14 بهترین افزونه پایگاه داده وردپرس (تمیز و بهینه سازی DB خود)

یک وب سایت فقط به خوبی پایگاه داده خود است. از نظرات ، پست ها ، اطلاعات کاربر گرفته تا هرزنامه ، ذخیره شده در پایگاه داده وردپرس شما . برخی از آنها برای عملکرد سایت شما بسیار مهم است ، بنابراین حذف این عناصر باعث خراب شدن یا سو mal عملکرد سایت شما می شود.

موارد دیگر ، مانند پیش نویس های قدیمی ، جداول بد ، و نظرات هرزنامه فقط پایگاه داده شما را سنگین می کنند و سرعت شما را کاهش می دهند سایت. به همین دلیل ممکن است به پلاگین پایگاه داده وردپرس نیاز داشته باشید!

افزونه های پایگاه داده به اشکال مختلف وجود دارند. برخی از آنها دقیقاً به منظور پشتیبان گیری از پایگاه داده شما قبل از ایجاد تغییرات مانند انتقال استفاده می شوند. برخی دیگر برای پاک کردن پایگاه داده از پرونده های ناخواسته به صورت هفتگی یا ماهانه عمل می کنند.

بنابراین ، در صورت نیاز به بازگرداندن محتوا بعداً ، پایگاه داده خود را تمیز می کنید یا آن را ذخیره می کنید. نکته اصلی این افزونه ها بهینه سازی ، تلاش برای سرعت بیشتر ، داده های تمیزتر و عملکرد بهتر در کل است.

چرا داشتن یک پایگاه داده سریع وردپرس مهم است؟ h2>

یک پایگاه داده سریع مزایای متعددی را در اختیار شما قرار می دهد:

همچنین لازم است از تهیه و تهیه نسخه پشتیبان از پایگاه داده خود استفاده کنید. به این ترتیب ، اگر هک شوید یا مشکلی در سرور خود ایجاد کنید ، با فایلهای پشتیبان آماده و آماده می شوید.

صرف نظر از شرایط ، یک پایگاه داده سالم برای یک وب سایت موفق وردپرس مورد نیاز است. به خصوص اگر وب سایتی با استفاده از پایگاه داده بالا اجرا کنید.

با میزبان خود شروع کنید h2>

افزونه های بهینه سازی پایگاه داده بسیار عالی هستند ، اما بهترین گزینه این است که شروع به بهبود پایگاه داده خود با یک میزبان برتر کنید.

به عنوان مثال ، Kinsta بهینه سازی خودکار پایگاه داده هفتگی و پشتیبان گیری . به این ترتیب ، برای شروع به بیشتر پلاگین های پایگاه داده نیازی ندارید. علاوه بر این ، میزبانی مدیریت شده با Kinsta نیازی به بررسی نسخه پشتیبان و مدیریت بهینه سازی شما را از بین می برد. همه چیز برای شما انجام شده است.

در پلاگین پایگاه داده WordPress به دنبال چه چیزی باشید h2>

همه افزونه های پایگاه داده متفاوت هستند ، اما در اینجا مراحلی را که باید طی کنید و ویژگی هایی را که باید جستجو کنید آورده شده است:

 • با ثبت نام در یک میزبان با پشتیبان گیری و بهینه سازی پایگاه داده شروع کنید .
 • برخی از بهترین افزونه های پایگاه داده WordPress (لیست شده در زیر) را برای ویژگی های اضافی که ممکن است در میزبان شما وجود نداشته باشد ، بررسی کنید. به عنوان مثال ، برخی از افراد ممکن است بخواهند پشتیبان گیری را در Google Drive یا Dropbox ذخیره کنند.
 • وقتی زمان انتقال سایت خود به سرور دیگری است ، از افزونه های انتقال پایگاه داده استفاده کنید. همچنین می توانید با پشتیبانی مشتری میزبان خود صحبت کنید.
 • نصب یک پلاگین تمیز کردن پایگاه داده را در نظر بگیرید تا پایگاه داده شما همیشه تازه بماند.
 • اکثر افزونه های پایگاه داده با بروزرسانی رایگان هستند. به آنچه نیاز دارید علاوه بر آنچه میزبان شما ارائه می دهد ، پایبند باشید. اگر یک ویژگی ضروری نیاز به پرداخت دارد ، به دنبال آن بروید. بیشتر پلاگین های برتر بسیار ارزان هستند.

