خود ارائه دهید. برخی از سایت ها از هر دوره دو ردیف ارائه می دهند: یک نسخه اصلی بدون پشتیبانی ، و یک نسخه برتر با پشتیبانی ایمیل.

پس از آماده شدن دوره خود ، می توانید از یک افزونه سیستم مدیریت یادگیری (LMS) استفاده کنید برای ارائه دوره به مخاطبان خود.

توصیه می کنیم از LearnDash با MemberPress

.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در نحوه فروش دوره های آنلاین با استفاده از LearnDash .

16. میزبان وبینار پرداختی

باشید

وبینارها یک روش عالی برای ایجاد مخاطب ، به اشتراک گذاشتن تجربه و رشد تجارت شما هستند. اما آیا می دانید آنها همچنین راهی هوشمند برای کسب درآمد آنلاین هستند؟

وبینارها مشابه دوره های آنلاین هستند ، اما یک وبینار زنده است و اغلب شامل بخش پرسش و پاسخ است.

وردپرس میزبانی یک وبینار پولی را آسان می کند. چه از سایت خود برای میزبانی واقعی وبینار استفاده کنید ، چه فقط برای تبلیغ وبینار خود و ثبت نام شرکت کنندگان ، برای موفقیت در وبینار شما بسیار مهم است.

برای جزئیات بیشتر در مورد چگونگی میزبانی یک وبینار پولی ، به لیست 9 بهترین نرم افزار وبینار برای کاربران وردپرس .

فروش آنلاین خدمات با استفاده از وردپرس h4>

you can work from home selling services online

اگر به دنبال روش های آسان برای کسب درآمد آنلاین هستید ، فروش خدمات سریع ترین راه برای شروع کار است. هیچ سرمایه گذاری اولیه برای ایجاد یک محصول یا سرمایه گذاری در موجودی کالا وجود ندارد.

در عوض ، فقط می توانید یک صفحه “استخدام من” در وب سایت خود ایجاد کرده و به دنبال اولین مشتری خود باشید.

در اینجا چند ایده برای شروع وجود دارد.

17. خدمات مستقل

را ارائه دهید

به عنوان یک وبلاگ نویس ، در حال حاضر در زمینه تخصص خود متخصص هستید. می توانید با ارائه مهارت ها و تخصص خود به عنوان یک متخصص آزاد ، درآمد خود را شروع کنید.

فریلنسینگ روشی پرطرفدار برای کسب درآمد آنلاین است زیرا لزوماً به سرمایه گذاری اولیه یا زمانی نیاز ندارد. شما فقط می توانید خدمات خود را به مخاطبان فعلی خود ارائه دهید.

پس از شروع کار آزاد ، به روشی برای فاکتور و جمع آوری پرداخت از مشتریان خود نیاز خواهید داشت. ما توصیه می کنیم از FreshBooks استفاده کنید ، اما موارد دیگری نیز وجود دارد سایر فاکتورهای فاکتور برای وردپرس .

اگر شما علاقه مند به کار آزاد برای کسب درآمد جدی آنلاین هستید ، لیست ما را از ابزارهای برتر برای فریلنسرها ، طراحان و توسعه دهندگان وردپرس برای کمک به شروع کار.

18. مشاغل مشاوره خود را شروع کنید

مشاوره روش دیگری برای کسب درآمد آنلاین از وبلاگ و به اشتراک گذاشتن تخصص خود است.

یک مشاور به جای ارائه خدمات شما ، مشاوره و استراتژی را ارائه می دهد تا مشتریان آنها بتوانند موثرتر عمل کنند.

همانند فریلنسینگ ، هیچ سرمایه گذاری برای شروع وجود ندارد. می توانید در وبلاگ موجود خود خدمات مشاوره ای را شروع کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید این است که یک صفحه با فرم ایجاد کنید تا کاربران بتوانند اطلاعات بیشتری را درخواست کنند.

برای ایجاد یک فرم حرفه ای و مناسب برای موبایل ، ما WPForms . این آموزش را می توانید در نحوه ایجاد درخواست فرم نقل قول در وردپرس برای شروع کار.

19. مربی شوید

اگر “مشاور” عنوان مناسبی برای شما احساس نمی کند ، می توانید به جای آن مربی شوید.

یک مربی زندگی مشاوره ، راهنمایی و پاسخگویی برای تعیین اهداف و بهبود زندگی خود ارائه می دهد. مربیان انواع دیگری نیز وجود دارند ، مانند مربیان وبلاگ ، مربیان نویسندگی و موارد دیگر.

