27 بهترین تم وردپرس برای معماری

آیا به دنبال بهترین موضوع معماری وردپرس برای وب سایت شرکت های خود هستید؟ بسیاری از موضوعات وردپرس در آنجا وجود دارد که یافتن موضوعی که برای یک شرکت معماری مفید باشد دشوار می شود. در این مقاله ، ما بهترین مضامین وردپرس را برای شرکت های معماری و مشاغل انتخاب کرده ایم.

Best WordPress themes for architecture

ساخت وب سایت شرکت معماری خود با وردپرس h4>

وردپرس بستر مناسبی برای ایجاد وب سایت برای تجارت معماری. این نرم افزار انعطاف پذیر است ، استفاده از آن آسان است و به شما امکان می دهد به تعداد زیادی قالب حرفه ای طراحی شده برای وب سایت خود دسترسی پیدا کنید.

ابتدا باید مطمئن شوید که از بستر مناسب سایت استفاده می کنید. A سایت WordPress.org خود میزبان این آزادی را به شما می دهد که از تمام ویژگی های WordPress استفاده کنید.

شما باید برای یک میزبانی وردپرس ثبت نام کنید. حساب. همه وب سایت ها به میزبانی نیاز دارند. این خانه وب سایت شما در اینترنت خواهد بود.

شما همچنین نیاز به یک نام دامنه . این آدرس وب سایت شما در اینترنت خواهد بود و آنچه کاربران برای دسترسی به سایت شما در مرورگر خود تایپ می کنند (به عنوان مثال wpbeginner.com).

ما توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید. این یکی از بزرگترین شرکت های میزبان در جهان و یک شریک رسمی میزبانی وردپرس است.

هنگامی که برای میزبانی ثبت نام کردید ، اکنون آماده نصب وردپرس . دستورالعمل های راهنمای گام به گام کامل ما را در نحوه راه اندازی وبلاگ وردپرس ، و در کمترین زمان فعال و فعال خواهید شد.

پس از نصب وردپرس ، نوبت به انتخاب تم وردپرس می رسد. یک موضوع را از انتخاب متخصص ما در زیر انتخاب کنید.

برای نصب موضوع به کمک نیاز دارید؟ به راهنمای مبتدیان ما در نحوه نصب قالب وردپرس .

با گفتن این موارد ، بیایید نگاهی به بهترین مضامین وردپرس برای معماری بیندازیم. این لیست شامل هر دو مضمون پولی و رایگان است و همه آنها از طریق تلفن همراه پاسخگو هستند.

1. معمار

Architecto

Architecto یک قالب مدرن وردپرس است که به طور خاص برای شرکت های معماری طراحی شده است. این برنامه با طرح صفحه اصلی مدولار ، بخش نمونه کارها داخلی و سبک های مختلف کشویی و وبلاگ ارائه می شود.

همچنین شامل تغییرات رنگی نامحدود ، ابزارک های سفارشی ، ادغام شبکه های اجتماعی و موارد دیگر است. همراه با سازنده صفحه را بکشید و رها کنید و یک پلاگین کشویی. همراه با پانل گزینه های تم آسان برای کمک به شما در راه اندازی سریع وب سایت خود.

2. کوین

Koehn

Koehn یک قالب زیبا وردپرس برای معماران ، شرکت های معماری و مشاغل ساخته شده است. از یک نوار لغزنده بزرگ با عرض کامل در صفحه اصلی و به دنبال آن پیام خوش آمدگویی ، پروژه ها ، اعضای تیم و موارد دیگر استفاده می شود.

طرح صفحه اصلی کاملاً گسترده است و به شما امکان می دهد ابزارک های محتوا را برای تنظیم صفحه اصلی خود بکشید و رها کنید. Koehn شامل چندین ابزارک سفارشی برای رسانه های اجتماعی و ویژگی های کشف محتوا است. همچنین با افزونه های محبوب سازنده صفحه برای وردپرس کاملا سازگار است.

3. محیط

Ambiance

Ambiance یک قالب مدرن وردپرس برای وب سایت های معماری و طراحی داخلی است. شامل بخشهای داخلی برای اضافه کردن آسان خدمات ، نمونه کارها ، اعضای تیم و توصیفات را ایجاد کنید.

طرح صفحه اصلی از بخشهای مختلفی تشکیل شده است که می توانید آنها را بکشید و رها کنید. سایر ویژگی ها شامل ، آیکون های تخت ، رنگ های نامحدود ، کشویی صفحه اصلی ، ابزارک های سفارشی شبکه های اجتماعی و موارد دیگر است.

4. ماژول ها

Modules

ماژول ها یک قالب مدرن وردپرس پیچیده و مناسب برای هر نوع مشاغل است. این چند منظوره طراحی شده است و با چندین وب سایت آماده آماده است که می توانید با 1 کلیک نصب کنید.

ماژول ها به شما امکان می دهند با افزودن ساده ماژول ها به صفحه ، طرح های دلخواه خود را به راحتی ایجاد کنید. ماژول هایی برای نمونه کارها شما دارد ، توصیفات ، تیم ، اسلایدر و موارد دیگر. هر طرح داخلی به زیبایی با تایپوگرافی ظریف و نمایش زیبایی تصاویر طراحی شده است.

5. شمالی

North

آیا باید پروژه های خود را برجسته تر به نمایش بگذارید؟ شمال را بررسی کنید. این قالب زیبا وردپرس برای استفاده در عکاسی یا وب سایت های نمونه کارها . طرح صفحه اصلی به طور برجسته آخرین کارهای شما را نشان می دهد.

توجه به جزئیات حتی در صفحات منفرد پروژه که کاربران می توانند جزئیات بیشتری را مشاهده کنند ، بیشتر قابل توجه است. استفاده از آن کاملاً ساده است و همراه با یک صفحه شروع کار است تا شما را از طریق راه اندازی راهنمایی کند.

6. Megalith

Megalith

Megalith یک قالب چند منظوره وردپرس است که برای وب سایت های ساختمانی و معماری مناسب است. این یک طرح صفحه اصلی مدرن با نوار لغزنده بزرگ با عرض کامل در بالا و به دنبال آن یک پیام خوشامدگویی ، خدمات و سایر بخشها است.

از اثرات انتقال آرام و اختلاف منظر در صفحه اصلی استفاده می کند. همچنین با یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن و یک پلاگین کشویی ، که به شما امکان می دهد در صورت نیاز ، صفحه آرایی خود را ایجاد کنید.

7. Domus

Domus

Domus یک قالب وردپرس انعطاف پذیر است و مناسب برای مشاغل معماری ، ساخت و ساز و مهندسی است. همراه با پنل مدیریت آسان برای استفاده ، به شما کمک می کند وب سایت خود را راه اندازی کنید. این بخش همچنین شامل بخشهایی برای افزودن پروژه های شما ، اعضای تیم و گالری عکس است.

Domus تم آماده WooCommerce است و همچنین شامل الگوهای فروشگاه زیبا است. ویژگی های دیگر شامل فونت های سفارشی ، ابزارک های رسانه های اجتماعی سفارشی ، چندین سبک صفحه اصلی ، صفحه ساز و پلاگین های کشویی است.

8. Architekt

Architekt

Architekt یک قالب وردپرس با هدف طراحی شده برای مشاغل معماری و طراحی داخلی است. این برنامه با چندین صفحه آرایی و صفحه سازنده کشیده و رها می شود. این شامل نمونه کارها ، رویدادها ، توصیفات و گالری عکس است.

همراه با یک پنل سرپرست زیبا به شما امکان می دهد ماژول های مختلف تم را ویرایش کنید. از جمله ویژگی های دیگر ، ویجت های رسانه های اجتماعی ، مگا منو ، رنگ های نامحدود ، محتوای آزمایشی 1 کلیک و موارد دیگر را خواهید یافت.

9 Atmosphere Pro

Atmosphere Pro

Atmosphere یک قالب چند منظوره وردپرس با طرح گسترده است. در بالای پایه صخره ای پیدایش ساخته شده است چارچوب ، این تم آماده WooCommerce برای ساخت وب سایت معماری شما مناسب است.

این شامل یک طرح صفحه اصلی گسترده و یک صفحه آسان برای استفاده از گزینه های تم است. همچنین شامل هدر قابل تنظیم با پشتیبانی از آرم سفارشی است.

10. تختخواب ها

Cribs

Cribs یک قالب وردپرس با طراحی زیبا برای وب سایت های طراحی داخلی و معماری است. همراه با یک پلاگین صفحه ساز کشنده و کششی قدرتمند و چندین طرح آماده برای استفاده.

این برنامه شامل نصب نسخه ی نمایشی 1 کلیک ، ابزارک های سفارشی برای رسانه های اجتماعی ، رنگ های نامحدود ، نقشه های سفارشی Google و موارد دیگر است.

11. حضور

Presence

Presence یک قالب وردپرس قدرتمند و بسیار انعطاف پذیر است که برای انواع وب سایت های تجاری مناسب است. این برنامه با 10 دموی آماده برای استفاده روانه می شود که می توانید با یک کلیک نصب کنید.

همچنین شامل نمونه کارهای زیبا ، طرح بندی صفحه و پست. WooCommerce آماده است و با تمام افزونه های محبوب صفحه ساز کار می کند.

12. Potenza

Potenza

Potenza یک است یک صفحه تم وردپرس مناسب برای یک شرکت معماری. این برنامه با طرح صفحه اصلی کاملاً گسترده ای ارائه می شود ، جایی که برای راه اندازی وب سایت خود فقط باید ابزارک های محتوا را بکشید و رها کنید.

شامل پس زمینه سفارشی ، تصاویر ، انیمیشن ها و ماژول های اختلاف منظر است که باعث می شود وب سایت شما واقعاً از جمعیت متمایز شود.

13. Montblanc

Montblanc

MontBlanc یک قالب چند منظوره وردپرس است که برای معماری و معماران مناسب است. انعطاف پذیر طراحی شده است ، شامل بسیاری از گزینه های سفارشی سازی ، چندین گزینه چیدمان و چندین سبک صفحه اصلی است.

همچنین می تواند به عنوان طرح زمینه یک صفحه ای مورد استفاده قرار گیرد. در داخل بخش نمونه کارها ، گالری های عکس و اسلایدرهای داخلی با چندین گزینه نمایش برای نمایش زیبا پروژه های خود مشاهده خواهید کرد.

14. Hellomouse

Hellomouse

Hellomouse یک موضوع نمونه کارهای وردپرس با رویکردی مینیمالیستی به سبک است. این طراحی شده است تا اولین احساسات قوی را با موارد نمونه کارها شما که بلافاصله پس از پیام خوش آمدگویی نمایش داده می شود ، ایجاد کند.

شامل الگوهای زیبایی برای صفحات ، پست ها ، گالری عکس و موارد دیگر. در داخل شما همچنین می توانید چندین رسانه اجتماعی و ابزارک کشف محتوا را پیدا کنید. همه گزینه های طرح زمینه را می توان به راحتی با استفاده از تنظیم کننده تم زنده تنظیم کرد.

15. بهترین

Besty

Besty یک قالب رایگان وردپرس است که برای وب سایت های معماری ، طراحی و عکاسی طراحی شده است. از یک طرح چهار ستونی برای صفحه وبلاگ و یک تصویر هدر تمام صفحه در صفحه اصلی استفاده می کند.

