12 بهترین ویرایشگر کد برای Mac و Windows برای ویرایش فایل های وردپرس

ما معمولاً از ما می پرسند که بهترین ویرایشگر کد برای اصلاح پرونده های وردپرس چیست؟ خوب شما می توانید از هر ویرایشگر متن ساده مانند NotePad استفاده کنید ، با این حال ویرایشگرهای بهتری با ویژگی های برجسته سازی نحوی ، پیدا کردن و جایگزینی پیشرفته ، یکپارچه سازی FTP و غیره وجود دارد. در این مقاله ، ما بهترین ویرایشگرهای کد موجود را به شما نشان خواهیم داد برای کاربران Mac و Windows.

1. دفترچه یادداشت ++

Notepad++

دفترچه یادداشت ++ یک برنامه رایگان و منبع باز ویرایشگر کد برای ویندوز. استفاده برای مبتدیان آسان و برای کاربران پیشرفته بسیار قدرتمند است. همراه با برجسته سازی نحوی برای بسیاری از زبانها از جمله PHP ، JavaScript ، HTML و CSS. همچنین با یک عنوان داخلی FTP a > افزونه ای که به شما امکان می دهد بدون ترک ویرایشگر مستقیماً به سرور خود متصل شوید و پرونده ها را ویرایش کنید.

2. TextWrangler

TextWrangler

TextWrangler از ویرایشگر متن محبوب BBEdit بیرون آمد. این ویرایشگر متن قدرتمند و دارای ویژگی رایگان یک نرم افزار رایگان است. با یک رابط کاربری بسیار بصری همراه است که مرور فایل ها و کار روی پروژه ها را بسیار آسان می کند. این ابزار جستجوی پیشرفته و جایگزین دارد و می تواند مستقیماً پرونده ها را در سرورهای FTP ، SFTP ویرایش و ذخیره کند. این برنامه برجسته سازی نحوی را برای بسیاری از زبانهای برنامه نویسی ارائه می دهد ، به طور کامل از utf-8 پشتیبانی می کند و حتی به شما امکان می دهد رمزگذاری کاراکتر اسناد متنی را تبدیل کنید.

3. کدی

Coda

Coda شاید یکی از محبوب ترین ویرایشگرهای برنامه نویسی و توسعه وب برای Mac باشد. این شهرت به خاطر رابط کاربری مسخره و زیبا و ویژگی های قدرتمند هوشمندش مشهور است. این امکان را به شما می دهد تا با جابجایی آسان بین زبانه ها ، پرونده های محلی یا از راه دور را ویرایش کنید ، پروژه ها را مدیریت کنید ، همزمان روی چندین پرونده کار کنید. این برنامه در ترمینال ، اشکال زدایی ، پیش نمایش کیت وب و بازرس و بسیاری از ویژگی های عالی ساخته شده است.

کد برای یک مجوز 99 دلار هزینه دارد اما کاملاً ارزش آن را دارد.

4. متن متعالی

Sublime Text

Sublime Text یک ویرایشگر کد بین پلتفرمی برای Mac ، Windows و Linux است. همراه با تمام ویژگی هایی که شما از یک ویرایشگر کد قدرتمند انتظار دارید و سپس برخی دیگر. به نظر زیبا می رسد و می توانید ظاهر آن را تغییر دهید تا راحت تر باشد. Sublime Text دارای ویژگی های پیشرفته ویرایشگر کد است که به شما امکان می دهد تکمیل خودکار ، تکمیل خودکار ، عملکرد مرجع در یک فایل ، انتخاب چندگانه ، ویرایش تقسیم شده و موارد دیگر را انجام دهید.

Sublime Text به صورت آزمایشی در دسترس است و هزینه مجوز منفرد شما 70 دلار است.
5 TextMate

TextMate

TextMate قول می دهد رویکرد اپل به سیستم عامل ها را به یک ویرایشگر متن تبدیل کند. TextMate یک ویرایشگر کد بسیار ساده و در عین حال دارای ویژگی های خاص برای Mac است. مدیریت آسان برد کلیپ ، یافتن و تعویض پیشرفته ، تکمیل خودکار ، بلوک های کد تاشو ، برخی از ویژگی های قدرتمند TextMate است.

TextMate با قیمت 60 دلار در دسترس است. همچنین به صورت بارگیری رایگان در دسترس است.

6. اتم

Atom

Atom یک ویرایشگر کد بین پلتفرمی است که توسط توسعه دهندگان برای توسعه دهندگان ایجاد شده است. این منبع آزاد است و دقیقاً مانند وردپرس ، کاربران Atom می توانند بسته ها و مضامین را برای نرم افزار ارسال کنند. بسیار زیبا به نظر می رسد و با نصب مضامین می توانید ظاهر را تغییر دهید. همراه با مدیر بسته داخلی ، می توان آن را گسترش داد ، تکمیل خودکار هوشمند ، مرورگر سیستم فایل ، چندین صفحه ، پیدا و جایگزین کنید.

7. ویرایش BBE

BBEdit

BBEdit یک کد زیبا و ویرایشگر HTML برای Mac است. همراه با تمام ویژگی های پیشرفته یک ویرایشگر کد قدرتمند. برجسته سازی نحو ، یافتن و جایگزینی پیشرفته ، تکمیل خودکار ، جستجوی سریع ، چندین برگه ، پنجره های قابل ویرایش قابل تقسیم و موارد دیگر.

هزینه BBEdit 49.99 دلار است ، همچنین می توانید یک نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید.

8. UltraEdit

UltraEdit

UltraEdit یک ویرایشگر قدرتمند HTML و Code است که برای Mac ، Windows و Linux در دسترس است. همراه با یک ابزار مقایسه پرونده داخلی ، تکمیل خودکار ، طرح پیشرفته ، ویرایشگرهای چند صفحه ای ، ویرایشگرهای چند صفحه و برجسته سازی نحوی برای محبوب ترین زبان های برنامه نویسی.

UltraEdit با نسخه آزمایشی رایگان محدود برای بارگیری ، 79.5 دلار هزینه دارد.

9. Vim

Vim

Vim یک ویرایشگر متن پیشرفته است که قدرت Vi را به یک مجموعه ویژگی به همان اندازه قدرتمند می آورد. Vim منبع آزاد است و برای مک ، ویندوز و لینوکس در دسترس است. Vim چنان قدرتمند و پیشرفته است که در نوع خود IDE محسوب می شود.
10 <.>

Brackets

براکت ها توسط Adobe تاسیس شدند تا ویرایشگران وب را به عصر جدید سوق دهند. این ادعا می کند یک ویرایشگر کد پیشرفته است که طراحی های وب را درک می کند. براکت ها می توانند نکاتی را از یک فایل PSD بگیرند و به شما امکان می دهند سریعتر و بهتر کد بنویسید. Brackets منبع باز است و برای Mac ، Windows و Linux در دسترس است.

11. CoffeeCup HTML Editor

CoffeeCup HTML Editor

ویرایشگر HTML CoffeeCup آسان برای ویرایشگر HTML برای ویندوز است. این برنامه از PHP ، HTML ، Markdown ، CSS پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد از تکمیل خودکار ، اعتبار سنجی ، کد معنایی و سایر ویژگی های دیگر استفاده کنید. ویرایشگر HTML CoffeeCup ویرایشگر کد ایده آل برای بسیاری از زبانهای دیگر نیست اما اگر می خواهید نوشتن PHP ، HTML و CSS را یاد بگیرید ، ویرایشگر HTML Coffee Cup مکان خوبی برای شروع است.

CoffeeCup HTML Editor با نسخه آزمایشی رایگان محدود برای بارگیری 69 دلار هزینه دارد.

12. اسپرسو

Espresso

Espresso ابزاری برای توسعه وب برای Mac است. همراه با یک ویرایشگر کد قدرتمند و CSSEdit داخلی. با رابط کاربری زیبا و ویژگی های پیشرفته مانند قطعه کد کشیدن و رها کردن ، تاشو کد ، ناوبری ، سبک دهی مستقیم و پیش نمایش اشعه ایکس.

اسپرسو با قیمت 75 دلار در دسترس است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند ویرایشگر کد مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید نگاهی به صفحه تقلب قالب وردپرس برای مبتدیان

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید. برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/12-best-code-editors-for-mac-and-windows-for-editing-wordpress-files/.

دیدگاهتان را بنویسید