وقت آن است که پایگاه داده وردپرس خود را صنوبر کنید … با این پلاگین ها سرعت و بهینه سازی عملکرد خود را انجام دهید. برای توییت کلیک کنید

بهترین گزینه های افزونه پایگاه داده وردپرس در سال 2020

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پلاگین های پایگاه داده مورد علاقه خود به مطالعه ادامه دهید. برخی از آنها برای مهاجرت عالی هستند ، در حالی که برخی دیگر برای تهیه نسخه پشتیبان یا تمیز کردن پایگاه داده هستند. ما در مورد ویژگی های اصلی ، قیمت گذاری و اینکه چه کسی باید به فکر نصب هر افزونه باشد صحبت خواهیم کرد.

1 بازنشانی پایگاه داده WP

افزونه بازنشانی پایگاه داده WP این امکان را به شما می دهد برای بازنشانی هر قسمت از پایگاه داده وردپرس با یک کلیک. به عنوان یک گزینه دیگر ، تنظیماتی را برای انتخاب یک یا دو جدول در پایگاه داده برای پاک کردن فراهم می کند. این یک گزینه ساده و ایمن برای بازگشت به زمانی است که ممکن است پایگاه داده شما به هم ریخته نباشد.

کل مراحل فقط با یک کلیک انجام می شود. همه تنظیمات در یک صفحه پیکربندی شده اند ، در آنجا جداولی را که می خواهید حذف شوند تایپ می کنید ، همراه با یک کد امنیتی برای اطمینان از اینکه شما هستید. توصیه می شود قبل از اجرای این افزونه از پایگاه داده خود پشتیبان تهیه کنید.

WP Database Reset WordPress plugin

بازنشانی پایگاه داده WP پلاگین وردپرس

قیمت گذاری h4>

رایگان.

ویژگی هایی که باعث می شوند پایگاه داده WP مجدداً به یک گزینه عالی تبدیل شود h4>

 • این افزونه سبک و ایمن است و به شما امکان می دهد با کلیک یک دکمه کار نسبتاً پیچیده ای را انجام دهید.
 • برای پاک کردن کل پایگاه داده وردپرس یا خلاص شدن از شر چند جدول گزینه هایی برای انتخاب دارید.
 • با استفاده از خط فرمان گزینه ای برای بازنشانی پایگاه داده های شما وجود دارد.
 • افزونه اقدامات امنیتی را ارائه می دهد تا به طور تصادفی دکمه بازنشانی را فشار ندهید.

چه کسی باید این را برای یک افزونه پایگاه داده وردپرس در نظر بگیرد؟ h4>

در اینجا افزونه ای وجود دارد که برای توسعه دهندگان افزونه و طرح زمینه که می خواهند پس از آزمایش پایگاه داده را به طور کامل پاک کنند ، جذاب است. محصولات خاص همچنین ممکن است بخواهید از این به عنوان رفع یکبار مصرف برای بازگشت به یک پایگاه داده تمیز استفاده کنید.

2. پشتیبان گیری از پایگاه داده WP

افزونه پشتیبان گیری پایگاه داده WP هنگام جفت شدن بهتر است با یک پلاگین برای تمیز کردن پایگاه داده خود. گاهی اوقات این یک پلاگین برای امنیت عالی است ، اما گاهی اوقات می خواهید https پشتیبان گیری از اطلاعات خود قبل از تمیز کردن همه موارد.

این افزونه دو ویژگی اساسی را ارائه می دهد ، یکی برای تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات شما و دیگری برای بازیابی a > هر زمان که نسخه پشتیبان تهیه شد ، می توانید نسخه های پشتیبان را بارگیری کنید و اعلان های ایمیل خودکار برای شما ارسال شود. ما دوست داریم که چقدر کاربر پسند باشد ، به خصوص با توجه به اینکه می توانید یک برنامه پشتیبان تنظیم کنید و آن را برای آینده بگذارید.

WP Database Backup WordPress plugin

افزونه وردپرس پشتیبان گیری از پایگاه داده WP

قیمت گذاری h4>

بارگیری افزونه اصلی رایگان است. شما می توانید برای نسخه حق بیمه پرداخت کنید ، از 22 دلار برای یک مجوز شروع می کنید.

ویژگی هایی که پشتیبان گیری از پایگاه داده WP را به گزینه ای عالی تبدیل می کند h4>

 • این افزونه با یک کلیک دکمه پشتیبان پایگاه داده را برای شما ذخیره می کند تا همه ذخیره کنید داده ها قبل از تکمیل تمیز کردن پایگاه داده.
 • پشتیبان گیری خودکار برای ایمن سازی سایت شما در برابر حملات یا مشکلات پرونده بسیار مناسب است.
 • شما می توانید فایلهای پشتیبان را در رایانه خود بارگیری کنید.
 • چندین مقصد ذخیره سازی از جمله Dropbox و Google Drive در دسترس است.
 • در صورت تمایل جداولی را از تهیه پشتیبان پایگاه داده حذف کنید.
 • این افزونه دارای ابزارهایی برای جستجوی پایگاه داده است.
 • گزارش ها به صندوق ورودی شما از طریق ایمیل ارسال می شوند تا مطمئن شوید که در مورد باطن چه اتفاقی می افتد.

چه کسی باید این را برای یک افزونه پایگاه داده وردپرس در نظر بگیرد؟ h4>

هر وب سایت به یک نسخه پشتیبان از پایگاه داده خود نیاز دارد. میزبانی Kinsta از قبل نسخه پشتیبان تهیه می کند ، اما این به عنوان یک نسخه پشتیبان ثانویه یا در صورت مفید بودن می تواند مفید باشد میزبانی که عملکردی ارائه نمی دهد.

3 با فرم 7 پایگاه داده Addon

تماس بگیرید

فرم تماس با پایگاه داده 7 افزونه مناسب برای کسانی که مایلند اطلاعات فرم تماس خود را به صورت خودکار در یک پایگاه داده وارد کنند. به این ترتیب دیگر نیازی به امید نیست که صندوق ورودی ایمیل شما همه چیز را برای شما ذخیره کند.

علاوه بر این ، شما می توانید پیام ها را در این پایگاه داده جستجو کنید. هیچ پیکربندی وجود ندارد ، اما شما باید از افزونه فرم 7 تماس بگیرید a > برای ساختن این کار برخی از ویژگی ها شامل وارد کردن و صادر کردن پیام ها ، حذف پیام های گذشته و موارد دیگر است.

Contact Form 7 Database Addon WordPress plugin

فرم تماس با فرم 7 پایگاه داده افزونه وردپرس Addon

قیمت گذاری h4>

افزونه Contact Form 7 Database Addon بصورت بارگیری رایگان در دسترس است. می توانید سایر افزودنی های برتر مانند پیام های بازشو یا صادر کردن فایل های PDF را انتخاب کنید.

ویژگی هایی که باعث می شوند فرم تماس 7 بانک اطلاعاتی Addon را به گزینه ای عالی تبدیل کند h4>

 • برای نصب آسان مستقیماً با افزونه Contact Form 7 ادغام می شود.
 • لازم نیست هیچ تنظیماتی را پیکربندی کنید. یک پایگاه داده به طور خودکار ایجاد می شود که شروع به ثبت تمام پیام های ارسال شده از طریق فرم می کند.
 • این گزینه را دارید که همه پیامهای ایجاد شده از طریق فرم را نمایش دهید.
 • همه پیام ها را صادر کنید و آنها را در برنامه دیگری قرار دهید.
 • شما می توانید با برخی از افزودنی های قدرتمند دیگر مانند ابزار بارگذاری و کشیدن فایل بارگیری و یک تعویض پایگاه داده ادغام شوید.
 • این یک افزونه بسیار سبک وزن است که مشکلی ایجاد نمی کند و سایت شما را کند نمی کند .

