21 بهترین تم وردپرس عروسی

آیا به دنبال مضامین عروسی برای سایت وردپرس خود هستید؟ برای وب سایت های عروسی ، به موضوعی نیاز دارید که بتواند بهترین لحظات رویداد را به نمایش بگذارد. در این مقاله ، بهترین مضامین عروسی وردپرس را انتخاب کرده ایم که می توانید استفاده کنید.

Best wedding themes for WordPress

ساخت وب سایت عروسی با وردپرس h4>

وردپرس یک گزینه محبوب برای ایجاد وبلاگهای خانوادگی ، رویدادها و وب سایت های عروسی. عمدتا به این دلیل است که استفاده و مدیریت آن بسیار آسان است.

دو نوع وب سایت وردپرس وجود دارد. WordPress.com و WordPress.org که به عنوان WordPress خود میزبان نیز شناخته می شود. به مقاله ما در تفاوت بین WordPress.com و WordPress.org

ما توصیه می کنیم از WordPress.org استفاده کنید زیرا این امکان را برای شما فراهم می کند تا از تمام ویژگی های WordPress خارج از جعبه استفاده کنید.

شما به یک نام دامنه و میزبانی وردپرس حساب برای راه اندازی یک وب سایت وردپرس خود میزبان.

ما توصیه می کنیم از Bluehost استفاده کنید. آنها یکی از بهترین شرکت های میزبانی وردپرس در جهان و یک ارائه دهنده رسمی میزبانی وردپرس هستند.

پس از خرید هاست ، آماده نصب وردپرس هستید. دستورالعمل های گام به گام را در راهنمای ما در نحوه راه اندازی وبلاگ .

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین تم های عروسی وردپرس بیندازیم که می توانید در وب سایت خود نصب کنید.

1. Astra

Astra's Wedding Invitation template

Astra a > ایجاد یک وب سایت جذاب در وردپرس را برای مبتدیان ساده می کند. این موضوع همراه با بیش از 100 الگو مبتدی ، از جمله الگوی دعوت عروسی است. به راحتی می توانید این کار را با تصاویر ، فیلم ها و متن خود سفارشی کنید.

بسیاری از الگوهای عالی دیگر نیز می توانید انتخاب کنید. این ویژگی ها مانند فرم RSVP را شامل می شود تا مهمانان شما را از آینده خود مطلع کنند. Astra با تنظیم کننده قالب وردپرس ، به شما امکان تغییر رنگ ، قلم و موارد دیگر را می دهد.

2. فوق العاده

Ultra Wedding

Ultra یک تم وردپرس همه منظوره است که شامل طراحی های آماده برای انواع وب سایت ها است. این شامل الگوی زیبایی برای وب سایت های عروسی است ، شامل تصاویر پس زمینه تمام صفحه و تایپوگرافی زیبا.

شامل بخش داستان ما برای معرفی عروس و داماد است ، گالری عکس های زیبا ، و یک بخش RSVP. همراه با یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن قدرتمند و پانل گزینه های تم بسیار آسان برای راه اندازی وب سایت شما.

3. تازه متاهل

Just Married

Just Married یک موضوع عروسی زیبا وردپرس است. این یک طراحی زیبا با تصاویر پس زمینه تمام صفحه ، یک صفحه اصلی تک ستون و گالری تصاویر خیره کننده دارد.

شامل رنگ های سفارشی است و دارای 4 طرح رنگ است. در داخل همچنین بخشهایی برای افزودن دامادها ، ساقدوش عروس ، محل اقامت ، رزرواسیون ، فرم تماس و موارد دیگر.

4. عروسی نصف النهار

Meridian Wedding

عروسی Meridian یک قالب زیبا وردپرس با طرح بندی شیک و ویژگی های داخلی است. صفحه اصلی آن دارای یک لغزنده تمام عرض برای نمایش عکس های زن و شوهر خوش شانس در بالا با دکمه های تماس برای اقدام به RSVP و رجیستری هدیه.

