چیست: مشترک

مشترک ممکن است به نقش کاربر در وردپرس مراجعه کند. معمولاً نقش کاربر مشترک دارای قابلیت های بسیار محدودی است. تا زمانی که قابلیت های پیش فرض تغییر نکند ، نقش کاربر مشترک از همه نقش های کاربر وردپرس محدودترین نقش است. آنها می توانند نمایه خود را در وب سایت وردپرس ایجاد و حفظ کنند ، اما نمی توانند مقاله بنویسند یا منتشر کنند. از آنجا که آنها می توانند به داشبورد وردپرس وارد شوند و در نمایه خود تغییراتی ایجاد کنند ، این بدان معنی است که آنها توانایی بسیار محدودی در تغییر پایگاه داده وردپرس دارند. درست مانند سایر نقشهای کاربر ، تواناییهای پیش فرض این نقش نیز قابل تغییر است.

با تنظیمات پیش فرض ، نقش مشترک به کاربران امکان می دهد تا به وب سایت وردپرس وارد شوند و بدون اینکه هر بار اطلاعات آنها را وارد کنند ، نظرات خود را بگذارند. این نقش برای افرادی که مرتباً وبلاگ می خوانند و به طور فعال در حال اظهارنظر هستند مفید است. این می تواند نظر دادن در یک وبلاگ را بسیار آسان و سریعتر کند. از نقش مشترک می توان برای ارائه محتوای اضافی به کاربران مانند خبرنامه یا دسترسی به صفحات و پست هایی که در غیر این صورت قفل شده اند ، استفاده کرد.

مشترک همچنین ممکن است به کاربری که با استفاده از یک خوراک RSS ، لیست نامه های پستی یا هر ویژگی دیگری برای دریافت به روزرسانی از یک وب سایت در یک وب سایت مشترک شده است ، مراجعه کند.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید