28 بهترین تم وردپرس شرکتی برای تجارت شما (2020)

آیا به دنبال بهترین قالب وردپرس سازمانی برای وب سایت خود هستید؟

یک وب سایت تجاری به یک قالب وردپرس با ظاهر شرکتی حرفه ای نیاز دارد. این کمک می کند تا اعتماد مشتری به نام تجاری شما افزایش یابد و تبدیل شما افزایش یابد.

در این مقاله ، ما بهترین مضامین وردپرس شرکتی را که می توانید در وب سایت مشاغل خود استفاده کنید ، به اشتراک خواهیم گذاشت.

Best Corporate WordPress Themes for Your Business

ساخت سایت شرکتی با وردپرس h4>

وردپرس قدرتمندترین بستر برای ایجاد وب سایت شرکتی شما است. انعطاف پذیر است ، استفاده از آن آسان است و با بیشتر ابزارهای آنلاین سازگار است.

به همین دلیل است که بسیاری از مارک های بزرگ از WordPress برای وب سایت های خود استفاده می کنند.

برای استفاده کامل از تمام ویژگی های ارائه شده توسط وردپرس به یک وب سایت WordPress.org خود میزبان نیاز خواهید داشت. اگر از تفاوت WordPress.org و WordPress.com مطمئن نیستید ، نگاهی به مقاله ما در WordPress.com vs WordPress.org خود میزبان . p >

برای ساخت وب سایت شرکتی خود با وردپرس ، باید در حساب میزبانی وردپرس . این خانه وب سایت شما در اینترنت خواهد بود.

شما همچنین به یک نام دامنه برای وب سایت خود. این آدرس وب سایت شما در اینترنت است (به عنوان مثال wpbeginner.com).

اگر به تازگی شروع به کار کرده اید ، توصیه می کنیم Bluehost . آنها یک شریک رسمی میزبانی وردپرس و یکی از معروف ترین شرکت های میزبانی وب در جهان هستند.

حتی بهتر ، آنها به خوانندگان WPBeginner 65٪ تخفیف در میزبانی وب به علاوه نام دامنه و گواهی SSL رایگان ارائه می دهند. برای دریافت تخفیف تنها کاری که باید انجام دهید این است که از طریق پیوند ما به Bluehost .

Bluehost WordPress hosting

پس از خرید هاست ، باید نصب وردپرس . برای این کار ، فقط دستورالعمل های گام به گام ما را در نحوه ایجاد وب سایت .

پس از آن ، می توانید موضوعی را از انتخاب متخصصان ما در زیر انتخاب کنید و سپس نصب قالب وردپرس در سایت خود.

بیایید برخی از بهترین تم های وردپرس شرکتی را بررسی کنیم.

1. Astra

Astra

Astra است تم سریع چند منظوره وردپرس برای انواع وب سایت ها. این سایت دارای چندین سایت مبتدی برای مشاغل و شرکت ها است.

موضوع با WordPress Word Builders را رها کنید.” این تنظیمات طرح بندی کاملی از جمله سرصفحه ، پاورقی ، نوار کناری ، وبلاگ ، پست ها ، صفحات و موارد دیگر را ارائه می دهد.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP یک وردپرس مدرن است تم هدف برای ایجاد هر وب سایتی به خوبی کار می کند و همچنین می توانید برای شروع سریع از واردکننده محتوای آزمایشی 1 کلیک استفاده کنید.

در داخل ، برنامه های افزودنی ممتازی را برای افزایش عملکرد وب سایت خود پیدا خواهید کرد. OceanWP تجارت الکترونیکی آماده است و به شما اجازه می دهد فروشگاه آنلاین را بدون ویرایش یک خط کد راه اندازی کنید.

3. Divi

Divi

Divi یک پیشرفته است قالب وردپرس برای انواع وب سایت ها ساخته شده است. همراه با یک افزونه سازنده صفحه همراه است که می توانید برای طراحی چیدمان های سفارشی به راحتی از آن استفاده کنید.

ویژگی های تم شامل طرح بندی های آماده ، انتخاب رنگ ، جلوه های انیمیشن ، ویرایش نمای بصری ، پیمایش اختلاف منظر و موارد دیگر است. همچنین با سایر موارد افزونه های محبوب وردپرس .

4. طرفدار اجرایی

Executive Pro

Executive Pro یک تم شرکتی برتر وردپرس است که در بالای چارچوب پیدایش . همراه با یک پانل گزینه های تم آسان برای استفاده ، که به شما امکان می دهد به سرعت بلند شوید و کار کنید.

دارای یک صفحه اصلی ویجت ، چندین صفحه آرایی ، طرح های رنگی ، بنر تماس برای اقدام و یک ویجت خبرنامه ایمیل سفارشی است. صفحه اصلی دارای یک نوار لغزنده بزرگ برای نمایش پروژه ها و خدمات شما است.

StudioPress اکنون بخشی از موتور WP

، محبوب ترین مدیریت میزبانی وردپرس شرکت. می توانید این طرح زمینه و همه 35+ StudioPress themes هنگام ورود به سیستم میزبانی WP Engine برای ساخت وب سایت خود.

پاداش: کاربران WPBeginner همچنین 20٪ تخفیف اضافی دریافت می کنند. امروز با WP Engine شروع کنید!

5. Neve

Neve

Neve شیک است قالب وردپرس با قالب های یک صفحه ای و چند صفحه ای. این ده ها سایت داخلی مبتدی را در خود جای داده است. اینها کاملاً کاربردی هستند و به شما امکان می دهند فوراً وب سایت خود را راه اندازی کنید.

همراه با طرح های هدر و پاورقی سفارشی ، گزینه های طرح وب سایت و یکپارچه سازی صفحه ساز. ترجمه آن آماده است و از RTL پشتیبانی می کند ( راست به چپ) زبانها به صورت یکپارچه.

6. فوق العاده

Ultra

Ultra مدرن است قالب شرکتی وردپرس برای وب سایت های تجاری. با سازنده سازگار به به راحتی هر نوع وب سایت ایجاد کنید.

این ویژگی ها شامل ده ها قالب از پیش ساخته شده ، ابزارک های سفارشی ، و ماژول ها. Ultra ساخت یک وب سایت زیبا را فقط در عرض چند دقیقه آسان می کند.

7. Potenza

Potenza

Potenza قدرتمند است قالب شرکتی وردپرس با تعداد زیادی گزینه انعطاف پذیر. با سفارشی سازی سازنده صفحه اصلی کشیدن و رها کردن آسان است.

دارای ابزارک های چند ستونی ، ابزارک های سفارشی و گزینه های چیدمان متعدد برای صفحات خود. همچنین شامل انتخاب های نامحدود رنگی است ، بنابراین می توانید موضوع را با رنگ مارک خود مطابقت دهید.

8. Narcos

Narcos

Narcos بسیار زیبا است قالب چند منظوره وردپرس مناسب برای وب سایت های آژانس های تجاری ، شرکتی و دیجیتال. این یک تصویر زیبا از هدر بزرگ ، پیمایش اختلاف منظر و صفحه اصلی کشیدن و رها کردن.

همراه با گزینه های ایجاد یک نمونه کارها ، نمایش توصیفات و نمایش مشخصات کارکنان. دارای 6 طرح صفحه اصلی ، هر یک با گزینه های سفارشی سازی انعطاف پذیر.

9. Enterprise Pro

Enterprise Pro

Enterprise Pro است یک قالب شرکتی وردپرس با ظرافت طراحی شده است. در بالای Genesis a ساخته شده است > فریم ورک و برای سرعت و عملکرد بسیار بهینه شده است.

برای به نمایش گذاشتن نمایه شرکت شما ، دارای یک محتوای ویژه بزرگ است. سایر ویژگی ها شامل 2 قسمت ویجت صفحه اصلی ، 6 طرح چیدمان ، الگوهای صفحه سفارشی و موارد دیگر است.

10. اوج

Pinnacle

Pinnacle یک تم شرکت وردپرس رایگان است که شامل یک طرح مسطح زیبا این برنامه دارای ویژگی هایی است که به شما امکان می دهد سایت را شخصی سازی کنید تا طراحی را از آن خود کنید.

سایر ویژگی های قابل توجه شامل رنگ های سفارشی ، پست های برجسته ، طرح شبکه ، بخش نمونه کارها و موارد دیگر است. همچنین از WooCommerce بنابراین می توانید یک فروشگاه آنلاین به سایت کسب و کار خود اضافه کنید.

11. Moesia Pro

Moesia Pro

Moesia Pro a > یک تم شرکتی وردپرس خارق العاده است. این یک تصویر تمام صفحه بزرگ در صفحه اصلی با یک دکمه دعوت به عمل دارد.

با سازنده صفحه کشیدن و رها کردن با بلوک های محتوای مختلف همراه است. شما می توانید بلوک ها را برای ساختن صفحه اصلی خود اضافه کرده و ترتیب دهید و صفحات فرود به راحتی.

12. شرکت به علاوه

Corporate Plus

Corporate Plus رایگان است قالب شرکتی وردپرس برای وب سایت های تجاری و شرکتی. همچنین می تواند به عنوان تک صفحه استفاده شود طرح زمینه .

با ویژگی های قدرتمندی مانند نوار لغزنده تصویر ، در مورد بخش ، خدمات ، وبلاگ و بخش های تماس همراه است. کاملاً گسترده است ، که تنظیم آن را آسان می کند.

13. سازمانی

Enterprise

Enterprise چند منظوره است قالب شرکتی وردپرس. می توانید از آن به عنوان الگوی چند صفحه ای یا یک صفحه ای استفاده کنید تا سایتی جذاب برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

این یک سازنده صفحه اصلی گسترده با انیمیشن های زیبا روی پیمایش دارد. بخشهایی برای نمونه کارها ، مشتریان ، توصیفات و اعضای تیم وجود دارد. همچنین برای افزایش سرعت سایت وردپرس خود بهینه شده است.

14. روکسیما

Roxima

Roxima زیبا است تم تجاری وردپرس با طراحی حرفه ای و شرکتی. با چندین ابزارک سفارشی و گزینه های طرح بندی ارائه می شود.

این بخش ، خدمات ، نمونه کارها ، مشتری و تیم ها را در خود جای داده است که می توانند به راحتی به صفحه اصلی اضافه شوند. راه اندازی آن با تنظیم کننده قالب زمینه وردپرس .

15. شرکت آبی

Corporate Blue

Blue Corporation رایگان است قالب وردپرس که به طور خاص برای وب سایت های شرکتی و تجاری طراحی شده است. سریع ، سبک و حتی برای مبتدیان مطلق نیز آسان است.

صفحه اصلی دارای یک لغزنده تصویر ویژه با عرض کامل ، بخش صفحه اصلی قابل تنظیم ، ابزارک های سفارشی و موارد دیگر است. همچنین شامل یک عنوان سفارشی آرم ، نمادهای اجتماعی و اطلاعات تماس در عنوان.

16. زاویه

Angle

Angle یک مینالیست است قالب شرکتی وردپرس. همراه با یک بخش نمونه کارها داخلی ، یک تنظیم کننده تم بصری ، لغزنده های تصویر ، و گزینه های چیدمان متعدد.

این موضوع مجموعه بزرگی از تایپوگرافی و فونت ها را ارائه می دهد که باعث می شود محتوای شما ظاهر شود. برای هر صفحه فرود هدرهای صفحه زیبایی دارد.

17. ظهور

Advent

ظهور عالی است قالب شرکتی وردپرس برای صفحات فرود برنامه ها طراحی شده است. همراه با یک سازنده صفحه اصلی به صورت گسترده ، که در آن می توانید ویژگی ها ، یک نمای کلی و یک بخش بررسی را اضافه کنید.

این شامل یک تصویر هدر صفحه اصلی ، انیمیشن های در حال حرکت ، پس زمینه های اختلاف منظر و سایر ویژگی هایی است که می تواند عنوان صفحه فرود در عین حال حرفه ای و زیبا به نظر می رسند.

18. Digital Pro

Digital Pro

Digital Pro a > یک تم شرکتی برای شرکت ها و مشاغل رسانه های دیجیتال است. دارای یک تصویر هدر تمام عرض با یک فراخوان برای عمل به اضافه 3 مناطق ویجت برای کمک به شما در ایجاد سریع وب سایت.

برای مدیریت و سفارشی سازی وب سایت شما ، دارای یک پانل گزینه های تم است. به غیر از این ، طرح های رنگی ، فونت ها و یک قسمت سربرگ کاملاً قابل تنظیم ارائه می دهد.

