12 بهترین افزونه اهدای وردپرس و جمع آوری کمک مالی (2020)

آیا به دنبال بهترین افزونه های اهدای وردپرس هستید؟

جمع آوری کمک های آنلاین راهی بسیار م toثر برای جمع آوری کمک مالی برای موسسات غیرانتفاعی ، خیریه ها ، صندوق های امداد و اهداف خاص است.

در این مقاله ، بهترین پلاگین های اهدای وردپرس و جمع آوری کمک مالی را به شما ارائه خواهیم داد که به شما کمک می کند تا به راحتی یک بار کمک مالی و همچنین کمک های مکرر با استفاده از PayPal ، Stripe ، WooCommerce ، سایر پردازنده های کارت اعتباری و حتی ارز رمزنگاری شده را جمع آوری کنید. p >

Best WordPress donation plugins

نحوه انتخاب بهترین افزونه اهدای وردپرس h4>

ده ها افزونه اهدای وردپرس در بازار موجود است. مشکل این است که استفاده از همه آنها آسان نیست و بسیاری از آنها فاقد گزینه های سفارشی سازی هستند.

قبول پرداخت کمک های مالی در یک کار بسیار مهم است.

شما به یک پلاگین کمک مالی قابل اعتماد نیاز دارید ، که روی تلفن همراه و همچنین رایانه های رومیزی کار می کند ، از درگاه پرداخت دلخواه شما پشتیبانی می کند ، رسیدهایی را برای اهداکنندگان می فرستد ، به اهداکنندگان اجازه می دهد کمک های مکرر کنند و به اندازه کافی قابل تنظیم است که در وب سایت شما خوب جلوه می کند.

علاوه بر همه اینها ، شما یک افزونه اهدای وردپرس می خواهید که کمترین هزینه را از شما بگیرد. در حالت ایده آل ، این مبلغ باید بصورت سالانه رایگان یا ثابت باشد در مقابل هزینه ای که از همه کمک های مالی شما هزینه درصدی دریافت می کند.

برای مقایسه بهترین افزونه های اهدای وردپرس برای سازمان های غیرانتفاعی و خیریه از معیارهای فوق استفاده کردیم.

در اینجا گزینه تحریریه ما برای برترین افزونه های اهدای وردپرس و جمع آوری کمک مالی است.

1. GiveWP

GiveWP

GiveWP یکی از بهترین ها است افزونه های وردپرس برای سازمان های غیرانتفاعی a > برای قبول کمک های مالی و جمع آوری کمک مالی برای اهداف خود.

آنچه باعث ایستادگی GiveWP و کسب رتبه برتر در بهترین لیست افزونه های اهدای وردپرس می شود ، مجموعه کامل ویژگی های آنها به همراه مدل قیمت گذاری غیرانتفاعی آنها است.

GiveWP ایجاد فرم اهدای سفارشی را در داخل وردپرس آسان می کند تا به راحتی کمک های مالی یکبار مصرف و همچنین گزینه های اهدائی مکرر را تنظیم کنید.

شما می توانید با طیف گسترده ای از درگاه های پرداخت ادغام شوید تا پرداخت های اهدای کارت اعتباری از جمله Stripe ، Authorize.net ، PayPal ، 2Checkout ، Braintree ، Mollie ، Paytm ، PayFast ، Square ، AmeriCloud ، Paymill و موارد دیگر را بپذیرید.

GiveWP همچنین به شما امکان می دهد تقریباً هر جنبه از فرآیند اهدای خود را با ویژگی هایی مانند ادای احترام قابل برنامه ریزی مانند “به افتخار” ، کمک های چند منظوره ، اهداف / مشوق های اهدا در سطح کمپین ، گزینه های تعویض ارز ، کسر مالیات تنظیم کنید. رسیدهای اهدای مالی و موارد دیگر.

این منطقه با مدیریت کامل اهداکنندگان همراه با گزارش کامل ارائه می شود ، بنابراین می توانید به راحتی همه کمک های مالی خود را (هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین) مدیریت کنید.

GiveWP با کلیه ادغام می شود خدمات بازاریابی از طریق ایمیل ، بنابراین می توانید به راحتی در مورد کمپین های هدیه دادن فصلی با اهدا کنندگان خود ارتباط برقرار کنید.

اگر فروشگاه آنلاین با WooCommerce ، سپس GiveWP به شما امکان می دهد تا مبلغ اهدایی را در صفحه پرداخت اضافه کنید و Google Analytics با پیگیری پیشرفته تجارت الکترونیکی.

GiveWP’s یک افزونه رایگان اهدای وردپرس ارائه می دهد ، اما برای باز کردن قفل همه افزونه ها و ویژگی های قدرتمند ، باید به برنامه های پرداخت شده سالانه آنها ارتقا دهید. طرح پایه پرداختی از 240 دلار در سال شروع می شود ، اما برای دریافت همه موارد اضافی آنها به برنامه Plus (360 دلار در سال) نیاز خواهید داشت.

2. WPForms

WPForms

WPForms بهترین دوستانه برای مبتدیان است سازنده فرم را برای وردپرس بکشید و رها کنید . همراه با یک الگوی فرم داخلی به فرم اهدای آنلاین را در وب سایت خود ایجاد کنید.

بسیاری از موسسات خیریه کوچک و غیرانتفاعی نیازی به یک بستر تبلیغاتی کامل ندارند. در عوض آنها فقط یک فرم ساده و آسان برای شخصی سازی می خواهند که بتواند کمک های یکبار مصرف و مکرر را بپذیرد.

WPForms این را به شما پیشنهاد می دهد. این برنامه هم با PayPal و هم Stripe ادغام می شود ، بنابراین می توانید کمک های مالی را از طریق کارت اعتباری درست در وب سایت خود جمع کنید.

از آنجا که WPForms یک فرم ساز جامع تر است ، همچنین می تواند چندین هدف برای یک وب سایت خیریه مانند فرم تماس داشته باشد ، فرم های نظرسنجی ، نظرسنجی ها ، فرم ثبت نام خبرنامه ایمیل ، فرم ثبت نام داوطلبانه و غیره

WPForms بصورت یکپارچه با کلیه خدمات عمده بازاریابی از طریق ایمیل و سیستم عامل های CRM مانند تماس مداوم ، SendinBlue ، AWeber ، MailChimp

و صد مورد دیگر.

افزونه رایگان WPForms توسط بیش از 2 میلیون وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد ، اما برای پذیرش کمک های آنلاین به افزودنی های پرداخت آنها نیاز خواهید داشت. آنها مجوز تخفیف ویژه غیرانتفاعی را ارائه می دهند فقط با 99 دلار در سال که 75 درصد از قیمت عادی آنها تخفیف دارد.

این به شما کلیه ویژگی های Pro آنها را می دهد که به شما امکان می دهد فرم های کمک مالی و همچنین انواع دیگر فرم هایی که در بالا ذکر کردیم را بسازید. می توانید لیست کامل بیش از 150+ نسخه نمایشی الگوی فرم را در اینجا مشاهده کنید .

توجه: WPForms یک شرکت خواهر از WPBeginner است. این پلاگین توسط بنیانگذار WPBeginner ، سید بلخی ایجاد شده است.

3. اهدای آسان PayPal

PayPal Donation for WordPress

اهدا آسان PayPal یک افزونه رایگان اهدای وردپرس است که به شما امکان می دهد دکمه اهدای PayPal را در وب سایت خود اضافه کنید.

بازدید کنندگان وب سایت شما می توانند بر روی دکمه کلیک کرده و کمکهای مالی خود را با استفاده از حساب PayPal یا کارت اعتباری خود ارسال کنند.

این یک افزونه اهدایی بسیار ساده است که همراه با 7 الگوی دکمه است و شما همچنین می توانید سبک دکمه سفارشی را متناسب با طرح خود بارگذاری کنید.

هدف این افزونه آسان سازی اتصال حساب PayPal خود با وردپرس و دریافت کمک های مالی است. این افزونه همچنین به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد تا گزینه های اهدای ماهانه را به طور مکرر انتخاب کنند.

ما این پلاگین را به عنوان شماره 3 ذکر کرده ایم نه به این دلیل که غنی ترین ویژگی است ، بلکه به این دلیل که بعضی اوقات ممکن است به تمام ویژگی هایی که پلاگین های GiveWP و WPForms ارائه می دهند نیازی نداشته باشید.

اگر نمی خواهید فرم اهدای خود را سفارشی کنید و می خواهید یک راه حل کاملاً رایگان برای پذیرش کمک های مالی یکبار مصرف داشته باشید ، این افزونه می تواند کار را برای شما انجام دهد.

برای تنظیم کمکهای مکرر ، شما به نسخه Pro آنها که هر سال 59.95 دلار هزینه دارد و در این مرحله بهتر است با WPForms بروید زیرا ارزش بسیار بیشتری کسب می کنید.

4 . سرمایه گذاری گسترده WP

WP Crowdfunding یک افزونه قدرتمند جمع آوری کمک مالی وردپرس است که به شما کمک می کند یک سایت حامی جمع آوری کمک مالی مانند GoFundMe یا KickStarter ایجاد کنید.

شما می توانید از سبک مبارزات تأمین سرمایه گزاری فقط برای موسسات خیریه خود استفاده کنید یا حتی یک بستر جمع آوری کمک مالی برای سایر موسسات خیریه در شبکه خود ارائه دهید.

اگر می خواهید پرداخت های خود را با WooCommerce پردازش کنید ، با Stripe ، PayPal ، Authorize.net و همه دروازه های WooCommerce ادغام می شود. سیستم کیف پول بومی WP Crowdfunding به شما امکان می دهد تعهدات مربوط به هر کمپین را ردیابی کرده و بر این اساس وجوه را برای ذینفعان جداگانه توزیع کنید.

اگر به دنبال ایجاد یک سایت جمع آوری سرمایه گسترده مانند GoFundMe هستید ، همچنین می توانید بابت کمک به سایر موسسات خیریه در جمع آوری کمک ها هزینه کمیسیون را دریافت کنید.

افزونه پایه رایگان است ، اما برای باز کردن قفل ویژگی های کامل که از 149 دلار در سال شروع می شود ، باید به برنامه پرداخت شده ارتقا دهید.

5. خیریه

WP Crowdfunding by Themeum

خیریه یک افزونه آسان اهدای وردپرس است که به شما امکان می دهد کمپین های نامحدود جمع آوری کمک مالی ایجاد کنید و اهداف خود را تعیین کنید.

شما می توانید مبلغ ثابت اهدا را انتخاب کنید ، مبلغ سفارشی یا هر دو را اضافه کنید. می توانید فرم اهدا را در صفحات ، پست ها ، ستون های کناری و پنجره های بازشو خود قرار دهید.

در حالی که افزونه پایه رایگان است ، برای باز کردن قفل درگاه های پرداخت آنها مانند Stripe ، Authorize.net و غیره و همچنین فرم های ثبت نام در خبرنامه ، باید برنامه Plus آنها را (99 دلار در سال) ارتقا دهید.

اگر می خواهید کمک های مالی مکرر ، سرمایه گذاری گسترده ، جمع آوری کمک های مالی همتایان ، تخفیف هزینه اهدا کننده و سایر ویژگی های قدرتمند داشته باشید ، به برنامه Pro آنها نیاز دارید که هزینه آن 249 دلار در سال است.

6. کمک های مالی یکپارچه

Charitable

کمک های بی وقفه رایگان است افزونه کمک های مالی برای وردپرس. این امر به شما امکان کنترل کامل جمع آوری و مدیریت کمک های مالی را در داشبورد وردپرس می دهد.

اهداation یکپارچه با PayPal کار می کند ، بنابراین کاربران می توانند با استفاده از حساب PayPal یا کارت های اعتباری خود کمک مالی کنند.

شما می توانید کمک های مالی یکبار مصرف یا پرداخت های مکرر کمک های مالی را بپذیرید. همچنین می توانید به کاربران اجازه دهید تا انتخاب کنند کدام کمپین می خواهند بودجه خود را به آنها اختصاص دهند

برخلاف سایر افزونه ها ، کمک های مالی یکپارچه تعداد اضافی را به صورت یک شبه به فروش می رساند مانند Thank You Enhanced که به شما امکان می دهد صفحات تشکر ویژه و Giving Level Manager را تنظیم کنید که به شما کمک می کند میزان اهدای سفارشی را نسبت دهید.

7. Donorbox

Seamless Donations

Donorbox یک افزونه فرم کمک مالی قدرتمند است که هم در وردپرس و هم در وب سایت های مستقل کار می کند.

به شما این امکان را می دهد که کمک های یک باره و همچنین کمک های مکرر ماهیانه ، سالانه و هفتگی را تنظیم کنید. شما این امکان را دارید که تطبیق هدیه شرکتی را انجام دهید و کمک های مالی شرکت را بپذیرید.

Donorbox به شما امکان می دهد پرداخت از طریق کارت های اعتباری و همچنین سیستم عامل های پرداخت معروف مانند Apple Pay ، Google Pay ، PayPal Express با یک لمس و پرداخت های ACH بانکی برای اهدا کنندگان مستقر در ایالات متحده و اروپا را بپذیرید.

همچنین دارای بسیاری از ویژگی های قدرتمند دیگر مانند Goal Meter ، فرم های پنجره اهدا ، پشتیبانی چند ارز ، دیوار اهدا کننده ، مشخصات اهدا کننده ، مدیریت کامل اهدا کنندگان ، رسیدهای مالیاتی پایان سال و موارد دیگر است.

دلیل این که Donorbox ما در لیست پایین ما قرار دارد این است که قیمت گذاری آنها برای موسسات غیرانتفاعی مناسب نیست.

در حالی که آنها به شما اجازه می دهند کمک های مالی حداکثر تا 1000 دلار در ماه جمع آوری کنید ، شما باید برای همه مبالغ دیگر 1.5٪ هزینه پلت فرم پرداخت کنید. این هزینه پردازش سیستم عامل علاوه بر هزینه پردازش پرداخت است که توسط Stripe ، PayPal و سایر بانک ها اضافه می شود.

آنها این گزینه را دارند كه اهداكنندگان شما هزینه ها را پوشش دهند ، اما ما اعتقاد داریم بهتر است از بستری مانند GiveWP استفاده كنید كه بیشتر مبلغ اهدا به هدف واقعی برسد.

Donorbox همچنین برای بازاریابی از طریق ایمیل و ادغام CRM هزینه های جداگانه ماهانه را دریافت می کند.

اگر انصاف داشته باشیم ، از دیگر سیستم عامل های اهدا SaaS مانند Crowdrise ، Donally ، و غیره ، Donorbox تا حد زیادی مقرون به صرفه ترین است.

دلیل اینکه ممکن است بخواهید از پلتفرم Donorbox استفاده کنید این است که آنها سردرد مدیریت فنی را از شما دور می کنند.

لازم نیست نگران امنیت زیرساخت پرداخت خود باشید زیرا همه آنها توسط تیم آنها اداره می شوند.
8 <.>

Donorbox

فرم های قابل تحسین پیشرفته ترین افزونه فرم های وردپرس. به شما امکان می دهد به راحتی فرم های پیچیده ای را با سازنده کشیدن و رها کردن ایجاد کنید.

دارای تعداد زیادی قالب قالب از جمله الگوی از پیش ساخته شده برای جمع آوری کمک های آنلاین است. می توانید آمار اهدا را در نمودارهای گرافیکی درون داشبورد وردپرس مشاهده کنید.

این افزونه به شما امکان می دهد داده های فرم را به خارج از وردپرس صادر کنید. همچنین این گزینه را برای شما فراهم می کند تا ورودی های کمک مالی خود را از خدمات شخص ثالث وارد کنید. Formidable Forms با افزونه ترجمه WPML برای ترجمه فرم به هر زبانی.

9. دماسنج اهدا

Formidable Forms

دماسنج اهدای کلاسیک است افزونه اهدای وردپرس. از پارامتر سبک دماسنج برای نمایش وجوه جمع آوری شده و مقدار هدف شما استفاده می کند.

برای به اشتراک گذاشتن کمپین جمع آوری کمک مالی با بازدیدکنندگان وب سایت و ایجاد انگیزه برای کمک به آنها ایده آل است. همچنین برای برگزارکنندگان بسیار مناسب است که ببینند چقدر از هدف جمع آوری کمک مالی نزدیک یا فاصله دارند

دماسنج کاملاً برای رنگها ، متن ، ارز ، اندازه متر و موارد دیگر قابل تنظیم است. برای نمایش دماسنج کمک مالی در پست ها و صفحات خود می توانید از یک کد کوتاه استفاده کنید. همه تنظیمات در وردپرس آسان و قابل کنترل هستند.

توجه به این نکته مهم است که این افزونه به شما در پذیرفتن کمکهای مالی کمک نمی کند. می توانید از آن در کنار سایر افزونه های اهدای وردپرس در این مقاله استفاده کنید.

10. کمک های مالی PayPal

Donation Thermometer

کمک های PayPal یکی دیگر از موارد رایگان است افزونه اهدای وردپرس PayPal برای جمع آوری کمک مالی برای موسسات خیریه و غیرانتفاعی. برای افزودن دکمه اهدای PayPal در وب سایت خود می توانید از ابزارک نوار کناری یا کد کوتاه آنها استفاده کنید.

مانند سایر افزونه های PayPal ، به شما امکان می دهد وردپرس را به حساب PayPal خود متصل کرده و کمک های مالی بازدیدکنندگان را بپذیرید. تنظیمات دیگر شامل چندین ارز ، محلی سازی ، اندازه دکمه های متعدد و موارد دیگر است.

11 . YITH کمک های مالی برای WooCommerce

YITH کمک های مالی برای WooCommerce به شما امکان می دهد گزینه ای برای جمع آوری کمک مالی در فروشگاه های آنلاین .

برای حمایت از اهداف خود می توانید کمپین های فصلی را اجرا کنید. هر بار که کاربر محصولی را به سبد خرید اضافه می کند ، از وی خواسته می شود که کمک مالی اندکی انجام دهد.

بسیاری از افراد در خرده فروشی از این مفهوم استفاده می کنند و YITH Donations for WooCommerce به شما امکان می دهد این مورد را به وب سایت تجارت الکترونیکی خود اضافه کنید.

YITH یک نسخه رایگان از افزونه دارد که کاملاً محدود است. برای به دست آوردن تمام ویژگی ها مانند فرم کمک مالی در صفحه سبد خرید ، سفارشی کردن مبالغ ، رسید های کمک مالی و غیره ، به نسخه برتر افزونه که 59.99 دلار برای یک سایت هزینه می شود ، نیاز دارید.

توجه: GiveWP این ویژگی را همراه با موارد بسیار دیگری ارائه می دهد که به اعتقاد ما ارزش بهتری است.

12 جعبه اهدای ارز رمزنگاری شده

PayPal Donations

اگر می خواهید کمک های مالی را با ارز رمزنگاری شده بپذیرید ، دیگر به دنبال این نباشید. این افزونه رایگان اهدای وردپرس به شما امکان می دهد کمک های مالی را در 20 ارز اصلی رمزپایه قبول کنید.

می توانید در Bitcoin ، Ethereum ، Bitcoin Cash ، Litecoin ، Cardano و موارد دیگر پرداخت بپذیرید.

بهترین افزونه اهدای وردپرس کدام است؟ h4>

افزونه هایی که در این مقاله ذکر کردیم همه می توانند به شما کمک کنند تا کمک های مالی خود را در وردپرس جمع آوری کنید. با این حال تصمیم گیری در مورد بهترین افزونه اهدای وردپرس برای جمع آوری کمک های مالی آنلاین بسته به نیاز شما متفاوت است.

اگر به دنبال ایجاد یک فرم کمک مالی ساده با گزینه اهدای یک بار و مکرر همراه با امکان پرداخت از طریق PayPal یا کارت اعتباری برای کاربران هستید ، طرح غیرانتفاعی WPForms بهترین ارزش است زیرا آنها 75٪ تخفیف ارائه می دهند .

اگر یک افزونه کمک مالی وردپرس می خواهید که دارای ویژگی های پیشرفته مانند مدیریت کامل اهدا کنندگان ، رسیدهای مالیات کسر کننده مالیات ، اهداف / مشوق های سطح تبلیغات ، کمک های چند منظوره ، ادای احترام قابل برنامه ریزی مانند “به افتخار یا” ، گزارش کامل باشد ، طیف گسترده ای از ادغام های سیستم عامل پرداخت ، پس هیچ چیز در بازار برنده نمی شود GiveWP ، و به همین دلیل GiveWP انتخاب ما برای شماره 1 بهترین افزونه اهدای وردپرس است.

امیدواریم این مقاله در یافتن بهترین افزونه های کمک مالی و جمع آوری کمک مالی وردپرس برای موسسات خیریه و غیرانتفاعی به شما کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید از انتخاب متخصص ما بهترین سازندگان صفحه وردپرس و باید دارای افزونه های WordPress برای همه سایتها باشد.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-donation-plugins/.

دیدگاهتان را بنویسید