دارای یک نوار کناری ثابت در سمت چپ با آرم سایت ، منوهای ناوبری و دکمه های شبکه های اجتماعی است.

16. موجودی

Balance

Balance یک تم وردپرس مدرن و انعطاف پذیر برای وب سایت های تجاری است. این یک منوی ناوبری چسبنده در بالا و یک نوار لغزنده با عرض کامل در صفحه اصلی دارد.

شامل 6 طرح رنگی ، گزینه های سفارشی سازی نامحدود و چندین طرح وبلاگ است. در میان ویژگی های اجتماعی ، دارای یک قسمت تمام عرض اینستاگرام و یک ابزارک پروفایل های اجتماعی است. Balance آماده WooCommerce است و از تمام افزونه های محبوب صفحه ساز پشتیبانی می کند.

17. Lenscap

Lenscap

Lenscap یک قالب وردپرس آماده تجارت الکترونیکی است که برای هر نوع وب سایتی از جمله معماری ، طراحی و ساخت مناسب است. این یک طرح زیبا با تایپوگرافی زیبا است. صفحه اصلی آن شامل یک چرخ فلک با محتوای ویژه بسیار قابل تنظیم است.

Lenscap همچنین با نمایشگر پنجره جذاب جعبه سبک برای عکسهای شما همراه است. این شامل چندین طرح رنگی است ، و همچنین می توانید خود را ایجاد کنید. نصب و راه اندازی آن سریع و آسان است با راهنمای دستی که کل مراحل کار را به شما راهنمایی می کند.

18. جوهر سبز

Green Ink

Green Ink یک تم وردپرس رایگان برای مشاغل و شرکت های نوپا است. همراه با یکپارچه سازی سازنده صفحه ، اسلایدر ، نمونه کارها و پشتیبانی کامل از ووکامرس.

شامل گزینه های سفارشی سازی انعطاف پذیر ، انتخاب نامحدود رنگ ، ابزارک های سفارشی ، چندین نوار کناری و الگوهای صفحه نیز می باشد. همه گزینه های طرح زمینه را می توان به راحتی با استفاده از تنظیم کننده تم زنده تنظیم کرد.

19. شمال واقعی

True North

True North یکی دیگر از گزینه های ایده آل برای طرح زمینه وردپرس است. این قالب نمونه کارها وردپرس دارای یک طرح منحصر به فرد است که بهترین کارهای شما را در بالا نشان می دهد. این یک نوع محتوای نمونه کارها قدرتمند با الگوهای زیبا برای به نمایش گذاشتن پروژه های شما دارد.

راه اندازی تم با یک پنل گزینه های سفارشی ، ابزارک های سفارشی برای Instagram ، Twitter و موارد دیگر آسان است.
20 <.>

Rhea

Rhea یک قالب وردپرس رایگان است که برای معماری و وب سایت های تجاری مناسب است. همچنین می تواند به عنوان یک قالب وردپرس تک صفحه ای استفاده شود. دارای یک هدر تمام صفحه با دکمه های برجسته فراخوان برای عمل.

دارای پشتیبانی پس زمینه اختلاف منظر ، نوع محتوای نمونه کارها ، WooCommerce و پشتیبانی WPML برای وب سایتهای چند زبانه .

21. فوق العاده

Ultra

Ultra یک موضوع چند منظوره وردپرس بسیار انعطاف پذیر است. این شامل 8 وب سایت آماده با محتوای آزمایشی است که با 1 کلیک قابل نصب است. سپس می توانید محتوا و تصاویر را با تصاویر خود جایگزین کنید.

همچنین می توانید صفحات را با صفحه ساز یکپارچه ویرایش کنید. این بخش های نمونه کارها ، خدمات ، اعضای تیم و رویدادها را در خود جای داده است. از جمله ویژگی های دیگر ، شامل شمارنده های متحرک ، نوارهای پیشرفت ، نوار لغزنده ، جدول زمانی و پشتیبانی از ووکامرس است.

22. Infinity Pro

Infinity Pro

Infinity Pro یک قالب وردپرس شیک و مناسب برای هر نوع تجارت است. این سیستم بر اساس چارچوب Genesis ساخته شده است و دارای تصویر هدر بزرگ با فراخوان برجسته برای عمل است. این یک منوی شفاف در بالا دارد که با پیمایش کاربران چسبناک می شود.

دارای طرح صفحه اصلی گسترده و دارای یک پانل گزینه های تم آسان است. راه اندازی آن با استفاده از تنظیم کننده زنده تم آسان و سریع است.

23. نیلی

Indigo

نیلی یک تم وردپرس فوق العاده زیبا و مدرن است که برای معماری ، طراحی ، ساخت و ساز و سایر مشاغل مناسب است. این از یک رویکرد مدولار برای طراحی استفاده می کند و همراه با ماژول های ساخته شده برای کشیدن و رها کردن برای ایجاد طرح بندی صفحه خود است.

همچنین شامل چندین وب سایت آماده است که می توانید تصاویر و محتوای خود را نصب و جایگزین کنید. از جمله ویژگی های دیگر ، پشتیبانی WooCommerce ، قلم های Google ، قلم های آیکون ، نوار لغزنده ، نوع محتوای نمونه کارها و موارد دیگر.

24. Creativo

Creativo

Creativo یک قالب وردپرس چند منظوره قدرتمند و زیبا طراحی شده برای ساخت یک وب سایت معماری است. این شامل وب سایت های آماده با نصب محتوای آزمایشی 1 کلیک است. این دارای چندین طرح رنگی ، سبک های چیدمان ، سفارشی سازی نامحدود و چندین سبک هدر است.

با سازنده صفحه کشیدن و رها کردن و دو پلاگین کشویی برتر ارسال می شود. همه گزینه های تم با استفاده از پانل گزینه های قدرتمند به راحتی تنظیم می شوند.

25. تک رنگ h4>

Monochrome

به دنبال تم معماری مدرن وردپرس مینیمالیستی هستید؟ تک رنگ را بررسی کنید. این موضوع زیبا طراحی شده در بالای چارچوب پیدایش . این یک طرح بدون حواس پرتی با تایپوگرافی زیبا و یک طرح بزرگ ارائه می دهد.

این صفحه شامل یک صفحه اصلی گسترده ، سرصفحه قابل تنظیم ، پشتیبانی از تنظیم کننده تم مستقیم و یک صفحه گزینه های تم است.

26. شهاب

Meteor

Meteor یک قالب وردپرس شیک است که برای شرکت های معماری و وب سایت های نمونه کارها مناسب است. این شامل الگوهای نمونه کارها شبکه ، چرخ فلک ، سنگ تراشی و بلوک است که به شما امکان می دهد بهترین کار خود را به زیبایی نمایش دهید. همچنین به شما امکان می دهد طرح های مختلفی را برای هر پروژه در کارنامه خود انتخاب کنید.

شامل بخشهایی برای افزودن پروژه های نمونه کارها ، خدمات و گالری عکس است. همچنین می توانید از بین 4 سبک طرح بندی برای پست های خود انتخاب کنید.

27. عالی

Highend

Highend یک قالب قدرتمند وردپرس برای ایجاد هر نوع وب سایت است. این شامل یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن است و دارای 16+ نسخه آزمایشی است که می توانید از آنها به عنوان نقطه شروع استفاده کنید.

همچنین شامل الگوهای زیبایی برای نمونه کارهای شما ، گالری عکس ، وبلاگ و صفحات فرود است. با پلاگین کشویی ممتاز و پشتیبانی کامل از WooCommerce ارسال می شود.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین مضامین وردپرس را برای وب سایت معماری خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای SEO WordPress a > برای مبتدیان

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-themes-for-architecture/.

دیدگاهتان را بنویسید