19. Cousteau Pro

Cousteau Pro

Cousteau Pro a > یک قالب وردپرس خوش ساخت برای وب سایت ها در سفر . همراه با یک سیستم قدرتمند جستجو و فیلتر کردن ، کاربران می توانند سفر عالی خود را به صورت آنلاین پیدا کنند.

دارای گزینه های چیدمان انعطاف پذیر ، ابزارک های سفارشی و پشتیبانی از نوار لغزنده ویدیویی است. با Elementor Pro ادغام می شود سفارشی سازی یکپارچه.

20. برتری

Vantage

Vantage یک موضوع شرکتی رایگان وردپرس رایگان است که می توانید تقریباً برای ساختن هر نوع وب سایتی از آن استفاده کنید. این شامل یک نوار لغزنده با عرض کامل و به دنبال منوی پیمایش .

این یک تنظیم ساده دارد و با پلاگین Site Origin’s free page builder ادغام می شود. این به شما امکان می دهد با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن ، طرح بندی صفحه خود را ایجاد کنید.

21. حضور

Presence

حضور بسیار عالی است قالب شرکتی وردپرس. این برای املاک و مستغلات ، نمونه کارها ، موسیقی یا وب سایت هتل .

دارای چندین بخش برای نمونه کارها ، اعضای تیم ، و توصیفات مشتری است. این تم 6 طرح رنگی داخلی را ارائه می دهد ، همچنین به شما امکان می دهد طرح رنگی خود را به راحتی ایجاد کنید.

22. فرود

Landing

فرود خیره کننده است قالب شرکتی وردپرس. این یک صفحه ساز داخلی دارد که به شما امکان می دهد صفحات فرود سفارشی را بدون نوشتن کدی ایجاد کنید.

بیش از 25 الگوی آماده دارد که می توانید از آنها به عنوان نقطه شروع استفاده کنید. همچنین با گزینه های طراحی چندین سرآیند ، مدیریت نمونه کارها ، رویدادها ، اسلایدرهای داخلی ، زمینه های اختلاف منظر و موارد دیگر.

23. در کل

Total

Total یک موضوع تجاری رایگان وردپرس است مناسب برای وب سایت های شرکتی. این مورد در مورد ما ، محتوای ویژه ، نمونه کارها / a> ، خدمات و بخشهای مشتری.

همچنین می توانید از آن به عنوان یک موضوع تک صفحه ای با یک منوی تک صفحه ای استفاده کنید که به شما امکان می دهد کاربران به راحتی به بخشهای مختلف پیمایش کنند.

24. هستیا

Hestia

Hestia یک وردپرس یک صفحه ای تم پاسخگو که به طور خاص برای تجارت و تجارت ساخته شده است وب سایت های شرکتی این شامل یک افزونه همراه است که بخش های توصیفات ، خدمات و صفحه اصلی را به وب سایت شما اضافه می کند.

با افزونه های معروف صفحه ساز WordPress ادغام می شود و از WooCommerce خارج از جعبه پشتیبانی می کند.

25. Illdy

Illdy

Illdy چند منظوره زیبا و رایگان وردپرس است موضوع. این برنامه دارای یک نوار لغزنده تصویر ، صفحه اصلی گسترده و پشتیبانی مستقیم از سفارشی سازی است.

این بخشهای صفحه اصلی برای توصیفات ، موارد نمونه کارها ، درباره ما ، پیشخوان های متحرک و موارد دیگر است. تجارت الکترونیک دوستانه است و به شما امکان می دهد فروشگاه اینترنتی به راحتی.

26. سرمایه گذاری

Venture

Venture یک تجارت WooCommerce است تم شرکت و وردپرس از قبل آماده شده است. همراه با یک سازنده صفحه پویا بصورت گسترده که به شما امکان می دهد برای ایجاد صفحه اصلی خود موارد را بکشید و رها کنید.

دارای یک نوار لغزنده محتوای ویژه در صفحه اصلی ، و همچنین نمونه کارها و بخشهای گواهی. با استفاده از سفارشی ساز وردپرس سفارشی سازی آسان است.
شناور

Atmosphere Pro

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-corporate-wordpress-themes/.

دیدگاهتان را بنویسید