چه کسی باید این را برای یک افزونه پایگاه داده وردپرس در نظر بگیرد؟ h4>

همه افراد نیازی به ذخیره پیام های دریافت شده از فرم های تماس دارند. با این حال ، این کار بسیار راحت تر از امیدواری به اینکه بتوانید پیام های قدیمی را در صندوق ورودی ایمیل خود پیدا کنید. بنابراین ، اگر در به خاطر سپردن مخاطبین یا یافتن ایمیل های قبلی مشکلی دارید ، این ممکن است ابزار خوبی برای شما باشد.

4 WP-Optimize

WP-Optimize با تمیز کردن ، فشرده سازی و پایگاه داده وردپرس خود را ذخیره کنید

. پلاگین همه در یک اطمینان می دهد که نیازی به نصب ابزارهای اضافی برای بهینه سازی پایگاه داده خود به بهترین شکل ممکن نیست. حافظه پنهان یک ویژگی پاداش خوب است زیرا شما می توانید بدون نیاز به سرعت بخشیدن به سایت خود و بهینه سازی پایگاه داده به آن فکر کنید.

کل پایگاه داده وردپرس شما براساس یک برنامه تمیز می شود و حتی می توانید تصاویر را فشرده کنید با کمک افزونه WP-Optimize. در مورد بهینه سازی پایگاه داده ، WP-Optimize ضمن تکمیل کارهایی مانند جمع کردن جداول و حفظ نسخه پشتیبان ، تمام پرونده های غیرضروری را حذف می کند.

WP-Optimize WordPress plugin

افزونه WP-Optimize WordPress

قیمت گذاری h4>

نسخه رایگان در دسترس است. نسخه های برتر شامل برنامه های زیر است:

 • شروع کننده – 39 دلار در سال برای یک تا دو سایت.
 • تجارت – 59 دلار در سال برای پنج سایت.
 • نامحدود – 149 دلار در سال برای سایت های نامحدود.

ویژگی هایی که WP-Optimize را به یک انتخاب عالی تبدیل می کنند h4>

 • نسخه رایگان برای نصب در هر تعداد سایت که می خواهید موجود است. این ابزارهای بسیار خوبی برای ذخیره سایت ، تمیز کردن پایگاه داده ، و فشرده سازی تصویر .
 • این افزونه با کمک تقویم به طور خودکار پایگاه داده شما را بهینه می کند.
 • آمار بهینه سازی پایگاه داده را در افزونه مشاهده کنید.
 • چندین هفته پشتیبان گیری از پایگاه داده در داخل افزونه حفظ می شود.
 • گزینه هایی برای پشتیبانی چند سایته دارید.
 • این افزونه به شما امکان می دهد تصاویر ناخواسته را حذف کرده و تصاویری را که می خواهید حفظ کنید بهینه کنید.
 • می توانید جداول جداگانه را به جای کل پایگاه داده بهینه کنید.
 • WP-Optimize ادغام های چند زبانه را فراهم می کند.

چه کسی باید این را برای یک افزونه پایگاه داده وردپرس در نظر بگیرد؟ h4>
اگر می خواهید سه عملکرد زیر را انجام دهد: تمیز کردن پایگاه داده ، فشرده سازی تصاویر و ذخیره صفحات ، با WP-Optimize بروید.

افزونه های پایگاه داده دیگری وجود ندارند که مانند این تصاویر تصاویر و صفحات پنهان را برای شما فشرده کنند.

اگر مشتری Kinsta هستید ، لطفاً قبل از نصب این افزونه برای پشتیبانی تماس بگیرید زیرا ممکن است باعث عملکرد و تضاد با ویژگی های بهینه سازی پایگاه داده داخلی ما شود.

5. WP-DBManager

WP-DBManager یکی از ساده ترین پایگاه داده های وردپرس است افزونه ها این امکان را برای بهینه سازی پایگاه داده شما از همان ابتدا با استفاده از ویژگی های اضافی برای تهیه پشتیبان و بازیابی فایل ها فراهم می کند. بیشتر کارها هنگام نصب برای شما انجام می شود ، به این صورت که ماژول فقط چند صفحه از تنظیمات را برای پیکربندی شما دارد.

WP-DBManager به حذف جداول خالی و اجرای درخواستهای انتخابی کمک می کند. همچنین می توانید پرونده ها یا جداول خراب را اصلاح کنید ، همه با یک کلیک ساده یک دکمه. برخی ممکن است تنظیمات افزونه را کمی گیج کننده بدانند ، اما شما معمولاً فقط باید آن را تنظیم کنید و فراموش کنید.

WP-DBManager WordPress plugin

افزونه وردپرس WP-DBManager

قیمت گذاری h4>

رایگان برنامه نویس با کمک کمک های مالی افزونه را مدیریت می کند.

ویژگی هایی که WP-DBManager را به گزینه ای عالی تبدیل می کند h4>

 • این یک افزونه ساده برای بهینه سازی پایگاه داده شما و اطمینان از این است که یک افزونه اضافی سایت شما را سنگین نمی کند.
 • هدف اصلی پشتیبان گیری خودکار از پایگاه داده و ثبت پرونده ها است.
 • شما می توانید جداول موجود در پایگاه داده خود را بررسی کرده و در مورد نگهداری یا عدم نگهداری آنها تصمیم بگیرید.
 • اطلاعات پایگاه داده مدیر در داشبورد نشان داده می شود تا ببینید چه مشکلی در پایگاه داده شما رخ می دهد.
 • تمام نسخه های پشتیبان از پایگاه داده شما در لیستی ذخیره می شوند تا بتوانید در صورت حمله یا مشکل سرور آنها را مدیریت کرده و از آنها استفاده کنید.
 • می توانید جداول و پرونده ها را بهینه کنید.
 • اجرای تعمیر پایگاه داده با روی یک دکمه کلیک کنید.

چه کسی باید این را برای یک افزونه پایگاه داده وردپرس در نظر بگیرد؟ h4>

افزونه WP-DBManager برای کسانی که می خواهند ابزاری ساده و بدون سر و صدا برای تمیز کردن و پشتیبان گیری از پایگاه داده داشته باشند ، برنده به نظر می رسد. ممکن است برخی از مبتدیان تنظیمات را گیج کننده بدانند ، اما شما معمولاً نیازی به تغییر تنظیمات پیش فرض ندارید.

6. بانک اطلاعات شرکت کنندگان h3>

افزونه شرکت کنندگان بانک اطلاعاتی بخشی جداگانه از شما را تنظیم می کند سایت برای ایجاد یک پایگاه داده از مخاطبین ، بازدید کنندگان ، یا هر لیست از کاربران شما ممکن است نیاز داشته باشید. شما گزینه هایی برای تایپ کردن جداگانه مخاطبین یا وارد کردن آنها با یک فایل CSV دارید.

نکته جالب در مورد این پلاگین این است که هر نوع اطلاعاتی را می توان در پایگاه داده ذخیره کرد و به آن یک رابط مجزا و زیبا برای مدیریت در داشبورد وردپرس . همچنین می توانید با استفاده از کد کوتاه ، لیست مخاطبین را در وب سایت خود نمایش دهید.

برای چنین ابزاری ساده در واقع شامل لیست بلندی از ویژگی هایی است که برای اجرای یک پایگاه داده خارج از پایگاه داده سایت وردپرس شما مفید هستند.

Participants Database WordPress plugin

افزونه وردپرس بانک اطلاعات شرکت کنندگان

قیمت گذاری h4>

افزونه رایگان است ، با گزینه به روزرسانی با افزودنیهای پولی.

