27 ایده کسب و کار آنلاین “اثبات شده و آسان برای شروع” که درآمد کسب می کنند

آیا به دنبال ایده های کسب و کار آنلاین هستید تا درآمد بیشتری در کنار خود داشته باشید؟ اینترنت فرصت های زیادی برای شروع یک تجارت یا یافتن مشاغل مناسب فراهم می کند. در این مقاله ، ما برخی از ایده های تجاری آنلاین اثبات شده و آسان را که در واقع درآمد کسب می کنند ، نشان خواهیم داد.

Proven and easy to start business ideas

چرا یک کسب و کار آنلاین راه اندازی می کنیم؟ h4>

اغلب فناوری را مقصر کشتن مشاغل و مشاغل سنتی می دانند. با این حال ، در عین حال ، این فناوری های جدید باعث ایجاد مشاغل جدید و فرصت های شغلی آماده برای استفاده هر کسی می شود.

شروع یک تجارت آنلاین از همیشه آسان تر است. فقط از طریق رایانه و اتصال اینترنت می توانید این کار را از راحتی منزل انجام دهید. برای شروع نیازی به سرمایه گذاری کلان نیست.

احتیاط: اگر کسی به شما بگوید که می توانید مقدار زیادی پول سرمایه گذاری کنید و یک میانبر بگیرید / سریع ریک بگیرید ، پس احتمالاً کلاهبرداری است. از آن دوری کنید.

ایده هایی که در این مقاله به اشتراک می گذاریم مربوط به ایجاد مشاغل آنلاین مشروع است و برای موفقیت باید همچنان سخت تلاش کنید.

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از ایده های تجاری آنلاین اثبات شده و آسان که در واقع درآمد کسب می کنند ، بیاندازیم.

1. یک وبلاگ راه اندازی کنید و از آن درآمد کسب کنید h4>

Starting a blog

بلاگ ها یکی از موفق ترین راه ها برای شروع یک تجارت آنلاین هستند. وبلاگ نویسان مانند دارن رووز ، جان لی دوما و پت فلین درآمد شش رقمی دارند و آنها تنها نیستند. موسس ما ، سید بلخی ، یک تجارت آنلاین هشت رقمی ایجاد کرده است که با یک وبلاگ شروع شد. همچنین هزاران وبلاگ نویس وبلاگ های بسیار موفقی را به عنوان تجارت آنلاین تمام وقت خود اداره می کنند.

بسیار آسان است یک وبلاگ راه اندازی کنید ، و روش های زیادی برای کسب درآمد از آن وجود دارد. یکی از محبوب ترین راه ها برای کسب درآمد از وبلاگ خود توسط نمایش تبلیغات با استفاده از Google AdSense .

در حالی که می توانید در کمتر از 30 دقیقه وبلاگی را راه اندازی کنید ، برای موفقیت در آن باید روی آن کار کنید. شما باید به طور منظم محتوای مفید ، سرگرم کننده و جذاب به مخاطبان خود ارائه دهید (به راهنمای گام به گام نحوه راه اندازی وبلاگ ).

خوشبختانه ایده های ارسال وبلاگ که می توانید برای ایجاد مداوم محتوا استفاده کنید. با رشد وبلاگ خود ، می توانید با استفاده از راهکارهای دیگر از آن درآمد کسب کنید.

همچنین می توانید از آن به عنوان بستری برای راه اندازی سایر مشاغل آنلاین استفاده کرده و از آن استفاده کنید.

2. به یک بازاریاب وابسته تبدیل شوید h4>

Affiliate marketer

بازاریابان شرکتهای وابسته با پیشنهاد محصولات یا خدمات دیگران ، کمیسیون های فروش را ایجاد می کنند.

اکثر بازاریاب های وابسته این محصولات و خدمات را با راه اندازی وبلاگ ها ، وب سایت های خود و > لیست های ایمیل . آنها برای ایجاد مخاطب باید استراتژی های مختلف بازاریابی آنلاین مانند سئو و بازاریابی محتوا را بیاموزند.

برای شروع ، راهنمای نهایی بازاریابی شرکت های وابسته همراه با دستورالعمل های گام به گام برای مبتدیان.