حوزه تخصص شما هرچه باشد ، می توانید با جلسات مربیگری ، یک به یک به مخاطبان خود کمک کنید.

برای صرفه جویی در وقت و راحت کردن کارها برای مشتریان خود ، می توانید فرم رزرو خود را تنظیم کنید تا خوانندگان بتوانند جلسات مربیگری را از طریق وبلاگ وردپرس شما برنامه ریزی کنند.

به لیست 5 بهترین افزونه قرار ملاقات و رزرو وردپرس مراجعه کنید برای شروع.

فروش آنلاین محصولات فیزیکی با استفاده از وردپرس h4>

اگرچه فروش محصولات یا خدمات دیجیتال می تواند راهی آسان برای شروع کسب درآمد آنلاین باشد ، اما چیزی مانند فروش محصولات واقعی و فیزیکی وجود ندارد. در اینجا چند روش برای شروع فروش محصولات با وردپرس آورده شده است.

20. با ووکامرس

یک تجارت الکترونیکی راه اندازی کنید

آیا ایده ای برای محصول خود دارید؟ چرا فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی نمی کنید؟

وردپرس با استفاده از افزونه WooCommerce رایگان .

راه اندازی یک فروشگاه آنلاین می تواند کار زیادی باشد ، زیرا شما باید محصولات را ایجاد یا خریداری کنید و سپس آنها را خودتان ارسال کنید.

اما فروش محصولات فیزیکی می تواند یک تجربه ارزشمند باشد و گاهی اوقات یک محصول فیزیکی دقیقاً همان چیزی است که مخاطب شما می خواهد.

برای شروع ، به آموزش ما در مورد نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین مراجعه کنید با ووکامرس .

همچنین می توانید از Shopify یا BigCommerce

به عنوان گزینه WooCommerce.

21. با وردپرس فروشگاه تی شرت آنلاین ایجاد کنید

ایجاد فروشگاه تی شرت خود با وردپرس آسان است. تقریباً همه تی شرت می پوشند ، بنابراین راه اندازی فروشگاه تی شرت راهی عالی برای کسب درآمد از هر نوع وبلاگ است. طراحی تی شرت به شما امکان می دهد خلاق باشید و چیزی منحصر به فرد برای مخاطبان خود ارائه دهید.

آسان است زیرا خدماتی در آنجا وجود دارد که به شما امکان می دهد طرح های خود را بارگذاری کنید و آنها آن را برای شما چاپ یا ارسال می کنند. شما سهم سود می گیرید.

با استفاده از می توانید به راحتی فروشگاه تی شرت خود را در سایت وردپرسی خود ایجاد کنید. WP-Spreadplugin توسط Spreadshirt.

open your own online tshirt store to make money

اگر راه حل سریع تری می خواهید ، می توانید از فروشگاه Shopify استفاده کنید که با ده ها شرکت چاپ تی شرت متصل می شود.

22. فروشگاه WooCommerce Dropshipping Store

ایجاد کنید

Dropshipping روش دیگری است که می توانید فروشگاه اینترنتی را در وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید بدون اینکه خودتان موجودی کالا را حمل کنید یا موارد را حمل کنید.

با dropshipping ، فروشگاه ایجاد می کنید ، وب سایت را مدیریت می کنید و خدمات مشتری را در اختیار شما قرار می دهید. اما یک سرویس dropshipping سفارشات شما را می گیرد و برای مشتریان ارسال می کند. آنها شخص ثالثی نامرئی هستند که مشتریان شما حتی از آن اطلاع ندارند.

برای ایجاد فروشگاه dropshipping می توانید از افزونه WooCommerce استفاده کنید. همچنین یک افزونه WooCommerce Dropshipping وجود دارد که به شما امکان می دهد فرآیند را خودکار کنید .

23. فروشگاه وابسته وردپرس آمازون

ایجاد کنید

یک نقطه ضعف در dropshipping این است که شما باید یک منبع خوب پیدا کنید ، که می تواند یک چالش باشد و گاهی اوقات باید سفارش بالایی را در جلو قرار دهید. این می تواند کار را بدون سرمایه گذاری زیاد دشوار کند.

اگر می خواهید راه ساده تری برای راه اندازی سایت تجارت الکترونیکی بدون نیاز به حمل و نقل کالا توسط خودتان داشته باشید ، ممکن است بخواهید یک فروشگاه وابسته آمازون را امتحان کنید.

مانند بسیاری از موارد موجود در این لیست ، اگر در یک مکان تخصصی تخصص داشته باشید ، این بهترین نتیجه را خواهد داشت. اگر همه چیز را ارائه دهید ، رقابت با یک فروشگاه بزرگ مانند آمازون غیرممکن است. اما در یک طاقچه کوچک ، می توانید خود را متمایز کنید و واقعاً برجسته شوید.

برای دستورالعمل های کامل ، به آموزش ما در مورد نحوه ایجاد فروشگاه وابسته آمازون با استفاده از وردپرس .

ارائه بستر به عنوان یک سرویس h4>

وردپرس با چند افزونه فوق العاده قدرتمند همراه است که در واقع سیستم عامل های کاملاً کاملی در نوع خود هستند.

می توانید چنین بستری را به وبلاگ یا فروشگاه تجارت الکترونیک خود اضافه کرده و آن را به عنوان یک سرویس پولی ارائه دهید. از هر فروش برشی دریافت می کنید که به شما امکان می دهد درآمد منفعلانه ای از فعالیت کاربر در وب سایت خود کسب کنید.

24. ایجاد وب سایت آنلاین بازار

بازار آنلاین مانند فروشگاه تجارت الکترونیکی است که در آن کاربران نمی توانند فقط محصولات خود را خریداری کنند بلکه محصولات خود را نیز بفروشند. به طور معمول ، WooCommerce فرض می کند که شما یک وب سایت فروشنده واحد را اداره می کنید.

شما به افزونه ای مانند فروشندگان WC نیاز دارید برای تبدیل WooCommerce به یک سیستم عامل چند فروشنده. پس از آن ، فروشندگان می توانند در سایت شما ثبت نام کرده و فروش خود را آغاز کنند.

شما می توانید با پرداخت هزینه کمیسیون برای هر فروش درآمد کسب کنید ، یا می توانید به فروشندگان اجازه دهید بسته های عضویت برای لیست های خود را خریداری کنند.

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد چگونگی عنوان با استفاده از وردپرس یک بازار آنلاین ایجاد کنید .

25. یک وب سایت حراج

ایجاد کنید

یک وب سایت حراجی به کاربران این امکان را می دهد که برای خرید محصولات ، پیشنهادات خود را ارائه دهند. این اجازه می دهد تا فروشندگان سود خود را به حداکثر برسانند و مشتریان می توانند معاملات منحصر به فرد را پیدا کنند.

Ebay احتمالاً بهترین مثال در بازار حراج های آنلاین است.

شما می توانید حراج ها را در وب سایت وردپرس خود اجرا کنید و حتی به فروشندگان شخص ثالث اجازه دهید محصولات خود را نیز لیست کنند. شما می توانید با شارژ لیست یا کسر در هر فروش درآمد کسب کنید.

برای ساخت یک بازار حراج با وردپرس ، به افزودنیهای زیر نیاز دارید.

  • WooCommerce (برای ویژگی های پرداخت سبد خرید و پرداخت).
  • افزودنی مزایده
  • افزونه چند فروشنده

برای دستورالعمل های گام به گام ، به راهنمای ما در مورد نحوه ساخت وب سایت eBay مانند حراج ها با استفاده از وردپرس.

26. یک وب سایت Job Jobplace ایجاد کنید

برخلاف یک وب سایت منظم لیست کار ، یک بازار کار به شما امکان می دهد از هر لیست شغلی درآمد کسب کنید. Fiverr و UpWork احتمالاً بهترین نمونه از وب سایت های بازار کار آنلاین هستند.

شما می توانید بازار کار خود را به عنوان یک بستر شغلی خرد برای افرادی که در همان وبلاگ شما کار می کنند تبلیغ کنید. برای اینکه پلتفرم خود را بیشتر رقابتی کنید می توانید طاقچه ای بسیار خاص را انتخاب کنید.

این به شما کمک می کند به راحتی مشتری ها و متخصصانی را پیدا کنید که به دلیل رقابت بی ربط بسیار زیاد قادر به استفاده از سیستم عامل های بزرگ نیستند.

شما می توانید برای لیست های شغلی یا زمان اتمام کار هزینه کمی دریافت کنید. اتمام موفقیت آمیزتر مشاغل در آینده مشتری و فریلنسر بیشتری برای شما به ارمغان می آورد.

برای جزئیات ، به آموزش گام به گام ما در مورد چگونگی ایجاد Fiverr مانند وب سایت Micro-Job با استفاده از وردپرس .

یک طراح یا توسعه دهنده وردپرس شوید h4>

become a wordpress designer or developer

اگر از نظر تکنیکی تمایل بیشتری دارید ، می توانید برای کسب درآمد آنلاین به یک توسعه دهنده یا طراح وردپرس تبدیل شوید. این مهارت های فنی بیشتری را می طلبد ، اما شروع کار خیلی سخت نیست.

27. افزونه های وردپرس

را توسعه دهید

افزونه ها وردپرس را بسیار انعطاف پذیر و قدرتمند می کنند. افزونه ها مانند برنامه ها کار می کنند و به شما امکان می دهند هر ویژگی وب سایت وردپرس خود را گسترش داده و اصلاح کنید.

افزونه ها در انواع مختلف وجود دارد ، از اصلاح کد بسیار ساده تا برنامه های نرم افزاری پیچیده. اگر درک اساسی در مورد نحوه کارکرد وردپرس و دانش ساده PHP داشته باشید ، می توانید افزونه وردپرس خود را.

به عنوان یک توسعه دهنده پلاگین ، روش های زیادی برای توزیع پلاگین های خود وجود دارد. هر کسی می تواند به مدت طولانی یک افزونه رایگان به پوشه افزونه WordPress.org ارسال کند همانطور که آنها از دستورالعمل های افزونه WordPress a پیروی می کنند > این یک روش عالی برای کسب تجربه و ایجاد شهرت برای خود به عنوان یک توسعه دهنده افزونه وردپرس است.

هنگامی که آماده شروع فروش پلاگین های برتر هستید ، می توانید آنها را در سایتی مانند بازار MOJO یا در سایت وردپرس خودتان.

اگر از وبلاگ موجود WordPress خود برای فروش افزونه استفاده می کنید ، باید مطمئن شوید که افزونه ای که ایجاد کرده اید به طور مستقیم نیاز مخاطبان شما را برآورده می کند. می توانید از آنها نظرسنجی کنید تا ببینید چه مشکلی را باید در سایت وردپرسی خود حل کنند و سپس افزونه ای ایجاد کنید که این مشکل را حل کند.

سپس می توانید با استفاده از Easy Digital افزونه را در سایت خود بفروشید. بارگیری ها .

28. فروش تم های وردپرس

اگر از طراحی و توسعه وب لذت می برید ، می توانید مضامین وردپرس خود را برای فروش ایجاد کنید.

این به مهارت طراحی و مهارت نیاز دارد. شما باید بدانید که چگونه طرحی زیبا به وجود آورید و همچنین چگونه آن را برای وردپرس کدگذاری کنید.

با استفاده از چارچوب قالب وردپرس مانند Genesis می تواند به شما کمک کند امتیاز. سپس باید یک تم کودک زیبا و زیبا طراحی و کد کنید.

29. فروش گرافیک در سایت وردپرس خود

اگر بیشتر از کد نویسی به طراحی علاقه دارید ، گزینه دیگر طراحی و فروش گرافیک در سایت وردپرس خود است.

شما می توانید با استفاده از یک افزونه تجارت الکترونیکی گرافیکی مانند تصاویر سهام یا آرم ایجاد کرده و در سایت خود بفروشید. همچنین می توانید برای فروش گرافیک خود به بازارهای آنلاین بپیوندید.

30. قبول کمک های مالی h4>

one way to make money online is by asking for donations

آخرین و نه کمترین ، یکی از راه های کسب درآمد از وبلاگ وردپرس خود درخواست ساده آن است.

به چند روش مختلف می توانید پذیرش کمک های مالی را شروع کنید. می توانید دکمه اهدای Paypal را اضافه کنید یا یک دکمه اهدای نوار به وب سایت خود. یا برای ظاهری حرفه ای تر و ویژگی های پیشرفته مانند ادغام بازاریابی ایمیل ، می توانید از WPForms برای هدف فرم کمک مالی را در سایت وردپرس خود ایجاد کنید .

آخرین کمک های مالی در لیست به دلیل اثربخشی محدود آنها آخرین است ، زیرا شما باید به سخاوت خوانندگان خود اعتماد کنید. معمولاً سودآوری بیشتری دارد که به آنها چیزی پیشنهاد دهید.

س FAالات متداول درباره کسب درآمد از طریق وبلاگ نویسی با وردپرس؟ h4>

در WPBeginner ، ما به هزاران مبتدی کمک کرده ایم که سفر وبلاگ نویسی خود را شروع کنند. ما تقریباً هر سوالی که فکرش را بکنید ، شنیده ایم. در اینجا بهترین س topالاتی است که مبتدیان از ما در مورد کسب درآمد آنلاین از طریق وبلاگ نویسی می پرسند.

1 کدام یک از این روش های اثبات شده برای من مناسب است؟

به موضوعی که علاقه دارید و اینکه کدام روش با عناوین وبلاگ شما بهترین کار را دارد بستگی دارد.

به عنوان مثال ، اگر وبلاگ مربوط به عکاسی را اداره می کنید ، ممکن است بازاریابی وابسته ، تبلیغات و عضویت های پولی برای وبلاگ شما خوب باشد.

تمرکز خود را بر ارائه محتوای مفید و با کیفیت بگذارید که کاربران مفید بدانند و پول آن را دنبال کنید. یا به قول معروف ، آنچه را دوست دارید انجام دهید و پول به دنبال آن خواهد آمد.

2. چقدر می توانم از طریق وبلاگ نویسی درآمد کسب کنم؟

این واقعاً به میزان تلاش شما و زمانی که می خواهید سرمایه گذاری کنید بستگی دارد. صادقانه بگویم ، بسیاری از وبلاگ نویسان مبتدی علاقه خود را از دست داده و سریع تسلیم می شوند.

شما براساس میزان ترافیک خود ، روش های کسب درآمد و کارهایی که انجام می دهید درآمد کسب خواهید کرد. بسیاری از وبلاگ نویسان موفق شش و حتی هفت رقم درآمد کسب می کنند.

3. چه مدت طول می کشد تا من شروع به کسب درآمد جدی از وبلاگ نویسی کنم؟

کسب درآمد آنلاین کلاهبرداری “سریع ثروتمند شدن” نیست. هرکسی خلاف این را به شما بگوید احتمالاً سعی در کلاهبرداری از شما دارد. اگر می خواهید با راه اندازی یک وبلاگ درآمد کسب کنید ، باید سخت کار کنید و وقت زیادی را برای آن سرمایه گذاری کنید.

هیچ راهی آسان وجود ندارد که به شما بگوید چه زود شروع به کسب درآمد می کنید. برخی از وبلاگ نویسان بلافاصله پس از شروع وبلاگ خود شروع به تولید مقادیر اندک می کنند. برخی دیگر تلاش می کنند تا وبلاگ های خود را از بین ببرند.

با این حال ، کسانی که به طور مداوم کار می کنند و از یک استراتژی برنامه ریزی شده پیروی می کنند ، کسانی هستند که به احتمال خیلی زود نتایج دلگرم کننده را می بینند.

4. چگونه شروع کنم؟

شروع با وبلاگ وردپرس خود آسان است. با این حال ، مطمئن شوید که از سیستم عامل مناسبی استفاده می کنید.

اساساً دو نوع وردپرس وجود دارد. WordPress.com که یک راه حل میزبان است و WordPress.org ، همچنین به عنوان وردپرس خود میزبان شناخته می شود.

ما توصیه می کنیم از WordPress.org استفاده کنید زیرا به شما امکان می دهد بدون هیچ محدودیتی درآمدزایی کنید. برای جزئیات بیشتر ، به مقایسه ما با WordPress.com vs WordPress.org .

برای شروع وبلاگ نویسی با WordPress.org به یک نام دامنه و یک حساب میزبانی وب نیاز دارید. به طور معمول ، یک دامنه در هر سال 14.99 دلار هزینه دارد و میزبانی وب در ماه 7.99 دلار است که معمولاً برای یک سال کامل پرداخت می شود.

اگر تازه می خواهید یک وبلاگ جدید راه اندازی کنید ، این پول زیادی است.

خوشبختانه ما توانستیم از تخفیف اختصاصی بگیریم. Bluehost . آنها 60٪ تخفیف و یک نام دامنه رایگان به کاربران WPBeginner ارائه می دهند.

to برای ادعا اینجا کلیک کنید پیشنهاد انحصاری Bluehost

اساساً شما می توانید فقط با 2.75 دلار در ماه شروع به کار کنید. Bluehost یک ارائه دهنده میزبانی وردپرس به طور رسمی توصیه شده و یکی است از بزرگترین شرکتهای میزبان در جهان است.

پس از خرید هاست ، آماده نصب وردپرس خواهید بود. دستورالعمل های راهنمای گام به گام ما را در نحوه راه اندازی یک وبلاگ که به شما کمک می کند در کمتر از 30 دقیقه شروع به کار کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد ایده های زیادی در مورد نحوه کسب درآمد آنلاین با استفاده از وردپرس به شما ارائه دهد! با تلاش و پشتکار ، هر کسی می تواند از سایت وردپرس خود درآمد کسب کند.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/make-money-online/.

دیدگاهتان را بنویسید