21 افزونه برای مدیریت کارآمد وبلاگ های چند نویسنده وردپرس

اجرای یک وب سایت چند نویسنده وردپرس مجموعه ای متفاوت از چالش ها در مقایسه با نویسنده منفرد دارد وبلاگ وردپرس .

شما باید محتوا را برنامه ریزی کنید ، یک جریان تحریریه ایجاد کنید ، فعالیت کاربر را کنترل کنید و مطمئن شوید که وب سایت شما در بالاترین سطح عملکرد قرار دارد.

به نظر می رسد این کار خیلی زیاد است ، اما خوشبختانه پلاگین های بسیار مفیدی وجود دارند که می توانند همه کارها را به راحتی پیش ببرند.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین ها را برای مدیریت کارآمد وبلاگ های چند نویسنده وردپرس به شما نشان خواهیم داد. این افزونه ها کار شما را راحت تر می کنند و به نویسندگان وب سایت شما کمک می کنند تا بهره وری بیشتری داشته باشند.

The best plugins to manage multi-author WordPress blogs more efficiently

1. انتشار مطبوعات

PublishPress

PublishPress بهترین ابزار انتشار است کیت برای هر نوع وب سایت پرمحتوا و یک افزونه ضروری برای وبلاگ های چند نویسنده وردپرس

به شما امکان می دهد یک تقویم سرمقاله در داخل وردپرس ایجاد و مدیریت کنید ، پیشرفت پیگیری در پیش نویس ها و ایده های مقاله ، مدیریت نویسندگان ، تنظیم اعلان های سفارشی و موارد دیگر.

این افزونه همراه با افزونه های همراه است که مجموعه ای قدرتمند از ابزارها را در اختیار شما قرار می دهد. این افزودنی ها شامل قابلیت مدیریت پیشرفته (برای شخصی سازی مجوزهای کاربر) ، ویرایش ها (برای مدیریت ویرایش ها در وردپرس) و مجوز مطبوعات است که به شما امکان می دهد مجوزهای مشاهده را در وردپرس کنترل کنید.

این افزونه فوق العاده قدرتمند در هر مرحله ، از برنامه ریزی محتوا تا انتشار ، به شما کمک می کند ، در حالی که اطمینان حاصل می کند هیچ چیز از بین نمی رود. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد چگونگی جریان تحریریه خود را در وردپرس بهبود بخشید .

جایزه: راهنمای ما را در نحوه انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای یافتن ایده های ارسال وبلاگ.

2. WPForms

WPForms
WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس در بازار است . این امکان را به شما می دهد تا به راحتی با استفاده از یک سازنده ساده کشیدن و رها کردن فرم ها را بسازید.

برنامه Pro آنها همچنین با ثبت نام کاربر ، فرم ورود به سیستم سفارشی و افزودنی های پس از ارسال ارائه می شود. با این کار می توانید پست های وب سایت خود را بدون اجازه دسترسی کسی به قسمت مدیریت وردپرس خود بپذیرید ،

برای جزئیات ، به راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه به کاربران اجازه می دهد پست ها را به وب سایت وردپرس شما ارسال کنند.

3. عضو مطبوعات

MemberPress

اگر می خواهید وب سایتی بسازید که فقط اعضای پولی بتوانند پست ارسال کنند ، عضو پرس . این بهترین وردپرس است پلاگین عضویت و به شما امکان می دهد برنامه های عضویت و عضویت را به راحتی بفروشید.

به شما امکان می دهد دسترسی به هر محتوایی را بر اساس سطح عضویت کاربر به راحتی محدود کنید. همچنین می توانید برای ایجاد صفحات ارسال پست جلویی از آن با WPForms استفاده کنید.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در مورد چگونگی دسترسی آسان یک وب سایت عضویت در وردپرس ایجاد کنید .

4. TranslatePress

TranslatePress

اگر یک وب سایت چند زبانه وردپرس اجرا می کنید ، TranslatePress به شما کمک می کند ترجمه ها را به راحتی در وب سایت خود مدیریت کنید.

