16 بهترین افزونه صفحه ورود به وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس برای وب سایت خود هستید؟ صفحه ورود به بخش مدیریت سایت وب سایت شماست. در حالی که ورود کاربران برای شما آسان است باید آن را ایمن کنید. در این مقاله ، ما برخی از بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس را که می توانید امتحان کنید ، دستی انتخاب کرده ایم.

Best WordPress Login Page Plugins

بهبود امنیت و ظاهر صفحه ورود به وردپرس h4>

صفحه پیش فرض ورود به وردپرس بسیار ساده است و در همه سایت های وردپرس یکسان به نظر می رسد. اگر یک سایت وردپرس چند کاربره دارید ، ممکن است بخواهید آن را شخصی سازی کنید.

همچنین ممکن است بخواهید تجربه ورود به سیستم را در وب سایت خود حتی الامکان یکپارچه و بدون هیچ گونه مصالحه در امنیت وردپرس .

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس بیندازیم تا تجربه ورود به سیستم و امنیت وب سایت خود را بهبود بخشیم.

1. WPForms

WPForms

WPForms بهترین افزونه سازنده فرم وردپرس است و دارای یک افزونه قدرتمند ثبت نام و ورود کاربر است. به شما امکان می دهد فرم های ثبت نام کاربر و ورود به سیستم خود را با چند کلیک ایجاد کنید. می توانید این فرم ها را در هر جایی از سایت وردپرس خود اضافه کنید.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد صفحه ورود به سیستم سفارشی در وردپرس

2. طرح زمینه ورود من

Theme My Login

آیا می خواهید به کاربران اجازه دهید در سایت وردپرس شما ثبت نام کنند اما نمی خواهید آنها به قسمت مدیر دسترسی پیدا کنند؟ Theme My Login یک افزونه محبوب وردپرس است که به شما امکان می دهد صفحات ورود به سیستم وردپرس را به صورت سفارشی ایجاد کنید. شما می توانید از هر صفحه ای در سایت خود به عنوان صفحات ورود ، ثبت نام و رمزهای عبور فراموش شده استفاده کنید.

برای جزئیات بیشتر به راهنمای ما در مورد نحوه افزودن صفحه ورود به سیستم و ابزارک های وردپرس .

3. ورود موقت بدون گذرواژه

Temporary Login Without Password

آیا می خواهید دسترسی موقت به توسعه دهنده سایت وردپرس خود داشته باشید؟ ورود موقت بدون رمز عبور به شما امکان می دهد بدون ایجاد حساب کاربری برای کاربران ، دسترسی موقت داشته باشید. می توانید برای ورود موقت یک تاریخ انقضا یا زمان تعیین کنید یا هر زمان خواستید آن را حذف کنید.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در نحوه ایجاد ورود موقت برای وردپرس .

4. ورود به سیستم قفل ورود

Login Lockdown

به طور پیش فرض ، وردپرس در صورتی که کاربران چندین بار رمز عبور اشتباه را امتحان کنند قفل نمی شود. این اجازه می دهد تا هکرها با استفاده از اسکریپت های خودکار رمز ورود شما را بشکنند. ورود به سیستم Lockdown به شما امکان می دهد تعداد تلاشهای ناموفق برای ورود را محدود کنید. پس از آن ، برای مدت محدودی صفحه ورود به سیستم برای آن کاربر قفل می شود.

برای جزئیات و تنظیم دستورالعمل ها ، راهنمای ما را در نحوه محدود کردن تلاش برای ورود به سیستم در وردپرس .

5 Nextend Facebook Connect

Nextend Facebook Connect

آیا می خواهید ورود به سیستم را با دکمه Facebook به سایت وردپرس خود اضافه کنید؟ پلاگین Nextend Facebook Connect به شما امکان می دهد ورود به سیستم با فیس بوک را به راحتی به صفحه ورود وردپرس خود اضافه کنید. با این کار کاربران شما می توانند سریعتر وارد سیستم شوند و نیازی به وارد کردن گذرواژه نخواهند داشت.

دستورالعمل های گام به گام را در راهنمای ما در مورد چگونگی افزودن ورود با فیس بوک در وردپرس .

6 مرا به خاطر بسپار

Remember Me

اگر فراموش کردید که گزینه “مرا به خاطر بسپار” در صفحه ورود به سیستم بررسی کنید ، وردپرس به محض بستن پنجره مرورگر ، ورود شما را فراموش خواهد کرد. افزونه Remember Me به شما امکان می دهد هر بار که وارد سایت وردپرس خود می شوید به طور خودکار گزینه remember را بررسی کنید.

نحوه تنظیم آن را در راهنمای ما در مورد چگونگی وردپرس را از یادآوری با “مرا به خاطر بسپار” حفظ کن .

h4. سفارشی ساز ورود به صفحه سفارشی

Custom Login Page Customizer

صفحه پیش فرض ورود به وردپرس کاملاً ساده است. می توانید آن را به روش های مختلف تغییر دهید اما بسیاری از آنها نیاز به افزودن کد دارید. پلاگین Custom Login Page Customizer به شما امکان می دهد صفحه ورود به سیستم سفارشی خود را با استفاده از customizer theme طراحی کنید.

دستورالعملهای دقیق را در راهنمای ما در نحوه شخصی سازی صفحه ورود به وردپرس .

8. س Securityالات امنیتی WP

Login security questions in WordPress

سPالات امنیتی WP به شما امکان می دهد س questionsالات امنیتی را به صفحه ورود وردپرس خود اضافه کنید. کاربران نه تنها باید رمز ورود خود را اضافه کنند ، بلکه باید یک سوال امنیتی را انتخاب کرده و پاسخ خود را وارد کنند. این یک لایه امنیتی دیگر به منطقه مدیر وردپرس شما اضافه می کند.

نحوه راه اندازی آن را در راهنمای ما در مورد نحوه افزودن س securityالات امنیتی به صفحه ورود به وردپرس .

9 . ورود به سیستم از طریق آدرس ایمیل

No login by email

به طور پیش فرض ، وردپرس به کاربران اجازه می دهد تا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای ورود به سیستم وارد کنند. برخی از کاربران معتقدند که آدرس ایمیل دانش مشترک است (هرکسی که برای او ایمیل می کنید آدرس ایمیل شما را دارد). این امر به طور بالقوه می تواند برای شخصی آسان تر باشد تا رمز ورود خود را مجبور کند. این افزونه به شما امکان می دهد ورود با ویژگی آدرس ایمیل در وردپرس را غیرفعال کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، به مقاله ما در مورد نحوه غیرفعال کردن ورود با ویژگی آدرس ایمیل در وردپرس .

10. جلوگیری از ورود همزمان

Concurrent Logins

اگر از وردپرس برای فروش دوره های آنلاین یا اجرای وب سایت عضویت ، بنابراین این بدان معنی است که کاربران می توانند رمزهای عبور خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند ، و شما می توانید تجارت جدید خود را از دست دهید. جلوگیری از ورود همزمان ، در صورت استفاده از گذرواژه در حالی که کاربر هنوز وارد سیستم نشده است ، به طور خودکار جلسه کاربر را از بین می برد.

در مورد چگونگی عنوان از اشتراک گذرواژههای کاربران در وردپرس جلوگیری کنید .

11. ورود به سیستم LinkedIn

LinkedIn Login

آیا می خواهید به کاربران خود اجازه دهید با استفاده از حساب LinkedIn خود وارد سیستم شوند؟ افزونه LinkedIn Login به شما امکان می دهد به راحتی با استفاده از دکمه LinkedIn ورود به سیستم ورود به سیستم وردپرس خود را اضافه کنید. همچنین به کاربران اجازه می دهد تا با حساب LinkedIn خود ثبت نام کنند.

موارد بیشتر را بررسی کنید افزونه های LinkedIn وردپرس برای جلب مشتریان جدید و رشد شبکه حرفه ای خود.

12. تاریخچه ساده

Simple History

آیا می خواهید ببینید چه زمانی کاربران وارد سایت وردپرس شما می شوند یا از آن خارج می شوند؟ پلاگین Simple History به شما امکان می دهد فعالیت کاربر در سایت وردپرس خود از جمله فعالیت ورود به سیستم را به راحتی ردیابی کنید. شما می توانید ببینید که چه زمانی کاربر وارد سیستم شده و چه کاری در طول جلسه خود انجام داده است.

برای جزئیات بیشتر به راهنمای ما در نحوه نظارت بر فعالیت کاربر در وردپرس .

13. با گذرواژه محافظت شده

Password Protected

آیا شما باید از کل سایت وردپرس با رمز عبور محافظت کنید؟ افزونه محافظت شده با رمز عبور به شما امکان می دهد به راحتی از رمز عبور سایت وردپرس خود محافظت کنید. شما می توانید به مدیران و کاربران وارد شده اجازه مشاهده آن را بدهید. همچنین می توانید یک رمزعبور اصلی تنظیم کنید که بتوانید آن را با کاربرانی که می خواهید اجازه دهید به اشتراک بگذارید.

برای دستورالعمل های گام به گام ، به راهنمای ما در مورد نحوه > رمز عبور بدون ثبت نام کاربر از وردپرس محافظت می کند .

14. ورود به سیستم کاربر بیکار

Idle user logout

گاهی اوقات ممکن است کاربران شما از سیستم خارج شوند ، پنجره مرورگر را ببندند یا می توانند به طور تصادفی گزینه به خاطر داشتن را در رایانه عمومی بررسی کنند. این بدان معنی است که هر کسی از آن رایانه استفاده می کند می تواند به سایت وردپرس شما دسترسی پیدا کند. Idle User Logout به شما این امکان را می دهد که اگر کاربر برای مدت زمان مشخصی بیکار بوده است ، به طور خودکار از سیستم خارج شوید.

برای جزئیات بیشتر به راهنمای ما در مورد نحوه خروج خودکار کاربران بیکار در وردپرس .

15. آخرین ورود WP

WP Last Login

آیا می خواهید آخرین بار ورود کاربران به سیستم را ببینید؟ با این کار می توانید بفهمید چه کاربرانی به سیستم وارد نشده اند و می توانید برای آنها ایمیل ارسال کنید یا حساب آنها را حذف کنید. WP آخرین ورود به شما امکان می دهد تا آخرین تاریخ ورود هر کاربر را به سرعت در صفحه کاربران مشاهده کنید.

در مقاله ما درباره نحوه نمایش آخرین تاریخ ورود کاربر در وردپرس .

16. تغییر مسیر ورود به سیستم Peter

آیا می خواهید کاربران را پس از ورود به صفحات مختلف هدایت کنید؟ افزونه Peter’s Login Redirect به شما امکان می دهد پس از ورود کاربران ، به راحتی ریدایرکت کنید. می توانید کاربران را با نقش ها و قابلیت های خاص کاربر هدایت کنید. پس از ثبت نام می توانید ریدایرکت ها را نیز تنظیم کنید.

به مقاله ما در مورد چگونگی تغییر مسیر کاربران پس از ورود موفقیت آمیز در وردپرس .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه های صفحه ورود به وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را ببینید 24 باید دارای افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری باشند .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-wordpress-login-page-plugins/.

دیدگاهتان را بنویسید