19 بهترین تم شروع کننده وردپرس برای توسعه دهندگان در سال 2020

آیا به دنبال بهترین تم شروع کننده وردپرس برای ایجاد تم خود از ابتدا هستید؟

طرح زمینه وردپرس به توسعه دهندگان کمک می کند تا با پایه ای محکم شروع به کار کنند. این می تواند به پایه ای برای روند توسعه تم شما تبدیل شود و شروع خوبی را برای شما ایجاد کند.

در این مقاله ، ما بهترین ایده های شروع کننده وردپرس را برای توسعه دهندگان قالب انتخاب کرده ایم.

Best WordPress Starter Themes for Developers

قالب آغازگر وردپرس چیست h4>

طرح زمینه وردپرس یک تم خالی با حداقل طراحی و طرح اولیه یا کاملاً بدون طرح است. این مضامین معمولاً با پرکاربردترین الگوها در قالب وردپرس ارائه می شوند.

آنها دارای کدی برای نمایش پست ها ، بایگانی صفحات ، پست های منفرد ، نظرات هستند ، اما با حداقل سبک یا بدون هیچ گونه سبک. این اجازه می دهد تا توسعه دهندگان قالب به سرعت شروع به اضافه کردن سبک های خود و ایجاد یک موضوع کاملا جدید.

مضامین شروع با تم والدین متفاوت است یا چارچوب طرح زمینه .

مضامین والدین کاملاً مضامین وردپرس هستند که برای نصب و استفاده در وب سایتهای زنده طراحی شده اند. چارچوب های تم تعداد زیادی قلاب و فیلتر برای استفاده در طرح زمینه کودک .

تم های شروع کننده با یک ظاهر طراحی شده ارائه نمی شوند ، شما قرار نیست از آنها همانطور که هست استفاده کنید و آنها فریم ورک هایی با قلاب ها ، فیلترها و برچسب های الگو نیستند. با این حال ، می توان از آنها برای ساختن مضمون اصلی استفاده کرد.

همانطور که گفته شد ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین تم های اولیه برای وردپرس بیندازیم که می توانید در روند توسعه تم خود استفاده کنید.

1. Astra

Astra Theme

Astra است تم برتر وردپرس برای توسعه دهندگان. با بیش از 100 تم شروع کننده و وب سایت های آماده برای راه اندازی سریع یک وب سایت ارائه می شود.

طرح زمینه های آغازین توسط Astra برای مکان های مختلف تجاری ساخته شده است و شما به احتمال زیاد یک سایت نمایشی مناسب برای مطابقت با نیازهای خود پیدا خواهید کرد.

برخلاف سایر موارد موجود در این لیست ، از توسعه دهندگان و مبتدیان می توان از Astra استفاده کرد. اگر شما یک مبتدی هستید و به دنبال کاری کاربردی برای شروع هستید ، Astra کارها را برای شما بسیار آسان می کند.

2. پیدایش

Genesis by StudioPress

Genesis یک وردپرس است چارچوب طرح زمینه توسط StudioPress . این برنامه با یک طرح زمینه 1 کلیک همراه با تعداد زیادی منبع مفید ، محتوای آزمایشی ، پلاگین ها و بلوک های سفارشی گوتنبرگ ارائه می شود.

با بسیاری از ویژگی های طرح زمینه ، می توانید از 6 طرح چیدمان ، ابزارک های محتوای ویژه ، الگوهای صفحه سفارشی و صفحه قدرتمند گزینه های طرح زمینه استفاده کنید. سفارشی کردن وب سایت خود با چند کلیک آسان است.

3. زیر کارها

Underscores

Underscores احتمالاً محبوب ترین مضامین شروع کننده وردپرس است. توسط Automattic (شرکتی که پشت سرویس میزبانی وبلاگ WordPress.com است) نگهداری می شود.

این یک موضوع اولیه مینیمالیستی است که با HTML5 و CSS نوشته شده است. منظور از کد تمیز این است که از مسیر شما دور شود و به شما کمک کند تا به سرعت یک قالب استاندارد سازگار با وردپرس ایجاد کنید.

4. مریم گلی

Sage

Sage یک تم آغازین وردپرس مدرن است که مبتنی بر Gulp است. ، بوت استرپ و بوور. از یک Theme Wrapper استفاده می کند که به شما کمک می کند از تکرار کد مشابه در هر الگو جلوگیری کنید.

به طور فعال حفظ می شود و طرفداران زیادی در بین توسعه دهندگان frontend وردپرس دارد.

5. UnderStrap

UnderStrap

UnderStrap یک موضوع آغازگر وردپرس است که بر اساس Underscores و Bootstrap 4. همراه با یک چارچوب شبکه و deisgn پاسخگو برای موبایل ، سفارشی سازی آن را بسیار آسان می کند.

6. دکل WP

WP Rig

WP Rig یک قالب و برنامه توسعه دهنده وردپرس است که به شما کمک می کند قالب های وردپرس را بسازید که برای عملکرد بسیار بهینه شده اند. همراه با یک فرآیند ساخت ، کد شما را برای عملکرد بهتر روشن ، بهینه و کوچک می کند.

7. شروع کننده را بگیرید

Catch Starter

Catch Starter تاریک است تم شروع کننده وردپرس رنگی برای توسعه دهندگان. این مجموعه با مجموعه ای از ویژگی ها شامل اسلایدر محتوا ، نمونه کارها ، خدمات و توصیفات ارائه می شود.

موضوع مناسب برای شروع توسعه شما با وردپرس مناسب است. همچنین از ترجمه به وب سایت های چند زبانه ایجاد کنید .

8. شروع کنید

Start

شروع بر اساس تم شروع کننده Underscores است و چارچوب Bootstrap. این کد کد Underscores را به ارث می برد و جادوی Bootstrap را برای توسعه سریع جبهه اضافه می کند.

9. لوبیا

Beans

لوبیا تم ابتکاری وردپرس ابتکاری برای توسعه دهندگان است. با محتوای پاسخگو و تصاویر سازگار بسیار انعطاف پذیر است.

موضوع سئو دوستانه است و با یک کتابخانه نهایی برای راه اندازی و شخصی سازی وب سایت شما ساخته شده است.

10. JointsWP

JointsWP

JointsWP یک موضوع آغازگر وردپرس کاملاً مقاوم است. این بر اساس چارچوب بنیاد 6 است و دارای طعم CSS یا Sass است.
11 <.>

Quark

Quark برای سفارشی سازی موضوع شروع کننده وردپرس آسان است. این موضوع بر اساس Underscores و Twister Twelve WordPress theme ساخته شده است.

برای اطمینان از اینکه مرورگرها همه عناصر را با ثبات تر و Mordernizr را برای تشخیص قابلیت های مرورگر HTML5 و CSS3 رندر می کنند ، از Normalize استفاده می کند.

12. سحابی

Nebula

Nebula یک موضوع شروع پیشرفته وردپرس است که بیشتر شبیه یک چارچوب است. این برنامه با عملکرد سفارشی مانند موتور پیشنهادی برای 404 صفحه بدون نتیجه جستجو ، جستجوی تکمیل خودکار و غیره ارائه می شود.
13 <. html5blank>

HTML5Blank

HTML5Blank یک موضوع شروع کلاسیک وردپرس است. این الگوها مبتنی بر الگوهای تمیز HTML5 و CSS3 با استفاده از برچسب های کد و الگو برای استفاده در طول طرح زمینه هستند.

14. عمومی

Generic

Generic یک موضوع اولیه وردپرس کم است. این تم ایده آل برای ایجاد وب سایت های سفارشی برای مشتریان شما یا استفاده از آن به عنوان پایه برای ایجاد یک موضوع جدید است.

15. سنگ بنای

Cornerstone

سنگ بنای یک تم شروع کننده جدید برای توسعه دهندگان وردپرس است. . این بر اساس چارچوب محبوب بنیاد است و با یک هدر سفارشی ، نوار کناری ، ابزارک ها و منوهای ناوبری آماده می شود.

16. BlankSlate

Blankslate

Blankslate یک وردپرس ساده و بسیار انعطاف پذیر است تم شروع کننده با توجه به توسعه دهندگان طراحی شده است.

ساده است اما همراه با بنیادی قدرتمند برای تکیه بر مضامین شما همراه است. موضوع سبک های CSS سفارشی و بهینه سازی SEO .

17. دروازه

Gantry

Gantry یک چارچوب قالب وردپرس قدرتمند برای توسعه دهندگان است. به شما امکان می دهد به سرعت مضامین دوستانه CMS ایجاد کنید.

این یک نرم افزار Open Source است که دارای موارد زیادی برای ارائه است ، از جمله پشتیبانی از منوی بزرگ ، مدیر طرح ، وراثت تم ، رابط کاربر پسند و موارد دیگر.

18. WP Bootstrap Starter

WP Bootstrap Starter

WP Bootstrap Starter a > یک تم شروع کننده وردپرس است که بر اساس Underscores و Bootstrap ساخته شده است. این شامل Font Awesome ، الگوی صفحه با عرض کامل ، الگوهای نوار کناری راست و چپ ، الگوی صفحه خالی و موارد دیگر است.

19. Air-Light

Air

Air-Light است یک تم آغازگر وردپرس مینیمال بر اساس Underscores. این یک قالب کاربردی وردپرس است که دارای حداقل گزینه های طراحی است و این امکان را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا سبک های خاص خود را برای ایجاد یک تم جدید گسترش دهند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین تم شروع کننده وردپرس را برای توسعه دهندگان پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد چگونگی افزودن محتوای ساختگی برای توسعه طرح زمینه در وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/wp-themes/21-best-wordpress-starter-themes-for-developers/.

دیدگاهتان را بنویسید