10 افزونه LinkedIn WordPress برای جلب مشتریان جدید

آیا می خواهید کاربران بیشتری را از LinkedIn به سایت وردپرس خود بیاورید؟ LinkedIn یک پلت فرم محبوب شبکه اجتماعی برای افراد حرفه ای است ، به این معنی که پایگاه کاربری متفاوت و اغلب بسیار متمرکز دارد. در این مقاله ما 10 پلاگین وردپرس LinkedIn را به شما نشان می دهیم تا مشتریان جدید را به دست آورید.

LinkedIn for WordPress

دقیقاً مانند فیس بوک و توییتر ، LinkedIn پلاگین های اجتماعی خاص خود را نیز ارائه می دهد. این افزونه ها به شما امکان می دهند بدون استفاده از افزونه شخص ثالث ، قابلیت LinkedIn را در سایت وردپرسی خود قرار دهید.

می توانید به وب سایت LinkedIn Developers Network مراجعه کنید تا لیست افزونه هایی را که می توانید به وب سایت خود اضافه کنید پیدا کنید.

Manually adding LinkedIn plugins

افزودن این افزونه ها به سایت وردپرس شما بسیار آسان است. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه LinkedIn را به سایت وردپرس خود متصل کنید.

1 WP LinkedIn

WP LinkedIn

WP LinkedIn به شما امکان می دهد نمایه اصلی LinkedIn خود را در سایت وردپرس خود به نمایش بگذارید. همچنین برای سایت های چند کاربره وردپرس با کمک برنامه افزودنی پرداختی کار می کند. همچنین افزونه ای برای افزودن ویژگی های LinkedIn برای شرکت ها به سایت وردپرس شما وجود دارد.

2 LinkedIn Master

LinkedIn Master

LinkedIn Master با ابزارک های مفیدی همراه است که به شما امکان می دهد نمایه LinkedIn خود را در نوار کناری وردپرس نمایش دهید. شما همچنان باید کد را از وب سایت LinkedIn Developer’s Network برای ابزارک نمایه عضو خود ایجاد کنید. این افزونه همچنین با یک نسخه پولی ارائه می شود که مشخصات شرکت ، شرکت داخلی ، مشاغل موجود و ابزارک های فارغ التحصیلان را ارائه می دهد.

3. LinkedIn انتشار خودکار

LinkedIn Auto Publish

همانطور که از نامش پیداست ، LinkedIn Auto Publish به شما امکان می دهد پست ها را از سایت وردپرس خود به عنوان به روزرسانی وضعیت در نمایه LinkedIn خود منتشر کنید. برای دریافت شناسه مشتری و یک کلید مخفی باید یک برنامه LinkedIn ایجاد کنید. پس از افزودن این کلیدها به صفحه تنظیمات افزونه ، باید به وب سایت خود اجازه دسترسی به اطلاعات حساب LinkedIn خود را بدهید.

پس از نصب افزونه ، می توانید پست های خود را به صورت خودکار در نمایه LinkedIn خود به اشتراک بگذارید. این افزونه از عنوان پست ، متن و تصویر برجسته شما در به روزرسانی وضعیت استفاده خواهد کرد.

4 Atom LinkedIn

Atom LinkedIn

این پلاگین ساده ویجت و کد کوتاه را برای افزودن دکمه ها و نشان های LinkedIn به سایت وردپرس شما ارائه می دهد. به سادگی ابزارک Atom LinkedIn را به یک نوار کناری بکشید و رها کنید و سپس آنچه را می خواهید نمایش دهید انتخاب کنید. در حال حاضر ، این افزونه مشخصات شرکت و اعضا ، شرکت داخلی و مشاغل را نمایش می دهد.

5 ورود به سیستم LinkedIn

LinkedIn Login

همانطور که از نامش پیداست ، این افزونه ورود به سیستم با قابلیت LinkedIn را به سایت وردپرس شما اضافه می کند. مشابه ورود به سیستم با فیس بوک و توییتر ، این به کاربران شما امکان می دهد با استفاده از نمایه LinkedIn خود سریعاً ثبت نام کرده و وارد سیستم شوند.

6. ورود RDP LinkedIn

RDP LinkedIn Login

ورود به سیستم RDP LinkedIn ورود به سیستم با قابلیت LinkedIn با قابلیت های اضافی را فراهم می کند. این امکان را به کاربران می دهد تا با استفاده از حساب LinkedIn خود ثبت نام کنند. می توانید شرکت هایی را اضافه کنید که کاربران پس از ثبت نام به طور خودکار شروع به دنبال آنها می کنند.
h4. به روزرسانی های شرکت LinkedIn

LinkedIn Company Updates

LinkedIn Company Updates به شما امکان می دهد به روزرسانی های شرکت را از نمایه LinkedIn خود به وب سایت وردپرس خود نمایش دهید. این از کد کوتاه برای نمایش به روزرسانی های شرکت با تعدادی گزینه استفاده می کند. کاربران پیشرفته همچنین می توانند با استفاده از PHP به روزرسانی ها را در پرونده های تم خود نمایش دهند.

8. نشان GD LinkedIn

GD LinkedIn Badge

اگر تمام کاری که می خواهید انجام دهید افزودن نشان نمایه LinkedIn است ، GD LinkedIn Badge روش ساده تری برای انجام این کار ارائه می دهد. این افزونه دارای یک ابزارک است که می توانید برای نمایش نمایه LinkedIn به عنوان یک دکمه یا نشان ، به نوار کناری خود اضافه کنید.

9 . اتصالات Linkedin با کاربران WP

Linkedin Connections to Wp Users

اتصالات LinkedIn به کاربران WP به شما امکان می دهد اتصالات LinkedIn خود را به وردپرس وارد کرده و به عنوان مشترک اضافه کنید. علاوه بر این ، می توانید جزئیات ورود به سیستم را برای کاربران وارد شده ارسال کنید.

10. نوار اجتماعی شناور

Floating Social Bar

اگر می خواهید یک دکمه Share LinkedIn به سایت وردپرس خود بزنید ، نوار اجتماعی شناور راه حل مناسب برای آن است. این یک منوی اشتراک اجتماعی در بالا / پایین پست ها و صفحات شما اضافه می کند. برخلاف سایر پلاگین های رسانه های اجتماعی که گزینه های زیادی دارند ، نوار اجتماعی شناور فقط کار می کند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه های وردپرس LinkedIn را برای سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را ببینید 24 باید دارای افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری باشند .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/linkedin-wordpress-plugins-to-win-new-customers/.

دیدگاهتان را بنویسید