ویژگی هایی که بانک اطلاعاتی شرکت کنندگان را به گزینه ای عالی تبدیل می کند h4>

 • رایگان است!
 • “پایگاه داده شرکت کنندگان” پس از نصب روی داشبورد شما بارگیری می شود. این زمینه های از پیش آماده شده برای موارد استاندارد مانند نام و آدرس را فراهم می کند.
 • می توانید اطلاعات زیادی را در داشبورد مدیریت کنید.
 • وارد کردن پایگاه داده خارجی با CSV انجام می شود.
 • این افزونه به شما امکان می دهد قوانین اعتبار سنجی را برای قسمت ها تنظیم کنید.
 • از کد کوتاه برای درج فرمهای ثبت نام در وب سایت خود و لیست افراد در پایگاه داده خود استفاده کنید. اگرچه من نمی توانم به موارد بسیاری فکر کنم که نمایش اطلاعات شخصی ایده خوبی باشد.
 • برای شروع طراحی ، الگوهای فرم ثبت نام به شما داده شده است.
 • کاربران می توانند سوابق خود را از قسمت پیشین سایت شما ویرایش کنند.
 • مدیر می تواند سوابق را در قسمت باطن نیز ویرایش کند.
 • این افزونه دارای لیست در حال رشد ترجمه است.
 • چندین افزونه پولی مانند ابزار فهرست ، پرداخت اعضا و نقشه برداری از مکان در دسترس است.

چه کسی باید این را برای یک افزونه پایگاه داده وردپرس در نظر بگیرد؟ h4>

پایگاه داده شرکت کنندگان ابزار پشتیبان گیری و بهینه سازی معمولی شما برای پایگاه داده وردپرس شما نیست. در عوض ، اگر قصد دارید لیستی از مخاطبین را تهیه کنید و ترجیح دهید آنها را در داشبورد وردپرس خود داشته باشید ، یک راه حل عالی است.

این کار مشابه سرویس های بازاریابی از طریق ایمیل مانند Mailchimp است ، بجز بدون ویژگی ارسال ایمیل ها .

7. پاک کننده پایگاه داده پیشرفته h3>

Advanced Database Cleaner بر حذف موارد موجود در پایگاه داده شما که غیر ضروری است و یا باعث ایجاد مشکل در سرور می شود. به عنوان مثال ، این ویرایش های قدیمی را که دیگر لازم نیست حذف می کند . این افزونه همچنین مواردی مانند پیگیری را در انتظار نظرات و پیش نویس های قبلی حذف می کند.

اکثر دارندگان وب سایت معمولاً به همه زباله های جمع شده در یک پایگاه داده فکر نمی کنند ، به همین دلیل داشتن Advanced Cleaner Database بسیار سودمند است. این ابزار همچنین یک ماژول تنظیمات اساسی را در اختیار شما قرار می دهد ، گزینه هایی برای تنظیم اینکه چند بار تمایل دارید پایگاه داده را تمیز کنید و اگر می خواهید هیچ پرونده ای را از تمیز کردن حذف کنید ، وجود دارد.

Advanced Database Cleaner WordPress plugin

افزونه WordPress Cleaner Advanced Database Cleaner

قیمت گذاری h4>

افزونه اصلی رایگان است. اگر به مجوزهای سایت اضافی نیاز دارید ، به دنبال یکی از برنامه های برتر باشید:

 • شروع کننده – 39 دلار برای یک تا دو سایت.
 • تجارت – 59 دلار برای پنج سایت.
 • نامحدود – 149 دلار برای سایت های نامحدود.

ویژگی هایی که تمیز کردن پایگاه داده پیشرفته را به گزینه ای عالی تبدیل می کند h4>

 • این افزونه با خلاص شدن از شر موارد ناخواسته پایگاه داده در پس زمینه ، در وقت شما صرفه جویی می کند.
 • این پایگاه داده شما را به طور منظم تمیز می کند ، سایت سریع تری ایجاد می کند و پایگاه داده کمتری ایجاد می کند.
 • یک لیست طولانی از گزینه های تمیز کردن وجود دارد ، با فرصت هایی برای تمیز کردن چیزهایی مانند پینگ بک ، داده های یتیم ، پیش نویس های خودکار قدیمی و موارد دیگر.
 • وقتی می خواهید تمیزکاری خودکار انجام شود می توانید برنامه ریزی کنید.
 • قبل از تصمیم گیری اطلاعات پایگاه داده را بر روی صفحه خود مشاهده کنید.
 • این افزونه دارای ابزارهایی برای تمیز کردن خودکار جداول است.
 • می توانید جداول خراب و آسیب دیده را تعمیر کنید.
 • پشتیبانی چند سایته وجود دارد.