شامل گالری عکس های زیبا ، فرم RSVP ، مکان ، تاریخ و سیستم برنامه ریزی کامل رویداد. راه اندازی آن با تنظیم کننده تم آسان است که در آن هنگام تنظیم می توانید پیش نمایش مستقیم وب سایت خود را مشاهده کنید.

5. Inspiro

Inspiro

Inspiro یک قالب وردپرس است که برای ایجاد یک تأثیر ماندگار طراحی شده است. این برای وب سایت های عکاسی ، فیلم و عروسی مناسب است. شامل گالری های فیلم و عکس زیبا ، پس زمینه های ویدیوی تمام صفحه ، و پشتیبانی از پنجره جعبه سبک برای عکس ها و فیلم ها.

با یک نصب کننده 1 کلیک و 5 طرح آماده از جمله یکی برای وب سایت های عروسی ارسال می شود. برای ویرایش صفحات ، یک سازنده ساده کشیدن و رها کردن صفحه ارائه می شود. همه گزینه های طرح زمینه را می توان به راحتی با استفاده از تنظیم کننده زنده تنظیم کرد.

6. لنز

Lense

Lense یک تم عکاسی وردپرس با طراحی منحصر به فرد است که آن را برای وب سایت های عروسی مناسب می کند. صفحه اصلی آن دارای یک گالری عکس زیبا با پیمایش افقی است. همچنین به شما امکان می دهد عکس ها را در ستون ها ، انواع شبکه ، اسکرول ها و نمایش های اسلایدی اضافه کنید.

برای هر یک از گالری های خود می توانید تنظیمات مختلفی داشته باشید. این رنگ های نامحدود ، ابزارک های سفارشی ، تجربه منحصر به فرد تلفن همراه و سفارشی سازی آسان دارد.

7. اما

Emma

اما یک موضوع عروسی وردپرس زیبا و متوسط ​​است. دارای واضح تایپوگرافی ، رنگ های زیبا و تصاویر تمام صفحه ، این مضمون تمام مواردی را که برای یک وب سایت عروسی زیبا لازم دارید را شامل می شود.

همچنین شامل فرم RSVP و پلاگین های رایگان برای افزودن ویژگی های رجیستری ، اشتراک اجتماعی و اینستاگرام است. این ترجمه است آماده و دارای یک تنظیم آسان همراه با داده های نمایشی است.

8. سلفی

Selfie

Selfie یک انتخاب عالی برای تم عروسی وردپرس است. این موضوع برای به نمایش گذاشتن عکس ها به زیبایی طراحی شده است ، دارای طرح زیبایی است که در تمام دستگاه ها خیره کننده به نظر می رسد.

دارای یک پیمایش و نوار کناری قابل جمع شدن است که هم در موبایل و هم در دسک تاپ از کار خارج می شود. همچنین دارای بخش وبلاگ جداگانه با گالری های فعال شده با لمس. تنظیم تم کاملاً رو به جلو است و اکثر گزینه ها خارج از محدوده کار می کنند.

9. نایما

Nayma Wedding

Nayma یک تم وردپرس همه منظوره است که دارای چندین طرح ساخته شده برای چندین منظوره ، از جمله یکی برای وب سایت های عروسی. این الگوی عروسی دارای یک تصویر بزرگ تمام صفحه است که در بالای آن اعلان عروسی شما قرار دارد.

دارای زیبایی جلوه های پس زمینه اختلاف منظر برای بخشهای مختلف ، گالری عکسهای زیبا و منطقه ای برای نمایش جزئیات رویداد مانند زمان ، مکان ، برنامه و موارد دیگر. استفاده از آن فوق العاده آسان است و همراه با ماژول هایی است که می توانید برای تنظیم طراحی خود فقط آنها را بکشید و رها کنید.
10 <.>

Wedding Band

Wedding Band یک تم عروسی رایگان وردپرس با ویژگی های ساده و تنظیمات آسان تر است. این دارای یک نوار لغزنده با عرض کامل زرق و برق دار در بالا و به دنبال آن بخشهای مختلف است.

با استفاده از تنظیم کننده زنده تم ، تنظیمات همه گزینه های طرح زمینه آسان است. همچنین شامل فرم دهی برای افزودن فرم تماس و عنوان الگوی صفحه تمام عرض که می توانید با هر پلاگین صفحه ساز WordPress استفاده کنید.

11. زورو

Zoro

Zoro یکی دیگر از گزینه های عالی برای وب سایت عروسی وردپرس است. این نمایشگاه دارای گالری عکس های بسیار عالی برای نمایش بهترین لحظات روز عروسی است. می توانید طرح های گالری عکس در انواع مختلف شبکه با دو یا سه ستون.

شامل 4 نمونه صفحه اصلی ، 4 سبک سرصفحه ، رنگهای نامحدود ، Google Fonts و یک صفحه ساز بصری. راه اندازی تم با واردکننده محتوای آزمایشی و یک پنل گزینه های تم سفارشی تر است.

12. عشق واقعی

Truelove

Truelove ساده و رایگان است قالب وردپرس برای ایجاد فوری یک وب سایت عروسی زیبا. این شامل یک نوار لغزنده ساده در بالا و به دنبال بخشهای مختلف است. تنظیم تم از طریق customizer انجام می شود و به شما امکان می دهد هدر ، پس زمینه ، ابزارک ها و منوهای ناوبری سفارشی را اضافه کنید.

13. شاتر

Shutter

Shuter یک تم عکاسی قدرتمند از وردپرس است که دارای الگوهای خیره کننده از جمله طراحی وب سایت عروسی است. این عکس های شما را در جلو و مرکز قرار می دهد و یک تجربه کاربری زیبا و بسیار جذاب را ارائه می دهد.

با چندین نسخه ی نمایشی ، گزینه های چیدمان ، ترکیب های مختلف طرح بندی که می توانید با یکدیگر ترکیب کنید ، رنگ های نامحدود و یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی داخلی ارسال می شود. با یک دوست مبتدی شروع می شود سازنده صفحه فرود و نصب کننده تم آسان.

14. تازه عروسها

Newlyweds

اگر به دنبال طراحی ظرافت کلاسیک هستید ، نگاهی به Newlyweds بیندازید. این قالب رایگان وردپرس از یک طرح قدیمی کلاسیک با رنگهای ظریف و تایپوگرافی زیبا استفاده می کند. این از نوع Cormorant Garamond و Great Vibes برای تایپوگرافی ترد و زیبا استفاده می کند.

این شامل یک تایمر شمارش معکوس رویداد ، گالری عکس های زیبا ، عکس عروس و داماد و آرم سفارشی . همه گزینه های طرح زمینه بسیار ساده هستند و می توان آنها را به راحتی با استفاده از تنظیم کننده زنده تم تنظیم کرد.

15. ماژول ها

Modules

ماژول ها یک تم وردپرس کاملاً کاربردی است. این یک رویکرد مدولار برای طراحی لازم است که به شما امکان می دهد از بلوک های داخلی استفاده کنید تا فقط روی بوم بکشید و رها کنید تا صفحات زیبایی ایجاد کنید.

با 16 طرح کلید در دست برای صنایع مختلف از جمله وب سایت های عکاسی ، شخصی و رویدادها. جدا از آن شامل عناصر طراحی آماده شده است که می توانید فوراً اضافه کنید. استفاده و سفارشی سازی آن برای وب سایت های عروسی بسیار آسان است.

16. سلکی

Selkie

Selkie یک موضوع وبلاگ نویسی وردپرس است که برای عکس ساخته شده است و برای وب سایت های عروسی بسیار مناسب است. این صفحه اصلی دارای یک تصویر هدر بزرگ با دکمه تماس برای اقدام است که می توانید برای RSVP برای صفحات رجیستری استفاده کنید.