3. ایجاد و فروش دوره های آنلاین h4>

Sell online courses

اگر در کاری خاص مهارت دارید ، پس چرا به دیگران آموزش نمی دهید و از آن شغل نمی گیرید؟ فروش دوره های آنلاین یکی دیگر از روش های محبوب برای شروع یک تجارت آنلاین است.

بسیاری از کاربران ترجیح می دهند با عضویت در دوره های آنلاین به سرعت مهارت و دانش کسب کنند. ایجاد یک دوره آنلاین با کمک نرم افزار LMS . این سیستم عامل ها به شما امکان می دهد دوره های تعاملی با ابزارهای مدیریت آسان برای کلاس ها ، دانشجویان ، مطالب درسی و موارد دیگر ایجاد کنید.

بهترین قسمت این است که برای ساخت یک وب سایت دوره لازم نیست یک خط کد بنویسید.

برای شروع ، به راهنمای ما در نحوه ایجاد یک دوره آنلاین با وردپرس .

4. فروشگاه تجارت الکترونیکی ایجاد کنید h4>

Start an eCommerce store

فروش آنلاین هرگز آسانتر نبوده است. هر کسی به راحتی می تواند در عرض چند دقیقه یک فروشگاه آنلاین ایجاد کند و فروش محصولات را آغاز کند.

این محصولات می توانند کالاهای فیزیکی (مواردی که نیاز به حمل و نقل دارند) یا بارگیری دیجیتالی مانند کتاب های الکترونیکی ، موسیقی ، نرم افزار و موارد دیگر.

قبل از شروع ، باید تحقیق کنید. در اینجا چند نکته برای کمک به ایده های طوفان مغزی آورده شده است:

  • طرحی با تقاضای بالا و رقابت کم پیدا کنید
  • به روشهایی فکر کنید که با انجام کارهایی که سایر فروشگاههای تجارت الکترونیکی انجام نمی دهند ، فروشگاه فروشگاه تجارت الکترونیک خود را برجسته می کند.
  • به هزینه های دریافت محصولات از تولید کننده به مشتری فکر کنید. یک مدل قیمت گذاری انتخاب کنید ، تا محصولات شما بتوانند رقابت کنند و ارزش بالایی به مشتریان شما ارائه دهند. آخرین ، اما کمترین ، حاشیه سود شما باید به اندازه کافی منطقی باشد تا اطمینان حاصل شود که تجارت شما می تواند در درازمدت پایدار و رشد کند.

همچنین باید بستری را برای فروشگاه تجارت الکترونیک خود انتخاب کنید. ساده ترین راه برای شروع استفاده از Shopify a است > یا WooCommerce . هر دو سیستم عامل عالی هستند. ما مقایسه ای را با موافقان و مخالفان آنها ایجاد کرده ایم ( Shopify vs WooCommerce برای کسب اطلاعات بیشتر).

برای شروع ، به راهنمای گام به گام ما در نحوه ایجاد فروشگاه آنلاین در کمتر از 30 دقیقه.

5. یک وب سایت عضویت ایجاد کنید h4>

make a membership website

وب سایت های عضویت با فروش اشتراک هایی با دسترسی به محتوای برتر و ویژگی های انجمن ، درآمد کسب می کنند. به جای اعتماد به درآمد تبلیغات ، می توانید به کاربران خود اجازه دهید مستقیماً از وب سایت شما با عضویت در حقوق پشتیبانی کنند.

انواع مختلفی از وب سایت های عضویت وجود دارد. به عنوان مثال ، برخی از وب سایت های عضویت به کاربران امکان دسترسی به محتوای منحصر به فرد فقط برای اعضا را می دهند. برخی دیگر به کاربران امکان دسترسی به ویژگی های انجمن مانند انجمن ، گروه فیس بوک یا گروه Slack را می دهند.

شما باید یک جایگاه مناسب برای وب سایت عضویت خود پیدا کنید. باید آنقدر با ارزش باشد که کاربران بتوانند هزینه آن را پرداخت کنند.

نرم افزار عضویت که به شما کمک می کند هر نوع جامعه آنلاین را به راحتی ایجاد کنید. می توانید مدل های اشتراک مختلفی را انتخاب کنید ، کاربران را مدیریت کنید ، پرداخت آنلاین دریافت کنید و موارد دیگر.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به راهنمای نهایی ما به یک وب سایت عضویت ایجاد کنید با دستورالعمل های گام به گام برای مبتدیان.

6. یک وب سایت Drop Shipping ایجاد کنید h4>

حمل و نقل قطره ای ترکیبی از بازاریابی وابسته و > تجارت الکترونیکی . اساساً ، شما یک فروشگاه آنلاین ایجاد می کنید تا کالای دیگران را برای کارمزد بفروشید. شما بدون مدیریت موجودی کالا یا حمل و نقل فروشگاه اینترنتی را اداره خواهید کرد.

بزرگترین مزیت راه اندازی تجارت حمل و نقل قطره ای مانع ورود ، حداقل سرمایه گذاری و بدون هیچ مشکلی است. با این حال ، یک نقطه ضعف این است که شما سخت تلاش خواهید کرد تا محصولات دیگران را با حاشیه سود کمتری به فروش برسانید.

بیشتر مشاغل حمل و نقل قطره ای در نهایت شروع به فروش محصولات خود می کنند تا تجارت خود را متنوع کرده و سود خود را افزایش دهند.

7. یک تابلوی شغلی آنلاین ایجاد کنید h4>

Job board

راه دیگر برای کسب درآمد آنلاین ساخت وب سایت شغل استخدام است. یک وب سایت تابلوی شغلی به شما کمک می کند افراد متقاضی کار با کارمزد کمی با هم ارتباط برقرار کنند.

تعداد زیادی موتور جستجوی شغل آنلاین وجود دارد ، به این معنی که برای برجسته سازی تابلوی شغلی خود باید طرحی خاص پیدا کنید. به عنوان مثال ، می توانید یک تابلوی شغلی به طور خاص برای توسعه دهندگان وب یا حیوانات خانگی ایجاد کنید.

شما می توانید برای هر لیست شغلی ارسال شده توسط کارفرمایان هزینه کمی بپردازید ، به شرکت ها بسته هایی برای ارسال لیست های متعدد یا جویای کار برای بارگذاری رزومه خود ارائه دهید.

تعداد فراوانی افزونه های تابلوی شغلی برای وردپرس به شما امکان می دهد به راحتی مشاغل تابلوی شغلی خود را اداره کنید.

8. یک وب سایت خرد شغلی ایجاد کنید h4>

یک وب سایت شغل خرد به شما امکان می دهد با اتصال کارفرمایان به فریلنسرها و پیمانکاران درآمد کسب کنید. با این کار می توانید بر اساس قیمت کلی شغل ذکر شده درآمد کسب کنید. وب سایت های معروف ارسال شغل خرد مانند Fiverr ، PeoplePerHour ، UpWork و دیگران سالانه میلیون ها دلار درآمدزایی دارند.

اساساً شما به عنوان یک مرد میانی بین کارفرمایان و مشاغل آزاد عمل خواهید کرد. برای هر شغل توسط کارفرمایان پرداخت خواهید شد و پس از گرفتن کارمزد ، بقیه کار را با اتمام کار به فریلنسرها پرداخت خواهید کرد.

برای شروع ، به راهنمای مبتدیان در مورد نحوه راه اندازی یک وب سایت شغل خرد مانند Fiverr با وردپرس.

9. یک متخصص SEO شوید h4>

SEO expert

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو به دارندگان وب سایت کمک می کند بازدیدکنندگان بیشتری را از موتورهای جستجو دریافت کنند. این یک مهارت است که نیاز به یادگیری مداوم و مطابقت با آخرین روند دارد. متخصصان سئو می توانند آژانس های شخصی خود را اداره کنند ، به عنوان فریلنسر کار کنند یا به عنوان یک کارمند تمام وقت به یک شرکت بپیوندند.

با راه اندازی وب سایت های موفق خود یا دریافت گواهینامه های آنلاین می توانید به یک متخصص SEO تبدیل شوید. می توانید مشتری ها را در وب سایت های آزاد مانند UpWork و Freelancer.com پیدا کنید.

سئو یک صنعت کاملاً رقابتی است و شما باید از بهترین ابزارهای سئو موجود در بازار. همچنین لازم است تکنیک های SEO WordPress a > ، ابزار تحقیق کلمات کلیدی ، و ابزار بازاریابی محتوا .

10. یک بلاگ غذا یا دستور العمل تهیه کنید h4>

Make a food and recipe blog

وبلاگ های غذا و دستور العمل ها یک وبلاگ نویسی پرسود و یک فرصت عالی برای تجارت آنلاین هستند. وبلاگ های غذا و دستور العمل ها از روش های مختلفی برای درآمدزایی استفاده می کنند مانند استفاده از Google AdSense ، بازاریابی شرکت های وابسته ، فروش کتاب دستور العمل یا راه اندازی فروشگاه آنلاین.

شما باید در مورد غذا و آشپزی علاقه مند باشید. این یک جایگاه رقابتی است ، بنابراین شما باید به روش هایی فکر کنید که وبلاگ غذایی خود را منحصر به فرد و جالب کنید.

برای شروع ، به راهنمای گام به گام ما در ایجاد یک وبلاگ غذا و کسب درآمد از دستور العمل های خود.

11. توسعه دهنده وردپرس شوید h4>

وردپرس بهترین ها در جهان است سازنده وب سایت محبوب . بیش از 30٪ از کل وب سایت های موجود در اینترنت را تأمین می کند. این بدان معنی است که میلیون ها کسب و کار در سراسر جهان با استفاده از این سیستم عامل وجود دارد.

این کاربرد گسترده به این معنی است که تقاضای زیادی برای توسعه دهندگان وردپرس در بازار وجود دارد. وردپرس یک نرم افزار منبع باز است ، به این معنی که هر کسی می تواند برای آن کد بنویسد ، مضامین ایجاد کند و برترین شرکتهای وردپرس ، نام بزرگ مارک های وردپرس استفاده می کنند ، یا آژانس توسعه وردپرس خود را اداره کنید.

شما باید PHP ، JavaScript ، CSS و HTML را بیاموزید. کتاب های بسیاری وجود دارد ، آموزش های ویدئویی وردپرس ، دوره های آنلاین و آموزش های وردپرس که به شما در شروع کمک می کند.

12. یک بازار آنلاین بسازید h4>

یک ایده تجاری اثبات شده و آسان برای شروع ، ایجاد یک وب سایت بازار آنلاین است. این وب سایت ها با اجازه دادن به کاربران برای ایجاد فروشگاه های کوچک و فروش محصولات خود درآمد کسب می کنند.

برای جذب فروشندگان ، می توانید طاقچه ای با تقاضای بالا با رقابت کمتری را انتخاب کنید. با ارائه تجربه کاربری و پشتیبانی بهتر ، پلتفرم خود را برای فروشندگان و مشتریان منحصر به فرد و جذاب کنید.

برای شروع ، به آموزش گام به گام ما در مورد چگونگی با استفاده از وردپرس یک وب سایت بازار آنلاین ایجاد کنید.

13. یک طراح گرافیک شوید h4>

طراحان گرافیک با ایجاد تصاویر ، آرم های تجاری ، طراحی وب سایت ها ، صفحات فروش و موارد دیگر. این یک صنعت عظیم با تعداد زیادی فرصت شغلی و شغلی است.

برای تبدیل شدن به یک طراح گرافیک ، شما باید بیاموزید که چگونه از ابزارهای طراحی حرفه ای مانند Adobe Illustrator ، Photoshop و غیره استفاده کنید. بسیاری از مدارس آموزش عالی ، کالج ها و دانشگاه ها دوره هایی را برای کمک به شما در شروع کار ارائه می دهند.

برای ارتقا حرفه طراحی گرافیکی خود ، شما باید برای نمایش کار و مهارت خود یک نمونه کارها ایجاد کنید .

14. یک بلاگ مد h4> راه اندازی کنید

Start a fashion blog

آیا به جدیدترین روندها و اخبار مد علاقه دارید؟ چرا از آن برای ایجاد یک وبلاگ مد استفاده نمی کنید و از آن درآمد کسب می کنید.

وبلاگ های مد تعداد زیادی از تبلیغات ، مارک های برتر و مروج را به خود جلب می کنند. آنها نه تنها به شما امکان می دهند درآمد کسب کنید ، بلکه می توانید یک تأثیرگذار شوید و از مزایای / مزایای دیگری مانند پوشاک رایگان ، دعوت به نمایش های اختصاصی و موارد دیگر بهره مند شوید.

برای شروع ، به راهنمای کامل گام به گام ما در مورد نحوه ایجاد یک وبلاگ مد و از آن درآمد کسب کنید.

15. یک بازاریاب محتوا شوید h4>

بازاریابان محتوا با تولید محتوای مفید و بسیار جذاب به مشاغل کمک می کنند تا محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنند. همه مشاغل برای جذب مشتری به محتوا نیاز دارند. تقاضای فزاینده ای برای بازاریابان محتوا وجود دارد که انتظار نمی رود به این زودی ها کند شود.

بازاریابان محتوا در نوشتن محتوا تبحر دارند ، اما فقط بلاگر نیستند. آنها متخصص یافتن ایده های محتوایی هستند که بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه بیشتری را به یک وب سایت بیاورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به این راهنمای بازاریابی محتوای نهایی با مرحله مراجعه کنید. دستورالعمل های گام به گام برای شروع برای مبتدیان.

16. متخصص PPC شوید h4>

PPC مخفف تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک است که در آن تبلیغ کنندگان با کلیک کاربران بر روی تبلیغاتشان هزینه می کنند. با این حال ، همه صاحبان مشاغل نمی دانند که چگونه این کمپین ها را به طور مثر انجام دهند تا حداکثر سود را ببرند.

کارشناسان PPC به مشاغل کمک می کنند تا کمپین های تبلیغاتی پرداخت به ازای هر کلیک را در سیستم عامل هایی مانند Google AdWords اجرا کنند. آنها به پیدا کردن کلمات کلیدی و ویژگی های مناسب برای به حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری در تبلیغات کمک می کنند.

با اجرای مبارزات تبلیغاتی خود و مطالعه مطالب موجود در اینترنت می توانید PPC را بیاموزید. برنامه های صدور گواهینامه آنلاین وجود دارد که می توانید برای نمایش مهارت های خود استفاده کنید.

برای یافتن مشاغل PPC ، می توانید از وب سایت های فریلنسینگ معروف استفاده کنید که مشاغل فعالانه به دنبال متخصصان PPC هستند.

17. پادکست h4> را شروع کنید

Start a podcast

پادکست یک سری اپیزودیک از فایل های صوتی است که کاربران می توانند برای بارگیری و گوش دادن به آنها مشترک شوند. پادکست ها راهی عالی برای ایجاد یک تجارت آنلاین موفق با فرصت های فراوان برای رشد هستند.

پادکست ها از طریق تبلیغات ، حمایت مالی ، مشارکت و بازاریابی وابسته درآمد کسب می کنند. شما باید برای پادکست خود موضوعی پیدا کنید که جالب و جذاب باشد ، بنابراین می توانید پادکست خود را منحصر به فرد کنید.

ما یک راهنمای کامل برای مبتدیان در نحوه شروع پادکست با دستورالعمل های گام به گام.

18. یک وب سایت بررسی کنید h4>

ایجاد یک وب سایت برای بررسی ها یکی دیگر از فرصت های خوب کسب و کار آنلاین است. یکی از معروف ترین سایت های بررسی ، TripAdvisor ، بیش از 12 میلیارد دلار ارزش دارد.

با این حال ، این یک صنعت کاملاً رقابتی است و به این معنی است که شما باید یک جایگاه خاص با رقابت کم پیدا کنید. می توانید از طریق بازاریابی شرکت های وابسته ، نمایش تبلیغات یا انتشار بررسی های پرداختی درآمد کسب کنید.

برای شروع ، به راهنمای مبتدیان ما در نحوه ایجاد وب سایت نقد و بررسی دقیق .

19. خرید و فروش نام دامنه h4>

برای ایجاد وب سایت نام دامنه مورد نیاز است. با این حال ، هنگامی که ثبت نام دامنه ، شما مجاز به استفاده از آن برای مدت زمانی هستید که می خواهید. بسیاری از کارآفرینان نام دامنه ها را به امید فروش آنها با قیمت بالاتر ، بسیار شبیه به املاک و مستغلات ، ثبت می کنند.

این تجارت آنلاین نیاز به سرمایه گذاری و صبر زیادی دارد زیرا در حالی که منتظر پیشنهاد هستید این نام دامنه ها را حفظ خواهید کرد. این یک تجارت کاملاً رقابتی است و شما باید تا آنجا که می توانید قبل از ورود در مورد آن بخوانید.

20. خرید و فروش وب سایت های طاقچه h4>

ساخت وب سایت و کسب درآمد از آنها بسیار آسان شده است. این امر باعث شده است که بسیاری از کارآفرینان از سراسر دنیا وب سایت های موفقی ایجاد کرده و آنها را مانند سایر تجارت های خود به فروش برسانند.

وب سایت هایی مانند Flippa منبع بسیار خوبی برای خرید و فروش تاسیس شده هستند وب سایت ها قبل از سرمایه گذاری مطمئن شوید که تحقیق خود را انجام داده اید. شما منابع زیادی را در Flippa پیدا خواهید کرد تا به شما در یادگیری اصول کمک کنند.

فرصت زیادی برای خرید یک وب سایت کم استفاده ، بهینه سازی درآمد / رشد آن و سپس فروش مجدد آن برای چند برابر بالاتر وجود دارد.

21. یک وب سایت حراج h4> ایجاد کنید

Make an auctions website

ایجاد یک وب سایت مانند حراج eBay یکی دیگر از ایده های آسان برای شروع تجارت آنلاین است. اساساً ، شما وب سایتی ایجاد می کنید که بستر خرید و فروش محصولات از طریق حراجی های آنلاین را در اختیار کاربران قرار می دهد.

شما می توانید محصولات خود را برای حراجی ها اضافه کنید یا به فروشندگان دیگر اجازه دهید مزایده های خود را برگزار کنند. برای هر مورد حراجی می توانید از فروشندگان هزینه ثابت یا درصدی بگیرید.

برای شروع ، به آموزش گام به گام ما در مورد چگونگی با استفاده از وردپرس سایت حراجی مانند eBay بسازید .

22. یوتیوب شوید h4>

اگر دوست دارید فیلم بسازید ، YouTubeTuber شدن یک فرصت عالی تجاری است. YouTube بزرگترین پلت فرم میزبانی ویدیو در جهان ، دومین موتور جستجوگر محبوب و جامعه جهانی گسترده محتواسازان است.

به هر کسی امکان می دهد فیلم های خود را بارگذاری کند ، کانال ایجاد کند و از طریق تبلیغات ، حمایت های مالی و معاملات درآمد کسب کند. برخی از یوتیوب ها سالانه میلیون ها دلار درآمد کسب می کنند و هزاران نفر از یوتیوب ها درآمد شش رقمی دارند.

در هر موضوعی می توانید فیلم بسازید. می توانید وبلاگ های شخصی ، کانال های آموزشی مانند فهرست 25 یا WPBeginner ، بررسی های ویدئویی ، کانال آشپزی یا تقریباً هر چیزی که فکرش را بکنید.

23. یک ستاره اینستاگرام شوید h4>

اگر دوست دارید عکس بگیرید و فیلم بسازید ، برای راه اندازی یک تجارت آنلاین پردرآمد باید اینستاگرام را در نظر بگیرید. کاربران اینستاگرام از طریق حمایت مالی ، قرار دادن محصول ، تأیید و موارد دیگر درآمد قابل توجهی کسب می کنند.

برای شروع به یک دوربین ، برخی از مهارت های اساسی ویرایش عکس و خلاقیت نیاز دارید. پس از آن به یک استراتژی سازگار برای ارسال منظم مطالب جدید نیاز دارید. شما باید هنر استفاده از هشتگ ها را برای ارتقا posts پست های اینستاگرامی خود به اشتراک بگذارید و آنها را در وب سایت خود به اشتراک بگذارید تا به مخاطبان فراتر از اینستاگرام برسید.

شما همچنین به یک وب سایت با فرم تماس صفحه ، بنابراین تبلیغ کنندگان می توانند برای خرید مکانها تماس بگیرند.

24. ویرایشگر ویدیو شوید h4>

Video editor

اگر دوست دارید فیلم بسازید و ویرایش کنید اما نمی خواهید یک کانال YouTube راه اندازی کنید ، باز هم می توانید از مهارت های خود برای کمک به مشاغل دیگر استفاده کنید. به دلیل محبوبیت بی نظیر ویدیوهای YouTube و Facebook ، مشاغل در سراسر جهان به متخصصانی نیاز دارند که بتوانند فیلم های خود را ویرایش کنند.

می توانید با جستجوی کنسرت در وب سایت های مستقل شروع به کار کنید. در ابتدا ، شما با مشتریانی تصادفی کار خواهید کرد ، اما اندکی پس از آن چند مشتری دائمی خواهید داشت که به شما کار کافی برای تأمین وقت خود را ارائه می دهند. سپس می توانید برای راه اندازی آژانس کاری خود را رونق بخشید و یا افراد فریلنسر دیگری را برای کمک استخدام کنید.

نمی دانید چگونه فیلم بسازید یا ویرایش کنید؟ نگران نباشید که منابع آنلاین زیادی وجود دارد که آموزش ها و دوره های رایگان و پولی را ارائه می دهند. می توانید برای یادگیری مهارت های اولیه کمی وقت بگذارید و بلافاصله شروع به کار کنید.

25. گوینده شوید h4>

راویان استعداد صوتی را در اختیار سازندگان ویدئو ، سازندگان فیلم و سایر تولیدکنندگان محتوای دیجیتال قرار می دهند. بسیاری از کانال های YouTube به طور فعال به دنبال افرادی هستند که ویدیوها را گویند. برخی آموزش های مقدماتی صوتی می تواند به شما کمک کند تا به راحتی شغلی سودآور را شروع کنید.

شما به میکروفون با کیفیت خوب احتیاج دارید (توصیه می کنیم Samson Mic یا Rhode Podcaster ) و نرم افزار ضبط صدا برای ضبط صدای خود را. سپس می توانید فایل های صوتی را برای مشتری ارسال کنید ، بنابراین آنها می توانند از آنها در فیلم خود استفاده کنند.

شما می توانید در وب سایت های فریلنسینگ شغل پیدا کنید و خیلی سریع مشتری مداوم ایجاد کنید.

26. پشتیبانی فنی h4> را ارائه دهید

آیا دوست دارید در مجامع فناوری به افراد کمک کنید؟ اگر این کار را انجام دهید ، پس می توانید فرصت هایی را پرداخت کنید که برای آن پول دریافت می کنید. بسیاری از مشاغل آنلاین به طور فعال به دنبال ارائه دهندگان پشتیبانی فنی برای کمک به مشتریان خود هستند.

اساساً ، شما فقط باید با این محصول آشنا شوید و به س questionsالات خود پاسخ دهید. بسیاری از شرکت ها برای پاسخگویی به س customerالات مشتری از گپ زنده یا سیستم بلیط پشتیبانی استفاده می کنند. غالباً این مشاغل از راه دور هستند ، به این معنی که می توانید از خانه خود کار کنید.

27. یک متخصص تولید سرب شوید h4>

متخصصان نسل سرب به مشاغل کمک می کنند تا مشتریان جدید یا بالقوه جدیدی پیدا کنند. آنها این کار را با استفاده از ابزارهای حرفه ای مانند OptinMonster برای گرفتن لیدها یا افزایش نرخ تبدیل انجام می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به راهنمای مبتدیان ما در نحوه انجام تولید سرب در وردپرس مانند یک حرفه ای.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین و آسانترین ایده های کسب و کار آنلاین را که در واقع درآمد کسب می کنند ، پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای گام به گام ما را در نحوه ایجاد وب سایت کسب و کار کوچک .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/proven-and-easy-to-start-online-business-ideas-that-make-money/.

دیدگاهتان را بنویسید