چه کسی باید این را برای یک افزونه پایگاه داده وردپرس در نظر بگیرد؟ h4>

این یک افزونه برای همه است. غالباً فراموش می شود که تمیز کردن پایگاه داده بسیار مهم است ، اما پس از نصب Advanced Database Cleaner به یک فرایند ساده و شما باید تفاوت را متوجه شوید.

8. تنظیم مجدد WP h3>

تنظیم مجدد WP به پایگاه داده وردپرس شما ضربه زده و موارد خاصی را حذف می کند که بی فایده می دانید اگر سعی کنید کل سایت را تمیز کرده و از ابتدا شروع کنید این پلاگین ها منطقی است. بارهای دیگر دیده ایم که برای پاکسازی پستهای آزمایشی و رسانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

صرف نظر از نیاز شما ، افزونه WP Reset جدول ها ، پست ها ، نظرات و سایر جزئیات پایگاه داده را اسکن می کند. پس از آن ، شما کنترل کامل دارید که می خواهید کدام یک از آنها را حذف کنید. به خاطر داشته باشید که این یک راه حل دائمی برای پاک کردن کامل سایت شما از برخی قسمت ها است.

WP Reset WordPress plugin

افزونه WP Reset WordPress

قیمت گذاری h4>

رایگان.

ویژگی هایی که باعث می شود تنظیم مجدد WP یک انتخاب عالی باشد h4>

 • WP Reset یک ابزار توسعه مفید است که توسعه دهندگان نمی توانند از آن استفاده کنند.
 • کاملا رایگان است.
 • این امکان را به شما می دهد تا محیط وردپرس خود را بازیابی کرده و پایگاه داده خود را با یک کلیک پاک کنید.
 • همه چیز ، از ارسال به صفحه ، و ورودی رسانه ، برای کاربران قابل حذف است.
 • می توانید کل جداول پایگاه داده وردپرس را حذف کنید.
 • تنظیم مجدد WP تنظیماتی برای حذف موارد خاص از حذف دارد. به عنوان مثال ، ممکن است نخواهید همه تصاویر را حذف کنید.
 • انتخاب کنید که همه پرونده های تم و پلاگین خود را دست نخورده بگذارید.
 • تمام تنظیمات اصلی سایت مانند آدرس وردپرس و عنوان سایت به همان صورت باقی مانده است.
 • اگر مشکلی در حذف رخ داد ، می توانید از سایت خود یک عکس فوری برای پشتیبان گیری و بازیابی پایگاه داده خود ایجاد کنید.

چه کسی باید این را برای یک افزونه پایگاه داده وردپرس در نظر بگیرد؟ h4>

افزونه WP Reset چند کاربرد واقعی دارد. اول از همه ، شما ممکن است در حال آزمایش تم ها ، پلاگین ها یا عناصر مختلف پایگاه داده باشید. در این صورت ، WP Reset برای حذف محتوای پایگاه داده برای نصب های جدید مفید است.

همچنین افزونه برای برداشتن قسمتهایی از پایگاه داده شما برای حذف مفید به نظر می رسد ، مانند اینکه اگر متوجه شدید بیشتر پست های وبلاگ شما محتوای آزمایشی است و می توانید از شر آنها خلاص شوید.

9. جایگزینی جستجوی بهتر h3>

جایگزینی جستجوی بهتر نیاز به شرکت ها را فراهم می کند انتقال وب سایت های آنها به سرورهای جدید

. این افزونه را همیشه در وب سایت خود نصب نمی کنید. با این حال ، این یک کار شگفت انگیز از طریق کمک به مهاجرت است ، با توجه به اینکه چگونه پایگاه داده شما معمولاً نیاز به مرور چندین مورد دارد تغییرات در طول فرآیند.

به عنوان مثال ، پیوندها و موارد رسانه ای ممکن است آدرس درستی نداشته باشند. علاوه بر این ، ممکن است متوجه شوید که بعضی از میزهای شما نیاز به اصلاح دارند. صرف نظر از شرایط ، پلاگین Better Search Replace در اینجا برای کمک به شما است.