به شما و دیگر نویسندگان وب سایت شما امکان می دهد با یک پیش نمایش زنده به راحتی محتوای وب سایت خود را ترجمه کنید. همچنین می توانید از آن برای ترجمه مضامین و افزونه های وردپرس استفاده کنید.

برای جزئیات گام به گام ، به آموزش ما در مورد چگونگی آسان وب سایت وردپرس خود را ترجمه کنید

گزینه های دیگر: WPML ، Polylang

5. Sucuri

Sucuri

Sucuri بهترین پلاگین امنیتی وردپرس برای محافظت از وب سایت خود در برابر دسترسی غیر مجاز ، حملات بی رحمانه و هک کردن.

به عنوان یک سایت چند نویسنده وردپرس ، افراد بیشتری به قسمت مدیریت وب سایت وردپرس شما دسترسی دارند. ضمن اطمینان از اینکه نویسندگان شما می توانند پست بنویسند ، همچنین می خواهید از امنیت و امنیت منطقه مدیر خود اطمینان حاصل کنید.

Sucuri به طور منظم بررسی های امنیتی را انجام می دهد و به عنوان وب سایت فایروال . این اجازه می دهد تا حملات مخرب حتی قبل از رسیدن به وب سایت شما مسدود شود.

6. پیش چک لیست چک

Pre-Publish Checklist

به عنوان مدیر یک وب سایت چند نویسنده وردپرس ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که همه نویسندگان مراحل ویرایشی را که برای وب سایت خود تنظیم کرده اید دنبال می کنند.

لیست بررسی پیش انتشار به شما کمک می کند یک لیست چک به ویرایشگر پست اضافه کنید ، که به نویسندگان اجازه می دهد قبل از انتشار یا ارسال آن برای بازبینی ، همه موارد موجود در لیست را بررسی کنند.

7. آواتارهای محلی ساده

Simple Local Avatars

وردپرس از عنوان Gravatar برای نمایش آواتارهای کاربر در نظرات و پروفایل های کاربر. با این حال ، برخی از کاربران شما ممکن است تنظیمات gravatar برای آدرس ایمیل خود نداشته باشند ، یا ممکن است به راحتی بخواهند از عکس دیگری در نمایه نویسنده خود استفاده کنند.

پلاگین Simple Local Avatars به ​​کاربران در سایت وردپرسی شما اجازه می دهد تا با ویرایش نمایه عکس نویسنده خود را بارگذاری کنند.

8. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس است. به شما امکان می دهد به راحتی Google Analytics را در وردپرس نصب کنید .

همچنین نشان می دهد کاربران شما از کجا می آیند ، چه محتوایی به خوبی کار می کنند ، کاربران هنگام مشاهده وب سایت شما و موارد دیگر چه کاری انجام می دهند. این داده ها بینش شما را برای ایجاد یک استراتژی محتوای موثر برای وب سایت شما فراهم می کند.

جایزه: به معیارهای برتر بازاریابی که باید در همه سایت های وردپرس ردیابی کنید .

9. کنترل ویرایش WP

WP Revisions Control

WordPress به طور خودکار پیش نویس ها را به عنوان ویرایش ذخیره می کند. این به شما کمک می کند به راحتی تغییرات را واگرد کنید و به پیش نویس قبلی مقاله خود بازگردید. با این حال ، اگر یک سایت بزرگ چند نویسنده وردپرس اجرا می کنید ، این نسخه ها به اندازه پایگاه داده وردپرس شما اضافه می شوند.

کنترل ویرایش WP به شما کمک می کند تعدادی ویرایش را که وردپرس باید انجام دهد تنظیم کنید. پس از این تعداد ، وردپرس به طور خودکار قدیمی ترین نسخه را حذف می کند. در صورت تمایل می توانید تمام ویرایش ها را برای یک پست خاص حذف کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به راهنمای مبتدیان برای ویرایشهای پست وردپرس با دستورالعمل های گام به گام نحوه استفاده از ویرایش ها در وبلاگ خود.

10. نویسنده فهرست آواتارها

Author Avatars List

یک روش آسان برای جذب نویسندگان بیشتر برای نوشتن برای وب سایت شما نمایش برجسته نویسندگان در وب سایت شما است. یکی از راه های انجام این کار نمایش لیستی از نویسندگان وبلاگ است.

افزونه Author Avatars List به شما امکان می دهد به راحتی لیست نویسندگان وبلاگ را در هر کجای سایت خود اضافه کنید. همراه با ویجت نوار کناری و همچنین می توانید از کد کوتاه استفاده کنید تا به راحتی آن را به یک پست یا صفحه اضافه کنید.

11. مدیر

Adminimize

Adminimize به مدیران امکان کنترل کامل آنچه را که کاربران می توانند در منطقه مدیر وردپرس ببینند یا نمی بینند ، می دهد. سرپرستان یک وبلاگ چند نویسنده می توانند با استفاده از آن دسترسی کاربر به بخشهای غیر ضروری را غیرفعال کنند.

این کار آنها را قادر می سازد تا فضای نوشتاری کم تحرک و بدون حواس پرتی را برای نویسندگان فراهم کنند. برای جزئیات بیشتر ، به آموزش ما در نحوه پنهان کردن موارد غیر ضروری از مدیر وردپرس .

12. یادداشت های کاربر

User Notes

یادداشت های کاربر به شما امکان می دهد در پروفایل های کاربر یادداشت بگذارید. این یادداشت ها فقط توسط سرپرستان قابل مشاهده است و می تواند بسیار مفید باشد و ممکن است به عنوان یک ابزار یادآوری باشد.

به عنوان مثال ، اگر نویسنده ای از مهلت تعیین شده پیروی نمی کند ، می توانید یادداشتی اضافه کنید تا به خود یادآوری کنید که این نویسنده خاص نسبت به ضرب العجل ها کمی بی دقت است.

13. جعبه نویسنده ساده

Simple Author Box

به طور پیش فرض ، بیشتر تم های جدید وردپرس می توانند عکس نمایه نویسنده را به همراه بیوگرافی آنها در زیر مقاله نشان دهند. با این حال ، برخی از آنها در این کار مهارت کافی ندارند و یا شما می خواهید کمی بیشتر کنترل کنید جعبه بیوگرافی نویسنده.

جعبه نویسنده ساده به شما کمک می کند تا به راحتی جعبه بیوگرافی نویسنده در زیر مقالات. می توانید آن را متناسب با رنگهای تم خود تنظیم کنید ، آنچه می خواهید نشان داده شود پیکربندی کنید و دکمه های اشتراک اجتماعی را با آن اضافه کنید.

14. ویرایش Slug نویسنده

Edit Author Slug

وردپرس دارای ساختار URL دوستانه SEO است که به شما امکان می دهد اسلحه های URL را برای پست ها و صفحات خود انتخاب کنید. با این حال ، هیچ گزینه ای برای انجام این کار برای یک صفحه نویسنده وجود ندارد.

ویرایش نویسنده پلاگین Slug به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید. شما می توانید به سادگی یک نمایه کاربر را ویرایش کنید و حلقه حلقه URL نویسنده را تغییر دهید. همچنین به شما امکان می دهد پایگاه نویسنده را تغییر دهید.

برای اطلاعات بیشتر ، به آموزش دقیق ما در مورد نحوه تغییر عنوان و آدرس URL نویسنده در وردپرس .

15. ارسال های ارسال شده توسط کاربر

User Submitted Posts

افزونه ارسال شده توسط کاربر دقیقاً همان کاری را که گفته است انجام می دهد ، به شما این امکان را می دهد تا پست ها را بدون ورود به سیستم یا ایجاد حساب به وب سایت شما ارسال کنند. با این کار می توانید محتوای ارسالی توسط کاربر را بدون مدیریت حساب های کاربری یا دسترسی کاربران به قسمت مدیریت ، مدیریت کنید.

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما در مورد نحوه 16. طرح زمینه ورود من

Theme My Login

Theme My Login به شما امکان می دهد صفحه ورود به سیستم وردپرس سفارشی برای وب سایت خود. همچنین می توانید یک صفحه ثبت نام و ویرایش نمایه از قبل ایجاد کنید.

