چیست: ویرایشگر

در وردپرس اصطلاح ویرایشگر ممکن است به نقش کاربر از پیش تعریف شده در سیستم مدیریت کاربر وردپرس اشاره داشته باشد. کاربرانی که نقش ویرایشگر دارند توانایی نوشتن ، ویرایش ، انتشار و حذف پست ها را دارند. این شامل پست های نوشته شده توسط کاربران دیگر است. آنها همچنین می توانند نظرات را تعدیل ، تأیید و حذف کنند. امتیازات آنها فراتر از فقط افزودن و حذف محتوا است. آنها همچنین می توانند دسته ها ، برچسب ها ، طبقه بندی های سفارشی و حتی بارگذاری پرونده ها را مدیریت کنند. یک کاربر با امتیازات ویرایشگر همچنین توانایی خواندن پست ها و صفحات خصوصی را دارد.

از نظر قابلیت ها فقط نقش کاربر Administrator امتیازات بیشتری نسبت به نقش کاربر Editor دارد. محدودیت های این نقش این است که نمی تواند به تنظیمات ، طرح زمینه ها و مناطق افزونه های وردپرس دسترسی پیدا کند. به عبارت دیگر ، آنها می توانند محتوا را مدیریت کرده و حتی آن را حذف کنند ، اما نمی توانند کارهای مدیریت سایت را انجام دهند.

از آنجا که ویراستاران می توانند پست ها ، حتی آنهایی را که قبلاً منتشر شده اند ، حذف کنند ، توصیه می شود فقط این نقش را به کاربری که به او اعتماد دارید اختصاص دهید. همچنین به خاطر داشته باشید که می توانید در وردپرس قابلیت هایی را به نقش های کاربر اضافه یا حذف کنید. بنابراین ، اگر اطمینان ندارید که به کاربر اینقدر کنترل سایت خود را بدهید ، می توانید نقش کاربر را برآورده کنید تا نیازهای شما را برآورده کند.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید