چیست: پلاگین

پلاگین یک نرم افزار است که شامل گروهی از توابع است که می تواند به وب سایت وردپرس اضافه شود. آنها می توانند قابلیت ها را گسترش دهند یا ویژگی های جدیدی به وب سایت های وردپرس شما اضافه کنند.

افزونه های وردپرس به زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده اند و بصورت یکپارچه با وردپرس ادغام می شوند. در انجمن وردپرس جمله ای وجود دارد که می گوید: “افزونه ای برای آن وجود دارد”. آنها این امکان را برای کاربران فراهم می کنند تا بدون دانستن یک خط کد ، ویژگی هایی را به وب سایت خود اضافه کنند.

هزاران افزونه وردپرس بصورت رایگان در موجود است فهرست رسمی افزونه وردپرس . در WPBeginner ، ما درباره همه بهترین افزونه های وردپرس می نویسیم. ما حتی لیستی از تمام افزونه های استفاده شده را به اشتراک گذاشته ایم. گذشته از افزونه های رایگان ، تعداد زیادی مورد تجاری شگفت انگیز از شرکت ها و توسعه دهندگان شخص ثالث وجود دارد.

Adding a new WordPress plugin

به عنوان مدیر سایت ، می توانید افزونه ها را از قسمت سرپرست نصب یا حذف کنید. همچنین می توانید با استفاده از سرویس گیرنده FTP آنها را بارگیری و نصب دستی کنید.

از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق افزونه ها رایگان هستند ، لازم به ذکر است که معمولاً از پشتیبانی فنی برخوردار نیستند. به همین دلیل لازم است هنگام انتخاب مواردی که می خواهید در سایت خود نصب کنید ، مراقب باشید.

اگرچه افزونه هایی هستند که می توانند وظیفه مورد نظر شما را انجام دهند ، اما کیفیت برخی از آنها بسیار بالاتر از سایر موارد است. برای انتخاب سوالات مناسب باید از خود چند سوال بپرسید.

چه مدت از بروزرسانی آن گذشته است؟ آیا با آخرین نسخه وردپرس سازگار است؟ آیا مردم به س questionsالات پشتیبانی خود پاسخ می دهند؟ چه نوع رتبه بندی دارد؟

این افسانه وجود دارد که افزونه های وردپرس سرعت سایت شما را کند می کنند. این درست نیست. فقط تعداد موارد بد باعث کند شدن سایت شما می شود. ما مقاله مفصلی در مورد چند افزونه باید نصب کنید .

با نگاهی به برنامه می توانید ببینید که از کدام افزونه ها در WPBeginner استفاده می کنیم. / a>.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید