چیست: سئو

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو اصطلاحی است که برای توصیف عمل و روش های بهینه سازی یک وب سایت برای نمایش بهتر نتایج جستجو استفاده می شود. این شیوه ها و روش ها معمولاً براساس قوانین و بهترین شیوه های ارائه شده توسط موتورهای جستجوی بزرگ مانند Google ، Bing ، Yahoo! و سایر موتورهای جستجوی بزرگ. دستورالعمل های اکثر موتورهای جستجوگر تقریباً مشابه یکدیگر هستند. آنها به طور کلی استفاده از بک لینک ارگانیک ، محتوای مرتبط و منحصر به فرد ، بحث های واقعی در مورد این موضوع را ترویج می دهند و از پیوندها ، پست ها و مطالب اسپم منصرف می شوند.

هدف از این بهترین روش ها این است که صفحات وب به راحتی توسط موتورهای جستجو قابل کشف و نمایه سازی صحیح صفحات وب اطلاعات باشند. وردپرس در حال حاضر یک سیستم مدیریت محتوا بسیار دوستانه برای موتورهای جستجو است ، با این حال ، کاربران می توانند وب سایتهای دارای وردپرس خود را با تغییر تنظیمات خاص یا با استفاده از افزونه های SEO WordPress بیشتر بهینه کنند.

بهبود سئوی وب سایت باعث می شود که موتورهای جستجو به راحتی قابل کشف و نمایه سازی مناسب آن باشند. لزوماً درست نیست که یک وب سایت با روشهای مناسب جستجوگرها نتایج بهتری را در موتورهای جستجو بدست آورد یا بازدید بیشتری داشته باشد. با این حال ، موتورهای جستجو برای بسیاری از وب سایت ها هنوز منبع حیاتی ترافیک هستند بنابراین مهم است که وب سایت های آنها از این دستورالعمل های SEO پیروی کنند.

برخی از مواردی که می توانند SEO را تحت تأثیر قرار دهند عبارتند از: عنوان صفحه وب (در بیشتر موارد عنوان مقاله یا عنوان) ، ساختار URL (چقدر توصیفی است) ، طول و اهمیت محتوا و بسیاری از فاکتورهای دیگر.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید