10 بهترین پلاگین رسانه اجتماعی برای وردپرس (2020)

آیا به دنبال بهترین پلاگین های رسانه های اجتماعی برای سایت وردپرس خود هستید؟ افزونه های رسانه های اجتماعی بسیار زیادی برای وردپرس در دسترس هستند که انتخاب بهترین پلاگین برای مبتدیان طاقت فرسا می شود. در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های رسانه های اجتماعی را برای وردپرس به شما نشان خواهیم داد که می توانید بلافاصله نصب کنید.

Best Social Media Plugins for WordPress

در یک افزونه رسانه اجتماعی وردپرس به دنبال چه چیزی بگردید؟ h4>

مشکل اصلی بیشتر افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس عملکرد است. از آنجا که این پلاگین ها باید سبک ها و اسکریپت های اضافی را بارگیری کنند ، اغلب وب سایت شما را کند می کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، به مقاله ما در مورد چگونه پلاگین های وردپرس بر زمان بارگذاری سایت شما تأثیر می گذارند .

شما باید تعادلی بین ویژگی ها و عملکرد پیدا کنید. سایت وردپرسی شما . اگر سرعت وب سایت شما را کم کند و تجربه کاربر را تحت تأثیر قرار دهد ، یک افزونه رسانه اجتماعی با ویژگی های زیاد می تواند کمتر مفید واقع شود.

بعد ، شما باید تصمیم بگیرید که کدام شبکه های اجتماعی به طور برجسته تری در وب سایت شما نمایش داده می شوند. افزودن گزینه های کمتر می تواند باعث کاهش شلوغی و تجربه کاربری بهتری شود.

بسیاری از پلاگین های رسانه های اجتماعی به شما امکان می دهند نمادهای اجتماعی را در نوار کناری ، زیر مقاله ، قبل از مقاله و غیره نشان دهید. شما باید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید آنها را در سایت خود نمایش دهید و آیا افزونه از آن گزینه پشتیبانی می کند.

با گفتن این مطلب ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین پلاگین های رسانه های اجتماعی برای وردپرس بیندازیم.

1. تعداد به اشتراک گذاشته شده

Shared Counts

Shared Counts یک پلاگین سریع و آسان برای استفاده در رسانه های اجتماعی برای وردپرس است. این شبکه با تعداد محدودی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی همراه است: فیس بوک ، توییتر ، Google+ ، Stumbleupon ، Pinterest ، Yummly و LinkedIn.

چندین سبک دکمه وجود دارد و شما می توانید مکان نمایش دکمه (قبل یا بعد از محتوا یا به صورت دستی) را انتخاب کنید. همچنین می توانید آن را برای انواع پست سفارشی .

این افزونه سعی دارد تعداد اشتراک اجتماعی را برای هر شبکه به دست آورد. همچنین می توانید فقط تعداد کل اشتراکات در همه شبکه ها را نشان دهید.

2. اشتراک اجتماعی Sassy

Sassy Social Share

Sassy Social Share یک افزونه آسان برای استفاده در رسانه های اجتماعی برای وردپرس است که دارای گزینه های بسیار زیادی است. این برنامه از بسیاری از وب سایت های مختلف رسانه های اجتماعی پشتیبانی می کند و شما می توانید دکمه هایی را در محتوای پست و همچنین یک منوی اجتماعی شناور چسبناک اضافه کنید.

از ویژگی شمارش سهم اجتماعی نیز پشتیبانی می کند. با این حال ، مانند بسیاری از پلاگین های رسانه های اجتماعی دیگر ، برای بازیابی این آمار باید از سرویس شخص ثالث استفاده کنید.

در مورد سبک های آیکون ، این پلاگین دارای سه سبک اساسی است: دکمه های گرد ، مربع یا مستطیل. می توانید گزینه های موقعیت یابی را در تنظیمات افزونه برای هر دو نوار اجتماعی استاندارد و شناور تنظیم کنید.

3. AddtoAny

AddtoAny

AddtoAny ابزاری برای به اشتراک گذاری اجتماعی است که به عنوان یک افزونه وردپرس نیز موجود است. این سیستم عامل بسیاری از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، نوارهای به اشتراک گذاری اجتماعی شناور و استاندارد و یک منوی اشتراک جهانی را ارائه می دهد.

این می تواند بدون ایجاد حساب کاربری تعداد اشتراکات اجتماعی را نشان دهد و تلفیق Google Analytics . AddtoAny در مقایسه با سایر ابزارهای مشابهی که دکمه های اشتراک جهانی اجتماعی را ارائه می دهند ، رد پای کمتری در عملکرد دارد.

4. WordPress to Buffer

WordPress to Buffer

بافر یک ابزار محبوب رسانه های اجتماعی است که به شما امکان می دهد برنامه ریزی کنید ارسال های شما در Facebook ، Twitter ، LinkedIn و غیره. افزونه WordPress to Buffer به شما امکان می دهد پست های جدید را به طور خودکار به بافر تا در پروفایل های شبکه های اجتماعی شما به اشتراک گذاشته شوند.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در مورد نحوه برنامه ریزی پست های وردپرس برای رسانه های اجتماعی با استفاده از Buffer .

5. نمادهای ساده اجتماعی

Simple Social Icons

همانطور که از نامش بر می آید ، Simple Social Icons نمادهای شبکه های اجتماعی را در یک ابزارک نوار کناری نمایش می دهد. می توانید رنگ ها را انتخاب کنید و سپس URL های حساب های شبکه های اجتماعی را که می خواهید نمایش داده شوند وارد کنید.

تعداد محدودی سیستم عامل رسانه اجتماعی دارای کلیه مهمترین و محبوب ترین خدمات است. استفاده از آن بسیار آسان است و حداقل تأثیر آن بر عملکرد است.

برای دستورالعمل های دقیق ، به آموزش ما در مورد نحوه نمادهای رسانه اجتماعی را در نوار کناری وردپرس خود اضافه کنید .

6 ابزارک نمادهای اجتماعی توسط WPZoom

Social Icons Widget

ویجت Social Icons به شما امکان می دهد به راحتی نمادهای رسانه های اجتماعی را به نوار کناری وردپرس خود اضافه کنید. این سه سبک نماد را ارائه می دهد: حاشیه های گرد ، گرد و مربع. در صورت تمایل می توانید از رنگ های سفارشی برای نمادها نیز استفاده کنید.

پس از فعال سازی ، باید از صفحه Appearance »Widgets بازدید کرده و ابزارک Social Icons را به نوار کناری خود اضافه کنید. URL های پیش فرض را با نمایه های رسانه های اجتماعی خود جایگزین کنید یا برای افزودن سرویس جدید ، روی افزودن موارد دیگر کلیک کنید.

7. ورود به سیستم اجتماعی وردپرس

WordPress Social Login

آیا می خواهید به کاربران اجازه دهید با استفاده از حساب های شبکه های اجتماعی خود ثبت نام ، ورود به سیستم و اظهار نظر کنند؟ ورود به سیستم وردپرس این امکان را برای شما فراهم می کند.

استفاده از آن بسیار آسان است و از طیف گسترده ای از شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند. این همچنین شامل ماژول هایی برای نمایش بینش کاربر ، مدیر کاربر ، مدیر تماس و یک م componentلفه BuddyPress است.

8. احیای پست های قدیمی

Revive Old Posts

برای افزایش دسترسی و مشغول نگه داشتن کاربران در شبکه های اجتماعی ، باید پست منظم تری در همه آن حساب ها ارسال کنید. این می تواند وقت زیادی از شما بگیرد.

Revive Old Posts افزونه به شما امکان می دهد پست های قدیمی را به طور خودکار در خود به اشتراک بگذارید حساب های شبکه های اجتماعی. با این کار می توانید حساب های شبکه های اجتماعی خود را فعال نگه دارید. همچنین به کاربران شما فرصتی برای درگیر کردن و کشف محتوای محبوب از سایت شما می دهد.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در مورد نحوه به طور خودکار پست های قدیمی وردپرس خود را به اشتراک بگذارید .

9. خوراک اینستاگرام

Instagram Feed

آیا می خواهید عکس های اینستاگرام خود را در وردپرس نمایش دهید؟ Instagram Feed به شما امکان می دهد عکس های اخیر اینستاگرام خود را به زیبایی در وردپرس نمایش دهید.

شما باید یک رمز دسترسی Instagram ایجاد کنید. پس از آن می توانید از کد کوتاه موجود برای نمایش خبرمایه در هر نقطه از سایت خود از جمله پست ها ، صفحات یا ابزارک های نوار کناری استفاده کنید.

همچنین به شما امکان می دهد با سفارشی سازی پارامترهای کد کوتاه ، چند فید ایجاد کنید. حتی می توانید چندین حساب اینستاگرام را برای ایجاد یک فید واکشی کنید.

10. بهتر است روی Tweet کلیک کنید

Tweet this box

ممکن است در بسیاری از وبلاگهای معروف جعبه نقل قول های سفارشی دیده باشید که به کاربران اجازه می دهد به راحتی نقل قول ها را در توییتر به اشتراک بگذارند. افزونه Better Click to Tweet به شما امکان می دهد مشابه کلیک را برای جعبه های نقل قول توییت به پست های وردپرس خود اضافه کنید.

برای دستورالعمل های دقیق به مقاله ما در مورد چگونگی افزودن کلیک به نحوه افزودن کلیک به tweet boxes در پست های وردپرسی خود .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین رسانه اجتماعی را برای سایت وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید قدم به قدم نهایی ما را مشاهده کنید راهنمای SEO WordPress برای مبتدیان.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-social-media-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید