24 بهترین تم وردپرس برای گالری هنر

آیا به دنبال بهترین مضامین وردپرس برای گالری های هنری هستید؟ بیشتر تم های وردپرس برای وب سایت های تجاری و شخصی با خلاقیت و ویژگی های مورد نیاز برای وب سایت گالری هنری مطابقت ندارند. در این مقاله ، ما بهترین موارد وردپرس را برای گالری های هنری انتخاب کرده ایم.

Best WordPress themes for art galleries

ساخت وب سایت گالری هنر با وردپرس h4>

وردپرس محبوب ترین سازنده وب سایت در جهان. WordPress.com دارای دو طعم است که یک راه حل میزبان است و WordPress.org همچنین به عنوان وردپرس خود میزبان شناخته می شود.

به دلیل انعطاف پذیری که ارائه می دهد ، استفاده از WordPress.org را توصیه می کنیم. همچنین به شما امکان دسترسی به تمام ویژگی های وردپرس را در خارج از جعبه می دهد (به مقایسه ما با WordPress.com vs WordPress.org ).

شما به یک نام دامنه و میزبانی وردپرس a” > حساب برای ایجاد یک وب سایت گالری هنری.

ما توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید. آنها یکی از ارائه دهندگان میزبانی وردپرس به طور رسمی و یکی از بزرگترین شرکتهای میزبانی در جهان هستند.

پس از ثبت نام در حساب میزبانی خود ، می توانید راهنمای ما را در نحوه ایجاد وب سایت برای دستورالعمل های گام به گام تنظیم.

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین تم های وردپرس برای گالری های هنری بیندازیم. همه این مضامین برای موبایل مناسب هستند.

1. داستان حلقه

Reel Story

Reel Story یک قالب وردپرس به زیبایی ساخته شده برای متخصصان خلاق ، هنرمندان و گالری ها است. این برای نشان دادن کار شما و قرار دادن آن در جلو و مرکز طراحی شده است. این شامل یک بخش نمونه کارها ، گالری های عکس و پشتیبانی از جاسازی های ویدئو.

همراه با یک پلاگین صفحه ساز قدرتمند بصری و دارای یک پانل گزینه های تم تم برای راه اندازی سریع تر.

2. فوق العاده

Ultra

Ultra یک تم وردپرس همه منظوره است که برای گالری های هنری ، هنرمندان ، عکاسان و سایر متخصصان خلاق مناسب است. همراه با چندین طرح آماده است که می توانید با 1 کلیک نصب کنید. همچنین شامل یک کاربرد آسان صفحه ساز را رها کنید.

این بخش نمونه کارها برای نمایش زیبایی کارهای هنری دارد ، همچنین دارای الگوهای زیبا برای گالری عکس با چندین طرح است.

3. نیلی

Indigo

نیلی یک قالب زیبا وردپرس با رویکرد مدولار برای طراحی است. برای انواع وب سایت ها از جمله گالری های هنری ، هنرمندان و فضاهای خلاق مناسب است.

شامل ماژول های زیبایی برای افزودن گالری عکس ، نمونه کارها ، پشتیبانی فرم تماس ، توصیفات و موارد دیگر. نصب آن کاملاً آسان است و شامل چندین طرح است که با 1 کلیک قابل نصب است.

4. شهاب

Meteor

Meteor یک نمونه کارها عالی وردپرس است و تم رزومه مناسب برای گالری های هنری و نمایشگاه ها. این شامل یک نوع پست نمونه کارها قدرتمند با طرح های سنگ تراشی ، شبکه و چرخ فلک است. هر مورد از نمونه کارها صفحه مخصوص خود را با گالری ها و توضیحات زیبا دارد.

استفاده از آن بسیار آسان است و برای تنظیم خارج از جعبه با حداقل تنظیمات برای پیکربندی طراحی شده است. در داخل شما همچنین یک راهنمای شروع به کار خواهید یافت که شما را در تنظیم موضوع راهنمایی می کند.

5. فریلو h4>

Freelo

Freelo یک قالب وردپرس با ظرافت طراحی شده برای گالری های هنری ، نمایشگاه ها و هنرمندان است. این در چندین طرح رنگی وجود دارد و شما می توانید از رنگ های خود نیز استفاده کنید. این یک بخش نمونه کارها با چندین سبک زیبا طراحی شده است.

سایر ویژگی های قابل توجه شامل پشتیبانی از قلم های Google ، چندین الگو صفحه ، نوارهای جانبی نامحدود و یک صفحه آسان تر از گزینه های تم.

6. خط ساحلی

Coastline

خط ساحلی قالب نمونه کارها وردپرس با طراحی منحصر به فرد که کارهای هنری شما را در اول و مرکز خود قرار می دهد. این یک طرح شبکه سنگ تراشی در صفحه اول با یک نوار کناری ثابت در سمت چپ دارد.

همچنین شامل یک بخش نمونه کارها ، گالری عکس ها ، ابزارک های سفارشی و ادغام رسانه های اجتماعی. همه گزینه های تم به طور مرتب تحت تنظیم کننده تم زنده سازمان یافته اند.

7. شاتر

Shutter

شاتر دارای ویژگی های فراوانی است قالب وردپرس برای عکاسی وب سایت ها و گالری های هنری. همراه با 5 طرح آزمایشی با محتوای ساختگی که با 1 کلیک قابل نصب است.

این سئو مناسب است و شامل ویژگی های مختلفی مانند فونت های گوگل ، نمونه کارها ، گالری ها ، اسلایدرهای زیبا و موارد دیگر است. تنظیمات تم با پنل گزینه های تم سفارشی بسیار آسان است.
8 <.>

Float

Float یک قالب مدرن وردپرس با پس زمینه اختلاف منظر زیبا . مناسب برای گالری های هنری که به دنبال ظاهری مدرن و آینده نگرانه برای وب سایت خود هستند.

شامل یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن بصری ، چندین سبک و طرح بندی ، الگوهای صفحه ، ابزارک های سفارشی و ادغام رسانه های اجتماعی است. دموی طرح زمینه را می توان با نصب 1 کلیک نصب کرد و با استفاده از صفحه تنظیمات تم سفارشی سازی را انجام داد.

9. Hellomouse

Hellomouse

Hellomouse به طور خاص برای کارهای خلاقانه طراحی شده است ، یک موضوع زیبا و زیبا برای نمونه کارها در وردپرس است. بهینه سازی شده برای ایجاد اولین برداشت عالی ، صفحه اصلی آن دارای یک پیام خوشامدگویی با اطلاعات تماس ، و به دنبال موارد نمونه کارها شما در یک شبکه نمایش داده می شود.

برای سفارشی سازی ، بیش از 60 گزینه با برنامه تنظیم کننده زنده تم دارد. همراه با ابزارک های سفارشی ، کشیدن و رها کردن تنظیمات صفحه اصلی ، ادغام شبکه های اجتماعی و موارد دیگر. با همه برترین افزونه های وردپرس .

10. اوج

Peak

آیا به دنبال موضوعی زیبا و جذاب برای گالری هنری خود هستید؟ اوج را بررسی کنید. این قالب وردپرس با زیبایی طراحی شده برای عکاسی ، هنرمندان و سایر کارهای خلاقانه.

همراه با چندین طرح گالری ، الگوهای صفحه ، چندین سبک ، ابزارک های اسلایدو ، آگهی عنوان صفحه و موارد دیگر. استفاده از این گزینه قدرتمند و در عین حال کاملاً آسان با گزینه های تم دقیق است که به شما کمک می کند تا از طریق تنظیمات گام بردارید.

11. شمالی

North

اگر به دنبال یک تم وردپرس مینیمالیستی برای گالری هنری خود ، سپس نگاهی به North بیاندازید. این قالب وردپرس با زیبایی طراحی شده دارای نوع محتوای نمونه کارها داخلی و قالب های زیبا برای نمایش آن است.

شامل چندین روش برای نمایش گالری ها و موارد نمونه کارها است. استفاده از آن بسیار آسان است و تمام گزینه های طرح زمینه با تنظیمات پیش نمایش زنده در دسترس هستند.
12 <. creativo>

Creativo

همانطور که از نامش پیداست ، Creativo تم وردپرس برای متخصصان ، آژانس ها و گالری های خلاق است. این تم زیبا دارای چندین طرح آماده استفاده است که می توانید با یک کلیک نصب کنید.

با یک پلاگین کشویی ممتاز و یک صفحه ساز بصری ارسال می شود. WooCommerce آماده است و همچنین می توان از آن برای فروشگاه آنلاین را به وب سایت خود اضافه کنید.

13. انتخاب

Eclection

Eclection از طراحی منحصر به فرد با رویکردی مینیمالیستی برخوردار است. صفحه اصلی آن لغزنده ویژه تمام صفحه با یک نوار کناری در سمت چپ.

این قسمت به زیبایی طراحی شده است تا پروژه های شما را با یک صفحه جداگانه برای بخش وبلاگ نمایش دهد. استفاده از آن فوق العاده آسان است و گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن استفاده کنید و آن را منحصر به فرد خود کنید.

14. Inspiro

Inspiro

اگر فیلم ها در گالری هنری شما نقش مهمی دارند ، شاید بخواهید نگاهی به Inspiro بیندازید. این همراه است یک ویدیوی ویژه نوار لغزنده در بالا و به دنبال مهمترین محتوای شما.

این تم آماده تجارت الکترونیکی همراه با یک صفحه گزینه های تم سفارشی برای راه اندازی آسان تر است. همچنین شامل گالری عکس ، ابزارک های سفارشی برای رسانه های اجتماعی و اطلاعات تماس ، 5 طرح آزمایشی و یک صفحه ساز کشیدن و رها کردن ساده است.

15. iRibbon Pro

iRibbon Pro

iRibbon pro یک تم عالی وردپرس است که دارای طراحی قدیمی یکپارچهسازی با سیستمعامل است. این در 4 طرح رنگی از جمله سبز ، آبی ، قرمز و آبی تیره وجود دارد. دارای یک نوار لغزنده داخلی در قسمت بالا و به دنبال آن بخش دعوت به عمل است.

شامل نمونه کارها و بخش توصیفات ، الگوی صفحه تماس ، مکان شماره تلفن و چندین طرح نوار کناری برای بخشهای مختلف وب سایت شما. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای یک منطقه تنظیمات تم سفارشی است.

16. گوشه

Corner

Corner یک تم وردپرس مینیمالیستی عالی برای کارهای خلاقانه ، گالری های هنری و هنرمندان است. این یک نوار کناری باریک سمت چپ با سطح محتوای زیادی برای نمایش پروژه های شما دارد.

از فضای سفید زیادی استفاده می کند و به شما امکان می دهد رنگ های مورد نظر خود را برای استفاده انتخاب کنید. این یک صفحه وبلاگ جداگانه ، الگوهای گالری عکس ، ابزارک های سفارشی دارد و همچنین از WooCommerce برای افزودن یک فروشگاه آنلاین پشتیبانی می کند.

17. گرفتگی

Eclipse

Eclipse تم وردپرس غنی از ویژگی و در عین حال بسیار ساده است. دارای تایپوگرافی زیبا با آیکون های اجتماعی و منوی پیمایش در بالای صفحه ، به دنبال آن یک کشویی بزرگ ، جعبه ها و محتوای اخیر شما.

همچنین با ویجت Instagram ، چندین طرح بندی و انتخاب رنگ نامحدود ارائه می شود. خارج از جعبه کار می کند و تنظیم آن حتی برای مبتدیان کاملاً آسان است.

18. محیط

Ambiance Pro

در بالای پیدایش ساخته شده است a> frame theme، Ambiance Pro یک قالب زیبا وردپرس با حداقل رویکرد طراحی است. صفحه اصلی آن دارای می باشد ، پیام خوش آمدگویی ، و طرح شبکه آخرین کارهای شما.

این صفحه اصلی دارای ابزارک است که به شما امکان می دهد ابزارک ها را برای راه اندازی صفحه اصلی خود بکشید و رها کنید. می توانید تنظیمات قالب را با استفاده از صفحه گزینه های تم و سفارشی ساز مستقیم شخصی سازی کنید.

19. شمال واقعی

True North

True North یک قالب ایده آل وردپرس برای هنرمندان ، عکاسان و گالری های هنری است. این یک منوی ناوبری چسبنده در بالای صفحه ، یک تصویر بزرگ با عنوان تمام عرض ، به دنبال نمونه کارها و سایر بخشها دارد.

همراه با چندین طرح از جمله نمونه کارها قابل فیلتر کردن ، شبکه ، نمایش اسلاید و لیست ستون ها. این برنامه همچنین بسته بندی گزینه های سفارشی سازی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد به راحتی تنظیمات قالب را تغییر داده و آن را از آن خود کنید.

20. اختلاف منظر

Parallax

اگر به دنبال مدرن تم یک صفحه ای وردپرس ، سپس Parallax یک انتخاب عالی است. از جلوه های پس زمینه اختلاف منظر بسیار جذاب با منوهای ناوبری عمودی استفاده می کند.

همراه با نمونه کارها ، 11 سبک هدر ، طرح بندی هوشمند ، هدر سفارشی ، اسلایدر و میله های متحرک و پشتیبانی از زبانهای RTL . همراه با چندین نسخه ی نمایشی و یک صفحه ساز بصری فوق العاده آسان که به شما امکان می دهد طرح های سفارشی وردپرس .

21. Atmosphere Pro

Atmosphere

Atmosphere Pro یک قالب همه منظوره ، سبک مینیمالیستی وردپرس با فضای سفید زیاد و تایپوگرافی زیبا . این برنامه در چارچوب موضوع Genesis ساخته شده است. که باعث می شود SEO دوستانه از جعبه خارج شود.

بیشتر ویژگی های قابل توجه شامل سربرگ قابل تنظیم ، صفحه اصلی ابزارک ، ویجت های سفارشی ، پشتیبانی تجارت الکترونیکی و موارد دیگر است. خارج از جعبه کار می کند و برای تغییرات اضافی می توانید از صفحه تنظیمات تم سفارشی و از برنامه ساز زنده استفاده کنید.

22. فلفل +

Pepper+

Pepper + یک قالب مدولار وردپرس با ماژول های آسان برای استفاده است که شما فقط می توانید در عرض چند دقیقه بکشید و رها کنید و هر نوع وب سایتی ایجاد کنید. دیگر نیازی به این کار نیستید ، زیرا در حال حاضر شامل 6 طرح آماده است که می توانید بلافاصله نصب کنید.

هر آنچه را که می خواهید از یک تم برتر وردپرس بخواهید دارد. بیشتر ویژگی های قابل توجه شامل اسلایدر ، سازنده صفحه تصویری ، فونت های Google ، طرح بندی سرصفحه ، پشتیبانی از قلم های Typekit ، جداول قیمت گذاری و موارد دیگر.

23. فعل

Verb

Verb یک قالب وردپرس زیبا طراحی شده برای هنرمندان ، گالری های هنری و اماکن خلاق است. این یک طرح رنگی تیره با رنگ های لهجه روشن برای ایجاد یک نمایش بصری زیبا است.

شامل طرح های زیبا برای صفحات نمونه کارها و پروژه های منفرد است. از تایپوگرافی ترد استفاده می کند و خارج از جعبه کار می کند. این گزینه دارای حداقل گزینه های تم است ، بنابراین شما مجبور نیستید در راه اندازی وب سایت خود مشکل داشته باشید.

24. پچ پچ

Chatter

The Chatter قالب وردپرس برای هنرمندان ، مجلات هنری ، گالری ها و پروژه های مشابه است. از فضای سفید زیادی برای یک چیدمان بزرگ باز برای بهبود خوانایی استفاده می کند.

دارای سه سبک کشویی ، رنگهای نامحدود ، سبک های سربرگ زیبا ، چندین طرح و یک صفحه ساز بصری. همچنین به شما امکان می دهد به 22 تم دیگری که می توانید نصب کنید دسترسی پیدا کنید. همچنین می تواند برای ایجاد وب سایت های چند زبانه وردپرس با WPML .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین مضامین وردپرس را برای گالری هنری پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد چگونگی سرعت بخشیدن به وردپرس مشاهده کنید. و افزایش عملکرد برای مبتدیان.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-themes-for-art-gallery/.

دیدگاهتان را بنویسید