Better Search Replace WordPress plugin

جستجوی بهتر جایگزین افزونه وردپرس

قیمت گذاری h4>

افزونه اصلی رایگان است. می توانید از 59 دلار به نسخه Pro ارتقا دهید.

ویژگی هایی که باعث می شوند جستجوی بهتر جایگزین گزینه ای عالی شود h4>

 • این افزونه قبل از انتقال همه جداول پایگاه داده را تجزیه و تحلیل می کند و به شما امکان می دهد جداولی را که می خواهید تغییر دهید انتخاب کنید.
 • قبل از انتقال می توانید زمینه ها را در جداول خود به روز کنید.
 • جایگزینی جستجوی بهتر شامل یک ویژگی برای تکمیل “اجرای خشک” یا یک آزمایش ، قبل از اجرای واقعی برنامه است.
 • از نصب چند سایته پشتیبانی می کند.
 • جستجو و جایگزینی اقدامات با کلیک یک دکمه انجام می شود. بعد از آن ، فقط چند ثانیه طول می کشد تا تمام شود.
 • این افزونه از تعداد انگشت شماری زبان پشتیبانی می کند.
 • نسخه ممتاز دارای پشتیبانی اولویت است و آنچنان گران نیست.
 • هنگام اجرای ابزار جستجو می توانید از پایگاه داده پشتیبان تهیه کنید.
 • وارد کردن پایگاه داده نیز می تواند انجام شود.
 • به شما امکان می دهد جستجو را ذخیره کرده و نمایه ها را جایگزین کنید ، فقط در صورتی که بخواهید دقیقاً همان روند را در آینده اجرا کنید.

چه کسی باید این را برای یک افزونه پایگاه داده وردپرس در نظر بگیرد؟ h4>

بیشترین جستجو و جایگزینی توسط توسعه دهندگان باتجربه انجام می شود. بنابراین ، ما توصیه نمی کنیم با پایگاه داده خود مانند این کار کنید ، مگر اینکه تجربه مورد نیاز را داشته باشید.

خارج از این مورد ، افزونه Better Search and Replace برای توسعه دهندگانی که می خواهند قبل از انتقال ، قسمتهای مختلف پایگاه داده را به صورت انبوه جایگزین کنند ، بسیار مناسب است.

10. WP-Sweep

WP-Sweep یکی دیگر از افزونه های شستشوی پایگاه داده برای تمیز کردن است مناطقی مانند نظرات ، فراداده ارسال و بازنگری ها. همانطور که قبلاً بحث شد ، پایگاه داده شما انواع ناخواسته ای را ایجاد می کند که یا به عنوان بایگانی وارد سیستم می شوند یا به راحتی باقی می مانند زیرا در هنگام ورود به پایگاه داده وردپرس هیچ ابزار سطل آشغال رسمی وجود ندارد.

به طور خلاصه ، هیچ دلیلی برای تمیز نکردن آن پایگاه داده به صورت ماهانه وجود ندارد و همه این کارها را می توانید با کمک افزونه WP-Sweep انجام دهید. از اصطلاحات استفاده نشده تا نظرات حذف شده ، می توانید همه آنها را برای بهبود عملکرد و کاهش فشار بر روی سرور خود پاک کنید.

تمام این افزونه انجام می دهد ، بنابراین به عنوان یک روش سبک و م toثر برای پاکسازی مشکلات به کار می رود.

قیمت گذاری h4>

11

قیمت گذاری h4>

12

قیمت گذاری h4>

13.

قیمت گذاری h4>

14.

قیمت گذاری h4>


اگر از این مقاله لذت بردید ، پس از آن دوست دارید Kinsta’s WordPress platform hosting. وب سایت خود را توربوشارژ کرده و از تیم پیشکسوت وردپرس ما پشتیبانی 24/7 ساعته دریافت کنید. زیرساختهای Google Cloud ما بر مقیاس گذاری خودکار ، عملکرد و امنیت تمرکز دارند. بگذارید تفاوت Kinsta را به شما نشان دهیم! برنامه های ما را بررسی کنید a >

منبع:
https://kinsta.com/blog/wordpress-database-plugin/.

دیدگاهتان را بنویسید