اساساً کاربران می توانند بدون دسترسی به قسمت مدیریت وب سایت شما وارد سیستم شوند. Theme My Login را می توان با پلاگین های دیگر برای ایجاد یک ویرایش جلویی برای نویسندگان خود استفاده کرد.

17. دو عامل

Two-Factor

پلاگین Two Factor به شما امکان می دهد تا به راحتی احراز هویت Two Factor را به وب سایت خود اضافه کنید. این یک مرحله اضافی به صفحه ورود وردپرس شما اضافه می کند و دسترسی به وب سایت شما را برای هکرها دشوار می کند.

با استفاده از برنامه ای مانند LastPass Authenticator می توانید یک رمز ورود یکبار مصرف ایجاد کنید تا مراحل ورود به سیستم به پایان برسد. برای جزئیات ، به راهنمای ما در مورد نحوه تأیید اعتبار دو عاملی را در وردپرس اضافه کنید .

18 . WP Security Audit Log

WP Log Audit Security به شما کمک می کند تا از همه اتفاقات رخ داده در وب سایت خود سوابق خود را ثبت کنید. با این کار می توانید ببینید که چه زمانی هر کاربر وارد سیستم می شود ، چه کاری انجام داده و سایر فعالیت های وب سایت را می توانید مشاهده کنید.

این به شما کمک می کند تا یک متقلب را پیدا کنید ، اشتباهات را بگیرید ، از تلاش برای هک کردن جلوگیری کنید و موارد دیگر. برای جزئیات ، به راهنمای ما در مورد چگونگی عنوان نظارت بر فعالیت کاربر در سایت وردپرس خود .

19. کاربران ایمیل WP

WP Security Audit Log

افزونه WP Email Users به ​​شما امکان می دهد به سرعت برای همه نویسندگان و کاربران ثبت نام شده در وب سایت خود ایمیل ارسال کنید. اگر می خواهید با اعلان ها ، اعلان ها و به روزرسانی های مربوط به سایت مهم ارتباط برقرار کنید ، این کار مفید است.

شما به پلاگین WP Mail SMTP و یک نسخه مناسب نیاز دارید. ارائه دهنده خدمات SMTP برای اطمینان از رسیدن ایمیل های خود به صندوق ورودی کاربر.

20. بازنشانی گذرواژه اضطراری

WP Email Users

اگر نگران به خطر افتادن امنیت سایت وردپرس خود هستید ، باید بلافاصله همه رمزهای عبور وردپرس را تغییر دهید. اکنون اگر یک وب سایت وردپرس چند نویسنده اجرا می کنید ، باید مطمئن شوید که تمام رمزهای عبور کاربر نیز تغییر کرده اند.

افزونه اضطراری بازنشانی گذرواژه به شما امکان می دهد تمام گذرواژه های کاربر را در وردپرس با یک کلیک تنظیم کنید همچنین با پیوندی برای تعیین رمزهای عبور جدید ، به همه کاربران شما ایمیل ارسال می کند.

برای جزئیات ، به راهنمای ما در مورد چگونگی بازنشانی گذرواژهها برای همه کاربران در وردپرس .

21. مسدود کننده کاربر

Emergency Password Reset

افزونه User Blocker به شما امکان می دهد بدون تغییر اطلاعات نویسنده یا حذف حساب کاربری ، به راحتی یک نویسنده را در وب سایت وردپرس خود مسدود کنید.

با اطمینان از اینکه دیگر کاربران ناخواسته دیگر نمی توانند به قسمت مدیریت وردپرس دسترسی داشته باشند ، به شما کمک می کند مطمئن شوید که محتوای وب سایت شما تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای گام به گام ما در مورد چگونگی مسدود کردن کاربر وردپرس بدون حذف حساب کاربری وی .

در حال حاضر این همه است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند افزونه های مفیدی برای مدیریت وبلاگ های چند نویسنده وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید نکات اثبات شده ما را برای دیدن سریع افزایش بازدید از وبلاگ خود و راهنمای نهایی ما در نحوه سرعت بخشیدن به سایت وردپرس خود .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/21-great-plugins-to-manage-multi-author-blogs-efficiently-and-successfully/.

دیدگاهتان را بنویسید