Selkie پر از گزینه است ، دارای دو گزینه چیدمان است ، چند گزینه سبک های منوی پیمایش ، 10 طرح مختلف وبلاگ و موارد دیگر.

17. خاطرات

Memories

Memories یک قالب شیک وردپرس مناسب برای عکاسان ، سایت های مد و سبک زندگی. طراحی آن از یک طرح منحصر به فرد برخوردار است ، که آن را به گزینه ای مناسب برای وب سایت های عروسی تبدیل کرده است. این نمایشگر گالری زیبایی دارد تا بهترین عکس های شما را به نمایش بگذارد.

با تمام افزونه های محبوب وردپرس کار می کند بنابراین شما می توانید در هنگام حرکت ویژگی های جدیدی اضافه کنید. تنظیم تم با تعداد زیادی گزینه کاملاً آسان است.

18. تمرکز

Focussity

Focussity یک قالب زیبا وردپرس برای عکاسان عروسی است. این شامل یک بخش نمونه کارها سفارشی با گالری تصاویر زیبا. از تصاویر و پس زمینه های صفحه تمام صفحه پشتیبانی می کند.

همچنین با ایجاد یک صفحه کشیدن و رها کردن صفحه ، طرح های خود را ایجاد می کند. تمرکز آماده چند زبانه و دارای جلوه های اختلاف منظر زیبا و پشتیبانی از ویدئو در پس زمینه است.

19. Gallery Pro

Gallery Pro

Gallery Pro یک موضوع عکاسی و سبک زندگی وردپرس زیبا و مینیمال است. در بالای Genesis ساخته شده است. چارچوب تم ، که برای سرعت وردپرس سریعتر a >

این یک طرح مینیمالیستی تمیز را برای نمایش روز عروسی شما با سبک و سبک ارائه می دهد. ویژگی های تم به شما امکان می دهد به راحتی سربرگ قابل تنظیم ، طرح کشیدن و رها کردن را اضافه کنید و از الگوهای صفحه برای افزودن بخش وبلاگ نیز استفاده کنید. استفاده از آن بسیار ساده است و اکثر ویژگی ها خارج از جعبه کار می کنند.

20. جن + بن

Jen+Ben

Jen + Ben یک قالب وردپرس ساده و زیبا برای وب سایت های عروسی طراحی شده است. این یک تصویر برجسته بزرگ در بالا دارد ، که می تواند با یک کشویی نیز جایگزین شود. همراه با مجموعه ای از پلاگین های همراه است که می توانید با تنظیم موضوع ، ویژگی های آنها را اضافه کنید.

شامل سبک های هدر سفارشی ، پیمایش زیبا ، نقشه های Google ، فرم تماس و ویژگی های رسانه های اجتماعی. در داخل شما پانل گزینه های تم سفارشی را پیدا خواهید کرد که به شما در راه اندازی راهنمایی می کند.

21. ضبط شده

Hitched

Hitched به عنوان بخشی از یک تم بزرگ وردپرس همه منظوره ارائه می شود. شما نه تنها یک تم عروسی ، بلکه مضامین برای ساخت وب سایت های مختلف دیگر خواهید داشت. این یک نصب نسخه ی نمایشی 1 کلیک دارد که به شما امکان می دهد محتوا وارد کنید و سپس فقط عکس ها و اطلاعات عروسی خود را جایگزین کنید.

در داخل همه ویژگی های معمول مورد انتظار از طرح زمینه برتر وردپرس را پیدا خواهید کرد. ویژگی های قابل توجه شامل اسلایدر ، گالری عکس ، فرم تماس ، ترجمه و پشتیبانی چند زبانه ، مدیریت رویداد و موارد دیگر.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین موضوعات عروسی وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از باید دارای افزونه های WordPress برای همه وب سایت ها باشد.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wedding-wordpress-themes/.

دیدگاهتان را بنویسید