چیست: Visual Editor

Visual Editor یک ویرایشگر متن غنی در صفحه ویرایش پست وردپرس است. صفحه ویرایش پست وردپرس دارای دو ویرایشگر ویژوال و متنی است.

ویرایشگر بصری یک ویرایشگر WYSIWG است. WYSIWIG مخفف “آنچه می بینید همان چیزی است که می گیرید” است که به این معنی است که با این وجود محتوا در صفحه نمایش شما نشان داده می شود دقیقاً همان روش انتشار آن است. سردبیرانی مانند Microsoft Word و Pages نیز در این گروه قرار می گیرند.

وردپرس دارای یک نسخه اصلاح شده از TinyMCE است که یک ویرایشگر HTML منبع WYSIWYG است. این رفتار ابزارهای انتشار دسک تاپ مانند Microsoft Word را تقلید می کند و حتی بسیاری از ویژگی های آنها مانند یک نوار ابزار در بالای صفحه را دارد که به شما امکان می دهد محتوای خود را قالب بندی کنید.

WordPress visual editor

بنابراین ، به جای نوشتن HTML ، کاربران می توانند پست ها را بنویسند و با استفاده از دکمه های موجود در نوار ابزار قالب بندی کنند. از آنجایی که ویرایشگر متنی بصری است ، هنگامی که کاربر تصاویر را اضافه می کند ، TinyMCE می تواند آنها را در داخل ویرایشگر نشان دهد. سپس کاربران می توانند به راحتی با استفاده از دکمه های ترازبندی ویرایشگر تصاویر را با متن خود تراز کنند.

شما می توانید نوار ابزار را در تصویر زیر با تمام گزینه های قالب بندی که ما ذکر کردیم ، از جمله ایجاد حروف درشت و مورب ، تراز بندی پاراگراف ها ، اضافه کردن نقل قول ها و املا sp مشاهده کنید. در بالا سمت چپ می توانید دکمه “افزودن رسانه” را مشاهده کنید که به شما امکان می دهد تصاویر و سایر رسانه ها را در پست خود وارد کنید در حالی که در بالا سمت راست می توانید دکمه ای را ببینید که به شما امکان می دهد بین https بصری و ویرایشگر متن .

TinyMCE قابل توسعه است بنابراین توسعه دهندگان افزونه وردپرس همچنین می توانند دکمه های خود را به نوار ابزار ویرایشگر بصری اضافه کنند. همچنین تم ها می توانند سبک های خاص خود را به ویرایشگر اضافه کنند تا از قوانین سبک سایت زنده استفاده کنند.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید